مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin.shamshiri

عضو جدید
سلام بچه ها،شب همگی بخیر
من امروز 4ساعت خوندم.البته من کلی گرفتاری دارما.این 4ساعت هم کل وقت آزادم بود.
2ساعت زبان و 2ساعت هم درک
هنوز فنی هیچی نخوندم.از فردا میخوام جزوه رو استارت بزنم.
دعا کنید وقتم بیشتر شه.
به امید موفقیت هممون مخصوصا بچه های گل این تاپیک

fzgnj

عضو جدید
زبان تخصصی که از اول تا آخر تمرین ریدینگه
اونم ریدینگ های کنکورهای مختلف
اصلش همون بخش 1 بود که من گذاشتم ...

درک هم نمی دونم چقدر مفیده !! بچه ها که می گن خوبه!

زيتون جون لينك اول تخصصيه رستميو يه بار ديگه ميذاري مرسي
يا بگو كدوم صفحس

generalenglish

عضو جدید
آزمون آنلاین رایگان شماره ۳ زبان عمومی "زیر ذره بین"

آزمون آنلاین رایگان شماره ۳ زبان عمومی "زیر ذره بین"

می خواستم به اطلاع بچه ها برسونم که
آزمون سوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین در حال حاضر در حال برقراری است و در هر ساعت از روز می توانید تنها یکبار در آزمون شرکت نمایید لازم به ذکر است شرکت در این آزمونها کاملا رایگان می باشد.
این آزمون تا ساعت 24 روز جمعه 30 آبان باز خواهد بود و پس از آن حذف خواهد شد.
زمان آزمون 13 دقیقه است و در انتها پاسخنامه ای کاملا تشریحی با معنای کلیه سوالات به درخواست دانشجویان در آن درج شده است دریافت می نمایید.
این آزمون دوره ای، جهت شبیه سازی زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد تدوین شده و به رایگان قابل دسترسی است.
این آزمون از این لینک قابل دسترسی است.
به دوستان خود جهت شرکت در آزمون رایگان اطلاع رسانی نمایید.
generalenglish.ir
(به دلیل رایگان بودن آزمون، هرگونه کپی برداری از آن و استفاده در کتب و جزوات و قراردادن در سایتها بدون ذکر منبع غیرقانونی و شرعا حرام است)

Hamid.026

عضو جدید
بچه ها برای مدیریت کارگاهی و ظراحی فنی اجزا ساختمان جزوه ای هست تو باشگاه . ..؟؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها آزمون هفته بعد مرکز میشه آزمون 4 که مرور 3 تا آزمون قبلیه؟ درسته؟

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تاریخچه شکل‌گیری و تحولات کنکور کارشناسی ارشد:

تا سال 1378: پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارشد پیوسته، برگزاری آزمون کاردانی به

کارشناسی ارشد
.

سال 1378: اعمال تغییرات در نحوه آموزش معماری به دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی تغییر پذیرش

دانشجوی معماری از جذب در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ارشد پیوسته به گرفتن دانشجو در مقاطع کاردانی و

کارشناسی.

سال 1379: جذب اولین دوره کارشناسی معماری در دانشگاه‌های کشور.

سال 1381: برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ویژه فارغ‌التحصیلان کارشناسی ناپیوسته.

سال 1383: اصلاح دروس و سرفصل‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته با سرفصل‌ها و رئوس مطالب دوره

کارشناسی معماری.

برگزاری اولین کنکور کارشناسی ارشد مهندسی معماری.

از سال 1382 تا سال 1390 ساختار کلی آزمون کارشناسی ارشد ثابت بوده و تنها از لحاظ محتوایی و سطح

سؤالات تغییراتی را داشته است اما در سال 1391 ضرایب و دروس دفترچه به تغییراتی داشته است.

آخرین ویرایش:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیایید بگین چیا خوندین چیا مونده برنامتون چیه برا 76 روز باقی مانده.............من خیلی استرس گرفتم امروز.....:cry: من 2 ماه رو خوب نخوندم وقتی تقویم رو نگا کردم دیدم فردا 1 آذر خیلی جا خوردم....:(((( من امسال سال دومم که میخونم اگه نشه.....................................................:cry: نمیخوام انرژی منفی بدم فقط ازتون انرژی میخوام واقعا به یه رتبه زیر 100 نیاز دارم...........که دوران تمرین واسه اسکیسم زیاده پر تنش نباشه چون برا همچین شرایطی کم میارم مثل پارسال که رتبه 500 رو به خاطر نا امیدی از دست دادم ولی وقتی قبولیارو دیدم که با رتبه من چه جاهای خوبی قبول شدن همش افسوس خوردم...........حالم اصن خوب نیس:(

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها بیایید بگین چیا خوندین چیا مونده برنامتون چیه برا 76 روز باقی مانده.............من خیلی استرس گرفتم امروز.....:cry: من 2 ماه رو خوب نخوندم وقتی تقویم رو نگا کردم دیدم فردا 1 آذر خیلی جا خوردم....:(((( من امسال سال دومم که میخونم اگه نشه.....................................................:cry: نمیخوام انرژی منفی بدم فقط ازتون انرژی میخوام واقعا به یه رتبه زیر 100 نیاز دارم...........که دوران تمرین واسه اسکیسم زیاده پر تنش نباشه چون برا همچین شرایطی کم میارم مثل پارسال که رتبه 500 رو به خاطر نا امیدی از دست دادم ولی وقتی قبولیارو دیدم که با رتبه من چه جاهای خوبی قبول شدن همش افسوس خوردم...........حالم اصن خوب نیس:(

پارسال رتبه خوبی اوردی امسالم میتونی من سال سوممه:biggrin: نگران نباش برنامه بقیه رو بدونی فقط استرست بیشتر میشه چه کمکی میکنه بهت اگه خیلی ها از تو عقب تر باشن یا خیلی ها جلوتر فقط استرست بیشتر میشه

برنامه برای این 76 روز فقط خوندن.بخون بخون بخون :D برای من که اینه بقیه رو نمیدونم.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون زبان ازمون ازمایش ها به کنکور نزدیک تره یا ازمون های زیر زربین ؟

azi sadeghi

عضو جدید
آره 76 روز خیلی زمان زیادیه
مهم اینه اونایی که خوندی رو با کیفیت خونده باشی
منم بازیگوشی زیاد داشتم
ولی از همین الان شروع
بچه ها خودتونو نبازین
فقط تلاش تلاش تلاش
امید امید امید
ما میتونیم;)

فاطیما8

عضو جدید

چرا استرس؟؟هنوز دوماه و نصفی مونده منم سال دومم و ماها باید استرس مون کمتر باشه چرا که نسبت به سال اولی ها تسلط بیشتری داریم رو درسا میدونیم سوالات چطوریه سبکش اشکالاتمونو نقاط ضعف و قوتمونو میدونیم....به خودت امید بده و به ورودت به دانشگاه فکر کن ناخوداگاهت ثبت میکنه و اینم میشه یه پوئن مثبت واست...
راستش من سعی میکنم ساعاتی رو ک بچه ها مینویسن که چندساعت خوندن رو نخونم باعث اضطراب میشه درحالیکه ساعت درس خوندن ممکنه مفید نباشه ممکنه یه نفر 12 ساعت میخونه با 4ساعت ما یکی باشه چرا؟چون یکی کند خانه یکی تند خانه یکی ساعت مفیدش کمه یکی نه تو همون مدت کم هم مفید میخونه مقایسه بین ماها درست نیست و اینکه یکی میگه 12 ساعت خوندم یکی 13ساعت این یه حس اضطرابی رو ناخوداگاه به وجود میاره درحالیکه ما دنبال رقابت برسر ساعت درسی نیستیم ما میخوایم تلسط داشته باشیم به کنکور ارشد....البته این نظر منه شاید دیگران نظرشون متفاوت باشه من به نظر بقیه احترام میزارم:redface:
واما خونده های من:من 3تاکتاب سازه ودرک و مبانی سازه رو خوندم...جزوه طباطبایی رو پارسال کامل خوندم ویادمه تاحدودی و خوندن جزوه سروش نیا رو برام روونترکرده که الان دارم میخونم...
زبان 504 تموم کردم و لغات تخصصی رو خوندم ...تاریخ اسلام اصفهانی و اذری مونده و معاصر نصفشو تموم کردم و جهان هم نصف کمش مونده...منظرو گذاشتم واسه اخر و درک هم هرروز چندسوال تحلیل میکنم..
من ساعت نگرفتم تا الان و اخر شب بازدهی خوندنمو به جای ساعت خوندن از روی مباحث تموم شده ارزیابی میکنم ...
پس میشه تو همین زمان باقی مونده هم خوند و تسلط پیدا کرد...ما ها پارسال امتحان دادیم و یه گام جلوتریم اینو یادتون باشه:D

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام مهندسا...
من یه سوال دارم بیشتر از سال دومی ها که میخوان کنکور بدن
بچه ها میشه علت اصلی قبول نشدنتون تو سال گذشته بدونم ؟؟؟چون معمولا میگن اگه یه چند ماه واسه ارشد بخونی قبول میشی....
من خودم سال دوم امتحان میدم ولی خب سال قبل چیزی نخوندم...ولی بچه هایی هستن با اینکه خوندن ولی باز سال دومی که امتحان میدن....

