[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

n_zolfigol87

عضو جدید
من کارآموزیمو تابستون امسال اونجا بودم، در کل جو باحالی بود بین کارمنداش، دوس دارم یه بار دیگه برم اونجا کارآموزی... :D
فقط ساعت کاریش یه کم زیاده،،، ولی خب ... من از کار تو یه همچین محیطی خوشم اومد

samy_Y

عضو جدید
یعنی واسه کسایی که نیومدن تحقیقات محلی رد شدن؟؟؟؟؟
منتفی قبول شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا واسه کسایی که نفت بودن اومدن تحقیق؟

asgharnoori

عضو جدید
برا من که شرکت نفتم (پارس جنوبی) تا حالا تحقیقاتی نشده
فکر نکنم به این زودیا برا شرکت نفتیا بیان تحقیقات

amir4924

عضو جدید
بچه ها زیاد نگران نباشید اگر هم بیان ممکنه شما نفهمید.توی سایت زده بزودی مصاحبه ای با مسول گزینش روی سایت میزاره

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نگران نباشین
واسه شرکت پالایش و پخش شروع شده تحقیقات محلی
واسه شما هم بزودی شروع میشه
بهتره بهش فکر نکنین
انشاالله که قبولین

Mo.Samady121

عضو جدید
بچه ها نگران نباشید واسه اوناییکه اومدن تحقیق برا پالایشگاه شازند هستش که هم مصاحبه اونا از 20 یا 25 مهر شروع شده بود و هم پالایشگاه نیرو زود میخواد و همانطور که دوستمون گفت ممکنه که انشاا... تا اواخر بهمن برن سر کار. ثانیا برا شرکت نفت هنوز کسی ادعایی نکرده. تازه من که ماله پالایشگاه بندرعباس بودم مصاحبم 8 آذر بود و هنوز بلاتکلیف ولی با توکل بر خدا امیدوارم.

alexjan

عضو جدید
بچه ها نگران نباشید واسه اوناییکه اومدن تحقیق برا پالایشگاه شازند هستش که هم مصاحبه اونا از 20 یا 25 مهر شروع شده بود و هم پالایشگاه نیرو زود میخواد و همانطور که دوستمون گفت ممکنه که انشاا... تا اواخر بهمن برن سر کار. ثانیا برا شرکت نفت هنوز کسی ادعایی نکرده. تازه من که ماله پالایشگاه بندرعباس بودم مصاحبم 8 آذر بود و هنوز بلاتکلیف ولی با توکل بر خدا امیدوارم.
دوست عزیز شما رشتتون برق - قدرت هست؟ میشه بگید از شما تو مصاحبه چی پرسیدن؟

n12b54

عضو جدید
اگه از فلات قاره اومدن تحقیق بگینآخر هفته قراره نیروگاه امتحان بدم تموم فکر و ذهنمو این خبرای ضد و نغیز خراب کرده من امروز زنگ زدم فلات قاره یکی با عصبانیت میگفت در حال انجام تحقیق محلی هستن نمیدونم راست میگفت یا نهلطفا خبر موثق بدین

mmmn68

عضو جدید
اونایی که از شازند اومدن براشون تحقیق خودشونم بچه اراکن؟

سلام به همه
خوبین؟؟/
یه خبر مهم
امروز یعنی یکشنبه برای من اومده بودن تحقیقات محلی
دو نفر بودن که بعد از ظهر توی محله میگشتن و از افراد مختلف سوال پرسیدن
جالب اینجاست که سراغ اون چند نفری که من معرفی کردم اصلا نرفتند
اومدن اول آدرس مسجد محل رو گرفتن و بعد از یکی از کسایی که مسجد بوده تحقیق کردن و بعد از اون خواستن که یه نفر دیگه رو معرفی کنه و اون هم یه شخص دیگر رو معرفی کرده و بعد سراغ اون شخص رفتن
بعد از اینها اومدن سراغ کاسبهای محل از هر صنفی یه نفر رو انتخاب کردن و سوال پرسیدن
سپس سراغ آرایشگاه محل رفتن و از اون پرسیدن
نکته ی مهم : اگه ساکن کوچه ای باشین که اسم کوچه به نام یه شهید باشه سراغ خانواده ی شهید هم میرن
مثلا اگه کوچه ی شهید ناصر محمدی باشه ادرس خونه ی شهید محمدی رو پیدا میکنن و از اونها هم سوال میکنن
همین ها بود چیزهایی که تونستم بفهمم
برام دعا کنین قبول شده باشم
منم امیدوارم همه ی شما قبول بشین
توکل به خدای مهربون

mmmn68

عضو جدید

amir4924

عضو جدید
سلام به نظر شما سهميه بومي و فرزند كاركنان و شهدا و مابقي اولويتها تو قبولي خيلي تاثير داره
سلام.صد در صد موثره.شما خودت میگی اولویت!مطمئن باش در هر استخدامی اولویت با سهمیه هاست.

