مغز خانوم ها و آقایون ( آقایون به هیچ وجه نخونن )!!!!!!!

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]بالاخره دکتر وارد اتاق شد، با نگاهی خسته، ناراحت و جدی.[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر در حالی که قیافه ی نگرانی به خودش گرفته بود، گفت:" متاسفم که باید حامل خبر بدی براتون باشم، تنها امیدی که در حال حاضر برای عزیزتون باقی موند، پیونده مغزه. این عمل، کاملا در مرحله ی آزمایشه، ریسکی و خطرناکه ولی در عین حال راه دیگه ای هم وجود نداره، بیمه کل هزینه ی عمل رو پرداخت می کنه ولی هزینه ی مغز رو خودتون باید پرداخت کنید."[/FONT]
[FONT=&quot]اعضا خانواده در سکوت مطلق به گفته های دکتر گوش می کردن، بعد از مدتی بالاخره یکیشون پرسید:" خب، قیمت یه مغز چنده؟"[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر بلافاصله جواب داد: "50000$ برای مغز یه مرد و 2000$ برای مغز یک زن."[/FONT]
[FONT=&quot]موقعیت ناجوری بود، آقایون داخل اتاق سعی می کردن که نخندن و نگاهشون با خانوم های داخل اتاق تلاقی نکنه، بعضی ها هم با خودشون پوزخند می زدن![/FONT]
[FONT=&quot]بالاخره یکی طاقت نیاورد و سوالی که پرسیدنش آرزوی همه بود از دهنش پرید که:" چرا مغز آقایون گرونتره؟"[/FONT]
[FONT=&quot]دکتر با معصومیت بچگانه ای برای حضار داخل اتاق توضیح داد که:" این قیمت استاندارد عمله! باید یادآوری کنم که مغز خانوم ها چون استفاده می شه، خب دست دومه و طبیعتا ارزونتر!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:[/FONT]

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز.
اخه اگه قراره اقایون نخونن من رو چرا دعوت کردی؟؟؟ :D
چون گفتی اقایون نخونن. من نخوندمش
هر موقع متن بالا رو عوض کردی دوباره دعوتم کن تا بخونمش :D
قربونت. مرسی از دعوتت.

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیز.
اخه اگه قراره اقایون نخونن من رو چرا دعوت کردی؟؟؟ :D
چون گفتی اقایون نخونن. من نخوندمش
هر موقع متن بالا رو عوض کردی دوباره دعوتم کن تا بخونمش :D
قربونت. مرسی از دعوتت.
اون که برای جلب توجه آقایون بود.
و البته نمی خواستم دله آقایون رو بدرد بیارم.

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
كلا متن با حالي بود من كه كلي حال كردم و خنديدم حالا اشكال نداره كه به آقايون تيكه انداخته اما خدايي تيكه اي كه انداخته رو خيلي تميز ادا كرده ممنونم از هريت خانم دوست عزيزم
باز هم مي گم
موفق موفق موفق باشي

vahik

عضو جدید
نه جانم
شما چرا ناراحت ميشي؟
به هر ترتيب ممنون از تاپيكي كه گذاشتين

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلا متن با حالي بود من كه كلي حال كردم و خنديدم حالا اشكال نداره كه به آقايون تيكه انداخته اما خدايي تيكه اي كه انداخته رو خيلي تميز ادا كرده ممنونم از هريت خانم دوست عزيزم
باز هم مي گم
موفق موفق موفق باشي

آفرین