[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pouyashayan

عضو جدید
برادر نمیخام بحث کنم انشاالله خودت وارد شدی از هر کی خاستی سوال کن ببین حرفه کی درسته
هوش و استعداد همه ما در یه سطحه (البته تقریبا) یه امتحان هم ملاک هیچی نیست
اما
این حضرات که امارشونو زدی
بچه های بومی اند یعنی هر چی امتیاز که بگیرن نصفه امتیازشون با امتیازه اکتسابی جمع میشه که همون سهمیه 50% باشه

برای بومی ها شاید یه مقداری تعیین جا ارتباط به بومی بودن داشته باشه
اما برای غیره بومی ها به هیچ وجه
برا فلات قاره هم مطلقا به بومی کاری نداشتن
بنده خودم بومی نبودم
هیچ سهمیه هم نداشتم
بین کله مهندسی نفتیا هم اول شدم
حتی بعد مصاحبه هم باز قضیه همینطوری بود
این حرفی هم که زدم حرفه خودم نیست
یا فکر کنی خودم مثله شما از روی شواهد استنباط کرده باشم
آماره رسمیه
حالا شما خاستی باور نکن
ضمنا شک نکن که نفتن مرکزی بدترین زیر مجموعه نفته اینو دیگه همه پرسنل میدونن
و ...................
با سلام،مهندس حرف شما کمی با منطق جور در نمیاد آخه،گیریم آماری که شما در آوردین کاملا درسته،به نظر شما این منطقیه که بچه های کم استعداد و بندازن جای بهتر و برعکس؟اون موقع همه تست استعدادشو بد می زنه که جای بهتر بیفته،من قصد بحث ندارم که کجا بهتره کجا بدتر همیشه هم حرفم یکیه که نفت هرجاش باشی یکی از بهترین شغلهای ایرانو داری(هم از لحاظ درآمد و هم کلاس کاری)ولی این آماری رو که میگی به نظر منم زیاد منطقی نیومد;)

Schneider

مدیر بازنشسته
برادر نمیخام بحث کنم انشاالله خودت وارد شدی از هر کی خاستی سوال کن ببین حرفه کی درسته
هوش و استعداد همه ما در یه سطحه (البته تقریبا) یه امتحان هم ملاک هیچی نیست
اما
این حضرات که امارشونو زدی
بچه های بومی اند یعنی هر چی امتیاز که بگیرن نصفه امتیازشون با امتیازه اکتسابی جمع میشه که همون سهمیه 50% باشه

برای بومی ها شاید یه مقداری تعیین جا ارتباط به بومی بودن داشته باشه
اما برای غیره بومی ها به هیچ وجه
برا فلات قاره هم مطلقا به بومی کاری نداشتن
بنده خودم بومی نبودم
هیچ سهمیه هم نداشتم
بین کله مهندسی نفتیا هم اول شدم
حتی بعد مصاحبه هم باز قضیه همینطوری بود
این حرفی هم که زدم حرفه خودم نیست
یا فکر کنی خودم مثله شما از روی شواهد استنباط کرده باشم
آماره رسمیه
حالا شما خاستی باور نکن
ضمنا شک نکن که نفتن مرکزی بدترین زیر مجموعه نفته اینو دیگه همه پرسنل میدونن
و ...................
کم کم داره احساس خوبی بم دست میده از اینکه مناطق قبول شدم

yaserja

عضو جدید
فكر كنم سازمان سيا باشه كه شمارش نيوفتاده

ميخوان ترورت كنن مواظب باش

امروز از گزينش به من زنگيدن و هيچ شماره اي نيفتاد طرف گفت شما براي هسته مركزي گزينش نفت پيامك داديد(در خصوص دعوت نشدن به مصاحبه) و گفت با شما تماس ميگيرن، من فلاتم و تاريخ طبم 10 امه، اميدوارم مورد منم مثل همون دوستمون باشه كه آقا داوود ميگفتن، البته همه تا قبل از رسمي شدن ميرن برا مصاحبه، اما بعدا باشه بهتره الان اصلا حسش نيست با اين استرس طب :razz:

kiyan_max2020

عضو جدید
البته خوشحالم که هیچ شرکت نفتی خصوصی نشه انشاالله ولی استدلالتون در مورد سرمایه بودن معقول نیست کدو شرکت نفتی تاسیسات سرمایه ای و گرانقیمتی مثل پالایشگاهها دارن ؟ اما همشونو یکی یکی دارن خصوصی میکنن البته کارمنداشون رسمی باقی میمونن.

فرمایش متین
اما یادت نره پالایشگاه یه سرمایه ثابت پاش خابیده که الزامی بوده
موقع فروش کل پولشم از خریدار میگیرن
تازه خریدارم که نیست بورسه
پوله بی زبونه مردمه
کی دیدی ملت تو بورس پاشن بگن رئیسو عوض کن
بحثش طولانیه
اما به نظرت میشه روی یه چاه نفت قیمت گذاشت
حالا میدانو حوضه نفتی به کنار
اگه همکار شدیم توضیح مفصل میدم قانعت میکنم
بقیه قصه ی پالایشگاهم یه سرمایه در گردشه که یه سوده ثابت تولید میکنه
تریپه اقتصاد مهندسی که تو دانشگاه خوندیم
و ..............

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام،مهندس حرف شما کمی با منطق جور در نمیاد آخه،گیریم آماری که شما در آوردین کاملا درسته،به نظر شما این منطقیه که بچه های کم استعداد و بندازن جای بهتر و برعکس؟اون موقع همه تست استعدادشو بد می زنه که جای بهتر بیفته،من قصد بحث ندارم که کجا بهتره کجا بدتر همیشه هم حرفم یکیه که نفت هرجاش باشی یکی از بهترین شغلهای ایرانو داری(هم از لحاظ درآمد و هم کلاس کاری)ولی این آماری رو که میگی به نظر منم زیاد منطقی نیومد;)
حرفاشو جدی نگیر داداش:whistle::D

samy_Y

عضو جدید
نگو این بچه هل میکنه
قابل توجه داود
بهترین نمره ها افتادن مناطق
بعدا نوبت شرکت های دیگه شده
بدترین هام افتادن نفت مرکزی
اینو آماره دقیق گرفتم
با توجه به نمره و آزمون هوش و قابلیت ها تقسیم کردن

اقا كيان در مورد سن من شك ندارم كه من از تو سنم كمتره يعني سنم از تمام كسايي كه قبول شدن كمتره.
در مورد اين كه شما مارو خنگ فرض كردي و خودتو كمپوت اي كيو اشتباه كردي نفت مركزي بيشتر كارش در استخراج گاز است و بيشترين گاز ايران مركزي توليد ميكنه
خيلي هم خودت تحويل نگير.

kiyan_max2020

عضو جدید
کم کم داره احساس خوبی بم دست میده از اینکه مناطق قبول شدم
حالا بیای پیشه خودم بهتر هم میشی
ببین آماره ریز دارم که مناطق از همه جا بهتره
معاون پژوهشگاه صنعت نفت استاد راهنمام بوده
مدیرکل آموزش وزارت نفت استاد مشاورم بوده
آقا مناطق یه خبرایی توشه که نگو
حالا میای توش میبینی

tak2750

عضو جدید
امروز پیام به نفت و گاز پارس دادم گفت 300 نفر مرحله اول میرن یعنی اول خرداد پرسیدم باقیش گفت تیر و مرداد !!!!!!!!!!!!!!!!
گفت با این شماره که مال اموزشه تماس بگیر در جریانن که رشتها کی میرن :
88966031

من از خدامه اخر تیر برم.
طب منم بعد از عید بود.برعکس بقیهکه اوایل اسفند بودند.
با این حساب من افتادم تیر یا مرداد.

kiyan_max2020

عضو جدید
دستون دردنکنه"کیان"و"شهرام۵۹".ببخشیدبه نظرتون اگه برم بیمارستان شهرک نفت میتونم جواب طبم روبگیرم؟یاباید۵طبقه برم؟۵شنبه قسمت اداری بیمارستان شهرک نفت و۵طبقه تعطیله یانه؟
اگه اهوازی نیستی تلفنی پیگیر باش
5 شنبه تعطیله
تا شنبه صبر کن

kiyan_max2020

عضو جدید
البته خوشحالم که هیچ شرکت نفتی خصوصی نشه انشاالله ولی استدلالتون در مورد سرمایه بودن معقول نیست کدو شرکت نفتی تاسیسات سرمایه ای و گرانقیمتی مثل پالایشگاهها دارن ؟ اما همشونو یکی یکی دارن خصوصی میکنن البته کارمنداشون رسمی باقی میمونن.

آقا من یه عالمه جواب واست نوشتم یهو IE هنگ کرد
دیگه حال ندارم بنویسم
یه تیکشو دوباره میگم
به نظرت میشه رو یه چاه قیمت گذاشت؟
مخزن و حوضه و میدان نفتی پیشکش!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیای پیشه خودم بهتر هم میشی
ببین آماره ریز دارم که مناطق از همه جا بهتره
معاون پژوهشگاه صنعت نفت استاد راهنمام بوده
مدیرکل آموزش وزارت نفت استاد مشاورم بوده
آقا مناطق یه خبرایی توشه که نگو
حالا میای توش میبینی

:Dببینیم و تعریف کنیم

آقای مدیرچراجواب نمیدن؟

مهندس جان نگران نباش تلفن کن نمیخواد بری اونجا.

مطمئن باش تا شنبه جوابت میاد هم طب هم گزینش

kiyan_max2020

عضو جدید
اقا كيان در مورد سن من شك ندارم كه من از تو سنم كمتره يعني سنم از تمام كسايي كه قبول شدن كمتره.
در مورد اين كه شما مارو خنگ فرض كردي و خودتو كمپوت اي كيو اشتباه كردي نفت مركزي بيشتر كارش در استخراج گاز است و بيشترين گاز ايران مركزي توليد ميكنه
خيلي هم خودت تحويل نگير.
من ادعا نکردم
کمپوت هم نیستم
اما اگه دوس داری برو سوال کن از هرکی که خودت دوست داری اصلا از همون مناطق مرکزی ها بپرس
هر چی اونا گفتن من حرفی ندارم
بحثم نمیخام بکنم
سنتو واسم پیام بده
و کارایی که تا حالا کردی منم واست پیام میدم ببینیم کی برندست خوبه؟

ali_reza_1

عضو جدید
یه دوستی دارم اونجا لپ مطلبو بهم گفت: چون نفته زیادی نداره و مثله فلات موقعیت استراتژیک نداره و میدان مشترک هم نیست بنابراین پول مول یوخدی مرخصه مرخصه
فقط شما هم که همه جا دوست دارید و لپ مطلبو بهتون میکن... دوست عزیز شرکت نفت قانون داره اینحوری نیست هر شرکتی هر چقدر خواست حقوق بده ... شما هم از این توهمات بیا بیرون (نصیحت برادرانه) در ضمن شرکت نفت مناطق مرکزی 65% گاز ایران رو تولید میکنه..... نصیحت دیگه اینکه این حرفا رو جای دیگه نزن بهت می خندن(در مورد شرکت ها - آزمون - حقوق - خصوصی سازی و....)

آخرین ویرایش:

samy_Y

عضو جدید
من ادعا نکردم
کمپوت هم نیستم
اما اگه دوس داری برو سوال کن از هرکی که خودت دوست داری اصلا از همون مناطق مرکزی ها بپرس
بحثم نمیخام بکنم
سنتو واسم پیام بده

برنده واقعي كسي كه به ديگران احترام بزاره
و اما مناطق اين كه تو ميگي بده من خودم جايي افتادم كه اب و هواش مثل شيراز و ضريبشهم نزديك به 4 هسش .
از نظر اين كه كي كارا ي بيشتري داشته مهم نيس مهم احترام و رفتار با ديگران برنده سنم هم 19 هسش نيازي به پيام نسيت.

kiyan_max2020

عضو جدید

این اهنگو دانلود کردین؟؟

چقدر استقبالتون کم بود. :razz:

پسر بالام خوب میگفتی آهنگه ما فکر کردیم سایته
کفه دستو بو کرده بودیم آخه
یهتو بیخی بذار تو پرونده
نا سلامتی شما روابط عمومی ما هستی
نماده خوشکلی مناطقی
اینجوی عمل میکنن آخه؟

SHAIAN30

عضو جدید
من ادعا نکردم
کمپوت هم نیستم
بحثم نمیخام بکنم
سنتو واسم پیام بده
آقای کیان نمی خواستم چیزی بگم ولی اول از هر چیزی اون حرفت کاملا غیر منطقی هست که میگی اولویتی که موقع ثبت نام بود اصلا مهم نیست یعنی تو این شرکت نفت به این بزرگی کسی نبود بگه این گزینه اولویت انتخابی را بردارین یک چیزی اضافی هستش.من یک مدتی بود میدیدم هی میگفتی میخوام مدیر بشم فلان بشم بهمان بشم فکر کردم داری با بچه ها شوخی میکنی ولی نگو کلا واسه خودت رویاهای قشنگی کشیدی.آقای کیان:تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش

MiSs.

عضو جدید
سلام
حمله سايبري بسيار جدي بوده و هنوز علت قطع سيستم مشخص نشده و امكان بر قراري شبكه در وزارت نفت مقدور نمي باشد،هيچ گروهي از بيرون ادعاي خرابكاري نكرده .متاسفانه صورت موضوع جالب نيست و نگرانكننده مي باشد (عليرغم اخباري كه اعلام شده) هيچ پي سي روشن نيست..
متاسفانه لاشه اطلاعات بايگاني نمي شه و همه اطلاعات استخدامي شما و تكميل ظرفيت در شبكه قابل دسترسي بوده كه با توجه به عدم آگاهي از شدت خسارات وارده معلوم نيست چه خواهد شد..
تا اطلاع ثانوي ابلاغي جهت تكميل ظرفيت صورت نگرفته..
يه خبر هم واسه مناطقيا هفته آينده دكتر سلحشور:love:و مهندس خنيفر:love::w40: ميان اهواز احتمالا واسه مسائل استخدام شما ها ميان:cry:
:cry:راستي چرا با خلوص نيت دعا نكرديد ،:w08:آقاي وزير با اون هيبت پر هيبتشون فرموند دختر نميتوني مناطق عملياتي كار كني بعد مي فهمي :w10::evil:خانم ها نمي تونن در شرايط سخت كار كنند و ... و.... بعد اين شكلي شد:exclaim::twisted: منم اين شكلي:child: .. واقعا ازش ترسيدم ،يه ذره ديگه دعا كنيد شايد نرم شد نشدم نشد ديگه سعادت نداشتيم(خجالت كشيدم بگم نداشتيد :D:redface:)با هم كار كنيم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد شرکت هایی که دوستان پذیرش شدن هیچ ربطی به نمره آزمون و خیلی چیزای دیگه نداره و صرفا اولویتی که داوطلب موقع ثبت نام انتخاب کرده ملاک بوده...کسی که استان خوزستان اولویتش بوده افتاده مناطق و کسانی که استان بوشهر بین 2 شرکت فلات قاره و نفت و گاز پارس تقسیم شدن..نفت مرکزی هم که داوطلبانشون انتخابشون مرکزی بوده...این قاعده که میگم 90 درصد رعایت شده و اگه احیانا کسی پیدا بشه بگه من زدم خوزستان چرا افتادم فلات یا پارس ممکنه که رشتش مورد تقاضای اون شرکت نبوده و یا کمتر بوده و یا ظرفیت اون شرکت کامل شده...من انتخاب اولم استان مازندران بود و احتمال این رو میدادم که بندازنم بقیه شرکتا چون مازندران این رشته رو نمیخواد یا اگه بخواد خیلی کم و محدود و از بومی ها...نمره ازمونم مطمئنم که خیلی خوب بوده این رو روز مصاحبه هم بهم گفتن ولی بر این اساس نبوده که افتادم مناطق....نقض این قاعده ی انتخاب اولویت بیشتر برای بچه های مرکزی اتفاق افتاده چون ظرفیت پذیرش پایینتری داشته مرکزی و قبولی های مازاد نفت مرکزی رو دادن به شرکتای دیگه ولی استان خوزستان و بوشهر بیشتر از 95درصد افتادن استان محلی که خودشون انتخاب کردن..
نفت یه ساختار ثابت داره از نفت ایران بگیر تا پالایش و پخش و پتروشیمی ...من پدرم نفتی هست و همه این چیزارو خودم دیدم دیگه نه اینکه شنیده باشم..ضریب ها دیمی تعیین نشده هر جایی یه سختی کار داره یه شرایط خاص داره اگه پارس ضریب بالایی داره چون بنده خداها کارشونم سختره و درکل این نیست که هیچ شرکتی برتری به دیگری داشته باشه و همه زیر مجموعه یه وزارت مادر هستن و تمامی امکانات و مزایا به نسبت و بحق تقسیم میشه...

pouyashayan

عضو جدید
سلام
حمله سايبري بسيار جدي بوده و هنوز علت قطع سيستم مشخص نشده و امكان بر قراري شبكه در وزارت نفت مقدور نمي باشد،هيچ گروهي از بيرون ادعاي خرابكاري نكرده .متاسفانه صورت موضوع جالب نيست و نگرانكننده مي باشد (عليرغم اخباري كه اعلام شده) هيچ پي سي روشن نيست..
متاسفانه لاشه اطلاعات بايگاني نمي شه و همه اطلاعات استخدامي شما و تكميل ظرفيت در شبكه قابل دسترسي بوده كه با توجه به عدم آگاهي از شدت خسارات وارده معلوم نيست چه خواهد شد..
تا اطلاع ثانوي ابلاغي جهت تكميل ظرفيت صورت نگرفته..
يه خبر هم واسه مناطقيا هفته آينده دكتر سلحشور:love:و مهندس خنيفر:love::w40: ميان اهواز احتمالا واسه مسائل استخدام شما ها ميان:cry:
:cry:راستي چرا با خلوص نيت دعا نكرديد ،:w08:آقاي وزير با اون هيبت پر هيبتشون فرموند دختر نميتوني مناطق عملياتي كار كني بعد مي فهمي :w10::evil:خانم ها نمي تونن در شرايط سخت كار كنند و ... و.... بعد اين شكلي شد:exclaim::twisted: منم اين شكلي:child: .. واقعا ازش ترسيدم ،يه ذره ديگه دعا كنيد شايد نرم شد نشدم نشد ديگه سعادت نداشتيم(خجالت كشيدم بگم نداشتيد :D:redface:)با هم كار كنيم
مهندس اسن حرفا چیه دارین میگین آخه،با امید بچه ها چرا داری الکی بازی میکنی؟فرض کن همه اطلاعات پاک شد رفت هوا،اون موقع ینی اطلاعات استخدامی همه بچه ها پرید هوا؟اولا همیشه(حتی تو شرکتای کوچیک)هر روز یه بک آپی از دیتاهاشون میگیرن،دوما سرورهای شرکت های بزرگی مثل نفت یا وزارت نیرو یا دانشگاها و... رو اصطلاحا جزیره ای میکنن،ینی یه سرور اصلی (پشتیبان)داریم +چندتا سرور فرعی که اگه یکی از سرورا دچار ایرادی بشه اون یکی فورا وارد عمل میشه،در مقیاس بزرگ فرض کن مثلا شرکت گوگل یه دونه سرور داشت،اون موقع چی میشد؟اگه یه بار دچار حمله بشه در تمام دنیا سایت گوگل باز نمیشد،در حالی که اینجوری نبوده و در نقاط مختلف جهان سرورهای گوناگونی داره تا اگه یکی به یه مشکلی برخورد اون یکی ساپورت کنه،این از این،حالا گیرم که اصلا همه اطلاعات پاک شده،شما تو بایگانی شرکت مربوطتون یه پرونده ای دارین+تو گزینش پرونده دارین+و...،الکی که نیست یه سری اطلاعاتو بذارن تو سایت یکیم بیاد ویروس بفرسته حالا هر غلطی بکنه اطلاعات هم به باد بره،واقعا این حرفا خیلی بچه گانس:(
بچه ها خیالتون تخت،این موضوع حمله سایبری هیچ مشکلی رو برامون ایجاد نمیکنه;)

MiSs.

عضو جدید
مهندس اسن حرفا چیه دارین میگین آخه،با امید بچه ها چرا داری الکی بازی میکنی؟فرض کن همه اطلاعات پاک شد رفت هوا،اون موقع ینی اطلاعات استخدامی همه بچه ها پرید هوا؟اولا همیشه(حتی تو شرکتای کوچیک)هر روز یه بک آپی از دیتاهاشون میگیرن،دوما سرورهای شرکت های بزرگی مثل نفت یا وزارت نیرو یا دانشگاها و... رو اصطلاحا جزیره ای میکنن،ینی یه سرور اصلی (پشتیبان)داریم +چندتا سرور فرعی که اگه یکی از سرورا دچار ایرادی بشه اون یکی فورا وارد عمل میشه،در مقیاس بزرگ فرض کن مثلا شرکت گوگل یه دونه سرور داشت،اون موقع چی میشد؟اگه یه بار دچار حمله بشه در تمام دنیا سایت گوگل باز نمیشد،در حالی که اینجوری نبوده و در نقاط مختلف جهان سرورهای گوناگونی داره تا اگه یکی به یه مشکلی برخورد اون یکی ساپورت کنه،این از این،حالا گیرم که اصلا همه اطلاعات پاک شده،شما تو بایگانی شرکت مربوطتون یه پرونده ای دارین+تو گزینش پرونده دارین+و...،الکی که نیست یه سری اطلاعاتو بذارن تو سایت یکیم بیاد ویروس بفرسته حالا هر غلطی بکنه اطلاعات هم به باد بره،واقعا این حرفا خیلی بچه گانس:(
بچه ها خیالتون تخت،این موضوع حمله سایبری هیچ مشکلی رو برامون ایجاد نمیکنه;)

بنده نخواستم تو دل دوستان رو خالي كنم واقعيت (نه شايعه) رو خدمتتون عرض كردم بيشتر صحبتم با تكميل ظرفيتا بوده در ثاني بيش از اين نميتونم توضيح بدم فقط بدونيد سرورهاي مركزي آسيب ديدن.. ولي اميدوارم هرچه زودتر حل بشه چون هيچ كاري دستي پيش نميره همه چيز بايد ثبت بشه بعد ابلاغ شه كار خودمم گيره شما هم اميدوار باشيد كه مشكل جدي پيش نياد

pouyashayan

عضو جدید
بنده نخواستم تو دل دوستان رو خالي كنم واقعيت (نه شايعه) رو خدمتتون عرض كردم بيشتر صحبتم با تكميل ظرفيتا بوده در ثاني بيش از اين نميتونم توضيح بدم فقط بدونيد سرورهاي مركزي آسيب ديدن.. ولي اميدوارم هرچه زودتر حل بشه چون هيچ كاري دستي پيش نميره همه چيز بايد ثبت بشه بعد ابلاغ شه كار خودمم گيره شما هم اميدوار باشيد كه مشكل جدي پيش نياد
مطمئن باشین مشکلی پیش نمیاد،نهایتش اینه که دیتاهارو دوباره وارد سیستم میکنن اینم ممکنه یه تاخیرزمانی رو در پی داشته باشه

mehdi631

عضو جدید
در حمله ويروسي روز گذشته:
اطلاعات اصلي وزارت نفت آسيبي نديده است

1391/2/4 دوشنبه

سخنگوي وزارت نفت درباره حمله سايبري به شبكه مخابرات و اينترنت وزارت نفت تاكيد كرد كه به دليل جداسازي سرورهاي عمومي از سرورهاي اصلي، آسيبي به اطلاعات اساسي وزارت نفت وارد نشده است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، مهندس عليرضا نيكزاد رهبر با تاكيد بر اينكه از همه اطلاعات اصلي و غير اصلي وزارت نفت نسخه پشتيبان گرفته شده است، گفت: وزارت نفت توان فني و مهندسي قوي براي مقابله با حمله سايبري را دارد.

وي با اشاره به آسيب ديدگي جزيي اطلاعات عمومي اظهار داشت: البته اينكه گفته شود هيچ بخشي از اطلاعات آسيب نديده، درست نيست و صرفا اطلاعات بخشي از كاربران دچار صدمه شده است.

به گفته مهندس نيكزاد اين حمله به شكل ويروس بوده است كه موجب بروز مشكل براي ديسك سخت سيستم كاربران شده و موضوع بازآوري اطلاعات كاربران نيز در حال بررسي است.

بالا