مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما..
اره خوبه فقط اگر بتونی توی ۳ هفته تموم کنی و یه دورم با کتاب دکتر سعیدی دوره کنی عالی میشه.. هفته ی اخرم نیگه دار واسه روزی یه درس خوندن اون اخر.. زبانم که تا کنکور با توجه به سطحت روزی ۲ تا ۳ ساعت ببر جلو.. سوالارو هم حتما تو این هفته حداقل ۲ سال رو بزن تا دستت بیاد سوالای کنکور چه شکلیه تو هر درس.. تو دوره کمکت میکنه... میتونی از اخر به اول هم بری یعنی الان ۹۲ و ۹۳ رو بزن.
من دقیقا1سال ک نمیومدم باشگاه.سال پیش درساهایی خوندم تو این 1ماه اخر امسال بازم براامسال شروع کردم،لطفا نخندید خخخخ
این کتاب دکتر سعیدی ک اقای جهانشاهی فرمودن از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟
من میدونم ک امکلن قبولیم ....درهرحال میخام حدقل هرچی سال پیش خوندمو مرور کنم،درک رفتارسازه رو تموم کردم،با طراحی ساختمان بلند وفناوری نوین.الانم مبانی سازع برا معماران میخوام مرور کنم.تاریخمم ک خوبه ،میشه منم ی راهنمایی بکنید.من فقط مجاز میخام بشم ،و قبولی توذغیرانتفاعی هارو با اسکیس میخام بدست بیارم .

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی من میخام این آزمون جامعو ک 26 دی هستو شرکت کنم آکادمی.
فرمودن نمیشه
باز هم فرمودن یا آخری ...:surprised:
یا هر 2
چی کار کنم؟:confused:

باز هم میگم سیاست های ازمون شهرستان رو من تعریف نمیکنم.. به نظر منم غیر منطقی هستش..
اگر میخوای اینترنتی بدی با من تو تهران هماهنگ کنی میشه.. ولی حضوری شهرستان به این صورت هست ثبت نامش..:(

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دقیقا1سال ک نمیومدم باشگاه.سال پیش درساهایی خوندم تو این 1ماه اخر امسال بازم براامسال شروع کردم،لطفا نخندید خخخخ
این کتاب دکتر سعیدی ک اقای جهانشاهی فرمودن از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟
من میدونم ک امکلن قبولیم ....درهرحال میخام حدقل هرچی سال پیش خوندمو مرور کنم،درک رفتارسازه رو تموم کردم،با طراحی ساختمان بلند وفناوری نوین.الانم مبانی سازع برا معماران میخوام مرور کنم.تاریخمم ک خوبه ،میشه منم ی راهنمایی بکنید.من فقط مجاز میخام بشم ،و قبولی توذغیرانتفاعی هارو با اسکیس میخام بدست بیارم .

ایرانشاهی!!!!!
تو سایت خود دکتر زده خرید انلاین رو..
تو گوگل بزن سعید سعیدی پور..

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم میگم سیاست های ازمون شهرستان رو من تعریف نمیکنم.. به نظر منم غیر منطقی هستش..
اگر میخوای اینترنتی بدی با من تو تهران هماهنگ کنی میشه.. ولی حضوری شهرستان به این صورت هست ثبت نامش..:(
الان من باید چی کار کنم؟
برا اینترنتی

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانشاهی!!!!!
تو سایت خود دکتر زده خرید انلاین رو..
تو گوگل بزن سعید سعیدی پور..
عذر میخام آقای مهندس ایرانشاهی..
راهنمایی برامن بااین شرایطی ک توصبف کردم تو این 20روز آخر ندارید ک بتونم ب چیزی ک میخام برسم.چون من سال پیش خوندم ممنون میشم راهنمایی کنید

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی من میخام این آزمون جامعو ک 26 دی هستو شرکت کنم آکادمی.
فرمودن نمیشه
باز هم فرمودن یا آخری ...:surprised:
یا هر 2
چی کار کنم؟:confused:

این که خوبه
مرکز معماری از اول گفته بود
4 تا جامع رو باید با هم بنویسید !!!!!!!!
اصل ابه فکر ما دانشجویان بی پول نیستند ...:(

hh.architect

عضو جدید
حتما...بیشتر سر میزنم... امسال برنامه ریزی اسکیس اکادمی هم به عهده ی من گذاشتن .. یه خوابایی برای بچه ها دیدیم...:D

مهندس ایمان دارم کلاس اسکیس شما بهترینه و برای اسکیس حتما میام خدمت شما - چون تو تئوری تمام تلاشمو دارم میکنم امیدوارم که رتبه قابل قبولی بیارم .
توکل به خدا

Ar Mina

عضو جدید
سلام کسی کتاب سیستم های ساختمانی عصر کنکاش رو داره؟به نظرتون مفیده بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی داره میتونه از چند صفحه اون غکس بگیره بذاره تو سایت؟/
آقای ایرانشاهی این درصدای منه به نظرتون چیکار کنم؟زبان 20-فنی 20-تاریخ 30-منظر40-درک 30
بچه ها شما هم نظر بدید؟؟؟؟؟؟به روزانه معماری اسلامی تبریز امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی کتاب سیستم های ساختمانی عصر کنکاش رو داره؟به نظرتون مفیده بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی داره میتونه از چند صفحه اون غکس بگیره بذاره تو سایت؟/
آقای ایرانشاهی این درصدای منه به نظرتون چیکار کنم؟زبان 20-فنی 20-تاریخ 30-منظر40-درک 30
بچه ها شما هم نظر بدید؟؟؟؟؟؟به روزانه معماری اسلامی تبریز امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
سیستم کنکاش عالیه
شک نکن
همچین خلاصه
عالی
جم. جور
بپیچم براتون خانوووم؟؟
مطمعن باش پشیمون نمیشی...
میای 2-3 تا دیگم میخری....:surprised:
البته اگه تا فردا برام بمونه..:D

servaa

عضو جدید
زیتون عزیز میشه لطفا اون نکته های مهم برای روزای جمع بندی رو هم بگید

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیستم کنکاش عالیه
شک نکن
همچین خلاصه
عالی
جم. جور
بپیچم براتون خانوووم؟؟
مطمعن باش پشیمون نمیشی...
میای 2-3 تا دیگم میخری....:surprised:
البته اگه تا فردا برام بمونه..:D

سیستم کنکاش برای چیه؟چ کتابایی رو شامل میشه وچندتومن ؟؟؟؟؟؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه فنی هشست فکر کنم.نظرتون راجع به درصدام بگین لطفا
یه نگاه به نتایج نهایی دانشجویای پارسال بنداز مقایسه کن خودتو باهاشون
زبانت خیلی پایینه در کل درصدات یکمی پایینه البته این نظر منه ها شاید خوب باشه اهل فن نظر بدن!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/606702-%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-93

Ar Mina

عضو جدید
کسی میدونه واسه قبولی روزانه تبریز معماری یا اسلامی باید رتبه چند باشه؟اسکیس رو 40 در نظر بگیرید حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sr.sh

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید.یه نفر میشه لطف کنه شرایط حجم و سایت هتل رو بگه .تو تاپیک درک که کسی جواب نداد:(

ebadi69

عضو جدید
\

بچه ها جون ایشالا همتون رتبه خوب بیارین یکی این مدل سوالارو بمن یاد بده چجوری حل میشه اون اسوناشو بلدم تو تحلیل خرپا اما این سختاشو نه
توروخدا اخه من کلاس ایستایی نرفتم خودم خوندم خاهشا کامل کامل توضیح میخام

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس ایمان دارم کلاس اسکیس شما بهترینه و برای اسکیس حتما میام خدمت شما - چون تو تئوری تمام تلاشمو دارم میکنم امیدوارم که رتبه قابل قبولی بیارم .
توکل به خدا

شاید اشتباه برداشت کردید.. من درس نمیدم برنامه ریزی و نحوه چینش و زمان بندی به عهده ی من هست... شما لطف دارید.. ممنون

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
\

بچه ها جون ایشالا همتون رتبه خوب بیارین یکی این مدل سوالارو بمن یاد بده چجوری حل میشه اون اسوناشو بلدم تو تحلیل خرپا اما این سختاشو نه
توروخدا اخه من کلاس ایستایی نرفتم خودم خوندم خاهشا کامل کامل توضیح میخام
به نظر من کسی نمی تونه کتبی اون طور که باید و شاید توضیح بده، بین پستای آقای ایرانشاهی بگرد دنبال لینک فیلمای ایستایی و فن (هم برا معماری هم هنرهای ساخت) حداقل چند تاشو دانلود کن حل سوالای خرپا رو با دقت ببین، البته یه کم تند تند حل می کنن، هر جایی شو اشکال داشتی از بچه ها بپرس این طوری سریع تر نتیجه می گیری تا اینکه بخوایی یکی از اول برات توضیح بده، البته چون آسوناشو خودت بلدی فک نکنم اصلا مشکل خاصی هم داشته باشی...
http://www.www.www.iran-eng.ir/sear...d=866502&contenttype=vBForum_Post&showposts=1

ebadi69

عضو جدید
به نظر من کسی نمی تونه کتبی اون طور که باید و شاید توضیح بده، بین پستای آقای ایرانشاهی بگرد دنبال لینک فیلمای ایستایی و فن (هم برا معماری هم هنرهای ساخت) حداقل چند تاشو دانلود کن حل سوالای خرپا رو با دقت ببین، البته یه کم تند تند حل می کنن، هر جایی شو اشکال داشتی از بچه ها بپرس این طوری سریع تر نتیجه می گیری تا اینکه بخوایی یکی از اول برات توضیح بده، البته چون آسوناشو خودت بلدی فک نکنم اصلا مشکل خاصی هم داشته باشی...
http://www.www.www.iran-eng.ir/sear...d=866502&contenttype=vBForum_Post&showposts=1

مرسی خیلی خیلی لطف کردی واسه راهنمایی

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم با انرژی بیشتر این چند هفته رو به خوبی سپری کنید.

دوستانی که درآزمون هنرهای ساخت قصد دارند شرکت کنند ، استاد سروش نیا فرمودند که فناوری نوین ساختمان و جزئیات ارتقاء دهنده رو حتما مطالعه کنند. درمورد اینکه این دو کتاب تا چه اندازه برای بچه هایی که میخوان در کنکور معماری شرکت کنند، اهمییت داره، متاسفانه تا این هفته نتونستم اطلاعاتی از استاد بگیرم،در صورتی که ایشون جواب ایمیلم رو بدن ، بهتون اطلاع میدم،اما همینطور که در پست آخرم در این تاپیک گفتم، استاد سینا شریفی هم گفته بودند که احتمال زیاد امسال از فناوری نوین سوال خواهیم داشت.

حالا اینکه کتاب بخونید یا جزوه، تاکید استاد سروش نیا بر روی کتاب بود ، اما کسانی که وقت ندارن میتونن ،برای فناوری نوین ساختمان از جزوه استاد شریفی استفاده کنید، جزوه ایشون تمام قسمت های مهم کتاب رو در برگرفته.و از نظر من کفایت میکرد،البته من زمانی که جزوه ایشون رو مطالعه میکردم یک سری از قسمت هارو با کتاب تطبیق میدادم.
برای جزئیات ارتقاء دهنده هم جزوه استاد سروش نیا رو میتونید مطالعه کنید،اما در هر صورت اگر از جزوه استفاده میکنید، از نظر من جزوه ای رو بخونید که دست نویس داشته باشه و نکات مهم علامت گذاری یا نوشته شده باشه.

................................

مورد بعدی برای تاریخ ، دوستانی که در تهران هستند میتونن از انتشارات موسسه ایوان خانه فلش کارت های تاریخ اسلامی_تاریخ جهان ومعاصر رو تهیه کنند، قیمت بسیار کمی هم داره ، البته کامل نیست ،اما همون مقدار بناها و نقشه هایی رو هم که داره،بهتون خیلی کمک کنه. شاید اول یکم تو ذوقتون بخوره که بسیاری از بناهارو خاطرتون نیست ، حداقل من اینجوری بودم،اما بازهم در این ماه آخر برای مرور خیلی خوبه.

:gol::gol:

آخرین ویرایش:

ojahan

عضو جدید
سلام به همه و خسته نباشید
ازتون مشاوره می خواستم هر کس نظر یا تجربه ای داره ازم دریغ نکنه لطفا
من پارسال برا ارشد خوندم بد نخوندم اما قبول نشدم رتبه 1900 حدودا شدم البته معدلم پایین بود بد رتبه رو کشید پپایین
امسال نتونستم تا الان بخونم رفتم سر کارهای مختلف همین چند هفته پیش هم عموی عزیزم رو از دست دادم
پایاننامه ام هم مونده از طرفی از وقتی درس نخوندم احساس خوبی ندارم الان خیلی دوست دارم دوباره کنکور بدم اما خیلی نا امیدم
به نظر شما چه کار کنم
برم کار کنم یا برا ارشد بخونم
لطفا و خواهشا راهنمایی کنید هم شما دوستان و هم مدیر محترم این بخش
با تشکر

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال برا ارشد خوندم بد نخوندم اما قبول نشدم رتبه 1900 حدودا شدم البته معدلم پایین بود بد رتبه رو کشید پپایین
امسال نتونستم تا الان بخونم رفتم سر کارهای مختلف همین چند هفته پیش هم عموی عزیزم رو از دست دادم
پایاننامه ام هم مونده از طرفی از وقتی درس نخوندم احساس خوبی ندارم الان خیلی دوست دارم دوباره کنکور بدم اما خیلی نا امیدم
به نظر شما چه کار کنم
با تشکر

سلام
بهتون تسلیت میگم .
....................

از نظر من هنوزم دیر نیست، مخصوصا شمایی که سال گذشته درسارو خوندی.
اما اینکه موفق نشدین ، میتونه دلایل مختلفی داشته باشه ، معدل تاثیر داره اما من فکر نمیکنم به این میزان .
من نمیدونم درصداتون به چه میزان بوده،شاید مرورتون کم بوده،یا شاید منابعی که اون سال خوندین مناسب نبوده..
یا نه همه این مسائل هم نبوده شرایط اون روزی که کنکور دادین خوب نبوده..
من سال گذشته به صورت آزمایشی شرکت کردم ،برای ایستایی یه سری از کتاب هارو خوندم،اما برای من تاثیر چندانی نداشتم ، بحث تحلیل خرپا و محاسباتشم کاملا گذاشته بودم کنار که خب بالاخره درصد زیادی از سوالات مربوط به حوزه تحلیل خرپا، نمودار تنش و برش ،مباحثی که فرمول دارن هستش.

من چند مورد رو سال گذشته متوجه شدم :
1. اینکه در درس درک و ایستایی ضعیف هستم .
2. اینکه پایه زبانت خوب باشه کمکت میکنه، اما دایره لغات زبان ارشد کمی گسترده تره ونیاز به تمرین و حفظ کردن لغات داره.و همینطور تست زنی.
3. اینکه در حیطه منظر میتونم پیشرفت داشته باشه.
4. مطالعه تنها کافی نیست ، اینکه کاملا درس رو درک کنی مهمه .مخصوصا کتب مربوط به ایستایی، چون سطحی بخوای رد بشی، فایده نداره.
اما در برخی دروس نیاز به مرور بیشتر هستش، مثل دروس تاریخ ، که دوره اول سطحی باشه، بعدش دوره های بعد با دقت بیشتر.
5. تست زنی فراموش نشه، موردی که پارسال اصلا اینکارو انجام نمیدادم.
6.کم کردن استرس ،که متاسفانه هنوزم همراهه، واین مورد خیلی مهم تر از موارد دیگس.
و یک سری موارد دیگه ...

امسال سعی کردم روبرخی موارد بیشتر کار کنم، در درس ایستایی نیاز به کمک داشتم کلاس استاد سروش نیارو رفتم که بسیار راضی هستم ، اما بقیه دروس رو خودم مطالعه کردم.
اما هنوز هم مشکلی که دارم، از آزمون دادن فراری هستم. و برای درک هم تغییری رخ نداده.
اینکه بدون این اطلاعات بخوایم نظر بدیم کمی سخته، شرایط آدم ها یکسان نیست. باید برخی موارد رو بدونیم.

به هرحال به نظر من اگر سال گذشته کل تست های سال های قبل رو زدید ، امسال هم دوباره از سال 93 شروع کنید.(ترتیب هم از سال های آخر به اول) ، برای زبان هم حتما تست زنی و خوندن لغات یادتون نره..

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

به نظر شما چه کار کنم
با تشکر
کار کنید ،خیلی ارومو کم کم هم برای کنکور بخونین،نه جوری که اذیتتون کنه ،ولی به هیچ وجه کارو ول نکنید کارتونو از دست بدید شکست بزرگیه ولی دانشگاه قبول نشید چیزیو از دست ندادید

ojahan

عضو جدید
سلام
بهتون تسلیت میگم .
....................

از نظر من هنوزم دیر نیست، مخصوصا شمایی که سال گذشته درسارو خوندی.
اما اینکه موفق نشدین ، میتونه دلایل مختلفی داشته باشه ، معدل تاثیر داره اما من فکر نمیکنم به این میزان .
من نمیدونم درصداتون به چه میزان بوده،شاید مرورتون کم بوده،یا شاید منابعی که اون سال خوندین مناسب نبوده..
یا نه همه این مسائل هم نبوده شرایط اون روزی که کنکور دادین خوب نبوده..
من سال گذشته به صورت آزمایشی شرکت کردم ،برای ایستایی یه سری از کتاب هارو خوندم،اما برای من تاثیر چندانی نداشتم ، بحث تحلیل خرپا و محاسباتشم کاملا گذاشته بودم کنار که خب بالاخره درصد زیادی از سوالات مربوط به حوزه تحلیل خرپا، نمودار تنش و برش ،مباحثی که فرمول دارن هستش.

من چند مورد رو سال گذشته متوجه شدم :
1. اینکه در درس درک و ایستایی ضعیف هستم .
2. اینکه پایه زبانت خوب باشه کمکت میکنه، اما دایره لغات زبان ارشد کمی گسترده تره ونیاز به تمرین و حفظ کردن لغات داره.و همینطور تست زنی.
3. اینکه در حیطه منظر میتونم پیشرفت داشته باشه.
4. مطالعه تنها کافی نیست ، اینکه کاملا درس رو درک کنی مهمه .مخصوصا کتب مربوط به ایستایی، چون سطحی بخوای رد بشی، فایده نداره.
اما در برخی دروس نیاز به مرور بیشتر هستش، مثل دروس تاریخ ، که دوره اول سطحی باشه، بعدش دوره های بعد با دقت بیشتر.
5. تست زنی فراموش نشه، موردی که پارسال اصلا اینکارو انجام نمیدادم.
6.کم کردن استرس ،که متاسفانه هنوزم همراهه، واین مورد خیلی مهم تر از موارد دیگس.
و یک سری موارد دیگه ...

امسال سعی کردم روبرخی موارد بیشتر کار کنم، در درس ایستایی نیاز به کمک داشتم کلاس استاد سروش نیارو رفتم که بسیار راضی هستم ، اما بقیه دروس رو خودم مطالعه کردم.
اما هنوز هم مشکلی که دارم، از آزمون دادن فراری هستم. و برای درک هم تغییری رخ نداده.
اینکه بدون این اطلاعات بخوایم نظر بدیم کمی سخته، شرایط آدم ها یکسان نیست. باید برخی موارد رو بدونیم.

به هرحال به نظر من اگر سال گذشته کل تست های سال های قبل رو زدید ، امسال هم دوباره از سال 93 شروع کنید.(ترتیب هم از سال های آخر به اول) ، برای زبان هم حتما تست زنی و خوندن لغات یادتون نره..

مرسی از جوابتون درصدهامو تقریبی میگم امیدوارم راهنمایی کنید معدلم هم 13.4
فنی رو حدود30 درک 20 تاریخ 40 زبان 20 منظر 15
تا الان هیچی نخوندم
امیدی هست شروع کنم یا.........
از همتون متشکرم امید وارم نظرتون رو دریغ نفرمایید.مرسی

presentness

عضو جدید
:gol::gol:سلام بچه های گل
دوستان پاسخ تشریحی 92 یعنی بهمن 91 رو کسی نداره؟؟
تروخدا اگ کسی داره بذاره مرسی انقد ک تو تاپیکای مختلف گفتم زبونم مو دراورد:(

azi sadeghi

عضو جدید
سلام بچه ها
کسانی که کلاسای جمع بندی رو میرن میشه اگه فایلی دارن واسه مل هم بذارن؟
از لطفتون ممنون پیشاپیش;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا