من باشگاهمو میخوامممممممممممممممممممم ممم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...خوبین؟....کجایین بچه ها؟....دوستای من کوشن؟....من باشگاهمو میخوام....چرا اینجا اینجوری شده؟....دلم میخواد دوباره مثل سابق رو سرو کول هم بپریم....سر به سر هم بزاریم...ازین تاپیک به اون تاپیک بریم.....نه اینجا نه نو اندیشان هیچ جا دیگه انرژی نداره.....دلم هوای قدیمارو کرده.....بیاین دوباره اینجارو بسازیم.....من دلم تنگ شدهههههههههههههههههههههههههههههه:redface::cry:
هیییییییییییییییی یادش بخیر:crying2::crying2::crying2:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا شده فریاد بزنی و کسی صداتو بشنوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشگاه خسته و تکراری شده !!!

و من باید برم زین جا..............

این شعر واسه کیه:D
خانوم اینجا تاپیکه معرفی فیلمه، اسمه تاپیک رد گم کنیه

خوب فیلم بعدی،
it's fantastic تقابل دوباره Leonardo DiCaprio و Kate Winslet
فیلمه دیدنیه Revolutionary Road محصول 2008 با نمره 7.6/10

وینسلت هم که دیگه همه فیلماشو دیدن (تایتانیک، the reader و...)

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه تاپیک خوبی..روحم شاد شد..
اکثر فیلمایی که معرفی کردین آمریکایی بودن..

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه تاپیک خوبی..روحم شاد شد..
اکثر فیلمایی که معرفی کردین آمریکایی بودن..

معجزه هالیووده دیگه، ولی Malena که یه فیلمه ایتالیاییه فوق العاده بود، خیلی حال کردم باهاش
کلا این چن ساله شاهکار های سینما از امریکا بود (قبلش ایتالیا، سینما پاردایزو شاهکاره توناتوره (1988) . . .)

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین دخترم!!!!
حالا جلوی من سیگارم میکشی؟؟؟؟؟؟:cry::cry::cry:

من تورو اینجوری تربیت نکردم.:w20:
بابا خب چیکار کنم وقتی میبینم پستای نازنینم یهو دود شدن رفتن هوا تو هم بودی جلوی بابات کارای خیلی بدتری میکردی :smile:تازه من الان به اعصابم مسلطم:cry::cry:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا....اواتارت مایکله که......ایوول......والا؟...ولی من نسبت به باشگاه قبلنا یه حس بهترتری دارم

آره خب نبودی....نصفی از بچه های پر انرژی به خاطر سیاست اخراج شدن....البته تشخیصش با مدیران بود ولی معیارش نمی دونم:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

s.mojdeh

عضو جدید
سلام . منم موافقم .
يه جوري شده اينجا .ذتا حالا من چند تا تاپيك دادم با وجودي كه هيچ موردي هم نداشته ولي اصلا نذاشتن كه ثبت بشه .
خيلي سرد و بيروح شده .
وقتي مي اومدم و ميديم بچه ها با هم چقدر خوبن و شارژند ازشون انرژي ميگرفتم و واقعا دلم شاد ميشد اما الان حتي يه لبخند هم نيست ....

:cry::cry::cry:
هوا بس ناجوانمردانه سرد است .

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا خب چیکار کنم وقتی میبینم پستای نازنینم یهو دود شدن رفتن هوا تو هم بودی جلوی بابات کارای خیلی بدتری میکردی :smile:تازه من الان به اعصابم مسلطم:cry::cry:

دلیل میشه جلوی من سیگار بکشی؟؟؟؟؟:w20::cry:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مامان بزرگت درست حرف بزن!:gol:
باشه بابایی:w12:مامان بزرگ اگر مرحمت فرمایید وسری به ما بزنید خوشحال خواهیم شد:smile:خوبه ددی:redface:

اهههههههههههه بی ادب!

با کی میگردی ؟؟؟؟

باید تو اتاقت زندونیت کنم! تا ادب بشی؟
با مامان مریمت:biggrin::w12:نه زندونی نه:cry::cry:

ooskarim

عضو جدید
من زمانی که اومدم دوران بحران تموم شده بود....فقط تعریفشو شنیدم....اخه امتحانام بد جوری وقتمو پر کرده بود.....:redface::redface:اخطار و اخراج واسه چی؟....مگه چی شده بود؟

تازه میگی چی شده بود؟اون موقع که تو باشگاه ساندیس میدادن باید بودی و میدیدی؟تازه به یکی هم ساندیس نرسید زدسایت رو ف ی ل ت ر کرد،بعدشم بحث 30یا30 بسته شد.
اون موقع که ما داشتیم واسه یه تکه نون طلاهامون رو میفروختیم کجا بودی؟الان اومدی میگی من پاستیل می خوام؟:biggrin:

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مامان بزرگت درست حرف بزن!:gol:

باشه بابایی:w12:مامان بزرگ اگر مرحمت فرمایید وسری به ما بزنید خوشحال خواهیم شد:smile:خوبه ددی:redface:

با مامان مریمت:biggrin::w12:نه زندونی نه:cry::cry:

زکی بیا بچه بزرگ کن بیا نوه بزرک کن آخرش میشه این

آفرین دختر گلم!

باشه چون با مامان مریمم گشتی زندونیت نمیکنم.:cap:

مامان جون تو ناراحت نشو من ادبش میکنم.:smile:

دل و قلوه کیلویی چنده؟:D

بالا