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا استرس؟؟هنوز دوماه و نصفی مونده منم سال دومم و ماها باید استرس مون کمتر باشه چرا که نسبت به سال اولی ها تسلط بیشتری داریم رو درسا میدونیم سوالات چطوریه سبکش اشکالاتمونو نقاط ضعف و قوتمونو میدونیم....به خودت امید بده و به ورودت به دانشگاه فکر کن ناخوداگاهت ثبت میکنه و اینم میشه یه پوئن مثبت واست...
راستش من سعی میکنم ساعاتی رو ک بچه ها مینویسن که چندساعت خوندن رو نخونم باعث اضطراب میشه درحالیکه ساعت درس خوندن ممکنه مفید نباشه ممکنه یه نفر 12 ساعت میخونه با 4ساعت ما یکی باشه چرا؟چون یکی کند خانه یکی تند خانه یکی ساعت مفیدش کمه یکی نه تو همون مدت کم هم مفید میخونه مقایسه بین ماها درست نیست و اینکه یکی میگه 12 ساعت خوندم یکی 13ساعت این یه حس اضطرابی رو ناخوداگاه به وجود میاره درحالیکه ما دنبال رقابت برسر ساعت درسی نیستیم ما میخوایم تلسط داشته باشیم به کنکور ارشد....البته این نظر منه شاید دیگران نظرشون متفاوت باشه من به نظر بقیه احترام میزارم:redface:
واما خونده های من:من 3تاکتاب سازه ودرک و مبانی سازه رو خوندم...جزوه طباطبایی رو پارسال کامل خوندم ویادمه تاحدودی و خوندن جزوه سروش نیا رو برام روونترکرده که الان دارم میخونم...
زبان 504 تموم کردم و لغات تخصصی رو خوندم ...تاریخ اسلام اصفهانی و اذری مونده و معاصر نصفشو تموم کردم و جهان هم نصف کمش مونده...منظرو گذاشتم واسه اخر و درک هم هرروز چندسوال تحلیل میکنم..
من ساعت نگرفتم تا الان و اخر شب بازدهی خوندنمو به جای ساعت خوندن از روی مباحث تموم شده ارزیابی میکنم ...
پس میشه تو همین زمان باقی مونده هم خوند و تسلط پیدا کرد...ما ها پارسال امتحان دادیم و یه گام جلوتریم اینو یادتون باشه:D[/QUOTE

جزوه سروش نیا مال باشگاه رو میخونین؟ اگه اره لینک جزوه های جدیدشو دارین؟ من میرم تاپیک جزوه ها برا جزوه سروش نیا گیج میشم...:(

sh.enayati

عضو جدید
سلام
کسی اطلاعی در مورد کتاب مجموعه سوالی که جناب مهندس ایرانشاهی گفتن قراره بزودی بدن بیرون نداره؟

amin.shamshiri

عضو جدید
دوستان من پارسال اصلا امتحان ندادم و تازه هم شروع کردم.ولی اگه جای شما بودم که اینقد جلویید فقط به آرامش فکر میکردم.چون نقش اصلی رو تو امتحانای شبیه کنکور بازی میکنه.من خودم اینو تو کنکور سراسری تجربه کردم.با 3ماه خوندن رتبه ام از کسایی که 3سال خوندن خیلی بهتر شد.فقط و فقط بخاطر ارامشی که مجبور شدم داشته باشم.
حتی اگه نمیتونید هم نقش آدمایی که خیلی آروم و خیالشون آسودست رو بازی کنید.جدی میگما.خیلی کمک میکنه.هر اتفاقی جز درس خوندن هم پیش اومد بگید فعلا بیخیال.
این تجربه خیلی بزرگ خودمه که الانم با این زمان کمی که دارم خیلی امیدوار دارم میام جلو.
به امید موفقیت دوستای عزیزم

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسا...
بچه ها میشه علت اصلی قبول نشدنتون تو سال گذشته بدونم ؟؟؟چون معمولا میگن اگه یه چند ماه واسه ارشد بخونی قبول میشی....
من خودم سال دوم امتحان میدم ولی خب سال قبل چیزی نخوندم...ولی بچه هایی هستن با اینکه خوندن ولی باز سال دومی که امتحان میدن....

این قانونی که میگین رو کی گذاشته؟ :D ربطی نداره که حتما با خوندن قبول شی ...خوندن داریم تا خوندن..... معمولا بیشتر بچه های معماری دلیل اصلی قبول نشدنشون اسکیس.....برا منم همین بود وگرنه داشتیم تو باشگا که با رتبه 400 تهران قبول شده به خاطر اسکیس خوب.....من اسکیس اصن تمرین نکردم چون امیدی به قبولیم نداشتم.....رتبه 500 ام با 10 ساعت خوندن نبودا میانگین بخوام بگم از مهر تا کنکور روزی 3 یا 4 ساعت حداکثر خوندم....:D یکی از بچه های همینجا با رتبه 1000 هنر اسلامی تبریز قبول شد......پس این مرحله ای که داریم الان یه بحخش کوچیکشه اصلی کاری اسکیسه....:(

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

سلام
کسی اطلاعی در مورد کتاب مجموعه سوالی که جناب مهندس ایرانشاهی گفتن قراره بزودی بدن بیرون نداره؟
فک کنم آقای ایرانشاهی سرشون خیلی شلوغه چند روزه به ما سر نمیزنن. ..;)

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
این قانونی که میگین رو کی گذاشته؟ :D ربطی نداره که حتما با خوندن قبول شی ...خوندن داریم تا خوندن..... معمولا بیشتر بچه های معماری دلیل اصلی قبول نشدنشون اسکیس.....برا منم همین بود وگرنه داشتیم تو باشگا که با رتبه 400 تهران قبول شده به خاطر اسکیس خوب.....من اسکیس اصن تمرین نکردم چون امیدی به قبولیم نداشتم.....رتبه 500 ام با 10 ساعت خوندن نبودا میانگین بخوام بگم از مهر تا کنکور روزی 3 یا 4 ساعت حداکثر خوندم....:D یکی از بچه های همینجا با رتبه 1000 هنر اسلامی تبریز قبول شد......پس این مرحله ای که داریم الان یه بحخش کوچیکشه اصلی کاری اسکیسه....:(
اهاااااااان....
تا رتبه چند میشه روی امتحان دومی حساب باز کرد؟؟؟
میدونی امسال چند نفر شرکت کردن؟؟؟

veritaaa

عضو جدید
مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

دو ماه و نیم مونده ولی ما سال اولی ها دو هفته از دی مون واسه امتحاناس کلی وقتم واسه طرح و پروژه های دیگه باید بزاریم :( دلم میخواس فقط وقت داشتم بخونم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندسا...

من سال اول خیلی الکی خوندم ترم هفت بودم. سال دومم وسطش خسته شدم دفاع داشتم ماماننم مریض بود . امسالم که تا الان خوب نخوندم خودم مریضم :biggrin: درنتیجه سال دیگه قبول میشم

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهاااااااان....
تا رتبه چند میشه روی امتحان دومی حساب باز کرد؟؟؟
میدونی امسال چند نفر شرکت کردن؟؟؟

شرکت کننده هارو نمیدونم...ولی میخوای دستت بیاد برو تاپیک نتایج اونجا رتبه ها و درصد اسکیس بچه ها با محل قبولیشون هس........:)

anahitashiraz

عضو جدید

اصلا استرس نداشته باش. به این فک کن که همه تقریبا هوششون برابره و شرایط برا همه یکسانه. هرکی هر چیم برنامه ریزی کنه بازم روزایی هست که ادم یه کاری پیش میاد یا اصلا حوصلش نمیشه درس بخونه.... در نهایت همه برابرن ولی اونی موفق تره که تو 2 ماه اخر که میشه از فردا همه توانشو به کار بگیره..... و خسته نشه. و اعتماد به نفستو از دست نده به این فک کن تو 4 سال معماری خوندی+کلی تایم برا کنکور..... بالاخره سوالایی که میدن در سطح تو هست و خارج از چیزی که خوندی نیست...... ایشالا هرجا قسمتت هست و اتفاقای خوب برات میفته قبول میشی
منم امروز جمعه هست اصلا حوصله درس خوندن ندارم.....

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اره من کتاب کنکاش هنرهای ساخت 93 را دارم ؟؟؟؟؟؟؟سوالی چیزی ازش می خوای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم عزیزم همین الان پرینتش عصرکنکاش برام فرستاد ... میخواستم سوال های کنکور بزنم ... اخه من برای سال قبل دارم که توش 93 ندارد ! . :)
باورتون نمیشه برای یک سال 93 ... 10 هزارتومن ازم گرفت و 20 تومن پول اژانس ... :razz:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اره من کتاب کنکاش هنرهای ساخت 93 را دارم ؟؟؟؟؟؟؟سوالی چیزی ازش می خوای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عذرا جون میشه از پاسخنامه تشریحی 93 عکس بگیری؟ من واسه 92 رو دارم، زورم میاد دوباره کلی پول بدم ویرایش 93 رو بخرم.. اگه لطف کنی جوابیه شو بذاری ممنون میشم :redface:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم عزیزم همین الان پرینتش عصرکنکاش برام فرستاد ... میخواستم سوال های کنکور بزنم ... اخه من برای سال قبل دارم که توش 93 ندارد ! . :)
باورتون نمیشه برای یک سال 93 ... 10 هزارتومن ازم گرفت و 20 تومن پول اژانس ... :razz:

خدا خیرت بده عزیزم می گفتی عکس بگیرم برات رایگان بزارم ......................عزیزم من چند روز نت نداشتم الان تازه نت وصل شد اومدم پست ها را تند تند بخونم الان دیدم ..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا