مهم ترین اخبار فوتبال ایران

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
تراکتورسازی توی این مدتی که برگشته کلا خیلی حاشیه داشته
یا کتک می زنن، یا تهدید می کنن، یا ترک زمین می کنن
کلا انگار همه باید برن کنار تراکتور قهرمان بشه
به نظر من همه این رفتار ها نتیجه نوع صحبت و تفکر آدمی مثل کمالوند هست

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اولا این آقا چرا با خودروی شخصی سفر کرده؟
2-تماشاگرای این تیم بعد از باخت تیمشون هم 20 دقیقه توی ورزشگاه وایستادن و تیمشون رو تشویق کردن
3-این داور اهل رشت بوده و بعد از اتفاقات سال قبل تو انزلی و امسال تو رشت اصلا این فرد صلاحیت قضاوت تو این بازی رو نداشته
4- از کجا معلوم اینا طرفدارای تراکتور بود؟
5-دشمنی سایت گل با تبریز و تراکتور برا کسی مخفی نیست
6-من یه سوال از شما میپرسم:چرا هر جا به تیم ما توهین میکنن و فحش قومی میدن همه میگید اینا عادیه و جریمه نمیشن ولی ما تا یه حرف بزنیم میگید آی ال شد آی بل شد؟
تو آبادان و انزلی و تهران دیگه چیزی موند که بهمون بگن؟چرا اونا جریمه نشدن؟
تقصیر کمالوند نیست برادر من تقصیر اوناییکه که فکر میکنن اینجوری میتونن ذهن مردم رو منحرف بکنن

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

قبلا کمالوند بود الانشم کمتر ازون نیست!!!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
2-تماشاگرای این تیم بعد از باخت تیمشون هم 20 دقیقه توی ورزشگاه وایستادن و تیمشون رو تشویق کردن
3-این داور اهل رشت بوده و بعد از اتفاقات سال قبل تو انزلی و امسال تو رشت اصلا این فرد صلاحیت قضاوت تو این بازی رو نداشته
6-من یه سوال از شما میپرسم:چرا هر جا به تیم ما توهین میکنن و فحش قومی میدن همه میگید اینا عادیه و جریمه نمیشن ولی ما تا یه حرف بزنیم میگید آی ال شد آی بل شد؟
تقصیر کمالوند نیست برادر من تقصیر اوناییکه که فکر میکنن اینجوری میتونن ذهن مردم رو منحرف بکنن

از پاسخ منطقیتون ممنون

قبلا کمالوند بود الانشم کمتر ازون نیست!!!

اون که 100 درصد
ولی کمالوند به تماشاگران هم القا می کرد یه چیزایی رو
در واقع سوء استفاده می کرد از شور طرفداران تراکتور
قلعه نوعی یه مدل دیگه این کارو انجام میده

• Like
واکنش ها: hah

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
از پاسخ منطقیتون ممنون

اون که 100 درصد
ولی کمالوند به تماشاگران هم القا می کرد یه چیزایی رو
در واقع سوء استفاده می کرد از شور طرفداران تراکتور
قلعه نوعی یه مدل دیگه این کارو انجام میده
بر علیه کمالوند حکم ندید
اگه اون موقع که اولین توهین های قومی بر علیه ما شروع شد کمیته انضباطی درست برخورد میکرد دیگه کسی به چیزی متهم نمیشد
هر چند همین الانشم کاری نمیکنن
من به عنوان یه تراکتوری مطمئنم اگه امروز تو بازی استقلال پرسپولیس دعوا بشه تراکتور رو محروم میکنن
این که یه مربی به تماشاگرا شور بده تو همه تیمها مخصوصا پرسپولیس استقلال خوبه ولی برا ما بده؟الان روزنامه های دو هفته اخیر رو ببینید
اولش که بازی استقلال تراکتور باشگاه هم برا تماشاگرا بیانیه صادر میکرد که بیایید ورزشگاه
استیلی هم که 2 هفتس که یه ریز داره کری میخونه

server

عضو جدید

چرا داری همه وقایع رو برعکس جلوه میده مگه بازی ها رو نگاه نکردی؟ میدونی چند تا از هواداران تراکتورسازی تو تهران مورد حمله قرار گرفتن. میدونی چه فحش های ناموسی تو بازی استقلال تراکتورسازی هواداران استقلال دادن و فرهنگ خودشون رو نشون دادن. باید واقع بین باشیم و قضاوت درستی بکنیم

