من تنهام!!!!!!!

EDA

عضو جدید
khoda khoda nakon mitooni bavaresh koni chon hes mikoni ehsasesh kardi.na un khoda vali in khoda ta hala maro maskh karde

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تنها کسی است که خدا را ندارد
دخانیات =سوغات شیطان
یکی کثیفیه پنجره رو میبینه یکی قشنگیه منظره رو

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش خدا بیاید

کاش خدا بیاید

شاد باشیم؟یا ادای ادمای شاد رو در بیاریم:w06:
یه کاری دست و پا کنیم که چی؟ تا اصلا صورت مسئله رو پاک کنیم.
با یک دل غمگین به جهان شادی نیست

نه این راهش نیست.

اینو بفهمید و بهش ایمان داشته باشین که :
ما همه تنهاییم

اگه اینقدر که اصرار دارید تنها بودید که اینهمه آدم اینجا مثل شما نبودند! اینهمه دیگه هم دنبال درمان درد شما نبودند.
بیاید تفکرمون رو عوض کنیم. گاهی آدم به مرحله ای می رسه که از رنج کشیدن خودش راض تره تا شاد بودن. آدم فکر می کنه من باید تنها باشم چون . . .. گاهی حتی به زور لبخند نمی زنیم تا بالاخره تلخی جزئی از وجودمون میشه.چون فکر می کنه به خاطر اشتباهات گذشتش باید عذاب بکشه. سرزنش دائمی خودمون هیچ تاثیری جز بدتر شدن اوضاع دور و برمون نداره.
بدونید اگر بخواید خدا زودتر از شما دست بکار می شه.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مردشور خودتوببرن با طرز نوشتنت
نه نه منظورم به شما نیست
خودش میدونه
ما گه اینجا با کسی کاری نداریم
اگه دیدمش خودم سرشو میکوبونم به سقف

اولدوز-ف

عضو جدید
ای بابا..........شماها چرا فکر می کنید تنهایید........من در تنهاترین لحظات زندگیم خدا رو حس میکنم........آدما وقتی تنها هستن که خدا اونا رو فراموش کنه یا بهتر بگم خدا رهاشون کنه.......خدا که شما رو رها نکرده پس تنها نیستید فقط یه خورده خسته هستید .........به چیزای خوب فکر کنید و مثبت ببینید ......همه ی ما بعضی وقتها احساس تنهایی میکنیم ولی این دلیل نمیشه که تنها هستیم..............
شمایی که یک همچین حسی تا به حال نداشتی چرا شعار میدی؟ آدم وقتی تنها میشه میدونی چی میگه؟ میگه خدایا من تنهام. خدایا من چرا تنهام و ...
به نظر من با خدا بودن احساس تنهایی رو کم نمیکنه. مثل این میمونه که آدمی که پدر مادر داره سراغ دوست نره پدر مادر بهترین دوست آدمن و از این جور شعارها.

اولدوز-ف

عضو جدید
واقعا متاسفم که اینهمه جوونه دسته گل مردم شدن مثه چند ماه پیش من.اما من خودمو کشیدم بیرون از اون باطلاق تنهایی که داشت قرقم میکرد.
به نظر من
1.یه کاری واسه خودتون دستو پا کنین.طوری که وقت کم بیارین
2.از فکر کردن به چیزی که الان شرایطشو ندارین بیاین بیرون
3.تمام انرجیتونو بزارین تو همون راستایی که لازمه و یا دوست دارین داشته باشین
4.زحمت بکشین.هیچی مفت به دست نمیاد
5.فکر 1ماه یا 6سال قبلو نندازین دور.بایگانی کنین که به موقع پرونده رو 2 باره باز کنین
6.هرجایی که حس میکنی داری نفس میکشی مطمئن باش مورد لطف خدا هستس و نا امید نشو که بدش میاد.دوستش داشته باش که دوستت داره و نامردیه که به عشقش جواب ندی.رهات نمیکنه و نکرده.شک نکن.2دستی بچسب بهش که نمیشه چیزی بخوای پا فشاری کنی و نده.
7.بیکار نشین
8.همه رو دوست ببینین.کسی مرض نداره که الکی اذیتتون کنه
9.یه دور خودتو بزار جای دیگران و به خودت نگاه کن.چیزی هست که جذبت کنه یا بدت بیاد؟edit کن خودتو
10.فکر کن اما به اینکه چجوری شاد کنی خودتو.به ایجاد اسایش واسه خودت.چون مهمترین قسمت دنیا تویی و از تو مهمتر دل و وجدانته که نمیتونی سرشونو کلاه بزاری
من نه مشاورم نه علامه نه سواد درست درمونی دارم.اما کار من به جاهای وخیم کشید.بماند چی.با این کار ها خودمو نجات دادم که همش از ذهن خودم بود.تنهای تنها بودم.هیچ وقت هم نمیگفتم میخوام کلمو بزنم به دیوار.بلکه میزدم.دیوونه زنجیری
خداییشو بخواین یه درصدی هم دست خودمونه.کمتر برین تو فاز غم و غصه.شاید با شادی یه چیزی بهمون بدن اما با غصه هیچی.

عاشق شدن باید پله صعود بشه نه دره نزول.

کوچیکه همتونم.ببخشین که وراجی کردم:gol:
مرسی. من سعی میکنم اجراشون کنم. راهکارهاتون زیاد هم سخت نیستن. از خیلی کتابهای روانشناسی بیشتر روم اثر کرد.
به امید اینکه من هم خودمو نجات بدم.;)

مهندس مهتاب

عضو جدید
مامان بزرگ جونم میگن من شیطونه بگو ما
پس تو هم بگو ما اونوقت میبینی که تنها نیسی
حالا بخند:w16:

sare_r

عضو جدید
شمایی که یک همچین حسی تا به حال نداشتی چرا شعار میدی؟ آدم وقتی تنها میشه میدونی چی میگه؟ میگه خدایا من تنهام. خدایا من چرا تنهام و ...
به نظر من با خدا بودن احساس تنهایی رو کم نمیکنه. مثل این میمونه که آدمی که پدر مادر داره سراغ دوست نره پدر مادر بهترین دوست آدمن و از این جور شعارها.

چرا همچین حسی رو داشتم میشه گفت یک سال همچین حسی رو داشتم ولی بعدش که فکر کردم فهمیدم تنها نیستم.....

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و در آشکارا از آنانی که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما.....
دکتر شریعتی

آخرین ویرایش:

yasi * m

عضو جدید
چرا همچین حسی رو داشتم میشه گفت یک سال همچین حسی رو داشتم ولی بعدش که فکر کردم فهمیدم تنها نیستم.....

در نهان به آنانی دل می بندیم که دوستمان ندارند و در آشکارا از آنانی که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما.....
عزییییییزممم....چه قدر قشنگ بوود جملت....
خدایا ممنونم....واقعا ممنونم....:gol:

pishoo

عضو جدید
دوستای گلم، تنها شیطونه.............هر وقت دیدی تنهایید و دلتون گرفته برای خدا نامه بنویسید. اینقدر آروم میشید.من خودم به این چیزا اعتقاد نداشتم تا اینکه یه روزایی که داغون بودم، یه آهنگ ملایم میزاشتمو شروع می کردم به نوشتن. بعضی اوقاتم گریه می کردم. وسطای نامم،انگار که یکی بهم می گفت پاشو بابا! من هستم. زندگی قشنگتر از این حرفاس. خود به خود انرژی می گرفتم. امتحان کنید.تازه منم دوستون دارم پس دیگه اصلا تنها نیستید. بخندید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!

*mahdi_joker*

عضو جدید
مرسی. من سعی میکنم اجراشون کنم. راهکارهاتون زیاد هم سخت نیستن. از خیلی کتابهای روانشناسی بیشتر روم اثر کرد.
به امید اینکه من هم خودمو نجات بدم.;)
عزیز من فقط چیزایی که به مغزم میومد رو گفتم.مطمئن باش خیلی راههای متنوع تری تو ذهنت هست.فکر کنی پیدا میکنی.شما باهوشتری.پس راههای بیشتری میزنه به ذهنت.موفق باشین.
از همه ممنون :gol:

*mahdi_joker*

عضو جدید
شاد باشیم؟یا ادای ادمای شاد رو در بیاریم:w06:
یه کاری دست و پا کنیم که چی؟ تا اصلا صورت مسئله رو پاک کنیم.
با یک دل غمگین به جهان شادی نیست

نه این راهش نیست.

اینو بفهمید و بهش ایمان داشته باشین که :
ما همه تنهاییم
من از fidel castro خوشم میاد و خیلی خوشحالم که میبینم از جملات قشنگش استفاده می کنی اما ناراحتم که شما از کلماتش سو استفاده میکنین.منظورش از اینکه ما همه تنهاییم شاید این بوده که هر کس باید خودش رشد کنه و منتظر دست یاری کسی نشینه.و شاید خیلی منظورهای دیگه اما شک ندارم منظورش تنهای از دیدگاه عاطفی نبوده.از اون بعید همچین حرفی بزنه
اره.همه ما تنهاییم اما باید دید منظورش چی بوده از این حر

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
کدوم بیکار بنده خدا
در هفته که از 7 روز 8 روزشو دانشگاهم
دارم دیوونه میشم که پس فردا دنبال کدوم کار برم
کی واحدارو پاس میکنه؟
کی میخواد پول در بیاره با این وضع جامعه؟
کی میخواد تشکیل خانواده بده؟
اصلا دست رو کدوم دختر بزارم واسه اینده؟
چرا من باید این فکرارو بکنم ولی تو جوامع غرب اصلا افسردگی معنا نداره
چراااااااا؟

چیزایی که گفتی ....مشکل همه است نه فقط شما ......

در مورد کشورهای غربی هم اینطورام که میگی نیست .....

ثانیه ها درگذرند ....چه خوش باشی چه ناراحت ....

از این ثانیه ها به نحو مطلوب استفاده کن تا در اینده افسوس نخوری .....

این ثانیه ها هستن که اینده مارو می سازن ....

estaji

عضو جدید
سلام. عزیزم اگه دیونه بودی که متوجه دیوونگیت نمی شدی. پس خودتو به دیوونگی زدی وگرنه عاقلترینی.