معدن دانشگاه صنعتی اصفهان یا برق باهنر کرمان؟؟!

morteza.dmh

عضو جدید
آقا من مهندسی معدن گرایش اکتشافات دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم و دارم میرم.اما توی انتخابای بعدیم برق شبانه و ای تی روزانه وعمران شبانه و کامپیوتر روزانه و... دانشگاه باهنر کرمان چون بوم خودم بوده قبول شدم.حالا به نظر شما انتقالی بگیرم برای برق کرمان یا همین رشته رو بخونم؟؟! با شبانه بودن اصلاً مشکل ندارم.حالا هرکسی رو میبینم میگه باید همون برق رو میخوندی و بالاتر میزدی! دارم دیوونه میشم.هنوز خودمم گیجم! من خودم به معدن علاقه ي بيشتري دارم از طرفي چون معدن سختي برق رو نداره و درس خون هم کمتر داره راه براي پيشرفت بيشتر بازه و دانشگاهشم که خيلي بهتره.از نظر کار توي استان کرمان کار داره و در ضمن من حداقل تا فوق ادامه ميدم.براي فوق ليسانس هم نفت و هم عمران ميشه بري ولي براي عمران رفتن يه خورده مشکله! لطفاً يکي به من بگه درآمد معدن خوبه يا نه؟من گرايش اکتشافم ولي تغيير گرايش به استخراجم ميشه بدم:surprised::cool:
رفتن به خارج براي اين رشته چه جوريه؟مشکله؟به کجا ميشه رفت؟

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز در گفته هاتون گفتي كه به معدن علاقه بيش تري داري
پس حتما همون معدن رو ادامه بده چون علاقه شرط اوله
در ضمن معدن اون هم صنعتي اصفهان عاليه
ولي حتما با مشاورت يه مشورت بكن
استخراج هم عالي تر ميشه

موفق باشي
با احترام
ره 68 (N)

morteza.dmh

عضو جدید
اول از همه از شما به دليل پاسختون تشکر ميکنم.... راستش من از برق هم خوشم مياد و دلم ميخواد بتونم توي رشتم ابتکار به خرج بدم و بتونم ابداع داشته باشم.دلم نميخواد استاد دانشگاه بشم يا هر روز شغلم تکراري باشه.حالا سوال من اينه که آيا در معدن هم مثل برق ابتکار وجود داره که مثلاً بشه يه ايده ي جديد داد؟ درآمد معدن نسبت به برق چه طوره؟ شرايط خارج رفتن و اين حرفاش چي؟ چون شنيدم توي استراليا و آمريکا رشته ي خيلي پر درآمديه!:cool:

ahad_judo

اخراجی موقت
از من میشنوی به بازارکار تو ایران توجه کن.بخوای بری خارج از کشور بدون سابقه کار ول معطلی.
اگه من بودم به ترتیب اولویت هام اینا بود:
1-برق 2-عمران 3 کامپیوتر 4-معدن
موفق باشی.
عجله نکن و مشورت کن.

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته برق

رشته برق

سلام دوست من.
من کرمانی هستم و دانشگاه کرمان درس خوندم.
بهت تضمین میدم هم از شهر کرمان خوشت بیاد هم از رشته و هم دانشکده برق...
الان هم تو بازار کار هستم. می دونم یه مهندس برق خوب هیچ وقت بیکار نمی مونه...

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

فقط و فقط به علاقت توجه کن !!!

این رشته ایه ک باید باهاش زندگی کنی و کار کنی
بهتره هر روز ازش لذت ببری!!!

برق فقط تو مملکت ما دهن پر کنه!!! از این کشور که بری بیرون معیار فقط توانایی هات و استعدادت توی رشته ات میشه!!!

به هر حال کاری نکن که بعد از 4 سال پشیمون بشی!;)

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام دوست عزیز، تو صحبت هات اشاره کردی که به معدن علاقه بیشتری داری. پس اگر واقعاً به رشته معدن علاقه داری و به خاطر اسم دانشگاه صنعتی اصفهان به اون علاقه پیدا نکردی، حتماً همون معدن رو برو. اما اگر به خاطر اسم دانشگاه است توصیه می کنم بری برق بخونی بهتره. به هر حال خیلی دقت کن چون آینده ات به این تصمیم بزرگت گره خورده.
به هر حال هر تصمیمی که گرفتی امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.

نصیحت

نصیحت

سلام دوست عزیز، تو صحبت هات اشاره کردی که به معدن علاقه بیشتری داری. پس اگر واقعاً به رشته معدن علاقه داری و به خاطر اسم دانشگاه صنعتی اصفهان به اون علاقه پیدا نکردی، حتماً همون معدن رو برو. اما اگر به خاطر اسم دانشگاه است توصیه می کنم بری برق بخونی بهتره. به هر حال خیلی دقت کن چون آینده ات به این تصمیم بزرگت گره خورده.
به هر حال هر تصمیمی که گرفتی امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.

دوست عزیز: به دلت مراجعه کن وبه توانائی ات وهدفت.

mbq

عضو جدید
فکر کنم بازم گیج شدی.هر کی یه چیزی میگه
من دانشگاه صنعتی رو دیدم فوق العاده ست.
اگه به دنباله خارج رفتن و این جور مسایل هستی من پیشنهاد میکنم دانشگاه صنعتی بمون.
به نظر من فقط یه چیز میتونه تو رو به کرمان ببره و اون علاقت به رشته برقه اگه برات زیاد فرقی نمیکنه بمون.

بالا