• Like

server

عضو جدید

آفرین عالی گفتی ممنون

• Like

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من میگم به فرض که این داور درست بگه
از کجا معلوم توهین نکرده که اینا زده باشنش؟
رفیق ما رو تو رشت با چاقو زدن
عابدینی گفت اینا رشتی نیستن از جای دیگه اومدن؟
این کار رو نباید به تیم ربط داد نیروی انتظامی چی کارس؟

• Like

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
برتري استقلال مقابل پرسپولس

برتري استقلال مقابل پرسپولس

felor

عضو جدید
آخه این چه حرکت زشتیه........
کل فوتبال ایران هم از وسط بترکه منفجر شه نمی ارزه به یه قطره خونی که با ظلم از ینفر بیاد...
دقت کردی نظرامون دقیقا یکیه!
منم واقعا متاسفم... آخه تا کی؟ این جامعه کی میخواد تکامل پیدا کنه؟؟؟!!!!
این حرکات واقعا ضایعه است!

اخبار

ربات
آقازمانی: درگیریم با حقیقی چیز خاصی نبود

آقازمانی: درگیریم با حقیقی چیز خاصی نبود

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد درگیری‌اش با حقیقی گفت: موضوع خاصی نبود و بلافاصله برطرف شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
شهرآورد تهران در آرامش کامل برگزار شد

شهرآورد تهران در آرامش کامل برگزار شد

پلیس تهران اعلام کرد: دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در آرامش کامل برگزارشد و بعد از این دیدار هم فردی دستگیر نشده است.

بيشتر...

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین اخبار بعد از شکست پرسپولیس در دربی

آخرین اخبار بعد از شکست پرسپولیس در دربی

مرجع خبری پرسپولیس :
سرمربی تیم پرسپولیس از هواداران و پیشکسوتان عذرخواهی کرد و گفت: برابر استقلال 50 درصد خودمان هم نبودیم.

حمید استیلی پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس برابر استقلال گفت: جا دارد از تمام پیشکسوتان و هواداران عذرخواهی کنم. در هفته‌های گذشته پیشکسوتان همواره در کنار ما بودند و ما را همراهی کردند.

وی ادامه داد: در این دیدار در حد و اندازه‌های خود نبودیم اما در نیمه دوم با تعویضی که کردیم تا حدودی توانستیم به بازی برگردیم. اگر ضربه پنالتی محمد نوری به گل تبدیل می‌شد شرایط متفاوت می‌شد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به تعویض اجباری علیرضا محمد تصریح کرد: پس از تعویض محمد برنامه تاکتیکی ما تغییر پیدا کرد. فراموش نکنید این تیم همان تیمی بود که هفته گذشته برابر ذوب آهن آن دیدار زیبا را به نمایش گذاشت. ما در این دیدار حتی 50 درصد حد و اندازه‌های خود ظاهر نشدیم.

استیلی تاکید کرد: دربی خوبی بود و دو تیم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه‌ یکدیگر خلق کردند. بازیکنان ما در این دیدار در حد و اندازه‌های خود نبودند و شاید بتوانم بگویم 2 یا 3 بازیکن بودند که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی در مورد پنالتی‌زن اول تیم یادآور شد: علی کریمی پنالتی‌زن اول پرسپولیس است اما به دلیل اینکه در آن صحنه کریمی آسیب دیده بود نمی‌توانست وارد زمین شود و پشت توپ قرار گیرد به همین دلیل نوری پنالتی را زد و متأسفانه به گل تبدیل نشد. از دست دادن پنالتی در دربی شرایط تیم را به هم می‌ریزد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به عملکرد ضعیف تیمش در ابتدای بازی گفت: در میانه زمین عملکرد خوبی در نیمه اول نداشتیم اما با جابجایی‌هایی که کردیم در نیمه دوم توانستیم بهتر شویم. با بازگشت بازیکنان مصدوممان می‌توانیم بهتر از این بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تماشاگران پرسپولیس به او فرصت خواهند داد گفت: همواره به دنبال رضایت هواداران هستم، به همین دلیل از آنها عذرخواهی کردم. فکر نمی‌کردیم که بازی را واگذار کنیم زیرا شرایط خوبی داشتیم و همانطور که دیدید هفته گذشته برابر ذوب آهن موقعیت‌های زیادی را به وجود آوردیم. به هر حال فوتبال است و چنین نتایجی اتفاق می‌افتد.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا علیرضا حقیقی و میثاق معمارزاده دو دروازه‌بان پرسپولیس قبل از دربی با یکدیگر درگیر شده بودند، گفت: در تیم پرسپولیس حرف اول و آخر را نظم و انضباط می‌زند، مهمتر از بازی کردن در تیم ما نظم و انضباط است که باید هر بازیکنی آن را رعایت کند.

وی درباره قهر حقیقی گفت: این موضوع صحت ندارد و اگر روزی بازیکنی از تیم پرسپولیس قهر کند دیگر برنخواهد گشت.

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پاسخ به: آخرین اخبار بعد از شکست پرسپولیس در دربی کنایه کریمی به استیلی: باید جایی بازی کنم که موثر باشم
مرجع خبری پرسپولیس :
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرمنده هواداران هستیم اگرچه عذرخواهی از آنها تکراری شده است.

علی کریمی پس از شکست 2 بر صفر مقابل استقلال گفت: فقط می‌توانم به استقلال و هوادارانش تبریک بگویم. از هواداران پرسپولیس هم تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و ما را تنها نگذاشتند.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر روز کم‌فروغش در دربی گفت: زمانی که من مهاجم بازی می‌کنم باید خودم برای خودم موقعیت ایجاد کنم؟

کریمی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی براینکه از بازی در نوک حمله در دیدار مقابل استقلال ناراحت بود، گفت: هر پستی که مربیان صلاح بداند بازی خواهم کرد اما باید در پستی بازی کنم که برای تیمم مثمرثمر باشم نه اینکه فقط در زمین حضور داشته باشم.

کاپیتان تیم پرسپولیس تصریح کرد: با ین نتیجه شرمنده هواداران هستیم هرچند عذرخواهی از آنها تکراری شده است.

کریمی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه آیا پرسپولیس نیاز به تغییر و تحول دارد، عنوان کرد: تغییر و تحول به من ربطی ندارد. من به عنوان بازیکن وظیفه‌ام چیز دیگری است. این موضوع به مدیریت باشگاه مربوط می‌شود اما باید نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

کریمی در خصوص ضربه پنالتی عنوان کرد: خودم شرایط پنالتی را نداشتم. شاید اگر پایم راستم درد نمی‌کرد و در زمین بودم ضربه پنالتی را می‌زدم.

این بازیکن در خصوص فرهاد مجیدی اظهار داشت: مجیدی برای استقلال تمام سعی خود را کرد و گل هم زد. او بازیکن مؤثری برای استقلال است و یک وزنه به حساب می‌آید. من برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.

کاپیتان تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال از اکنون برای دربی آینده و مسابقات بعدی قولی به هواداران می‌دهد یا خیر، گفت: نمی‌شود از حالا در مورد دربی آینده صحبت کرد. ما اگر حرفی برای گفتن داریم باید در زمین آن را عملی کنیم. با وعده‌ دادن و کری خواندن نمی‌توان چیزی را درست کرد.

کریمی در خصوص حضور مجتبی محرمی با شماره 8 در تمرین پرسپولیس عنوان کرد: یکسری از قدیمی‌های تیم از جمله آقایان پروین، میناوند، محرمی و پنجعلی در تمرین حضور پیدا کردند. جا دارد از آنها تشکر کنم اما متأسفانه نشد که نتیجه بگیریم. محرمی هم آمده بود تا به تیم روحیه بدهد. برای من افتخاری است که محرمی با شماره و نام من به زمین آمد. فقط می‌توانم بگویم شرمنده البته گفتن کلمه شرمنده هم تکراری و لوث شده است.

کریمی در مورد آینده پرسپولیس گفت: خیلی بازی مانده است. اگر قرار باشد هر هفته بگوییم بازی بعد جبران می‌کنیم اما کاری از پیش نبریم؛ چیزی درست نمی‌شود.

وی در مورد اینکه در دربی مکمل خوبی کنار او نبود، تصریح کرد: همه بازیکنان تلاش خود را کردند اما این کادر فنی است که باید بازی را آنالیز کند تا ببیند مشکل چه بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا هواداران حق دارند دایی را تشویق کنند، گفت: تماشاگران می‌توانند هرکسی را که دوست دارند تشویق کنند. ما فقط باید به فکر 3 امتیاز بازی‌های آینده باشیم.

کریمی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس به او لقب جادوگر دادند و آیا چنین توقعی از او درست است یا خیر، گفت: هواداران به من لطف دارند اما من اگر می‌توانستم کاری کنم باید در زمین آن را انجام می‌دادم. من تمام سعی خودم را کردم اما موفق نشدم و فقط می‌توانم بگویم که باید در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

کریمی در پایان صحبت‌هایش بار دیگر در خصوص ضربه پنالتی که توسط محمد نوری از دست رفت، گفت: من هم پنالتی خراب کرده‌ام. این شرایط ممکن است برای هرکسی پیش بیاید شاید اگر این پنالتی گل می‌شد شرایط مسابقه فرق می‌کرد.

alireza-1991

عضو جدید
من نمیدونم واقعا بی تربیت تر و بی فرهنگ تر از طرفداران تراکتور تو این دنیا هست .؟؟؟؟
جالبه که تو بازی هم به طرف حسین فرکی سنگ پرتاب کردند که آخر بازی هم سنگ رو به کنفرانس خبری اورده بود و میگفت ما حاضریم ببازیم ولی سنگی به طرفمون پرتاب نشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
استیلی عجب سخنان گهرباری گفته:
اگه پنالتی گل می شد ما 5 تا دیگه میزدیم!!!
ما پنجاه درصد خودمون نبودیم!!! عجب!!! اونوقت پرسپولیس تو این هفت هشت بازی چه گلی به سر هوادارانش زده بود که ... پرسپولیس درواقع دیروز چیزی فراتر از دو برابر توانش رو جلو استقلال نشان داد اگه نصفش بود که معلوم نبود چندتا تیر دروازه و ... باید میومدن کمکش
بهش میگن نظرت در مورد بازی استقلال_پرسپولیس میگه ما بازی با ذوب اهن خوب بودیم و جلوی ذوب فلان قدر موقعیت گل داشتیم و ...
اگه علیرضا محمد مصدوم نمیشد ما می بردیم آخه اون کریس رونالدوی ما بود ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی که معمولا همینطوری صحبت می کنه و خیلی کری نمی خونه می خوام بدونم الان مازیار زارع و بر و بچه های پرروی پرسپولیس که همیشه حق رو به خودشون می دونستن الان چی میگن؟!؟ بابا به این محمد نوری گیر ندید توپش تو چارچوب هم بود سید مهدی می گرفت

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پاسخ به: آخرین اخبار بعد از شکست پرسپولیس در دربی
مرجع خبری پرسپولیس :
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر نتیجه‌ای را پیش بینی میکردم به جز شکست برابر استقلال.

وحید هاشمیان پس از شکست دو بر صفر مقابل استقلال در دربی 71 اظهار داشت: در نیمه اول اصلا خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم اما فوتبال همین است. اگر پنالتی ما به گل تبدیل می‌شد نتیجه عوض می‌شد با این حال چیزی که پیش از بازی انتظار داشتیم نشد.

وی گفت: باید ببینم مشکل تیم چه بود. هر نتیجه‌ای را پیش بینی می‌کردم به جز شکست برابر استقلال. هواداران باید صبر کنند و جز عذرخواهی نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

مهاجم پرسپولیس با تبریک به استقلالی‌ها گفت: باخت واقعا تلخی بود و باید در آینده جبران کنیم. استقلال هم عملکرد خوبی را داشت.
مرجع خبری پرسپولیس :
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر سرمربی در مورد نیمکت نشینی ام احترام می گذارم و شاید اگر فیکس بودم بیشتر از 2 گل می خوردیم.

علیرضا حقیقی پس از شکست 2 بر صفر مقابل استقلال اظهار داشت: باید بابت این نتیجه از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کنیم، بازی بدی را به نمایش گذاشتیم و در حد خودمان نبودیم.

وی در مورد نیمکت‌نشینی‌اش گفت: به نظر سرمربی تیم احترام می‌‌گذارم ، شاید اگر من هم در دروازه بودم بیشتر از دو گل می‌خوردم. در این بازی بر روی نیمکت استرس زیادی داشتیم، اگر پنالتی‌مان گل می‌شد نتیجه بهتری می‌گرفتیم.

وی افزود: این درست نیست که استقلالی‌ها می‌‌گویند می توانستند 4 یا 5 گل به ما بزنند و باید منصف باشند.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره درگیری با سامان آقازمانی عنوان کرد: مسئله خاصی نبود. ما با هم برادریم. اتفاق بسیار کوچکی بود اما برخی می‌خواهند آن را بزرگ جلوه دهند.

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد تیمش مقابل استقلال در دربی هفتاد و یکم را انتقادآمیز خواند.

مازیار زارع پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس در دیدار با استقلال گفت: ما بد بازی کردیم و در مقابل استقلال بازی خوبی را ارائه کرد و سزاوار پیروزی بود. نمی دانم دلیل این بد بازی کردنمان چه بود اما به هر حال عملکرد خوبی نداشتیم.

زارع در خصوص ضربه پنالتی گفت: پیش از بازی مشخص نشده بود که چه کسی ضربه پنالتی را بزند. وقتی پنالتی شد محمد نوری از من خواست که او پنالتی را بزند و من هم قبول کردم و او موفق نشد گل بزند. شاید اگر پنالتی گل می شد روند بازی هم عوض می شد. البته این بدین معنی نیست که او مقصر است و به نظر من همه در این شکست نقش داشتند.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در پایان اظهار داشت: پرسپولیس بر خلاف دیدارهای دو، سه هفته قبل بازی خوبی انجام نداد و شکست خورد. امیدوارم در ادامه بتوانیم جبران کنیم
.
پزشك پرسپوليس: دست عليرضا محمد شكسته است

مرجع خبری پرسپولیس : پزشك تيم فوتبال پرسپوليس اعلام كرد كه دست عليرضا محمد بازيكن اين تيم دچار شكستگي شده است.

وجيه اله چشمه سري جمعه شب در جمع خبرنگاران گفت: فكر مي كنم دست عليرضا محمد شكسته است و اظهار نظر دقيق را پس از بررسي بيشتر اعلام خواهم كرد.
وي ادامه داد: اميدوارم شكستگي دست محمد، دردسر ساز نشود و او بتواند هرچه سريعتر به تمرينات بازگردد. در صورتي كه شكستگي او جدي باشد چهار هفته از ميادين دور خواهد بود.
پزشك تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص وضعيت علي كريمي نيز گفت: مشكل اين بازيكن برخلاف عليرضا محمد جدي نيست و مي تواند به زودي در تمرينات تيم حضور پيدا كند.

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس روز: نوشت و امضا داده بود که داربی را نمی بازد

عذرخواهی برای هواداران پرسپولیس کافی است؟

مرجع خبری پرسپولیس : حمید استیلی پیش از آغاز فصل هم گفته بود بهترین بازی را از علی کریمی خواهد گرفت. دو روز قبل از دربی هم مقابل دوبین ها نوشت و امضا کرد که دربی را می برد.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرجع خبری پرسپولیس : نامه سرگشاده یک هوادار پرسپولیس به حبیب کاشانی. جناب آقای کاشانی معلم دلسوز ، نماینده ی محبوب مردم تهران و سرپرست محبوب تر پرسپولیس ؛ سلام. این حقیر چندان مذهبی نیستم ولی در پس زمینه ذهنم حدیثی را به یاد دارم که به گمانم مضمون آن این است : «ملعون است کسی که مسئولیتی را بپذیرد که از عهده ی انجام آن بر نیاید.»
به هر حال حتما شما که -به گواه آثار ظاهری تان- از بنده ی بی ادعا بسیار مومن تر هستید این حدیث را شنیده اید و به شکل دقیق می دانید که چیست و از کدام امام معصوم است. شما که این قدر مرد شریفی هستید که حاضر نشدید به بازیکنان بالای سقف قرارداد پول بدهید تا مبادا آخرتتان را فروخته باشید ، شما که با کمک لیدر های فداکار آن گونه حماسی در مقابل عابدزاده ی زیادی خواه(!) که به خاطر چندتا پشتک ناقابل اینقدر از بیت المال پول گرفت(که از وضع زندگیش معلومه) ایستادید تا مبادا عدالت زیر پا گذاشته شود ، شما که به لیدرهای پرسپولیس حقوق می دهید که در ورزشگاه ، سر تمرین پرسپولیس ، توی رختکن و دیگر اماکن بدون دغدغه ی مالی کار فرهنگی انجام بدهند ، شما که علی رقم همه ی تهمت هایی که علی دایی بهتان زد از او برنامه خواستید تا ثابت کنید چقدر بخشنده هستید و بدون شک همه ی این کارها را برای رضای خدا انجام دادید ، بد نیست اگر به حدیث مذکور کمی بیشتر توجه کنید. راستی بابت نتیجه ی داربی از شما و حمید خان استیلی تشکر می کنم. از طرف علی رییسی یکی از ملیونها هوادار پرسپولیس که از هیچ کس خط نمی گیرد ، باور کنید.

khooshe

مدیر بازنشسته
پروين‌: پرسپوليسي در زمين نديدم

علي پروين با بيان اينکه پرسپوليس در ديدرا با استقلال نسبت به بازي با ذوب‌آهن زمين تا آسمان تفاوت کرده بود، گفت: در دربي 71 پرسپوليسي در زمين نديدم.

علی پروین پس از دربی 71 درباره این بازی و شرایط پرسپولیس مطالبی مطرح کرد که در زیر می‌خوانیم.
* علی آقا، بازی را دیدید؟
بله، مگر می‌شود دربی برگزار شود و ما پای تلویزیون نباشیم؟ درست است دخل و خرجی فعلا در این تیم نداریم اما قلب ما سراسر قرمز و پرسپولیسی‌ است و به عشق این تیم می‌تپد.

* ارزیابی شما از بازی چیست؟
به نظر من این بازی سؤال‌برانگیز بود. قبل از بازی پیش‌بینی‌هایی کردم اما پرسپولیسی‌ در زمین ندیدم.

* چرا؟
قبل از بازی اظهارنظر خودم را با توجه به بازی با ذوب‌آهن عوض کردم و گفتم پرسپولیس برنده دربی 71 است اما این پرسپولیس نسبت به بای با ذوب‌آهن زمین تا آسمان فرق می‌کرد. اصلا هیچکس در حد و اندازه خودش نبود. فقط این بنده خدا کریمی تا توانست دوید و خدایی پنالتی خوبی گرفت.

*فکر می‌کردید نتیجه 2 بر صفر تمام شود؟
واقعا استقلال خیلی خوب بود. روز، روز این تیم بود و همه کار در زمین کرد. گل زد و چند توپ خیلی خطرناک هم روی دروازه پرسپولیس آورد که از دست داد. به نظر من آنها روی این بازی برنامه‌ریزی خوبی کرده بود و اجازه ندادند با زدن گل اول پرسپولیس به خودش بیاید.

* چرا باید پرسپولیس بعد از یک بازی خوب مقابل ذوب‌آهن اینطور باشد؟
اولا به شما بگویم همه خراب بودند. هیچکدام آن بازیکنی که باید باشند نبودند. دلیلش را هم نمی‌دانم. در بازی مقابل راه‌آهن هر 10 دقیقه دو موقعیت گیر می‌آوردند اما در دربی اصلا سردرگم شده بوند و واقعا جای سؤال دارد.

* اگر پنالتی گل می‌شد شرایط تغییر می‌کرد؟
صددرصد. بعضی ‌مواقع‌ یک تیم با زدن یک گل متحول می‌شود. قطعا اگر گل می‌شد شرایط پرسپولیس تغییر می‌کرد.

*‌ نوری شایستگی زدن این پنالتی را داشت؟
بالاخره بدشانسی است. نوری هم بازیکنی بدی نیست. مثل اینکه بدشانسی دست از سر این بنده خدا حمید برنمی‌دارد. نوری ضربه‌اش را زد اما تمرکز لازم را نداشت. واقعا روز بدی بود.

* پرسپولیس با این وضعیت می‌تواند به شرایط ایده‌آل برگردد؟
نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد اما من از هواداران می‌خواهم صبور باشند. انشاءالله همه چیز درست می‌شود. درست است آنها پرسپولیس واقعی را در دربی ندیدند اما باید تحمل کنند. باور کنید ما خودمان هم بسیار ناراحت هستیم و نمی‌دانم اگر از خانه بیایم بیرون و این هواداران از من سؤال کنند چه جوابی به آنها بدهیم.

* نتیجه عادلانه بود؟
من نمی‌خواهم بعضی از حرف‌ها را علیه تیمی که دوست دارم بزنم اما استقلال خدایی خوب بازی کرد و مزد تلاش و زحمات خود را گرفت. این فرهاد مجیدی هم دیدید چطور از یک فرصت کوچک گل استقلال را به ثمر رساند.

