مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقای ایرانشاهی
اگه بخوام سه تا ازمون اخر رو اکادمی شرکت کنم باید بیام تهران حضوری امتحان بدم واسه سه تاش؟
واسه منظر هم ازاده شاهچراغی رو گیر نیاوردم و یکی از بچه ها گفت ثقیل گفته منم عصر کنکاش رو خریدم

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

جامعه آماری بالا فقط پارامتر نیست چون باید جایی باشی که رقیبات هستن!!1
ازمون مرکز خوبه!!
به آزمونا ی اکادمی هم یه سر بزن.. تو تهران که فک کنم بچه های ما خیلی قوی تر از جاهای دیگه هستن و بیشتر!!!
این فیلم های اموزشی که همه ی سوالارو جواب میدیمم نگاه کنی بد نیست..

http://www.aparat.com/Hamed.ir

ولی سراغ مدرسان و پارسه و این سازمان سنجشیه اصلا نرو!!!! چون اگر جامعه آماری هم داشته باشه اکثرا رقیب نیستن!
سلام آقای ایرانشاهی، فیلم سایه و انعکاس بسیار مفید بود (دستتون درد نکنه) ، اگه شماره های تکمیلی این دو تا مبحث رو هم آماده کنید لطف بزرگی میکنید(کیفیت این دو تا کلیپ بالاتر از فیلم پرسپکتیو بود)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون زبان ازمون ازمایشی ها به کنکور نزدیک تره یا ازمون های زیر زربین ؟

خیلی جوابتون برای من مهمه . کلا نظرتون در باره این ازمونا زبانش چیه یه نفرو از گمراهی نجات بدین .
یعنی هیچکس زبان نمیخونه ؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

خیلی جوابتون برای من مهمه . کلا نظرتون در باره این ازمونا زبانش چیه یه نفرو از گمراهی نجات بدین .
یعنی هیچکس زبان نمیخونه ؟؟؟
به نظر من زبان ازمون ازمایشی ایوان خانه خیلی استاندارد و به کنکور نزدیکه
زبان ازمون مرکز بی جهت اسونه
زبان زیره ذره بین بی جهت سخته

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من زبان ازمون ازمایشی ایوان خانه خیلی استاندارد و به کنکور نزدیکه
زبان ازمون مرکز بی جهت اسونه
زبان زیره ذره بین بی جهت سخته

نظر منم همینه میخواستم اطمینان پیدا کنم :gol::gol: البته ایوان هنوز بررسی نکردم .

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها من میخوام سه تا آزمون آخررو شرکت کنم، بنظرتون کدوم موسسه بهتره؟ جامعه اماری کدوم بیشتره و تاریخش کیه؟ کمکم کنید

دوستم جامعه آماری اصلا مهم نیست.مهم اینه که آزمون استاندارد باشه. به نظر من آکادمی و ایوانخانه شرکت کن.مرکز معماری خیلی غیر استاندارده

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا کسی تو تبریز هس ک بهم کمک کنه؟

کسی هست ک ب این مکان ها نزدیک باشه؟
تبریز بلوار 29 بهمن -خیابان امام خمینی-دانشگاه تبریز
پست خانه مرکزی در خیابان ارتش-اداره کل پست استان
ممنون ازتون.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستانی که کتاب درک عمومی علی عسگری کنکاش رو دارین یه سوال ..تستاش پاسخ تشریحی داره؟؟؟؟ارزش داره بگیرم؟
یه چیزی ..شما هم مثه من تاریخ رو زود فراموش میکنین ؟یا من خنگم؟:surprised:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستانی که کتاب درک عمومی علی عسگری کنکاش رو دارین یه سوال ..تستاش پاسخ تشریحی داره؟؟؟؟ارزش داره بگیرم؟
سلامم
تست ها پاسخ تشریحی نداره
ولی هر فصل درس داده،بعد تستا همون فصلو بعدش آورده.÷
مثلن ی فصل مبانی نظری معماری
ی فصل آشنایی با ابنیه ی تریخی
ی فصل فرایند طراحی
من خودم تازه اولشام....البته فصلا اولشو نخوندم یهو پریدم سر فرایند طراحی ببینم چ.جوریه...
ب نظرم بد نی...ب قول عذرا میدونی همینو فقط داریو میخونی و تمام...دنبال چیز دیگه ای هم نیستیفک کنم aytakin بود ک میگف سال قبل همینو خونده بود و درکوو 50 یا ابلای 50 رده بود...
بد نیییییییییییی...
برا تاریخم...منم یادم میره...مرور مرتب باعث میشه طوری تو مخت نقش ببنده ک ...:D
ن خنگ نیستیی

anahitashiraz

عضو جدید
سلام

خوبه که فقط تاریخ یادت میره من فن هم یادم میره :)) طبیعیه بعد 4 سال داریم از مغزمون کار میکشیم نگران نباش. شبا قبل از خواب یه مرووری گذرا رو تصاویر و شکلا کن

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من عصر کنکاش علی عسگری را دارم والا تقریبا چند هفته پیش که تازه کتاب گرفته بودم از بس ذوق داشتم یک مقدارش خوندم .............من که راضی بودم ازش با خوندنش یک حس خوبی داشتم هم می گفتم دارم درک می خونم هم مرور بقیه کتابها بودش برام ............البته اعتقادم بر اینه که واقعا باید نحوه تحلیل سوال را یاد بگیرم چون این مهم ترین قسمت کنکور هستش و نه تنها درک برا بقیه درس هامون هم صدق میکنه ......کتاب عسگری خوبه اول درس نامه داده بعد تست های مرتبط به اون فصل .............با پاسخ چهار گزینه ای .............اما دیگه سوال تحلیل با خودته ..................
کاش فقط تاریخ زود فراموش می کردیم ...................والا ما همین طور پیش بریم من می ترسم اسم خودم هم یادم بره کم کم :biggrin: ................نگران نباش مرور می کنی یادت میاد ...............یعنی من چند روز پیش نیت کردم کتاب قبادیان به قول خودم فوقش 5ساعت بخونم .................اخه من دوران دانشجویی این کتاب کامل حفظ کرده بودم والبته یک مقدار هم تحلیلی چون استادش تو دانشگاه پدرمون دراورد..............هرجلسه می خوندیم که یک وقت مستر به سرش نخوره هوس کنه اتحان بگیره ................در حدی که پایان ترم حالم خوب نبود نخوندم و رفتم سر جلسه ...................با این بکگراند رفتم بخونم دیدم ای دل غافل زهی خیال باطل فقط کلمات اشنا هستن و دوباره باید همه تصاویر و مطالب حفظ کنم .......................نگران نباش ما درسا را می خونیم یاد می گیریم ولی تنها چیزی که کمک میکنه سر جلسه منفی نزنیم مروره باید تلاشمون کنیم که هر کتاب یا جزوه را حداقل 3بار بخونیم .................تاریخ هم حداقل 5تا6بار ...............این هم نسخه که دیگه یادت نره :biggrin:

veritaaa

عضو جدید

من دارم جا میزنم :(((( هم مرمت دارم هم طراحی فنی هم متره طرح هم که جای خودش :((((( از کار دانشگامم موندم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم جا میزنم :(((( هم مرمت دارم هم طراحی فنی هم متره طرح هم که جای خودش :((((( از کار دانشگامم موندم
:cry:بیا همو بغل کنیم گریه کنیم..............................:(منم خیلی خسته شدم ولی فک کنم بشه روزایی که کار دانشگاهو انجام میدم هم 2 3 4 ساعت برا کنکور بخونم............ سعی کن ریلکس باشی................. کارا دانشگاتو با سرعت انجام بده کلی زمان هست که میتونیم سیوش کنیم ازون زمانا استفاده کن.............. اخرشم اگه خدایی نکرده نشد.... ما سال بعد یه قدم جلوییم:)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی لغات ذره بینو داره اینجا بزاره ممنون میشم....اخه برام نفرستادن حوصلم ندارم دوباره درخواست بدم......:cry:

veritaaa

عضو جدید

:cry:بیا همو بغل کنیم گریه کنیم..............................:(منم خیلی خسته شدم ولی فک کنم بشه روزایی که کار دانشگاهو انجام میدم هم 2 3 4 ساعت برا کنکور بخونم............ سعی کن ریلکس باشی................. کارا دانشگاتو با سرعت انجام بده کلی زمان هست که میتونیم سیوش کنیم ازون زمانا استفاده کن.............. اخرشم اگه خدایی نکرده نشد.... ما سال بعد یه قدم جلوییم:)
آره اینم هست .. بیااا :((((((( ولی کارای عملی کند پیش میرن دیگه ..چاره چیه .. :(
منم عادت دارم باید خلاصه کنم میخونم و اینکار خیلی وقت گیره
موفق باشی

مارال 110

عضو جدید
سلام خسته نباشید .بچه ها کتابای تاریخ رو تموم کردم میخوام اثر کنکاش هرکدومشون رو بخونم ولی ازجزوه ها چیزی نخوندم کسی پیشنهادی نداره برام ؟ ممنون

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سعی کن ادامه بدی ولی اگه خسته شدی یادت باشه صفر و یک -یا همه یا هیچ- نباشی که بخوایی همین امسال دانشگاه تهران قبول شی و اگه دیدی نمی شه کلا بی خیال شی. اون وقت سال بعد مجبور می شی از صفر شروع کنی! مطمئن باش کنار درسای دانشگاه اقلا یه درسو می تونی بخونی، درسی رو که بیشتر از همه علاقه و کشش داری (ترجیحا از بین این 3 تا یکی : زبان / فن / تاریخ - چون درک و منظر زیاد خوندنی نیستن) انتخاب کن و همونو خوب بخون، این کار کم ترین فایده ش اینه که اقلا بازدهی خودتو تو یه درس بررسی می کنی، سرجلسه متوجه می شی مسیری که طی کردی به دردت خورده یا نه و خیلی تجارب دیگه که حتی اگه امسال به نتیجه نرسن سال بعد حتما به دردت می خورن... البته ممکنه بخوایی از هر درسی مهم تریناشو بخونی ولی به نظر من این طوری درس خوندن (ناقص خوندن) بدتر از نخوندنه و ذهنو پر از ابهام می کنه (چون کللی مطالب تو زمینه های مختلف ذهنتو درگیر می کنن که رو هیچ کدوم تسلطی نداری) و این موضوع استرسو بالا می بره، اینا رو من بر اساس تجارب خودم می گم ممکنه کسی ظرفیت شو داشته باشه که تو این شرایط استرس نگیره!!!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید .بچه ها کتابای تاریخ رو تموم کردم میخوام اثر کنکاش هرکدومشون رو بخونم ولی ازجزوه ها چیزی نخوندم کسی پیشنهادی نداره برام ؟ ممنون
وای خوش ب حالت:)
کتابای تاریخ و ک نمیشه تموم کرد....تازه وقتی تموم کرردی تازه شروع کار........منظورم مرورههههههههههههههههههههههههه......جزوه مانا و نسیمم نگاه کنی بد نیس برای مرور و اینکه خلاصست نکته ها دستت میاد.....بچه هایی که پارسالم رتبه خوب اوردن این جزوه هارو برا جمع بندی خوندن.....

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خوش ب حالت:)
کتابای تاریخ و ک نمیشه تموم کرد....تازه وقتی تموم کرردی تازه شروع کار........منظورم مرورههههههههههههههههههههههههه......جزوه مانا و نسیمم نگاه کنی بد نیس برای مرور و اینکه خلاصست نکته ها دستت میاد.....بچه هایی که پارسالم رتبه خوب اوردن این جزوه هارو برا جمع بندی خوندن.....

چجوری میخونین؟مانا و عسگری رو؟ من چند بار سعی کردم بخونم خیلی بی کیفیته نتونستم....:( ولی دوس دارم بخونم................................راستی بچه ها منم تاریخامو تموم کردم یه دور الکی البته اصلی کاری از این به بعد که باید مرور کنم .....من امروز معاصر علی عسگری رو واسه مرور خیلی کلی معاصر خوندم حتما بخونینش خیلی خلاصه هس ولی یه دسته بندی کلی تو ذهنتون میشه من دوسش دارم.....427 صفحه هس من تو 1 ساعت 15 دقیقه مرورش کردم.....:)

فاطیما8

عضو جدید
چجوری میخونین؟مانا و عسگری رو؟ من چند بار سعی کردم بخونم خیلی بی کیفیته نتونستم....:( ولی دوس دارم بخونم................................راستی بچه ها منم تاریخامو تموم کردم یه دور الکی البته اصلی کاری از این به بعد که باید مرور کنم .....من امروز معاصر علی عسگری رو واسه مرور خیلی کلی معاصر خوندم حتما بخونینش خیلی خلاصه هس ولی یه دسته بندی کلی تو ذهنتون میشه من دوسش دارم.....427 صفحه هس من تو 1 ساعت 15 دقیقه مرورش کردم.....:)

من واسه اسلامی کتاب سبک شناسی رو میخونم هرقسمتشو میبینم چی کم داره یا چی مهمه از جزوه عسگری تو سبک یادداشت میکنم تا اخر این کارو کردم و الان سبک شناسیم مخلوطی از خودش و نسیم عسگریه خیلی هم راحته و خوندنش راحتتر...

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام شبتون بخیر
خسته نباشید
تلاش کنید من که اوضام خیلی خرابه :confused:.... ولی همینجوری هی خوشحالم .:D.......... کم میخونم ولی با شادی:w33:
یه سوال :w26:
نمدن بین النهرین شامل 5 تمدن سومر - اکاد - بابل کهن- آشور- بابل جدید هستش
تو کتاب جهان زارعی بعد از تمدن سومر ، تمدن اکاد رو گفته و... ولی تو کتاب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود بعد از تمدن سومر ، نوشته آشور و کلا توضیحاتش فرق داره با زارعی و اصلا حرفا یکی نیست ، ووووو توی همین اسور که تو کتاب بانی مسعود هست توی توضیحاتش نوشته تمدن سومر با فرهنگ اکدی درامیخت و....
به من بگید قضیه چیه؟:w20:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام شبتون بخیر
خسته نباشید
تلاش کنید من که اوضام خیلی خرابه :confused:.... ولی همینجوری هی خوشحالم .:D.......... کم میخونم ولی با شادی:w33:
یه سوال :w26:
نمدن بین النهرین شامل 5 تمدن سومر - اکاد - بابل کهن- آشور- بابل جدید هستش
تو کتاب جهان زارعی بعد از تمدن سومر ، تمدن اکاد رو گفته و... ولی تو کتاب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود بعد از تمدن سومر ، نوشته آشور و کلا توضیحاتش فرق داره با زارعی و اصلا حرفا یکی نیست ، ووووو توی همین اسور که تو کتاب بانی مسعود هست توی توضیحاتش نوشته تمدن سومر با فرهنگ اکدی درامیخت و....
به من بگید قضیه چیه؟:w20:
سلام ..سلامت باشی....این چیزایی که میگی و الان حضور ذهن ندارم ولی کلی بگم کتابا تاریخ با هم هماهنگ نیستن........... یکی یه بخشیو گفته اون یکی نگفته..... مثلا همین مهدوی نجاد یه فصلشو از تمدن های ازه ای که قبل یونان بودنو خوندم کلی رو مجسمه ها و این جور چیزا مطلب داشت..... در حالی که تو زارعی هیچی ازین مجسمه ها ندیدم....
یا بانی مسعود هرم مدوم و قبل اهرام مصر اورده که تو زارعی نیس..............
این اشورم الان نمیدونم ولی کلا یه تمدن که ب وجود میاد از تمدنای قبلیش تشکیل میشه سومرو اکادم که قبل اشورن..............
برای یادگیری تمرکزت بیشتر رو بنا های مهم تر و اصلی باشه اینام حواست باشه که هر کتاب چیارو گفته یا نگفته..........

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدايا سلام♥
ما
سرحاليم اميد داريم
و مي خنديم و می خونیــــــم
اينها همہ ڪرم شماست
شکر
خدايا خواهشأ
هوايماڹ را داشته باش
سلامتي و سربلندي و موفقیت عطا ڪڹ
آمین
:gol:

سلام و وقت بخیر
با رکورد 12 ساعت اومدم
رکورد جدیدمه :cool:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان نیم ساعت هست که تو 3 صفحه گیر گردم
اینقدر نکته نوشتم :surprised:
دور اول تابستون خوندم و خیلی دقت نکردم اما الان دارم با دقت میخونم:w10:و ولی دو روز دیگه هیچی یادم نیست:w04:

azi sadeghi

عضو جدید
سلام عزیزم.این معاصرعلی عسگری تو باشگاه هست؟

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایییییی خسته نباشی.... یه ربع دیگه بخونی رکورد منو میزنی:) من ک امروز 2 سات وق شد بخونم بازم الان میخام بخونم 3 ساعتش کنم :D:gol:

متشکر :gol:
دیگه دیدم کشش ندارم نخوندم
میخوام بخوابم صب از نو شرو کنم
حالا ایشالا بعد جبران میکنی : )

amin.shamshiri

عضو جدید
سلام بچه های خوب
من دیروز و امروز نخوندم فقط یه ساعت جزوه سینا شریفی رو استارت زدم.
دعا کنید زودتر کتابخونه نزدیک خونه باز شه و کلاسم تموم شه که دیگه عصرا فیکس بشینم پای درس خوندن
اصلا شمارو که میبینم اینقد خوندید که اطلاعاتتون بالا رفته امیدوارتر میشم.
به امید موفقیت هممون مخصوصا دلای مهربون شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا