[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Schneider

مدیر بازنشسته
در مورد شرکت هایی که دوستان پذیرش شدن هیچ ربطی به نمره آزمون و خیلی چیزای دیگه نداره و صرفا اولویتی که داوطلب موقع ثبت نام انتخاب کرده ملاک بوده...کسی که استان خوزستان اولویتش بوده افتاده مناطق و کسانی که استان بوشهر بین 2 شرکت فلات قاره و نفت و گاز پارس تقسیم شدن..نفت مرکزی هم که داوطلبانشون انتخابشون مرکزی بوده...

من اولویتمو شیراز زده بودم

blackberry35

اخراجی موقت
سلام
حمله سايبري بسيار جدي بوده و هنوز علت قطع سيستم مشخص نشده و امكان بر قراري شبكه در وزارت نفت مقدور نمي باشد،هيچ گروهي از بيرون ادعاي خرابكاري نكرده .متاسفانه صورت موضوع جالب نيست و نگرانكننده مي باشد (عليرغم اخباري كه اعلام شده) هيچ پي سي روشن نيست..
متاسفانه لاشه اطلاعات بايگاني نمي شه و همه اطلاعات استخدامي شما و تكميل ظرفيت در شبكه قابل دسترسي بوده كه با توجه به عدم آگاهي از شدت خسارات وارده معلوم نيست چه خواهد شد..
تا اطلاع ثانوي ابلاغي جهت تكميل ظرفيت صورت نگرفته..
يه خبر هم واسه مناطقيا هفته آينده دكتر سلحشور:love:و مهندس خنيفر:love::w40: ميان اهواز احتمالا واسه مسائل استخدام شما ها ميان:cry:
:cry:راستي چرا با خلوص نيت دعا نكرديد ،:w08:آقاي وزير با اون هيبت پر هيبتشون فرموند دختر نميتوني مناطق عملياتي كار كني بعد مي فهمي :w10::evil:خانم ها نمي تونن در شرايط سخت كار كنند و ... و.... بعد اين شكلي شد:exclaim::twisted: منم اين شكلي:child: .. واقعا ازش ترسيدم ،يه ذره ديگه دعا كنيد شايد نرم شد نشدم نشد ديگه سعادت نداشتيم(خجالت كشيدم بگم نداشتيد :D:redface:)با هم كار كنيم
آقا جان الکی تو دل تکمیل ظرفیتارو خالی نکن رفیقم آمار گرفته می گه لیست تکمیل ظرفیتا توی یک فایل EXCELL بوده که هنوز آپ لود نشده چرا تشویش اذعان عمومی می کنی

blackberry35

اخراجی موقت
سلام
حمله سايبري بسيار جدي بوده و هنوز علت قطع سيستم مشخص نشده و امكان بر قراري شبكه در وزارت نفت مقدور نمي باشد،هيچ گروهي از بيرون ادعاي خرابكاري نكرده .متاسفانه صورت موضوع جالب نيست و نگرانكننده مي باشد (عليرغم اخباري كه اعلام شده) هيچ پي سي روشن نيست..
متاسفانه لاشه اطلاعات بايگاني نمي شه و همه اطلاعات استخدامي شما و تكميل ظرفيت در شبكه قابل دسترسي بوده كه با توجه به عدم آگاهي از شدت خسارات وارده معلوم نيست چه خواهد شد..
تا اطلاع ثانوي ابلاغي جهت تكميل ظرفيت صورت نگرفته..
يه خبر هم واسه مناطقيا هفته آينده دكتر سلحشور:love:و مهندس خنيفر:love::w40: ميان اهواز احتمالا واسه مسائل استخدام شما ها ميان:cry:
:cry:راستي چرا با خلوص نيت دعا نكرديد ،:w08:آقاي وزير با اون هيبت پر هيبتشون فرموند دختر نميتوني مناطق عملياتي كار كني بعد مي فهمي :w10::evil:خانم ها نمي تونن در شرايط سخت كار كنند و ... و.... بعد اين شكلي شد:exclaim::twisted: منم اين شكلي:child: .. واقعا ازش ترسيدم ،يه ذره ديگه دعا كنيد شايد نرم شد نشدم نشد ديگه سعادت نداشتيم(خجالت كشيدم بگم نداشتيد :D:redface:)با هم كار كنيم
آقا جان الکی خدعه نکنید سایتهای وزارت نفت کاملا سالم است به کوری چشم همه معاندیان نظام اسلامیhttp://www.nioc.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=40295507-1e70-49ec-af82-e5eeba6870bc

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اولویتمو شیراز زده بودم

درود...احسان جان چرا حرفامو نصفه نقل قول گرفتی!!!
گفتم که نفت مرکزی ظرفیت پذیرشش نسبت به سایر شرکت ها پایینتر بوده..اگه یادتون باشه یکی از استان ها نفت مرکزی لرستان بود که 2 تا از دوستامم زده بودن اونجا ولی هیچکدومشون اونجا نیفتادن.چون مشخصه یه همچین جایی ظرفیتش خیلی پایین بوده شاید محدود به چند نفر...
درکل نفت خیز بیشترین تمایل رو برای جذب مهندسین شیمی و نفت داشته ..البته اولویت هایی که دوستان زدن حتی المقدور رعایت شده خودتونم بطور واضح دارین میبینین اکثرا بالای 90 درصد افتادن استانی که خودشون انتخاب کردن

aa313

عضو جدید
آقا جان الکی تو دل تکمیل ظرفیتارو خالی نکن رفیقم آمار گرفته می گه لیست تکمیل ظرفیتا توی یک فایل EXCELL بوده که هنوز آپ لود نشده چرا تشویش اذعان عمومی می کنی
میگم نکنه این حمله سایبری را شما ترتیب دادی، ای ناقلا، فکر کنم اسم خودتم گذاشتی نفر اول تکمیل ظرفیت، حالا کی این فایل اکسلو آپلود می کنی؟:biggrin:

blackberry35

اخراجی موقت
میگم نکنه این حمله سایبری را شما ترتیب دادی، ای ناقلا، فکر کنم اسم خودتم گذاشتی نفر اول تکمیل ظرفیت، حالا کی این فایل اکسلو آپلود می کنی؟:biggrin:
آقا جان در هر صورتی حمله سایبری عملی نکوهیده است حال باید دید این فایل کذایی در طول این هفته آپ لود می شود یا خیر.

FAMINE RIAN

عضو جدید
افریقای جنوبی: امریکا مجبورمان کرد که واردات نفت از ایران را قطع کنیم

.

وزیر نفت سریلانکا:
۱۳۹۱/۱/۲۶

سریلانکا به جای ایران از عمان نفت می‌خرد

سریلانکا به جای ایران از عمان نفت می‌خرد 16:15

آمارهای رسمی دولت اسپانیا نشان می دهد:
کاهش واردات نفت اسپانیا از ایران​
آمارهای رسمی دولت اسپانیا نشان می دهد میزان واردات نفت این کشور از ایران طی ماه ژانویه 2012 میلادی نسبت به دسامبر بیش از 31 درصد کاهش داشته است.

ب

آقا جان الکی خدعه نکنید سایتهای وزارت نفت کاملا سالم است به کوری چشم همه معاندیان نظام اسلامیhttp://www.nioc.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=40295507-1e70-49ec-af82-e5eeba6870bc

حالا کی معانده اون وقتا هرچی میگفتیم کم بگو کم بگو واسه الان بود

با سلام از دوستان پالایشی کسی برای پنج شنبه همین هفته به لاوان و بندرعباس دعوت شده؟؟؟؟؟؟ خواهشاً جواب بدین ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن !!!!!!!!!!!!!! توجه داشته باشن که بچه های سری اول که هفته قبل رفتن لاوان بصورت دسته جمعی از امضای برگه اقرار نامه (انصراف از استخدام رسمی شرکت پالایش و پخش) امتناع کردند.احتمال این می رود که این اقرار نامه در فرودگاه و به صورت اجباری و تهدیدآمیز به شما داده و به زور از شما امضا گرفته شود که ازین کار جدا پرهیز کنید چون با اینکار عملا سرنوشت خودتون رو خراب کردین ،به لحاظ قانونی حق با ماست و اینکار غیرقانونیه لطفا به بقیه هم اطلاع بدهید

ABADAN-

عضو جدید
سلام اقا پیمان
میتونی لیست بجه های مناطق نفت خیزم بزاری؟
ممنون مهندس

FAMINE RIAN

عضو جدید
سکوی نفتی ایلام واقع در 18 کیلومتری جزیره سیری، دارای دو سکوی فرعی است. سکوی مادر با یک پل 80 متری به سکوی شماره یک وصل است و سکوهای ایلام 2 در شمال با 2.5 کیلومتر فاصله و ایلام 3 در جنوب سکو با 3.2 کیلومتر فاصله با سکوی مادر در ارتباط هستند. این سکو سال 1998 میلادی از سوی شرکت توتال ساخته شده و اکنون نیروهای متخصص داخلی آن را اداره می کنند و همه امور فنی و مهندسی این سکو به کوشش آنان در حال اجرا است.

هم اکنون تولید خالص این میدان که در عمیق ترین نقاط خلیج فارس واقع شده روزانه حدود 41 هزار بشکه نفت است و تزریق آب به مخازن نیز حدود 65 هزار بشکه در روز به انجام می رسد. از این میدان همچنین روزانه 90 میلیون فوت مکعب گاز تولید می شود که این گاز علاوه بر تامین گاز مورد نیاز جزیره سیری، با خط لوله به جزیره کیش ارسال می شود. نفت تولیدی از طریق خط لوله ای 16 اینچ و گاز تولید شده از طریق خط لوله ای 18 اینچی به جزیره سیری منتقل می شود، همچنین خط لوله 16 اینچ دیگری آب مورد نیاز برای تزریق را از جزیره سیری به سکو ارسال می کند. این عکس ها گزارشی است از فعالیت در این سکو.

لنج ماهیگیری در خلیج فارس، در پس زمینه سکوی بهره برداری ایلام 2 دیده می شود.

*

سکوی مادر ایلام و سکوی بهره برداری ایلام 1

سکوی مادر ایلام

کارکنان سکوی ایلام در حال پیاده شدن از یدک کش

انتقال آب و مواد غذایی از سکوی مادر به یدک کش برای انتقال به سکوهای ایلام 2 و 3

اتاق کنترل و مانیتورینگ سکوی ایلام

حمل ابزار برای تعمیر یکی از کمپرسورهای سکوی ایلام

جدا کردن بخش بالایی کمپرسور برای دستیابی به قطعه معیوب

پل اتصال سکو به فلر گازی هر هفته از جرم و فضولات پرندگان تمیز می شود

بررسی و تعمیر سکوی ایلام

پل اتصال سکوی ایلام به قسمت بهره برداری سکو (ایلام1)

برای کارکنانی که هر ماه، 14 روز پیاپی را دور از خشکی، در خلیج فارس سپری می کنند، گیاهان آپارتمانی روی سکو، جزء دلپذیری از طبیعت خشکی است.

کار روی سکو های نفتی هیچگاه توقف ندارد و شبانه روزی است.

نمای سکوی ایلام 1 از سکوی مادر ایلام

سکوی مادر ایلام

سکوی ایلام 2 در دو و نیم کیلومتری شمال سکوی مادر

davood253

عضو جدید
دوست عزیز همه دنبال خبر هستیم پست های شما هم به صفحات اضافه میکنه اما همشون با خودشون خبر دارن ؟ اینجا همه بچه جمع شدیم و میخندیم تا غمی رو فراموش کنیم و عزیز دل جنبه داشته باشه دوستمون گفت اینجا که بــــــــــــــــــــــوق نیست فورا جواب میدین

از فردا یه چایخونه تو این تایپک راه میندازم تا همه صفا کنن بغییر مهندسین گل به کسانی که سواد حوزوی در هر سطحی هم دارن خدمات می دیم

مهندس من جوابش را ندادم چون وقتی گفت مگه طلبه ها چکارت کردن اخلاقش اومد دستم .
از شما هم ممنونم که روشنش کردی

دوستان و همکاران ارجمند لطفن احترام همدیگه را نگه دارید.
و به قول samy برنده کسی است که به دیگران احترام بگذارد.
مطمئن باشید شرکتهایی که افتادیم همش برمیگرده به استانی که انتخاب کردیم و رشته تحصیلیمون همانطور که حامد توضیح داد به رتبه آزمون کتبی مربوط نیست . من بوشهر را انتخاب کردم افتادم فلات اگر اهواز را انتخاب میکردم مناطق میوفتادم اینا مطمئن هستم.

با هم رفیق باشیم
مگه یادتون رفت قراره با هم بریم مسافرت؟

n@91

عضو جدید
ممنون،همچنین.آقاشهرام به نظرت بیمارستان شهرک نفت برم میتونم جواب طبم روبگیرم؟

pouyashayan

عضو جدید
از شما هم ممنونم که روشنش کردی

دوستان و همکاران ارجمند لطفن احترام همدیگه را نگه دارید.
و به قول samy برنده کسی است که به دیگران احترام بگذارد.
مطمئن باشید شرکتهایی که افتادیم همش برمیگرده به استانی که انتخاب کردیم و رشته تحصیلیمون همانطور که حامد توضیح داد به رتبه آزمون کتبی مربوط نیست . من بوشهر را انتخاب کردم افتادم فلات اگر اهواز را انتخاب میکردم مناطق میوفتادم اینا مطمئن هستم.

با هم رفیق باشیم
مگه یادتون رفت قراره با هم بریم مسافرت؟

آقا داوود باز شبکاری تو؟ساعت 1 بامداد شد آقا داوودم on شد :biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون،همچنین.آقاشهرام به نظرت بیمارستان شهرک نفت برم میتونم جواب طبم روبگیرم؟

اهوازی هستی؟
اره یه سر برو ضرر نداره

ولی اول برو از 5 طبقه بپرس احتمالا جوابت اومده اونجا

به خدا نگران نباش تلفنم کنی حدااکثر تا اخر هفته یا شنبه هفته بعد میاد

چرا اینقدر نگرانی مطمئن باش اگه مشکلی داشتی تو طب خبرت میکردن.پس خیالت راحت

pouyashayan

عضو جدید
آقا جان باز شرمنده هااا،به بحث تاپیک ربطی نداره ولی جالبه
اصلا من رو این جزایرمون خیلی حساس شدم تازگیا...

552846_438348282857265_185414491483980_1731714_925822090_n.jpg

aa313

عضو جدید

نمی دونم کدوم طلبه اینقدر اذیتت کرده که اینقدر از دست بچه های حوزوی شاکی هستی!
این دوتا حرف یکیه؟؟؟؟؟ ، نمی دونم تو ذهنت چه خبره! ولی همین قدر بدون،حتی اگه برا شما ارزش قائل نباشم، حداقل اونقدر برا خودم ارزش قائل هستم که حتی به صدام هم اون مفهومی را که تو ذهن شماست، نسبت نمیدم چه برسه ......واقعاً متاسفم
من منظورم مخاصمه و درگیری و دعوا ... بود حالا شما دوست داری خود زنی کنی و به خودت فحش بدی، بده ولی نه از زبون دیگران!
نه عزیز من، اینجور تحریف و تهمت شایسته نیست، جواب یه انتقاد ساده هم این نیست، اصلا همون درمورد شرکتاتون بحث کنین، خیلی بهتره.
بی خیال، مهم نیست،اگه جواب دادم فقط می خواستم، بی احترامی به بقیه بچه های تاپیک نشه و فضا از ادب و احترام متقابل خارج نشه،

بیش از این دیگه نمی تونم، وقت بذارم رو این حرف ها و بی احترامی ها

دیگه خداحافظ همگی، از پستای خوب همه بچه ها تشکر، حلال کنید اگه ناخواسته دوستی رنجید، تو این مدت خیلی استفاده کردیم.
موفق باشید

یا علی مدد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

blackberry35

اخراجی موقت
14:52
1391/2/1

در گفت و گوي nioc با عباس خنيفر:برنامه جذب نيروي انساني در شركت ملي نفت تشريح شد

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اعلام اين خبر كه طي چند هفته آينده، كار جذب هزار نفر از ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته انجام مي شود، افزود.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اشاره به آزمون استخدامي سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت خواهند شد.
خنيفر از برنامه پنجساله مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران براي جذب سالانه سه هزار نفر به طور ميانگين خبر داد و خاطرنشان كرد: در سال جاري اين روند همانند سال گذشته ادامه مي يابد و علاوه بر هزار نفر باقيمانده از تعهد آزمون استخدامي سال گذشته، آزمون استخدامي براي جذب نيروهاي جديد نيز طبق برنامه برگزار خواهد شد.

آقاجان ما منتظریم تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت

farkhaniii

عضو جدید
فكر كنم سازمان سيا باشه كه شمارش نيوفتاده

ميخوان ترورت كنن مواظب باش

امروز از گزينش به من زنگيدن و هيچ شماره اي نيفتاد طرف گفت شما براي هسته مركزي گزينش نفت پيامك داديد(در خصوص دعوت نشدن به مصاحبه) و گفت با شما تماس ميگيرن، من فلاتم و تاريخ طبم 10 امه، اميدوارم مورد منم مثل همون دوستمون باشه كه آقا داوود ميگفتن، البته همه تا قبل از رسمي شدن ميرن برا مصاحبه، اما بعدا باشه بهتره الان اصلا حسش نيست با اين استرس طب :razz:

آره منم پیامک دادم ولی نه برای دعوت نشدن واسه استعلام بود

دوست عزیز نگفت مشکلی هست یا نه ؟

kiyan_max2020

عضو جدید
رفع سوء تفاهم

رفع سوء تفاهم

سلام
فکر میکنم لازمه چند تا نکته رو توضیح بدم
1- من اصلا دنبال ریاست نیستم و بحثایی هم که اینجا میشه کاملا شوخیه اینو داود حامد شهرام و ... که از اول بودن میدونن
2- اصلا اهله طی نمودن ره 100 ساله با پرواز چارترو زیراب زنی و ... نیستم
برا بعضی از دوستان که 2 روزه اومدن سوءتفاهم شده که ما رویا داریم و ............
3- من خودم اولویت زدم خراسان
نه اهله اهوازم و بومی هیچ جای دیگه انتخاب برای من تاثیری نداشته این حرفایی هم که زدم با توجه به حرفای یکی از بچه های نیرو انسانی شرکت ملی تو تهران گفتم از خودم نبود راستو دروغش به پای اون نمره خودمم دیدم نسبتا بالا بود با چند تا از بچه های نخبه هم صحبت کردم دیدم که تقریبا حرفامو تایید کردن از نظر تامین جا
مثلا نخبه معدل 19.5 با کلی مقاله از دانشگاه خیلی توپ افتاده بود مناطق
و نخبه معدل 17 بی مقاله از یه دانشگاه معمولی تو تبریز افتاده بود مرکزی
یکی دیگه با همین شرایط یه ذره بدتر رفت ملی حفاری
البته اینا دلیل نمیشه شاید هم پارامتر های دیگه موثر باشه
وقتی رفتیم داخله سیستم خودمون متوجه میشیم
بازم شرمنده که بحثا انقدر به انراف کشیده شد
از این به بعد هم دیگه بحث شوخیه رئیس بازی رو تعطیل میکنم (با عرض پوزش از برادر شهرام و حامد و داوده فلاتی)
دوستان هم یه کمی فکر کنن همینطوری یه چیزی نگن و خودشونو آخره اعتقادو تقوا ندونن چندان جالب نیست

majid2798

عضو جدید
آقا مجید تورو خدا چی میگی این بنده خدا برای معضلی که استخدام شده ها ی پالایشو گذاشته دوبار یه مطلبو گذاشته دستشم درد نکنه اونوقت شما فرتی میای انگ میزنی اما احوالپرسی و حرفای بی ربط به تاپیکو زیرسیبیلی رد میکنید و هیچی نمیگی!!! یه کم انصاف خوبه!:mad:

من از شما معذرت می خوام دوست عزیز
امیدوارم بپذیرید

majid2798

عضو جدید
امروز پیام به نفت و گاز پارس دادم گفت 300 نفر مرحله اول میرن یعنی اول خرداد پرسیدم باقیش گفت تیر و مرداد !!!!!!!!!!!!!!!!
گفت با این شماره که مال اموزشه تماس بگیر در جریانن که رشتها کی میرن :
88966031

سلام مهندس
بازم خودت که جای این بحثای الکی یه کامنت درست و حسابی و مربوط به کار میذاری.
به خدا 10 صفحه از تاپیکو خوندم همش کل کل بوده و حرفای مسخره، این میگه شرکت من خوبه،اون میگه مال من خوبه،این میگه من نابغه بودم افتادم اونجا،اون یکی میگه خنگا رفتن اونجا ،یکی میگه برو با سوسمار همنشین شو اون یکی میگه اونجا کمتر از قناری را نمیدن و...
ناسلامتی شماها افراد تحصیل کرده این مملکتین،به خدا زشته.
هممون زیر مجموعه یه وزارت خونه ایم،اونم نفت.
نفتی که براش چه زحمتهایی کشیده شده که ملی بشه،چه شهیدایی دادیم تو جنگ تا نگهش داریم و الانم چه زحمتهایی کشیده میشه تا با این تحریمها سر پا بمونه.
خدا رو شکر کنید که یه کار خوب پیدا کردید و می خواین به کشورتون،به خاکتون خدمت کنید و یه لقمه نون حلال ببرید سر سفره خانواده هاتون.
فکر نمیکنید این بحث ها و کل کل های الکی واقعا زیبنده شماها نیست؟؟

من کوچکتره همتون هم هستم
ازتون خواهش میکنم این کل کل ها و بحثها رو تموم کنید

بالا