معدن بهتره یا کشاورزی آب؟!

alireza_f90

عضو جدید
سلام
من 10800 منطقه یک رو اوردم...دارم انتخاب رشته میکنم...کمک میخوام.تمام رشته های مهندسی خوب رو زدم...و در نهایت میخوام 20 تا 30 تا رشته ی آخر رو روی اونایی که قبول میشم یعنی معدن یا کشاورزی آب یا فیزیک کار کنم.
راستی من تهران رو دراولویت قرار دادم یعنی حتی علوم پایه تهران از مهندسی شهرستان رو در اولویت قرار دادم آیا کار درستیه؟
بعدش معدن بهتره یا کشاورزی آب یا فیزیک ؟
از همه نظر میگم...مرسی

mry68

عضو جدید
اگر نظر من رو میخوای علوم پایه رو قبل از مهندسی ها نزن چون اگر هم علوم پایه قبول بشی برای یک شغل خوب باید تا دکترای اون رشته بخونی و این کاره خیلی سختیه و باید علاقه فوق العاده ای به اون درس داشته باشی و در بهترین شرایط میشی یه استاد دانشگاه که اینم کلی حوصله میخاد تا دکترای یه رشته محض رو بگیری پس به سختیش نمی ارزه! معدن هم از کشاورزی بهتره با توجه به معادن عظیم موجود در ایران

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کن

فکر کن

فقط برو اطلاعات کسب کن ببین به چی علاقه داری؟
یعنی چی من علوم پایه تهران رو جلوی مهندسی ها زدم؟ یعنی تو به تمام رشته های مهندسی و علوم پایه مثل ریاضی محض و فیزیک محض و... علاقه داری؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوریه تو یه نابغه ای
عزیزم اگه در مورد رشته ها اطلاعات نداری تو همی امروز برو هر چقدر که می تونی خرج کن و اطلاعات وسیع در مورد رشته ها کسب کن در حدی که بدونی درساش چیه و چه واحد هایی رو باید پاس کنی.
بعد یک چیز هم خیلی واضحه تو تا آخر عمر با رشته ات میمونی اما دانشگاه رو فقط چهار سال توش می مونی.

بالا