* مشکل پرسپولیس چیست؟
نمی‌دانم. ما پیشکسوتان پرسپولیس طبق دعوتی که استیلی از ما کرد برادری خود را ثابت کردیم و به تمرین پرسپولیس رفتیم. خدا وکیلی هم بچه‌ها شرایط بدی هم نداشتند اما نمی‌دانم در دربی چه اتفاقی افتاده بود. ما که می‌گوئیم پرسپولیس بدشانسی آورد حالا خدا رحم کند که چه وقت این بدشانسی دست از سر پرسپولیس بردارد. این تیم باید به زودی تکانی به خودش بدهد چون رده پانزدهم جدول شایسته آنها نیست.

* ‌از هیئت مدیره پرسپولیس خبری دارید؟
خیر، منتظر آقای عباسی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی می‌خواهد بگیرد. امیدواریم هرچه سریع‌تر تکلیف این تیم روشن شود تا هیئت مدیره با قدرت شروع به کار کند. این بلاتکلیفی به نفع هیچکس نیست.

* در پایان اگر حرفی دارید بگوئید.
دست هواداران پرسپولیس درد نکند. واقعا مثل همیشه با وجود اینکه در چند مدت اخیر پرسپولیس دچار مشکل بود این تیم را همراهی کردند. انشاءالله همه چیز درست می‌شود. می‌دانم خیلی از این هواداران از گوشه و کنار ایران آمده بودند و شب را در آن بدبختی مقابل در مجموعه ورزشی آزادی خوابیده بودند. به آنها خسته نباشید می‌گویم و فقط امیدوارم این بدشانسی دست از سر پرسپولیس بردارد. من در دربی مثل هواداران کارهای ترکیبی خوب را در این تیم ندیدم. در مقابل استقلالی‌ها دست پرسپولیسی‌ها را خوانده و نقاط قوت آنها را خوب کور کرده بودند.

khooshe

مدیر بازنشسته
پيام فتح‌الله‌زاده پس از پيروزي در داربي

مديرعامل باشگاه استقلال سومين برد متوالي آبي پوشان برابر پرسپوليس را به هواداران اين تيم تقديم کرد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، علي فتح‌الله زاده ساعاتي پس از برد 2 بر صفر استقلال در شهرآورد هفتاد و يکم برابر تيم پرسپوليس، در پيامي اين موفقيت را به هواداران "صميمي و پر انرژي" استقلال تقديم کرد و از حمايت‌هاي "هميشگي و بي دريغ" آنان قدرداني کرد.
در پيام سرپرست باشگاه استقلال آمده است: اميدوارم اين پيروزي شيرين به کام هواداران استقلال نشسته باشد و آن را به عنوان پيشکشي از طرف مجموعه مسوولان باشگاه، کادر فني و بازيکنان استقلال بپذيرند.
فتح‌الله زاده با قدرداني از "محبت‌هاي هميشگي و بي پايان" هواداران گفت: سرمايه‌هاي واقعي باشگاه استقلال امروز پاداش حمايت‌هاي بي دريغ شان را گرفتند و اميدوارم اين شادي در ميان هواداران ميليوني استقلال در سراسر دنيا تداوم يابد

khooshe

مدیر بازنشسته
پاداش استقلالي‌ها پس از پيروزي در دربي

يکي از اسپانسرهاي باشگاه استقلال بابت پيروزي در دربي به بازيکنان گوشي همراه پاداش مي دهد.

در حالی که پیش بینی می شد پس از پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال وعده پاداش ویژه ای به بازیکنان دهد وی صحبتی در مورد پاداش نکرد اما یکی از اسپانسرهای این تیم که نام آن پشت پیراهن این تیم حک شده به مسئولان این تیم پیغام داد به دلیل پیروزی در دربی به اعضای تیم نفری یک گوشی همراه اهدا می کند.
روز گذشته تیم استقلال در دربی 71 توانست با نتیجه 2 بر صفر پرسپولیس را شکست دهد.

* پرویز مظلومی سرمربی استقلال به دلیل پیروزی در دربی روز گذشته در رختکن به بازیکنان تیم اعلام کرد دو روز تمرینات آبی پوشان تعطیل است. تمرینات استقلال از دوشنبه پیگیری می شود.

khooshe

مدیر بازنشسته
داوري تاثيري در نتيجه دربي نداشت

سخنگوي کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: قضاوت ترکي در مواردي که مربوط به جرايم تيمي مي شد از جمله صحنه پنالتي صددرصد درست بود و در مجموع اشتباهات داوري در نتيجه تاثير گذار نبود.

رضا غیاثی در خصوص قضاوت محسن ترکی در شهرآورد 71 گفت: به اعتقاد اکثر کارشناسان داوری و اعضای کمیته داوران، تیم داوری شهرآورد 71 عملکرد خوب و قابل قبولی داشت و اشتباهات داوری به هیچ وجه در نتیجه بازی تاثیر گذار نبود.

وی افزود: نظارت و نقد عملکرد داوری در حال حاضر به دو صورت است: 1- از طریق تصاویر تلویزیونی 2- با حضور ناظر داوری در ورزشگاه. با احترامی که برای کارشناسانی که از طریق تصاویر تلویزیونی به انتقاد از عملکرد محسن ترکی در بازی دربی می‌پردازند، باید بگویم که شرایط نقد داوری از طریق چند بار دیدن تصاویر تلویزیونی با شرایط قضاوت داور و نظارت ناظر در بازی حساس شهرآورد بسیار متفاوت است.

سخنگوی کمیته داوران در دفاع از نحوه قضاوت ترکی تاکید کرد: قضاوت ترکی در جایی که مربوط به جرایم تیمی می شد از جمله صحنه پنالتی و گرفتن خطاهای بازیکنان هر دو تیم، صددرصد درست و بدون اشتباه بود اما در جرایم شخصی بازیکنان، بین کارشناسان داوری اختلاف نظر وجود دارد. مانند صحنه ای که بازیکن پرسپولیس اخطار گرفت، برخی از کارشناسان اعتقاد داشتند که ترکی باید به وی کارت قرمز می داد. در مجموع نحوه قضاوت و اشتباهات داوری کادر فنی بر روی نتیجه بازی تاثیر گذار نبود.

غیاثی در خاتمه خاطرنشان کرد: کمیته داوران از کادر فنی و بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل آنکه به تصمیمات کادر داوری احترام گذاشتند و هیچگونه اعتراضی به داور بازی نکردند به طور رسمی تشکر می کند.

دیدار تیمهای استقلال و پرسپولیس از هفته هفتم یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری 2 بر صفر تیم استقلال به پایان رسید.

اخبار

ربات
لیزر انداز دربی هفتاد و یکم مشخص شد+عکس

لیزر انداز دربی هفتاد و یکم مشخص شد+عکس

هواداری که در جریان دیدار روز گذشته پرسپولیس و استقلال اقدام به انداختن نور بر روی صورت بازیکنان می کرد، مشخص شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
تیم ملی فوتبال ایران به مصاف ایتالیا می‌رود

تیم ملی فوتبال ایران به مصاف ایتالیا می‌رود

تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون فوتبال دو کشور ایران و ایتالیا امضا شد.

بيشتر...

khooshe

مدیر بازنشسته
برد سه بر صفر سپاهان برابر داماش گيلان

سپاهان موفق شد بعد از دو باخت، امروز داماش را سه بر صفر از پيش رو بردارد. با اين باخت داماش مهلت دينورزاده به پايان رسيد و اکنون بايد منتظر اقدام عابديني بود.

امروز و از ساعت 18:30 دو تیم داماش گیلان و فولاد مبارکه سپاهان در فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی سپاهان موفق شد با دو گل عماد رضا که در دقایق 56 و 69 به ثمر رسید و تک گل احمد جمشیدیان که در دقیقه 87 وارد دروازه حریف شد، حریف گیلانی خود را از پیش رو بردارد.
داور این بازی هم مخحسن قهرمانی بود که در هفته هفتم دو بازی را قضاوت کرده است. او در دقیقه 11 به ابوذر رحیمی از داماش، دقیقه 74 به امیدابراهیمی و دقیقه 93 به حسن اشجاری از سپاهان کارت زرد نشان داد.

اخبار

ربات
شکست استیلی از کجا کلید خورد ؟!

شکست استیلی از کجا کلید خورد ؟!

استیلی طعم سکوت در برابر عدم به خدمت گیری نفرات مدنظرش را باید حالا بچشد

بيشتر...