من تنهام!!!!!!!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
من تنهام
کممونده با کله برم تو دیوار
افسردم
شایدم دیوونه اما خندون نیستم
نمیدونم چمه؟؟
یکی بگه چمه؟؟
شما چطونه؟؟؟:evil::evil::evil:

برو دنبال تنوع ....برای خودت مشغولیات درست کن ...... بیکار نباش....:w12:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی تنها نیست.
من 6 ساله که خنده یادم رفته.فقط ادای خندیدن رو در میارم
6 ساله که یادم رفته ادما چجوری میخوابن
6ساله که یادم رفته چجوری ادما خواب میبینن
6ساله که یادم رفته چجوری ادما با هم صحبت میکنن.
پس من باید دردمو به کی بگم؟
ای خدا..........

sare_r

عضو جدید
ای بابا..........شماها چرا فکر می کنید تنهایید........من در تنهاترین لحظات زندگیم خدا رو حس میکنم........آدما وقتی تنها هستن که خدا اونا رو فراموش کنه یا بهتر بگم خدا رهاشون کنه.......خدا که شما رو رها نکرده پس تنها نیستید فقط یه خورده خسته هستید .........به چیزای خوب فکر کنید و مثبت ببینید ......همه ی ما بعضی وقتها احساس تنهایی میکنیم ولی این دلیل نمیشه که تنها هستیم..............

tornebird

عضو جدید
درسته که خدا همه جا هست و همیشه هوای همه بنده هاشو داره اما یه لحظه هایی هست که انگار حتی خدا هم آدمو به حال خودش تنها میذاره

maahi

عضو جدید
ای بابا..........شماها چرا فکر می کنید تنهایید........من در تنهاترین لحظات زندگیم خدا رو حس میکنم........آدما وقتی تنها هستن که خدا اونا رو فراموش کنه یا بهتر بگم خدا رهاشون کنه.......خدا که شما رو رها نکرده پس تنها نیستید فقط یه خورده خسته هستید .........به چیزای خوب فکر کنید و مثبت ببینید ......همه ی ما بعضی وقتها احساس تنهایی میکنیم ولی این دلیل نمیشه که تنها هستیم..............
سلام من تازه واردم . :cry:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم این روزا خیلی حالم خوب نیست فکرم خیلی مشغوله و این برام خیلی بده چون تو نحوه ی طراحیم بد جور اثر میزاره
:w00::w06:
خدا همیشه با ماست

tornebird

عضو جدید
من الان مشغول کار پایان نامه ام ولی واقعاً احساس میکنم دیگه نمیدونم واسه چی دارم میجنگم و واسه کی دارم تلاش میکنم

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بده وارده یک جمعی که میشی همه از تنهایی میگن:(
حالا کجاش رو دیدی.ماهی جون خوش اومدی اول به باشگاه بعد به جمع آدمهای پردرد و تنها ;)
البته به نظر من کسایی که احساس تنهایی نمی کنن یه جورایی مشکل دارن چون روح آدمها خیلی با عظمته. یه روح خدایی و جز رسیدن به خود خدا نباید ارضا بشیم. من خودم این احساس تنهایی رو دوست دارم. چون مطمئنم این احساس تنهایی یعنی اینکه هنوز اینقدر قرق لذتهای ناچیز دنیا نشدیم و هنوز میدونم یه چیزی این وسطا کمه
پی نوشت: اون لغت "قرق" که بالا نوشتم نمیدونم درسته یا نه خواهشاً کسی ایراد املایی نگیره :whistle:

*mahdi_joker*

عضو جدید
واقعا متاسفم که اینهمه جوونه دسته گل مردم شدن مثه چند ماه پیش من.اما من خودمو کشیدم بیرون از اون باطلاق تنهایی که داشت قرقم میکرد.
به نظر من
1.یه کاری واسه خودتون دستو پا کنین.طوری که وقت کم بیارین
2.از فکر کردن به چیزی که الان شرایطشو ندارین بیاین بیرون
3.تمام انرجیتونو بزارین تو همون راستایی که لازمه و یا دوست دارین داشته باشین
4.زحمت بکشین.هیچی مفت به دست نمیاد
5.فکر 1ماه یا 6سال قبلو نندازین دور.بایگانی کنین که به موقع پرونده رو 2 باره باز کنین
6.هرجایی که حس میکنی داری نفس میکشی مطمئن باش مورد لطف خدا هستس و نا امید نشو که بدش میاد.دوستش داشته باش که دوستت داره و نامردیه که به عشقش جواب ندی.رهات نمیکنه و نکرده.شک نکن.2دستی بچسب بهش که نمیشه چیزی بخوای پا فشاری کنی و نده.
7.بیکار نشین
8.همه رو دوست ببینین.کسی مرض نداره که الکی اذیتتون کنه
9.یه دور خودتو بزار جای دیگران و به خودت نگاه کن.چیزی هست که جذبت کنه یا بدت بیاد؟edit کن خودتو
10.فکر کن اما به اینکه چجوری شاد کنی خودتو.به ایجاد اسایش واسه خودت.چون مهمترین قسمت دنیا تویی و از تو مهمتر دل و وجدانته که نمیتونی سرشونو کلاه بزاری
من نه مشاورم نه علامه نه سواد درست درمونی دارم.اما کار من به جاهای وخیم کشید.بماند چی.با این کار ها خودمو نجات دادم که همش از ذهن خودم بود.تنهای تنها بودم.هیچ وقت هم نمیگفتم میخوام کلمو بزنم به دیوار.بلکه میزدم.دیوونه زنجیری
خداییشو بخواین یه درصدی هم دست خودمونه.کمتر برین تو فاز غم و غصه.شاید با شادی یه چیزی بهمون بدن اما با غصه هیچی.

عاشق شدن باید پله صعود بشه نه دره نزول.

کوچیکه همتونم.ببخشین که وراجی کردم:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم که اینهمه جوونه دسته گل مردم شدن مثه چند ماه پیش من.اما من خودمو کشیدم بیرون از اون باطلاق تنهایی که داشت قرقم میکرد.
به نظر من .....

عاشق شدن باید پله صعود بشه نه دره نزول.

کوچیکه همتونم.ببخشین که وراجی کردم:gol:

آفرین خیلی عالی بود.;) چقدر خوب که شما تونستید خودتون رو تغییر بدید و به این مرحله برسید.
به هر حال ناملایمات تو زندگی همه وجود داره مهم مبارزه با اونه. امیدوارم همه یه روزی اونقدر به خدا ایمان داشته باشیم که هیچ مشکلی نتونه شادی و خوشحالی درونی وجود داشتن خدارو از ما رو بگیره . بیاید خدا رو پشت و پناه خودمون بدونیم و ازش بهترین ها رو بخوایم. چه واسه خودمون چه واسه بقیه حتی دشمنامون. می دونم رسیدن به این مرحله که آدم واسه دشمنش آرزوی خوب بکنه سخته ولی شدنیه. از خدا بخوایم که ما رو به حال خودمون رها نکنه. من گاهی به خدا می گم "ببین!! اینجا رو تو باید تصمیم بگیری من هیچ کاره ام. منو تنها نذاری که واویلا میشه ها!!!".
بیاید تو همه لحظه ها خدا رو بذاریم بغل دستمون. حتی موارد خیلی پیش پا افتاده. نذاریم فقط موقع مشکلات بریم سراغش.
امیدوارم خداوند دلهامون رو مهربون کنه. موفق باشید.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه هستی در درون شماست
وقتی تریسی دختر وین دایر که در سال دوم دبستان درس میخواند از مدرسه به خانه بازگشت و با گریه به پدرش گفت:بیلی مرا دوست ندارد...بیلی مرا دوست ندارد.وین پرسید :آیا تو خودت را دوست داری؟تریسی گفت: البته که دوست دارم. وین گفت : بسیار خوب همین کافی ست. از این پرسش و پاسخ بر میآید که حتی یک کودک هفت ساله نباید سرگردان خواسته های دیگران باشد و دیگران بتوانند چگونگی احساس و رفتار او را تعیین کنند.شما رهبر ارکستر سمفونیک افکار و احساسات خویشید.اگر مسئولیت کامل این ارکستر را میپذیرید.نباید قدمهای خود را با صدای طبل و شیپور دیگران میزان کنید.بلکه باید گوش به ساز و نوای ارکستر باطنی خود بسپارید.به صدای وجدانتان به آوای کودک درون و به تمام نواهایی که از باطن شما برمیخیزند و شما افتخار رهبری و هدایت آنها را دارید.

mehraz-archi

عضو جدید
چه خبره اینجا همه افسرده اند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته اینجا که نه
همه جا
تو خیابون
تو دانشگاه
تو خونه
خوب از چی شاد باشیم
به چی بخندیم
همه عصبین
همه داغونن
.....................................
here is depression country

yalda neshin

اخراجی موقت
برو دنبال تنوع ....برای خودت مشغولیات درست کن ...... بیکار نباش....:w12:
کدوم بیکار بنده خدا
در هفته که از 7 روز 8 روزشو دانشگاهم
دارم دیوونه میشم که پس فردا دنبال کدوم کار برم
کی واحدارو پاس میکنه؟
کی میخواد پول در بیاره با این وضع جامعه؟
کی میخواد تشکیل خانواده بده؟
اصلا دست رو کدوم دختر بزارم واسه اینده؟
چرا من باید این فکرارو بکنم ولی تو جوامع غرب اصلا افسردگی معنا نداره
چراااااااا؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاد باشیم؟یا ادای ادمای شاد رو در بیاریم:w06:
یه کاری دست و پا کنیم که چی؟ تا اصلا صورت مسئله رو پاک کنیم.
با یک دل غمگین به جهان شادی نیست

نه این راهش نیست.

اینو بفهمید و بهش ایمان داشته باشین که :
ما همه تنهاییم

nminma

عضو جدید
میخوام به شماها که میگید تنهایید یه راهنمایی خواهرانه کنم.
مشکل شما تنهایی نیست بی هدفیه.
افسردگی هم نیست بازم میگم بی هدفیه.
اگه یه هدف داشته باشید وواسه رسیدن بهش تلاش کنید این همه دم از تنهایی نمیزنید.چون اون موقع با روزا شبا همه ی لحظه ها که دارن شما رو واسه رسیدن به خواستون همراهی میکنن انس میگیرید.
دوستان زندگیه هدفتمند داشته باشید نه دیگه تنهایید نه افسرده
یه لبخندم هر از گاهی بزنید که این همه انرژی منفی تو خودتون ذخیره نکنید:gol: