معرفی اعضای تالار.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gohari

عضو جدید
سلام
من فارق التحصيل متالورژي صنعتي هستم
در زمينه ي توليد كامپوزيت تحقيق كردم خوشحال مي شم بتونم كمك كنم.

yalda neshin

اخراجی موقت
با عرض پوزش
من محمد بیوک اقازاده هستم
دانشجو کارشناسی متالورژی با گرایش ریخته گری در دانشگاه رجایی تهران

nazeri

عضو جدید
من هومن بیگ نژاد دانشجوی مکانیک ساخت بودم و الان دانشجوی متالورژی صنعتی از دانشگاه تبریز هستم.

در رابطه با خواص ADI ، تکنولوژی ECAP و روشهای ریخته گری مقالاتی رو داشتم.

مخترع و مبتکر 2 سیستم مکانیکی و 1 دستگاه الکترونیکی هستم.که علاوه بر ثبت اختراع در سازمان ثبت اختراع کشور , دارای تاییدیه علمی از وزارت علوم و تحقیقات هستن. و آخری به تازگی به ثبت جهانی رسید.

مسئول سایت انجمن متالورژی ایران و مدیر بخش مطالعات راهبردی (بخش دانشجویی)انجمن متالورژی ایران هستم.

شاغل در کارخانه مبتکران آرد ماشین می باشم . و به صورت پارت تایم در کارخانه ریخته گری تراکتور سازی(قطب ریخته گری خاور میانه) مشغول به کار هستم.

هر کمکی که از دستم بر بیاد در خدمتم. و اگه کسی در رابطه با انجمن متالورژی ایران و ECAP نظر همکاری داشت حتما اطلاع بده.
ببخشيد شما چه گرايشي مي خونيد؟از مكانيك ارشد مواد قبول شدن سخت نبود؟از چه منابعي استفاده كردين؟ممنون

Dr. Mohsen

عضو جدید
سلام بر هرکس!
محسن آقاخانی دانشجوی ارشد شناسایی و انتنخاب مواد از NIT
همگی موفق باشین;)
اگر کمکی از دستم بر میاد ، تعارف نکنین

m.s.c

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 6 سرامیکم.امیدوارم بتونم به کسی کمک کنم.

m.s.c

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 4 مواد سرامیک هستم . خوشحال می شم اگه درمورد این رشته و فعالیت هایی که می تونم بکنم اطلاعاتی رو بهم بدید.​
کدوم دانشگاه؟کتاب در مورد دیاگرام فاز وفیزیک حرارت میخوام؟

SOKOTE DARYA

عضو جدید
سلام .دریا هستم ترم 3 مواد چمران اهواز .ممنون میشم اگه کمکم کنید چندتا کتاب می خوام از همه مهم تر کلیستره .کی می تونه کمکم کنه؟

bi metal

عضو جدید
با سلام
r.z هستم فارغ التحصیل مهندسی متالورژی صنعتی از دانشگاه سمنان

aalborz

عضو جدید
salam
man yek seri matlab raje be folad haye moghavem be hararat mikhastam .mitonam azat komak begiram?reshtam sakht o tolide

souphi

عضو جدید
معرفی

معرفی

سلام، من کاردانی متالورژی دارم و مهندسی جوش میخونم، اراک.
مشکلی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم.

aalborz

عضو جدید
کمک فوری........

کمک فوری........

سلام
من در مورد فولاد های مقاوم به حرارت تا حدود 700 درجه اطلاعات می خوام البته یک سری جزییات دیگه هم داره که اگه خواستین کمکم کنین میگم.یه عالمه تشکر پیشاپیش

souphi

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

شما میتونید از S.Sهای آستنیتی 309 و 310 typ استفاده کنید؛ این فولاها به "نسوز" معروفن و ترکیبشون حدود 24~26% Cr داره و 19~22% Ni و بیشتر در کوره ها کاربرد داره.

souphi

عضو جدید
علاوه بر عناصر گفته شده عناصر دیگری مانند:
Mn 1~2%
Si 0.5~3%
Mo 0~2.5%
N 0~0.15%
Ti & Nb 0~0.2%

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام
من در مورد فولاد های مقاوم به حرارت تا حدود 700 درجه اطلاعات می خوام البته یک سری جزییات دیگه هم داره که اگه خواستین کمکم کنین میگم.یه عالمه تشکر پیشاپیش

سلام.اقا اينجا جاي معرفييه.نه جاي كمك گرفتن از بقيه.

حالا يه چند روز مدير سر نزده.كله در ديواره باشگاها ريختيد بهم؟بابا يكم رعايت كنيد.من ميام تو تالار معرفي. درخواست كمك ميبينم.

رعايت كنيد

شماها مثلا مهندسين اين جامعه ميخوايد بشيد.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از شما رضا جان..
بنده تمامی قوانین رو آماده و ویرایش کردم و همچنین تاپیکی برای فعالیت آسان تر در تالار اصلی مهندسی مواد ومتالورژی ارائه دادم...
لذا از شما دوستان عزیز خواستارم که به اهداف هر تاپیک دقت کنید.
همچنین با مشاهده ی نقض قوانین دوستان با اخطار همراه خواهند شد.
با تشکر!

mohannes

عضو جدید
سلام
من زهرا هستم ترم 2 متالورژی صنعتی دانشگاه صنعتی اصفهان.خوشحالم که عضو این سایت شدم و با بقیه اشنا شدم:redface:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من زهرا هستم ترم 2 متالورژی صنعتی دانشگاه صنعتی اصفهان.خوشحالم که عضو این سایت شدم و با بقیه اشنا شدم:redface:
خوشبختم
به تالار مهندسی مواد و متالورژی خوش آمدید...
امیدوارم بتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم.

siavash_smart

عضو جدید
salam,man sale avale mavado taze gozarundam.
mituni yekhorde etelela"at dar moredesh behem bedi.dar morede bazar karo karaei ke mishe bahash anjam dad.metalogy sanatiam.tanx.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam,man sale avale mavado taze gozarundam.
mituni yekhorde etelela"at dar moredesh behem bedi.dar morede bazar karo karaei ke mishe bahash anjam dad.metalogy sanatiam.tanx.
با سلام
به تالار مهندسی مواد و متالورژی خوش آمدید
دوست عزیز با نوشتار فارسی تایپ کنید
و همچنین:
قوانین تالار و سایت
و در ضمن نحوه ی فعالیت در تالار و مشاهده کنید
با تشکر

naz16578

عضو جدید
salam.man mahsa hastam.daneshjooye chemical engineering ama besyar moshtagham dar morede reshteye shoma bedoonam .khoshhal misham age matlabi bood be naz16578 e-mail konid.sepasgozaram

وضعیت
موضوع بسته شده است.