من باشگاهمو میخوامممممممممممممممممممم ممم

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...خوبین؟....کجایین بچه ها؟....دوستای من کوشن؟....من باشگاهمو میخوام....چرا اینجا اینجوری شده؟....دلم میخواد دوباره مثل سابق رو سرو کول هم بپریم....سر به سر هم بزاریم...ازین تاپیک به اون تاپیک بریم.....نه اینجا نه نو اندیشان هیچ جا دیگه انرژی نداره.....دلم هوای قدیمارو کرده.....بیاین دوباره اینجارو بسازیم.....من دلم تنگ شدهههههههههههههههههههههههههههههه:redface::cry:

خب ماسه سيمانش از من .........كار كردنش از شوما........روزي چند ميگيري عمله بنائي كني؟؟؟؟:surprised::biggrin:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس می کنم خیلی عوض شده . شاید یکی از دلایلش کم رنگ شدن مدیرا و بچه های قدیمی تر باشه
ولی هر چیزی که باشه , من به شخصه دوست دارم اینجا مثل یک سال قبلش شاد و با صفا باشه ...

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:گفتم بگم یه وقت یادت نره....میخوای بنویس یه جایی:surprised::confused::confused::confused:
نه خوب چه کاریه، اقا بردیا تو دله همه پسرا و دختراست، منم که دیگه بابا خودت میدونی چقد مثه پهلوون تختی خاکیو مردمیم، چن بار دخترا بهم پیشنهاد دادن منم محترمانه بهشون گفتم ببین خواهرم کیس های خیلی خیلی خفن تر از تو اومدن پیشم ردشون کردم تو که دیگه صغراشونی، اخه به چیه تو دل خوش کنم عزززززیزم... دیگه چه میشه کرد خوش تیپیو هزارو یک دردو بلا

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلااااااااااااااااااااام
خوب همچی همونجور مطابق میله ما باقی نمیمونن.
جهان در حال تغییره و اگه خودمون رو با تغییرات هماهنگ نکنیم محکوم به نابودی هستیم..........:gol:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب چه کاریه، اقا بردیا تو دله همه پسرا و دختراست، منم که دیگه بابا خودت میدونی چقد مثه پهلوون تختی خاکیو مردمیم، چن بار دخترا بهم پیشنهاد دادن منم محترمانه بهشون گفتم ببین خواهرم کیس های خیلی خیلی خفن تر از تو اومدن پیشم ردشون کردم تو که دیگه صغراشونی، اخه به چیه تو دل خوش کنم عزززززیزم... دیگه چه میشه کرد خوش تیپیو هزارو یک دردو بلا
:surprised::surprised::huh::huh::hate::hate::hate:واو مای گاد....دیگه اینجوریشو ندیده بودیم....دهنت کف نکرد؟

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلااااااااااااااااااااام
خوب همچی همونجور مطابق میله ما باقی نمیمونن.
جهان در حال تغییره و اگه خودمون رو با تغییرات هماهنگ نکنیم محکوم به نابودی هستیم..........:gol:

خدایییییی... بابا حسش نیست، حالا نمیشه خدا راه راستو به سمته ما کج کنه؟

بالا