مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی چی؟کد جدا چی؟ای بابا اینا تا ما تکنولوژی ها رو نابود نکنن راضی نمیشن
Capture.jpg

یعنی منی که : دوسال هنرستان + کنکور معماری + دوسال کاردانی + کنکور معماری + دوسال کارشناسی + کنکورمعماری شرکت میکنم با یکی که فقط چهار سال معماری خوندن و یک بار کنکور ارشد میدن برابرم واقعا ؟؟؟؟؟؟
مشکل اینه که برابر هم نیستیم آخه . :redface:
دوستان پیوسته ناراحت نشین از لحن صحبتم . ;)
مشکل من با اون بالاییاست .

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این.کد جدا دان مگه معنیش چیه?کسی توکنکور امتیاز بیشتری نداره که!

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هیچ وقت دوست نداشتم این پست رو بزارم و از این باشگاه و تاپیک خداحافظی کنم ولی اینقدر بی لطفی ها و نامهربونی ها دیدم که دیگه صبرم سر اومد و خدا شاهده من و دوست عزیزم omid-mehrazکه شاید بگم بزرگترین لطف رو به بچه ها کرد و من شاهدم چقدر زحمت این جزوات رو کشید و هر کاری از دستش بر می اومد از تهیه جزوه واسه بچه ها و هر کمکی از دستش بر میومد دریغ نکرد و به نظرم و در پیشگاه خدا مدیون نیستیم به این جمع و هر کاری از دستمون بر میومد انجام دادیم و واسه همتون ارزوی سلامتی. و موفقیت
داریم

در ضمن امید از من خواست از طرف اون و من هم از طرف خودم از این جمع خداحافظی میکنم...به امید کسب موفقیت در کنکور و زندگی
بچه ها نرید...
چکار به حرفای بقیه دارید
شما به این فکر کنید ماها چقدر بهتون احتیاج داریم
ما یه سنگ صبور لازم داریم :cry:
اخه به کی مشکلاتمونو بگیم:(
هوا بس ناجوانمردانه سرد است

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من نمیدونم چی شده. اما پارسالم همین اتفاق افتاد. اونم نه یه بار. یکیش فک کنم سارا شرافت بود با دوستش سحر. یکیش هم ابرام عزیز بود که با خیرخواهی تمام جزواتشو به بچه ها میداد و کلی راهنمایی می کرد. کاری که کمتر کسی میکنه. اما یه سریا انقد اذیتش کردن و انقد بهش توهین کردن تا رفت. مشخصه که نیتی جز آجر کردن نون بقیه بنده خداهایی که دستشون از امکانات کوتاس ندارن. من نمیدونم این چه طرز فکریه که دارن. فک میکنن چون بقیه رقیبن باید سنگ بندازن جلو پاشون با این کارا. :mad:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معماری با مهندسی معماری چه فرقی میکنه.....................
علمی کاربردی معماری باید چیو بزنه.............................................
نمیدونم واللا من یکی که موندم.....
فک کنم همه ناپیوشته ها همون کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی معماری هستن.
بچه ها بیخیال این حواشی رو.....تمرکزتون آزمون تئوری باشه الان.

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من نمیدونم چی شده. اما پارسالم همین اتفاق افتاد. اونم نه یه بار. یکیش فک کنم سارا شرافت بود با دوستش سحر. یکیش هم ابرام عزیز بود که با خیرخواهی تمام جزواتشو به بچه ها میداد و کلی راهنمایی می کرد. کاری که کمتر کسی میکنه. اما یه سریا انقد اذیتش کردن و انقد بهش توهین کردن تا رفت. مشخصه که نیتی جز آجر کردن نون بقیه بنده خداهایی که دستشون از امکانات کوتاس ندارن. من نمیدونم این چه طرز فکریه که دارن. فک میکنن چون بقیه رقیبن باید سنگ بندازن جلو پاشون با این کارا. :mad:
بچه ها واقعا این چه وضعش هر کس اینجا داره به بچه ها کمک میکنه خییییلی داره لطف میکنه و ادم خیلی بزرگیه...
چون ادمای کوچیک از کمک کردن به دیگران امتنا میکنن و سنگ جلو پا بقیه میندازن

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت دوست نداشتم این پست رو بزارم و از این باشگاه و تاپیک خداحافظی کنم ولی اینقدر بی لطفی ها و نامهربونی ها دیدم که دیگه صبرم سر اومد و خدا شاهده من و دوست عزیزم omid-mehrazکه شاید بگم بزرگترین لطف رو به بچه ها کرد و من شاهدم چقدر زحمت این جزوات رو کشید و هر کاری از دستش بر می اومد از تهیه جزوه واسه بچه ها و هر کمکی از دستش بر میومد دریغ نکرد و به نظرم و در پیشگاه خدا مدیون نیستیم به این جمع و هر کاری از دستمون بر میومد انجام دادیم و واسه همتون ارزوی سلامتی. و موفقیت
داریم

در ضمن امید از من خواست از طرف اون و من هم از طرف خودم از این جمع خداحافظی میکنم...به امید کسب موفقیت در کنکور و زندگی
چرا اخه؟کی بی احترامی کرده به شما؟هر چی از شما رسیده بجز خوبی و کمک نبوده.من خودم واقعا مدیون بچه های صمیمی اینجام که بدون هیچ منتی هر کاری از دستشون اومده کردن که باهم پیشرفت کنیم.مخصوصا شما . واسه کسایی که شهرستانن مثل من وجود شما فوق العاده با ارزش بوده و هست. و مطمعنا واسه همه همنطوره.که میتونه زحمات شما رو زیر سوال ببره و بی لطفی کنه اخه؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....اصفهانی حرف نداره....کتاب رستمی خیلی مفصله و کلا گرامر رو از به بسم الله گفته تا اخر که واسه کنکور لزومی نیست و تو این مجال هم نمیگنجه ولی کتاب اقای اصفهانی خیلی مختصر و بسیار ارتقادهنده سطح زبان میتونه باشه.....من خودم با کتاب ایشون پیش میرم و زبانم تقریبا متحول شده

دیدم راجع به ایستایی بحث.....من واسه همه اساتید ارزش قاءلم و همشون در جای خودشون معایب و محاسنی دارن ولی درست نیست ما کسی رو خراب کنیم که کس دیگه ای رو تبلیغ کنیم....من به شخصه از روش تدریس مرتضی خرسند خوشم میاد و اینکه کاملا موضوع رو برات باز میکنه و ابهامی تو مطالب نمیمونه و اینکه ایشون اینقدر با معرفت و اقا هست که وقتی بحث شد بچه های شهرستانی میتونند جزوه شما رو داشته باشن خودشون توصیه کردن حتما میتونیم جزوه شون رو به هر کی احتیاج داره بدیم وفکر نکنیم با جزوه ندادن میتونیم خودمون قبول شیم و این تفکر رو عوض کنید......واقعا با معرفت

در ضمن یه تشکر حسابی هم از مهندس ایرانشاهی عزیز دارم که واقعا لطف بزرگی دارن انجام میدن و وقتی هم حضوری به خدمتشون رسیدم کلی برامون وقت گذاشتن و با مسوولین هماهنگ کردن هر چی میخواییم در اختیارمون بزارن......واقعا از این انسانها کم پیدا میشه لطفا سعی کنیم قدر بدونیم(خودمم گفتم)
neden gidiorsunuz ki ?
من صب تا شب و شب تا صب باشگام......مگه اتفاقی افتاده که می خواین برین؟! البته اگه برا درس خوندنه اشکالی نداره:redface: ولی برا درس خوندن نیس...نه؟:cry:

دفترچه کنکور نیس که.....لامصب سرازیری قبره!!!
بچه ها چرا نوشته برا تکنولوژی و اینا باس اونایی شرکت کنن که کارشناسی پیوسته می خونن؟
الان من رشته ای که می خونم چیه؟ کارشناسی ناپیوسته؟تکنولوژی معماری؟مهندسی معماری؟....کدوم؟:w22:
بعدشم منی که ترم سوم کارشناسی ناپیوستم برا معدل، باس ترم اول و دوم و جمع کنم و تقسیم بر دوش کنم؟!

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
داریم

چرا شما برین؟ اونایی که بی لطفی و نامهربونی میکنن باید برن نه شما که هرچی ازتون دیدیم لطف و مهربونی و راهنمایی بوده :cry:

ای وای چراااا
من کلی خوشحال بودم چند تا دوست هنرهای ساختی اینجا داریم مخصوصا اقا امید که شرمنده کردنمون واقعا و محبتشون جبران شدنی نیست کسی بیاحترامی کرد بهتون!:(

دیجیتال راس میگه ما بچه های هنرای ساخت خیلی کمیم اینجا، کمترمون نکنین...

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
neden gidiorsunuz ki ?
من صب تا شب و شب تا صب باشگام......مگه اتفاقی افتاده که می خواین برین؟! البته اگه برا درس خوندنه اشکالی نداره:redface: ولی برا درس خوندن نیس...نه؟:cry:

دفترچه کنکور نیس که.....لامصب سرازیری قبره!!!
بچه ها چرا نوشته برا تکنولوژی و اینا باس اونایی شرکت کنن که کارشناسی پیوسته می خونن؟
الان من رشته ای که می خونم چیه؟ کارشناسی ناپیوسته؟تکنولوژی معماری؟مهندسی معماری؟....کدوم؟:w22:
بعدشم منی که ترم سوم کارشناسی ناپیوستم برا معدل، باس ترم اول و دوم و جمع کنم و تقسیم بر دوش کنم؟!
عزیزم گفته کارشناسی "ارشد" پیوسته معماری هم میتونه شرکت کنه :)

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری با مهندسی معماری چه فرقی میکنه.....................
علمی کاربردی معماری باید چیو بزنه.............................................

تکنولوژِی و مرمت که کاملا واضحه....همین طور داخلی....

معماری فکر میکنم برا کارشناسی ناپیوسته هاس ولی مهندسی معماری برا پیوسته هاس که از ریاضی میان معماری ....علمی کاربردی فک کنم نایوسته میشه دیگه کد معماری رو بزن

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
داریم

سلام مهندس
میخواستم پیام بذارم تو پیجتون اما ترجیح دادم همینجا بگم اگرچه ک شاید اسپم بشه...
اگه بخواین برین کاملا بهتون حق میدم
تحمل آدمایی ک لطف بقیه رو وظیفشون میدونن یا حسادت و تنگ نظری باعث میشه نتونن مفهوم محبت ب بقیه رو درک کنن یا اونقد ضعیف و ترسوان ک فک میکنن اگه منی ک شهرستانم و ب جزوات و کلاسها دسترسی ندارم بتونم از طریق شما جزواتو داشته باشم باعث میشه اونا قبول نشن و... واقعن سخته

اما اگه ازمن بپرسی بت میگم:
باران باش و ببار و نپرس پیاله های خالی از آن کیست...
خدا ب احوال همه آگاهه: )

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکنولوژِی و مرمت که کاملا واضحه....همین طور داخلی....

معماری فکر میکنم برا کارشناسی ناپیوسته هاس ولی مهندسی معماری برا پیوسته هاس که از ریاضی میان معماری ....علمی کاربردی فک کنم نایوسته میشه دیگه کد معماری رو بزن

ینی یکی که تکنولوژی معماری بوده بازم باید تکنولوژی بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیتونه معماری معماری امتحان بده؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
داریم

کی به شما بی لطفی کرده؟

شما و امید مهراز اینقدر لطف کردید که واقعا من هم همش فکر می کنم که واقعا زحمات امید مهراز و شما رو چجوری میشه جبران کرد.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اططلاعات کارتو وارد کردم بعد رفتم یه کاری داشتم برگشتم این اومده بودد

در صورتی که بعداز 2 ساعت اس ام اس دریافت ننموداید ، پرداخت شما ناموفق بوده است.
از منوی سمت راست" مشاهده مشخصات کارت " می توانید وضعیت خرید خود را بررسی نمایید

پس سریالی که باید بم بدن کجاست
کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک
این چیه اومدهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
الان کلی پیگیری پرداخت دارم نمیدونم اخریه کدومشونه......
اگه خرید موفق باشه کدو باید چجوری دریافت کنیمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.........
عزیزم نگران نباش..تا دو ساعت دیگه یه اس ام اس میاد به شماره ای که اولش وارد کردی و شماره سریال رو بهت میده..نهایتا دوساعت دیرتر ثبت نام کن عزیزم نگران نباش..:gol:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس نابودمون کردنوایناچی بود؟قلبم وایستاد -الهی شکر-تشکر دوست عزیز:gol:
شاید بخوان درصد شرکت کننده ها رو دربیارن.
مثلن چند درصد پیوسته بودن یا چند درصد ناپیوسته یا مثلا جند درصد غیر مرتبط و اینا.

dreaamlaand

عضو جدید
سلام بچه ها من علمی کاربردی معماری هستم ناپیوسته و ترم بعد هم جند واحد دارم یعنی معدل نمیدونم چی بنویسم و چند تا رشته جداگانه میتونم شرکت کنم؟و شرایط چطور هست؟

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من علمی کاربردی معماری هستم ناپیوسته و ترم بعد هم جند واحد دارم یعنی معدل نمیدونم چی بنویسم و چند تا رشته جداگانه میتونم شرکت کنم؟و شرایط چطور هست؟
کدتون احتمالن همون ناپیوسته تکنولوژیه . دقیق نمیدونم.
همه میتونن 2 تا رشته شرکت کنن.
معدل کلت تا قبل از شروع این ترم . و باید رو برگه فرم معدلت ( صفحه 38 دفترچه) تاریخ روز تکمیل فرم با مهر آموزش دانشگات باشه ( برای ثبت نام در دانشگاهی که در مقطع ارشد قبول شدین )

آخرین ویرایش:

فاطیما8

عضو جدید
داریم

یه نصفه روز نبودم چه خبر شد...
باورم نمیشه شما و اقای مهراز دیگه سایت نمیاین...نمیپرسم چرا چون کم لطفی بعضی به ظاهر دوستان به حتم به قدری بوده که شما رو برنجونه طوری که با این همه معرفت و بزرگ منشیتون عطای سایت رو به لقاش ببخشین...خیلی دوس داشتیم بودین و از نظراتتون مشاوره هاتون و کمک هایی ک به ماها میکردین بهره مند شیم هم شما و هم اقای مهراز که خیلی لطف بزرگی به ماها کردن بابت جزوه هاشون که هیچ جوری قابل جبران نیست اما اگه با بودنتون اذیت میشین بابت بعضی از کم لطفی ها و تمرکزتون روی درس بهم میریزه خرده نمیشه گرفت واصراری نمیشه کرد... براتون از صمیم قلب ارزوی موفقیت دارم و مطمعنم تک تک بچه های این تاپیک براتون بهترینا رو میخوان...

فاطیما8

عضو جدید
بچه ها یه سوال میدونین هنرهای ساخت امتحانش چه روزیه و معماری چه روزی؟؟؟؟اخه فقط زده 15و 16و 17 بهمن..نزده کدوم روز کدوم امتحانه...

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی کتاب زبان تخصصی معماری و هنرهای ساخت رستمی رو داره میشه فصل صفرشو لطف کنه؟مرسی

فصل صفر این کتاب دو صفحه است چگونه این کتاب را بخوانیم .....منظورت اینه ؟
یا منظورت فصل اوله کتابه؟
که چگونه به سوالات یک درک مطلب پاسخ بدیم ؟! که نزدیک 30 صفحه است؟

nahamya

کاربر فعال
سلام
دوستان کسی تا حالا ثبت نام کرده ؟
من فرم مخصوص معدل(تاییدیه معدل ) که برای ثبت نام پارسال گرفتم رو هنوز دارم ، تاریخش 14/8/1392 هستش و 127 واحد رو پاس کرده بودم
بعد از اون طرح پنج رو پاس کردم و الان پایان نامه دارم
دوباره باید بگیرم ؟؟ میشه همون معدل رو بفرستم ؟ دانشگاه رفتنم دردسر داره.....

mahi bano

عضو جدید
سلام
دوستان کسی تا حالا ثبت نام کرده ؟
من فرم مخصوص معدل(تاییدیه معدل ) که برای ثبت نام پارسال گرفتم رو هنوز دارم ، تاریخش 14/8/1392 هستش و 127 واحد رو پاس کرده بودم
بعد از اون طرح پنج رو پاس کردم و الان پایان نامه دارم
دوباره باید بگیرم ؟؟ میشه همون معدل رو بفرستم ؟ دانشگاه رفتنم دردسر داره.....
تا زمانیکه فارغ التحصیل نشدید، تأییدیه معدل رو باید از دانشگاه بگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا