مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alionel92

عضو جدید

اگه کسی پاسخنامه آزمون امروز معماری ایوان خانه رو داره لطفا بذاره...

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نحوه میانگین گرفتن چجوریه برای کنکور?مثلا میگن میانگین فلانی شده 60%تو معماری چجوری حساب کردنش?
درصد هر درس رو ضرب در ضریبش میکنی، بعد همه رو با هم جمع میکنی، تقسیم بر مجموع ضرایب درس ها

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت بچه ها کسی میدونه با میانگین 40 .چ رتبه ای حدودن؟؟
میشه معلوم مثلن؟

hh.architect

عضو جدید
سلام بچه ها - ممنون می شم اگه کسی پاسخ نامه سوالات جزوه عناصر سینا شریفی ( جزوه مرکز معماری ایران ) رو محبت کنه بهم بده .
تشکر​

milad.arch

عضو جدید
دور و بر 250 اینا
با میانگینه 35 رتبه 250؟ :surprised:
یادمه پارسال، یکی از بچه ها میانگینش حدوداً 50 بود و رتبهٔ حدوداً 250 آورده بود :)
البته هر سال متفاوته، چون درصد افراد تو هر سال فرق میکنه ;)
بعدشم: ذهنتونو فعلاً فقط به درس معطوف کنید و پی رتبه چند و این حرفا نباشید (اینا فقط موجب کاهش تمرکز و افزایش استرس در زمان پاسخگویی سوالات کنکور اصلی میشه) :cool:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
میانگینا با رتبه ها ک اینجا هست دیگه چرا می پرسید.....ب جز میانگینتون معدلم تاثیر داره .....
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ری-93/page68?p=7840878&viewfull=1#post7840878

ebadi69

عضو جدید
میانگینا با رتبه ها ک اینجا هست دیگه چرا می پرسید.....ب جز میانگینتون معدلم تاثیر داره .....
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ری-93/page68?p=7840878&viewfull=1#post7840878

معدل واقعا تاثیر داره الان تو پارسه دوستم داره برا عمران میره معدل 20 درصدو حساب میکنن تو ازموناشون و رتبه ها خیلی جا به جا میش
ه اونای که معدلشون خوبه امیدوار باشن
چون من خودم دیدم اینو واقعا به چشم خودم که معدل خوب خیلی تاثیر داره 20درصد واقعا کم نیس 20 درصد ها اما معدل معمولی تاثیر بدی نداره

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

معدل واقعا تاثیر داره الان تو پارسه دوستم داره برا عمران میره معدل 20 درصدو حساب میکنن تو ازموناشون و رتبه ها خیلی جا به جا میش
چون من خودم دیدم اینو واقعا به چشم خودم که معدل خوب خیلی تاثیر داره 20درصد واقعا کم نیس 20 درصد ها اما معدل معمولی تاثیر بدی نداره
اخه متاسفانه قدیما اینجوری الکی نمره نمیدادن اگه معدلمون 17بود اشکمون در اومده بود تا شده بودیم 17الان ماشالله طرف تو دبیرستان 2*2تارو میگفته5تا چند سالم پشت کنکور کارشناسی مونده تا توی حسن تپه قبول شه ولی با معدل 20فارغ التحصیل شده،الان یه جوری شده بگی معدلم 17شده به چشم بچه تنبل میبیننت،منظورم اینه که خیلی هم به معدل نمیشه دل خوش کرد چون اگه هر دانشگاه مثلا سالی 100تا خروجی میده 80تاشون معدل 17/18/19دارن

milad.arch

عضو جدید
اینی که میگم نقل قول از گفته های دکتر سعیدی پور ه:
در کنکور ارشد، فرق بین یه معدل 12 و 20 فقط 2 تا تسته، یعنی اگه کسی که معدلش 12 هست، 2 تا تست بیشتر بزنه (البته درست بزنه) با کسی که معدلش 20 هست برابر میشه
پس دوستان خوبم، نگران معدلای پایینتون نباشید
تا رسیدن به نوک قله راهی نمونده
موفق باشید :victory:

fzgnj

عضو جدید
بچه ها كسي ليست مسجدارو براساس ايوان هاشون داره؟بذاريد ممنون ميشم

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام ... من آزمون جامع 3 آکادمی رو زدم .. درصدام این شد . میتونین بگین حدودا چند میشم؟
زبان 48
ایستایی 46
ناریخ 62
درک 26 :(
منظر 18 :mad:
مرسی کلی!

زیر 500 میشی احتمالا.................البته نمیشه دقیق گفت بستگی به کنکور و بقیه داره....به نظر من بجای نتیجه تمرکز کن که بتونی منظر و درکتم بیشتر کنی ;) ....................راستی آزمون جامع اکادمی رو اگه داری برا ما هم بذار مرسی.....

ebadi69

عضو جدید
اینی که میگم نقل قول از گفته های دکتر سعیدی پور ه:
در کنکور ارشد، فرق بین یه معدل 12 و 20 فقط 2 تا تسته، یعنی اگه کسی که معدلش 12 هست، 2 تا تست بیشتر بزنه (البته درست بزنه) با کسی که معدلش 20 هست برابر میشه
پس دوستان خوبم، نگران معدلای پایینتون نباشید
تا رسیدن به نوک قله راهی نمونده

اتفاقا کاملا برعکسه چون من خودم کارنامه دوتا از دوستامو باهم مقایسه کردم یکی با درصدای نه چندان خوب ومعدل خوب رتبش از اون که یکی دیگه با درصدای خوب ومعدل پایین بود خیلی بهتر شده بود برادر من فرق دوتا تست کجا بوده!! 20درصد مثلا ها!!!!!! اگه فرقش دوتا تست بود سازمان سنجشم خودشو انقد زحمت نمیداد دیگه واینکه هر دانشگاه هم یک ضریب براش تعیین میشه مثلا دانشگاه ازاد ضریبش 1 هس و دانشگاهای تهران ضریبای بالاتر علم وصنعت 1/3 هس بنظر شما این همه دکون دستگا واسه 2 تا تست؟!!!
الان خودت تاپیکو نگا کن
یکی نوشته میانگین درصداش پارسال 40 بوده رتبش 150 شده یکی نوشته دوستش میانگین درصداش 50 بوده شده 250
به نظرت اون فرق بینش کجا رفته؟؟
حتی پارسال کارنامه نفر اولو که خودم دیدم تو معماری معدلش 19/36 بود درصدای خیلی شاخیم نداش زبانشو 45 زده بود

ebadi69

عضو جدید
اخه متاسفانه قدیما اینجوری الکی نمره نمیدادن اگه معدلمون 17بود اشکمون در اومده بود تا شده بودیم 17الان ماشالله طرف تو دبیرستان 2*2تارو میگفته5تا چند سالم پشت کنکور کارشناسی مونده تا توی حسن تپه قبول شه ولی با معدل 20فارغ التحصیل شده،الان یه جوری شده بگی معدلم 17شده به چشم بچه تنبل میبیننت،منظورم اینه که خیلی هم به معدل نمیشه دل خوش کرد چون اگه هر دانشگاه مثلا سالی 100تا خروجی میده 80تاشون معدل 17/18/19دارن

الانم همچین الکی الکی نیس معدل
میانگین معدل 14 هس تو دانشگاها وهردانشگاه برا خودش ضریب داره

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا کاملا برعکسه چون من خودم کارنامه دوتا از دوستامو باهم مقایسه کردم یکی با درصدای نه چندان خوب ومعدل خوب رتبش از اون که یکی دیگه با درصدای خوب ومعدل پایین بود خیلی بهتر شده بود برادر من فرق دوتا تست کجا بوده!! 20درصد مثلا ها!!!!!! اگه فرقش دوتا تست بود سازمان سنجشم خودشو انقد زحمت نمیداد دیگه واینکه هر دانشگاه هم یک ضریب براش تعیین میشه مثلا دانشگاه ازاد ضریبش 1 هس و دانشگاهای تهران ضریبای بالاتر علم وصنعت 1/3 هس بنظر شما این همه دکون دستگا واسه 2 تا تست؟!!!
الان خودت تاپیکو نگا کن
یکی نوشته میانگین درصداش پارسال 40 بوده رتبش 150 شده یکی نوشته دوستش میانگین درصداش 50 بوده شده 250
حتی پارسال کارنامه نفر اولو که خودم دیدم تو معماری معدلش 19/36 بود درصدای خیلی شاخیم نداش زبانشو 45 زده بود

این 19.36 که میگین اصولا باید جز 3 تا نفر اوول کلاس باشه که اگه اینجوری باشه فقط 20 درصد تاثیر نیس براش یه امتیاز دیگه هم داره نسبت به بقیه اونم اینکه رتبش 1/3 میشه با اعمال معدل اگه اشتباه نکنم........اما برا بقیه وقتی رتبت خیلی خوبه تاثیر معدل زیاد فاحش نیس وقتی رتبت مثلا از 100 یا 200 میره بالاتر تاثیر معدل فاحشتره اینو یجا خوندم ولی یلدم نیس کجا......:D بهتره بجا این استرسا اینقد بخونیم که جز رتبه خوبا باشیم و بجا اینکه معدل کم 100 تا جابجامون کنه 5 نفر جابجامون کنه مثلا....:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

الانم همچین الکی الکی نیس معدل
میانگین معدل 14 هس تو دانشگاها وهردانشگاه برا خودش ضریب داره
الان از الکی هم الکیتره معدل بالا گرفتن دیدم که میگم،یکی از چیزایی که دیدم و هنوز باورم نمیشه دادن نمره 20!!!!!!به پایانامه ها!!! تو دانشگاهی بود که دوره ای که من توش درس میخوندم نمره ها از 17توش شروع میشد

milad.arch

عضو جدید
الان خودت تاپیکو نگا کن
اولاً: اینی که گفتم نقل قول بود و از صحت درستی و نادرستیش اطلاعی ندارم
دوماً: دوست خوبم من فقط درمورده تاثیر معدل نقل قول کردم نه ضریب دانشگاه ها
سوماً: در مورد رتبهٔ 250 که گفتم، دیدم که گفتم وگرنه چرا الکی بیام حرفی بزنم
چهارماً: اون دوستتون که با معدل بالا میگید که رتبش بهتر شده، احتمالا زبان رو بهتر زده، چون زبان، ضریب پنهان کنکوره ارشده، شما دوباره مراجعه کن به کارنامهاشون
پنجماً: الآن تایم گفتن و بحث کردن راجب به این چیزا نیست، فعلاً فقط درس و مرور

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان از الکی هم الکیتره معدل بالا گرفتن دیدم که میگم،یکی از چیزایی که دیدم و هنوز باورم نمیشه دادن نمره 20!!!!!!به پایانامه ها!!! تو دانشگاهی بود که دوره ای که من توش درس میخوندم نمره ها از 17توش شروع میشد

آخ آخ ازین نمره ی 20 نگید که من دلم خونه :w07:
تو دانشگاهی که من درس میخونم معدل 20 هست:biggrin: فکرشو بکنید؟؟؟! یعنی چی آخه ؟! :razz: والا به ما که میرسه میگن 20 ماله خداست:surprised:

artemiss68

عضو جدید
مرسی از جوابتون درصدهامو تقریبی میگم امیدوارم راهنمایی کنید معدلم هم 13.4
فنی رو حدود30 درک 20 تاریخ 40 زبان 20 منظر 15
تا الان هیچی نخوندم
امیدی هست شروع کنم یا.........
از همتون متشکرم امید وارم نظرتون رو دریغ نفرمایید.مرسی

سلام دوست عزیز
خواستم نظرم رو بهت بگم
الان حدودا ۱۶ ۱۷روز تا کنکور مونده، به نظر من با همه انرژی که داری شروع کن به خوندن، تستای سالال قبل رو که دوستان هم گفتن حتما بزن و سعی کن بقیه درسارو خلاصه اگه داری بخونی، تو باشگاهم هستش خلاصه بعضی درسا
شما بخون اگه به امید خدا قبول شدی که خدارو شکر... اگه اینطور هم نشد جای ناراحتی نداره چون وقت خیلی زیادی رو هدر نکردی، در ضمن با توجه با درصدای سال قبل میتونی امسال نتیجه خیلی بهتری بگیری، چون با دوره کردن خیلی از چیزایی که خونده بودی تو ذهنت میاد، تاریختو پارسال خوب زدی فن چنت جزوه ای که تو باشگاه هست مثل ورق تا شده، ساختمانهای بلند، طراحی لرزه ای رو بخون یا اگه خودت جزوه کاملتری داری بخون، زبانم با توجه به اینکه الان واسه گرامر وقت کمه یخورده رو درک مطلب کار کن همراه لغت، البته از گرامر فصل موصولی ها رو بخون اگه تونستی
منظر هم جزوه ای که مهندس ایرانشاهی دادن رو بخون، واسه درکم چون وقت کمه پیشنهاد میکنم فیلمای سایه و انعکاس و پرسپکتیو مهندس ایرانشاهی رو ببین، اگه خلاصه یا جزوه هم داری بخون، من خودم عصر کنکاش رو خوندم جزوه دیگه ای نمیشناسم ولی الان واسه اون وقت نیس خیلی زیاده... نا امید نشو حتما بخون..
واست آرزوی موفقیت میکنم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا