مغز خانوم ها و آقایون ( آقایون به هیچ وجه نخونن )!!!!!!!

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
روی دوشم به خواب رفته پتو... پلک های تو باد کرده مرا
که عزیزم به خاطر همه چیز ... که نبودی .... که نیستی ... ممنون !

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم والا این تاپیک چقدرش طنزه چقدرش جدی

ولی چیزی که هست اینه که مدیریت خانمها معمولاً بهتره ولی نسبت به آقایون در جالت کلی بیشتر از احساساتشون استفاده می کنن تا منطقشون!

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی چیزی که هست اینه که مدیریت خانمها معمولاً بهتره ولی نسبت به آقایون در جالت کلی بیشتر از احساساتشون استفاده می کنن تا منطقشون!

چه ورود مجللی !
راستی اون تاپیک شاهزاده ی ..... چی شد !؟
ولش کردی
مثل ما آدم معمولیا شدی !

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

حرف شما کاملا منطقی.

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما کاملا منطقی.

اینکه در یک جمله از همه ی پستها تقدیر میکنی من و کشته !

گوش کن : من کمی شبیه تو ام ... بی قرار و صمیمی و سرتق !
میروم تا کمی بخوابم و بعد ... باز هم بغض و باز هم هق هق

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه در یک جمله از همه ی پستها تقدیر میکنی من و کشته !

گوش کن : من کمی شبیه تو ام ... بی قرار و صمیمی و سرتق !
میروم تا کمی بخوابم و بعد ... باز هم بغض و باز هم هق هق
برو بخواب.
منم چند دقیقه دیگه میرم بخوابم و و بعد..... باز هم بغض و باز هم هق هق.
خدا نکنه هق هق باشه.

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هر صورت معز اون اقاهم دست دومه ! کار کرده یا نکرده بماند
ولی اینکه مغز خانوما این همه اختلاف قیمت داره باید شک کرد
من فک میکنم مال خانوما چینیه‏!‏

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جانمممممممممممممم:confused:
مگر اینکه این مدلی توجیحش کنیم;)

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]بالاخره دکتر وارد اتاق شد، با نگاهی خسته، ناراحت و جدی.[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر در حالی که قیافه ی نگرانی به خودش گرفته بود، گفت:" متاسفم که باید حامل خبر بدی براتون باشم، تنها امیدی که در حال حاضر برای عزیزتون باقی موند، پیونده مغزه. این عمل، کاملا در مرحله ی آزمایشه، ریسکی و خطرناکه ولی در عین حال راه دیگه ای هم وجود نداره، بیمه کل هزینه ی عمل رو پرداخت می کنه ولی هزینه ی مغز رو خودتون باید پرداخت کنید."[/FONT]
[FONT=&quot]اعضا خانواده در سکوت مطلق به گفته های دکتر گوش می کردن، بعد از مدتی بالاخره یکیشون پرسید:" خب، قیمت یه مغز چنده؟"[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر بلافاصله جواب داد: "50000$ برای مغز یه مرد و 2000$ برای مغز یک زن."[/FONT]
[FONT=&quot]موقعیت ناجوری بود، آقایون داخل اتاق سعی می کردن که نخندن و نگاهشون با خانوم های داخل اتاق تلاقی نکنه، بعضی ها هم با خودشون پوزخند می زدن![/FONT]
[FONT=&quot]بالاخره یکی طاقت نیاورد و سوالی که پرسیدنش آرزوی همه بود از دهنش پرید که:" چرا مغز آقایون گرونتره؟"[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر با معصومیت بچگانه ای برای حضار داخل اتاق توضیح داد که:" این قیمت استاندارد عمله! باید یادآوری کنم که مغز خانوم ها چون استفاده می شه، خب دست دومه و طبیعتا ارزونتر!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:[/FONT]
دعوت كردي بيام ضد حال بزني؟ حالا ديگه مغز ما آقايون آكبند مونده؟ :mad::mad::mad::mad:
فكر كنم اين داستان تحريف شده چون اين فك خانماست كه به دليل كار زياد ارزونتره موضوع پيوند فك بود نا مغز:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هر صورت معز اون اقاهم دست دومه ! کار کرده یا نکرده بماند
ولی اینکه مغز خانوما این همه اختلاف قیمت داره باید شک کرد
من فک میکنم مال خانوما چینیه‏!‏
مال آقایون هم آکبند می مونه:w24:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوت كردي بيام ضد حال بزني؟ حالا ديگه مغز ما آقايون آكبند مونده؟ :mad::mad::mad::mad:
فكر كنم اين داستان تحريف شده چون اين فك خانماست كه به دليل كار زياد ارزونتره موضوع پيوند فك بود نا مغز:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
خیلی ضدخال خوردیا...
به نکته ی خوبی اشاره کردی دوست عزیزم
در اون مورد هم مال آقایون آکبند می مونه