amir4924

عضو جدید
مرسی،حالا نمیدونید واسه بقیه شهرا هنوز رفتن یا نه؟ میترسم قبول نشده باشم،دوستی با اشنایی شهرستانی ندارید که ازش بپرسید؟ خیلی لطف کردین،تشکر
نمیدونم برای شهرهای دیگه رفتن یانه ولی شما نگران نباش ان شااله قبولی.من کسی را سراغ ندارم ولی از دوستام می پرسم شاید اونها بشناسن.موفق باشید

lonelinesspains

عضو جدید
اگه از فلات قاره اومدن تحقیق بگینآخر هفته قراره نیروگاه امتحان بدم تموم فکر و ذهنمو این خبرای ضد و نغیز خراب کرده من امروز زنگ زدم فلات قاره یکی با عصبانیت میگفت در حال انجام تحقیق محلی هستن نمیدونم راست میگفت یا نهلطفا خبر موثق بدین
نیروگاه کجا قراره امتحان بدید آزمون وزارت نیرو منظورتونه؟!

mmmn68

عضو جدید
بچه ها فک کنم تحقیقات محلی واسه همه میرن،چون شاید یکی توی همین مرحله حذف بشه و اونوقت حق نفر بعدی که امتیازش کمتر بوده خورده بشه،چون خرجشم از بقیه مراحل کمتره فعلا واسه همه میرن تحقیق محلی،اینا حرف خودم نیستا!
امیدوارم همه تونو سرکار ببینم :دی

amir4924

عضو جدید
دوستان که پالایشگاه شازند مصاحبه داشتن برن توی سایت و مشخصات خود را وارد کنن تا دعوتنامه گزینش را ببینن.
موفق باشید

mmmn68

عضو جدید
بچه ها کسی هست که قبول نشده باشه؟ یا کسیو بشناسه که قبول نشده باشه؟

amir4924

عضو جدید
الان چی میخواهند بپرسند؟
با سلام.
من یه تاپیک ایجاد کردم به اسم مصاحبه عقیدتی سیاسی ،اونجا توضیح دادم.امیدوارم مفید باشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/330589-مصاحبه-عقیدتی-سیاسی-شرکت-نفت

آخرین ویرایش:

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبین ؟؟؟؟
کسی هست افتاده باشه هشتم دی ماه؟؟؟
طب صنعتی بعد از گزینش صورت میگیره ؟؟؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس.
منم 8ام افتادم.10صبح
سلام مهندس
خوبی؟؟؟
میگم خوبه پس همدیگه رو میبینیم
من 12 ظهر هستم
از طب صنعتی خبری نشده نه ؟؟؟
ببینم برای همه دعوتنامه دادن یا اونهایی که تحقیقات قبول شدند ؟؟
امیدوارم همه ی بچه ها موفق بشن همینطور شما

amir4924

عضو جدید
سلام مهندس
خوبی؟؟؟
میگم خوبه پس همدیگه رو میبینیم
من 12 ظهر هستم
از طب صنعتی خبری نشده نه ؟؟؟
ببینم برای همه دعوتنامه دادن یا اونهایی که تحقیقات قبول شدند ؟؟
امیدوارم همه ی بچه ها موفق بشن همینطور شما
مرسی بد نیستم.فعلا که حرفی از طب صنعتی نیست.
اونهایی که من میشناسم براشون دعوت نامه اومده ولی یک زمان دیگه.یکیشون 7ام مصاحبه داره.
مهندس نمیدونی چی میپرسن؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بد نیستم.فعلا که حرفی از طب صنعتی نیست.
اونهایی که من میشناسم براشون دعوت نامه اومده ولی یک زمان دیگه.یکیشون 7ام مصاحبه داره.
مهندس نمیدونی چی میپرسن؟
فعلا رساله روبخون
و از احکام برادران هم یه کتاب تهیه کن و بخون
ان شاالله موفق میشی
حالا با هم راجع به همین موضوع بیشتر حرف میزنیم
تا پنجشنبه خدا بزرگهتوکل به خودش

بالا