مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه فكر مي كنيد معدل بچه هاي تكنولوژي معماري از ١٢ مانند غير مرتبط حساب مي كنند يا معدل خود ما رو حساب مي كنند ؟!
خيلي استرس دارم ...
فرق معماري و مهندس معماري و مهندس تكنولوژي معماري با هم چيه ؟!

sh.enayati

عضو جدید
کدتون احتمالن همون ناپیوسته تکنولوژیه . دقیق نمیدونم.
همه میتونن 2 تا رشته شرکت کنن.
معدل کلت تا قبل از شروع این ترم . و باید رو برگه فرم معدلت ( صفحه 38 دفترچه) تاریخ روز تکمیل فرم با مهر آموزش دانشگات باشه ( برای ثبت نام در دانشگاهی که در مقطع ارشد قبول شدین )

یعنی باید من الان برم صفحه38دفترچه رو پرینت بگیرم ببرم دانشگاه تایید کنه بعد همون معدل (که میشه معدل کل تا این ترمم)رو تو دفترچه ثبت نام بنویسم؟
از استرس اینکه این همه اخطار در مورد مغایرت معدل تو دفترچه نوشتن میخوام مطمئن بشم:redface:

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

فصل صفر این کتاب دو صفحه است چگونه این کتاب را بخوانیم .....منظورت اینه ؟
یا منظورت فصل اوله کتابه؟
که چگونه به سوالات یک درک مطلب پاسخ بدیم ؟! که نزدیک 30 صفحه است؟
همون فصل یک منظور من بود ...;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه فكر مي كنيد معدل بچه هاي تكنولوژي معماري از ١٢ مانند غير مرتبط حساب مي كنند يا معدل خود ما رو حساب مي كنند ؟!
خيلي استرس دارم ...
فرق معماري و مهندس معماري و مهندس تكنولوژي معماري با هم چيه ؟!
تاجایی ک من فهمیدم و میدونم:
کارشناسی معماری(ینی همون معماری) بچه های علمی کاربردی ک کارشناسی معماری ان
مهندسی معماری:بچه های پیوسته ک کنکور دادن و از ریاضی اومدن
تکنولوژی معماری:بچه های ناپیوسته

دوستانی ک اطلاعات دقیقتری دارن تصحیح کنن

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچی میگردم نمیدونم از کجا باید دفترچه رو بخرم :( تو سنجش فقط قست ثبت نام و دانلود دفترچه برام هست . از کجا باید خرید ؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی میگردم نمیدونم از کجا باید دفترچه رو بخرم :( تو سنجش فقط قست ثبت نام و دانلود دفترچه برام هست . از کجا باید خرید ؟
دفترچه رو که میتونی دانلود کنی خرید نداره.سمت راست پایین هم لینک خرید کارته

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاجایی ک من فهمیدم و میدونم:
کارشناسی معماری(ینی همون معماری) بچه های علمی کاربردی ک کارشناسی معماری ان
مهندسی معماری:بچه های پیوسته ک کنکور دادن و از ریاضی اومدن
تکنولوژی معماری:بچه های ناپیوسته

دوستانی ک اطلاعات دقیقتری دارن تصحیح کنن
خب الان منی که هم از ریاضی اومدم هم ناپیوستم تکلیفم چیه؟!!!:w35:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واسه عناصر چی میخونید؟جزوه سینا شریفی خیلی خلاصس.واسه جزویه طباطباییم که باید اومد تهران که 1000 کیلومتر راه. what to do?what not to do?!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارشناسی مهمه دیگه
اگه علمی کاربردی باشی میشی معماری
اگه سراسری باشی میشی تکنو
درسته عایا؟؟؟
گیییییییییییییییییییییییییج شدم:biggrin:........نه سراسری نیستم، علمی کاربردیم نیستم.
مارال جونم رشته دبیرستانم ریاضی بود.کاردانی معماری برا غیر انتفاعی خوندم.کارشناسیمم الان تو آزاد می خونم:smile:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
گیییییییییییییییییییییییییج شدم:biggrin:........نه سراسری نیستم، علمی کاربردیم نیستم.
مارال جونم رشته دبیرستانم ریاضی بود.کاردانی معماری برا غیر انتفاعی خوندم.کارشناسیمم الان تو آزاد می خونم:smile:
حق داری نمیدونم این کاراشون واسه چیه دیگه:|
آزاد تکنو نداره ک فقط مهندسی داره
مهندسی معماری
اما واسه اطمینان از کارشناس آموزشتون بپرس

nahamya

کاربر فعال
سلام
دوستان کسی تا حالا ثبت نام کرده ؟
من فرم مخصوص معدل(تاییدیه معدل ) که برای ثبت نام پارسال گرفتم رو هنوز دارم ، تاریخش 14/8/1392 هستش و 127 واحد رو پاس کرده بودم
بعد از اون طرح پنج رو پاس کردم و الان پایان نامه دارم
دوباره باید بگیرم ؟؟ میشه همون معدل رو بفرستم ؟ دانشگاه رفتنم دردسر داره.....

تا زمانیکه فارغ التحصیل نشدید، تأییدیه معدل رو باید از دانشگاه بگیرید.

ممنون ، یعنی دوباره باید تاییدیه رو بگیرم ؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان منی که هم از ریاضی اومدم هم ناپیوستم تکلیفم چیه؟!!!:w35:

بالام جان چرا دارین میپیچونین؟ شما مگه رشتت معماری نیس؟ خب قضیه تکنو چیه میگین ناپیوسته ها میشن تکنو؟:surprised:

همه اونایی که ناپیوسته معماری خوندن میزنن معماری حالا تو هر دانشگاهی.....اونایی که پیوسته خوندن تو هر دانشگاهی میزنن مهندسی معماری.....هرکیم که تکنو یا داخلی خونده میزنه تکنو یا داخلی.....یدونه دیگه هم بود داخلی و معماری که اون احتمالا رشته خاصیه هر کی موقع قبول شدن عنوان رشتش بوده داخلی و معماری همینو انتخاب میکنه......دیگه ساده تر از این آیا....:eek:

فاطیما8

عضو جدید
بالام جان چرا دارین میپیچونین؟ شما مگه رشتت معماری نیس؟ خب قضیه تکنو چیه میگین ناپیوسته ها میشن تکنو؟:surprised:

همه اونایی که ناپیوسته معماری خوندن میزنن معماری حالا تو هر دانشگاهی.....اونایی که پیوسته خوندن تو هر دانشگاهی میزنن مهندسی معماری.....هرکیم که تکنو یا داخلی خونده میزنه تکنو یا داخلی.....یدونه دیگه هم بود داخلی و معماری که اون احتمالا رشته خاصیه هر کی موقع قبول شدن عنوان رشتش بوده داخلی و معماری همینو انتخاب میکنه......دیگه ساده تر از این آیا....:eek:

نه عزیزم کلا تو هردانشگاهی ناپیوسته میشه تکنولوژی معماری...چون من خودم ازادم ناپیوسته گفتن ناپیوسته ها تکنولوژی معماری ان و حق امضا ندارن...اینو اخر ک مدرکمونو گرفتیم بهمون گفتن :mad:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم کلا تو هردانشگاهی ناپیوسته میشه تکنولوژی معماری...چون من خودم ازادم ناپیوسته گفتن ناپیوسته ها تکنولوژی معماری ان و حق امضا ندارن...اینو اخر ک مدرکمونو گرفتیم بهمون گفتن :mad:
اینی که میگی با عقل جور در نمیاد مهم سنجش دانشگاه رو ول کن.....گرچه من فک میکنم اینجوری که همه قاطی کردن قضیه مهمی نیس......اصن دلیلی نداره وقتی شما معماری خوندی و مدرکت عنوانش مطمئنا معماری بزنی تکنو.....حالا بازم بپرس از این سیستم شوتتتتتتتت هر چیزی بر میاد....

azi sadeghi

عضو جدید
سلام بچه ها.من دبیرستان ریاضی خوندم.کاردانی معماری خوندم و کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری.حالا باید رشته تحصیلیمی چی بنوسیم؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت دوست نداشتم این پست رو بزارم و از این باشگاه و تاپیک خداحافظی کنم ولی اینقدر بی لطفی ها و نامهربونی ها دیدم که دیگه صبرم سر اومد و خدا شاهده من و دوست عزیزم omid-mehrazکه شاید بگم بزرگترین لطف رو به بچه ها کرد و من شاهدم چقدر زحمت این جزوات رو کشید و هر کاری از دستش بر می اومد از تهیه جزوه واسه بچه ها و هر کمکی از دستش بر میومد دریغ نکرد و به نظرم و در پیشگاه خدا مدیون نیستیم به این جمع و هر کاری از دستمون بر میومد انجام دادیم و واسه همتون ارزوی سلامتی. و موفقیت
داریم

در ضمن امید از من خواست از طرف اون و من هم از طرف خودم از این جمع خداحافظی میکنم...به امید کسب موفقیت در کنکور و زندگی

بابا یک روز ما نتمون خراب بود ها ااااااااااااچه خبر بوده ...................داداش حالا چرا می خواید بریددددددددددد................................این واقعا خیلی بی انصافی که هر کی می تونه یک کمکی کنه به بچه ها و خالصانه کار میکنه ته اش یکی از راه برسه و هر چی می خواد بهش بگه و بره و جو را خراب کنه .........................من که به شخصه مدیون هم شمام هم اقا امید ....................انشاله هر جا هستید موفق باشید .........دوست ندارم برید اخه تنها میشیم .....................نمیدونم این چه حرص و طمعی هستش که هر کی کلاس میره یا دستش به یک جایی بنده می خواد از حسودی بترکه و مانع کار بقیه بشه ...............به نظر من دادن جزوه به بقیه اشکال نداره میدونی چرا چون یکی رفته کلاس پول داده دلش می خود علمش و بده بقیه ............این وسط یکی هم میاد و بخیل میشه ...............خدا را شاهد می گیرم بودن دوستام که با تمام وجود براشون از جون مایه گذاشتم و بارها دستشون گرفتم نتیجه اش می دونید چی بود دید کوچیکشون نمی تونست بزار جزوه هاشون بزارن اتاق و برن بیرون برگردن ............این قدر از دادن چیزاشون دریغ کردن ........یک روزی می گفتم بزرگترین شانس اومدن به اینجا و اشنا شدن با بچه های باشگاه هستش و به حق همیشه سنگ تموم گذاشتن ...............نمی دونم چرا یک عده نمی تونن دیدشون بزرگ کنن و همه را فراری میدن ...............اگه قرار انی جور یباشه که نتونیم با هم کنار بیایم و درست درس بخونیم و فقط باعث ناراحتی شیم به نظرم همه مون بریم بهتر ................کاش ما ادم ها می تونستیم این بفهمیم که همه چیز به دست و اراده خداست نه به دست جزوه اقای سروش نیا و چه میدونم بقیه چیزها ..................اره اینها خوبن ولی کاش بدونیم که هر چی اتفاق میفته به لطف و ارداه خداست نه دست منو شما ................من به شخصه دیدم که تا خدا نخواد هیچی نمیشه ........................همه ما مطمین ان اینها را دیدیم توی زندگی ولی نمی دونم کی می خوایم عبرت بگیریم ....... خدا کنه قبل اینکه دیر شه همه مون عاقبت بخیر شیم ..............بچه برا همه تون ارزوی موفیقت دارم .............شاد باشید .................ببخشید خیلی حرف زدم

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
منم چند روزیه نمی رسم درست حسابی بیام اینجا، فقط یه بار گذرا اومدم دیدم انگار به آقای ایرانشاهی توهین شده تو تاپیک کلاسا، بعدشم که atrali و امید مهراز! در این باره همه حرفای منطقی رو دوستان گفتن و تقریبا با همه شون موافقم... فقط خواستم به عنوان کسی که همیشه از کمک های بچه های باشگاه استفاده کرده تشکر کنم از همه ی دوستانی که تو هر زمینه ای تونستن به بقیه خوبی کردن، امیدوارم این دوستان حرف شون در مورد رفتن جدی نباشه و زودتر ناراحتی شون برطرف شه چون هر دوست خوبی که از اینجا می ره ما دلمون براش تنگ می شه ولی بازم هر کسی صلاح کارشو بهتر از بقیه می دونه و شخصا برای همه هر جایی که باشن آرزوی موفقیت می کنم :gol::w27:

بعدشم می خوام به اون کسایی که باعث این جور مشکلات می شن بگم اگه می خوایین از کسی موفق تر باشین بهتره خودتونو برسونین به اون فرد نه اینکه سعی کنین با زمین زدن اونو برسونین به خودتون، مثلا اگه فک می کنین یه عده با داشتن این جزوه ها و راهنمایی ها می تونن موفق تر از شما باشن سطح تلاشتونو به اون یه عده برسونین نه اینکه دائم سعی کنین همین امکانات هم از اونا سلب شه تا شما بتونین به خیال خودتون جلو بزنین ازشون، به نظر من کنکور در برابر بقیه مراحل زندگی فقط یه بازی بچگانه می تونه باشه نه بیشتر، کسی که همچین تفکری داره شاید تو این بازی یه ضربه کوچیک به بقیه بزنه ولی اصل صدمه رو به خودش می زنه چون همه ی عمر و تو همه ی مراحل زندگی نمی شه از این هربه برای پیش بردن کارا استفاده کرد

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق داری نمیدونم این کاراشون واسه چیه دیگه:|
آزاد تکنو نداره ک فقط مهندسی داره
مهندسی معماری
اما واسه اطمینان از کارشناس آموزشتون بپرس
مرسی گلم.:gol::gol:راس میگین.باس فردا یه سری به آموزش بزنم;)

نه دیگه...حق دارین...یه طوری گفتین کلا شیرفهم که سهله ببر فهم شدم:redface:;)..............مرسی:gol::gol:

بچه ها من هنوز ثبت نام نکردم.مثل هری پاتر و جام آتش هنوز منتظرم شب شه تا اسممو بندازم تو جام:biggrin:
ولی یه سوال دارم.....بهترین کار اینه که برم از دانشگام تاییدیه بگیرم برا دو ترمی که معدلم اومده؟یعنی ازشون بپرسم معدل دو ترمم رو و بگم امضاش کنن؟!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجا که من میدونم............
واسه اینکه فرقی بین بچه های پیوسته و نا پیوسته باشه اسم بچه های ناپیوسترو عوضش کردن مثلا علمی کاربردی معماری یا تکنولوجی معماری و چیزا دیگه..............
حالا دقیقا نمیدونم پسوندا برای هر دانشگاهی چجوریه..... فک کنم غیر انتفاعیا علمی کاربردی باشن اخه تو ثبت نام کارشناسی همشون با این پسوند بودن.....
ازادم فک کنم تکنولوجی.....بازم از دانشگاتون بپرسید مطمعن شید پسوندتون چیه.......
مهندسی معماری فقط بچه های پیوستن...............

Bita.N.Arch

عضو جدید
به نظر من جزوه دکتر سروش نیادر کنارجزوه مهندس کزازی کامل میشه.[
جزوه کزازی و از کجا میشه گیرش اورد؟کتابش چی؟کامله؟

کتابش رو نمیدونم. ولی جزوه اش یه 700 صفحه ای هست. از بچه هایی که رفتن کلاسش باید بگیرین البته شاید خود انتشارات ایوانخانه هم داشته باشه.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فلش کارتای تاریخمو گذاشتم....
فقط اینکه از اولش قرار بود کارارو بزاریم فقط چیزی نگفتیم چون ی وقت کسی پا پس نکشه چون بچه ها همه گرفتار بودن باید کمی اجبار این وسط میبود........
بچه ها هم حسابی زحمت کشیدن....دست گل همشون درد نکنه.....
منم اگه چیزی گفتم واسه این نبود که جز این گروه بودم.....:gol:
فک میکنم هر کسی فقط از خلاصه خودش سر در بیاره..... به هر حال اگه خاستین میتونین ب کارتا تصویر اضافه کنین یا خلاصه ها خودتونو و استفاده کنید....بووووووسسسسسس:love:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت دوست نداشتم این پست رو بزارم و از این باشگاه و تاپیک خداحافظی کنم ولی اینقدر بی لطفی ها و نامهربونی ها دیدم که دیگه صبرم سر اومد و خدا شاهده من و دوست عزیزم omid-mehrazکه شاید بگم بزرگترین لطف رو به بچه ها کرد و من شاهدم چقدر زحمت این جزوات رو کشید و هر کاری از دستش بر می اومد از تهیه جزوه واسه بچه ها و هر کمکی از دستش بر میومد دریغ نکرد و به نظرم و در پیشگاه خدا مدیون نیستیم به این جمع و هر کاری از دستمون بر میومد انجام دادیم و واسه همتون ارزوی سلامتی. و موفقیت
داریم

در ضمن امید از من خواست از طرف اون و من هم از طرف خودم از این جمع خداحافظی میکنم...به امید کسب موفقیت در کنکور و زندگی

نگین این حرفارو .... :w04: امیدوارم خیلی خیلی زود برگردین :cry:
از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم ، منتظر خبر قبولیتون هستیم :gol::gol:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سوالم از سازمان سنجش پرسیدم این جواب به من داد ...
الکی از روی نظر خودتون کد کارشناسی انتخاب نکنید ... عنوانی که در مدرک دانشگاه نوشته شده است مهم است !
مثلا بچه های شریعتی هم عنوان مهندس تکنولوژی معماری برای اینها نوشته شده است من از مشاور مرکز پرسیدم !
Capture.jpg

faezeh fazi

عضو جدید
کتابش رو نمیدونم. ولی جزوه اش یه 700 صفحه ای هست. از بچه هایی که رفتن کلاسش باید بگیرین البته شاید خود انتشارات ایوانخانه هم داشته باشه.

جزوه اشو انتشارات ایوان داره طبق گفته دوستمون کتابشم یه کتاب انتشارات پوران پژوهش داره عناصر وجزییات ساختمانی از کزازی و عصاری .ولی بیشتر دوستان میگن جزوه شریفی بهتره نمیدونم دیگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا