[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

amir4924

عضو جدید
سلام دوستان
دوباره اینجا سوت و کوره!!!!
یکی بیاد یه خبری بده.....:confused:

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
خوبین؟؟/
یه خبر مهم
امروز یعنی یکشنبه برای من اومده بودن تحقیقات محلی
دو نفر بودن که بعد از ظهر توی محله میگشتن و از افراد مختلف سوال پرسیدن
جالب اینجاست که سراغ اون چند نفری که من معرفی کردم اصلا نرفتند
اومدن اول آدرس مسجد محل رو گرفتن و بعد از یکی از کسایی که مسجد بوده تحقیق کردن و بعد از اون خواستن که یه نفر دیگه رو معرفی کنه و اون هم یه شخص دیگر رو معرفی کرده و بعد سراغ اون شخص رفتن
بعد از اینها اومدن سراغ کاسبهای محل از هر صنفی یه نفر رو انتخاب کردن و سوال پرسیدن
سپس سراغ آرایشگاه محل رفتن و از اون پرسیدن
نکته ی مهم : اگه ساکن کوچه ای باشین که اسم کوچه به نام یه شهید باشه سراغ خانواده ی شهید هم میرن
مثلا اگه کوچه ی شهید ناصر محمدی باشه ادرس خونه ی شهید محمدی رو پیدا میکنن و از اونها هم سوال میکنن
همین ها بود چیزهایی که تونستم بفهمم
برام دعا کنین قبول شده باشم
منم امیدوارم همه ی شما قبول بشین
توکل به خدای مهربون

lonelinesspains

عضو جدید
چه طور همچین چیزی ممکنه؟ شما پخش و پالایش بودی یا نفت؟ کدوم شرکت مصاحبه دادی؟! این ها بدون اینکه یک نفر بره برای طب صنعتی چرا باید هزینه کنن برای تحقیقات محلی؟! و چه طور تو سایت آزمون نوشته که نتایج مصاحبه 15 دی اعلام میشه؟!

samy_Y

عضو جدید
سلام به همه
خوبین؟؟/
یه خبر مهم
اومدن اول آدرس مسجد محل رو گرفتن و بعد از یکی از کسایی که مسجد بوده تحقیق کردن و بعد از اون خواستن که یه نفر دیگه رو معرفی کنه و اون هم یه شخص دیگر رو معرفی کرده و بعد سراغ اون شخص رفتن
بعد از اینها اومدن سراغ کاسبهای محل از هر صنفی یه نفر رو انتخاب کردن و سوال پرسیدن
نکته ی مهم : اگه ساکن کوچه ای باشین که اسم کوچه به نام یه شهید باشه سراغ خانواده ی شهید هم میرن
مثلا اگه کوچه ی شهید ناصر محمدی باشه ادرس خونه ی شهید محمدی رو پیدا میکنن و از اونها هم سوال میکنن
توکل به خدای مهربون

مهندس جون حتماقبول می شی خدا بخواد.
شما کجا و چه تاریخی مصاحبه داده بودید؟

amir4924

عضو جدید
سلام به همه
خوبین؟؟/
یه خبر مهم
توکل به خدای مهربون
آقا تبریک حتما قبول شدی که اومدن تحقیق.
برای ما هم دعا کن

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه طور همچین چیزی ممکنه؟ شما پخش و پالایش بودی یا نفت؟ کدوم شرکت مصاحبه دادی؟! این ها بدون اینکه یک نفر بره برای طب صنعتی چرا باید هزینه کنن برای تحقیقات محلی؟! و چه طور تو سایت آزمون نوشته که نتایج مصاحبه 15 دی اعلام میشه؟!

سلام من پالایش و پخش بودم
نه دوست من اول تحقیقات انجام میدن بعد اگه قبول بشی فکر کنم گزینش داری و بعد از اون طب صنعتی
شنیدم که پالایشگاه امام خمینی (ره) اعلام نیاز کرده و دارن کارای نیروهای اونجا رو تسریع میکنن
مهندس جون حتماقبول می شی خدا بخواد.
شما کجا و چه تاریخی مصاحبه داده بودید؟
ممنونم دوست خوبم
توکل به خدا
من 26 مهر پالایشگاه امام خمینی(ره)

آقا تبریک حتما قبول شدی که اومدن تحقیق.
برای ما هم دعا کن
انشاالله شما و همه ی بچه ها قبول میشن
هنوز معلوم نیست کیا قبول میشن

مصاحبت واسه کدوم شرکت بوده مهندس؟؟؟
شرکت پالایش و پخش

amir4924

عضو جدید
مصاحبه با مسول طب صنعتی شرکت نفت:

با تاكيد بر پذيرش بيش از 85 درصدي شركت‌كنندگان تشريح شد؛ مراحل معاينات طب صنعتي براي داوطلبان استخدامي نفت يكي از مراحل آزمون استخدامي در صنعت نفت طب صنعتي است كه پس از قبولي داوطلبان در آزمون كتبي، آزمون روانشناختي و مصاحبه تخصصي، همزمان با مراحل گزينش انجام مي‌گيرد. اگرچه بيش از 85 درصد از شركت‌كنندگان، طب صنعتي را با موفقيت پشت سر مي‌گذارند ولي گذراندن آن نياز به ملزوماتي دارد كه در قالب گفتگويي تشريح شده است.
دكتر علي بهزادي معاون طب صنعتي و بهداشت تهران در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت (MOP)، با اشاره به آزمون استخدامي شركت‌هاي نفت و پالاش و پخش فرآورده‌هاي نفتي كه در تابستان امسال برگزار شد، افزود: بيش از 85 درصد از داوطلبان در مرحله طب صنعتي پذيرفته مي‌شوند.

وي با بيان اينكه اعلام نتيجه معاينات طب صنعتي به چهار حالت «مناسب، نامناسب، داراي محدوديت شغلي وبازنگري بعد از اقدامات درماني» منتج مي‌شود، خاطرنشان كرد: به طور معمول فقط حدود 15 درصد از داوطلبان در مرحله نامناسب قرار مي‌گيرند وساير افراد پذيرفته مي‌شوند.

دكتر بهزادي در تشريح حالت سوم (داراي محدوديت شغلي) گفت: اگر فرد محدوديت‌هايي را كه طب صنعتي براي آن شغل مربوطه در نظر گرفته رعايت كند، براي آن شغل مناسب تشخيص داده مي شود. بنابراين كساني كه محدوديت شغلي دارند در گروه نامناسب قرار نمي‌گيرند و در نهايت تاييد خواهند شد.

وي با بيان اينكه مراحل طب صنعتي داراي استانداردهاي متفاوتي هستند، تصريح كرد: راحت ترين دستورالعمل معاينات براي مشاغل اداري و سخت‌ترين آن‌ها براي مشاغل سخت مانند آتش‌نشاني، غواصي و حراست است.

به گفته اين مقام مسئول براي متقاضيان استخدام يك سري استاندارهاي اوليه سلامت وجود دارد كه بايد شرايط سلامت فرد وشغل با هم هماهنگ باشند و اين مهم‌ترين نكته در انتخاب و تصميم‌گيري نهايي است؛ بنابراين در مراحل استخدامي صرفا به دنبال افرادي كه صد درصد سالم هستند، نيستيم و شرايط هريك متفاوت از ديگري است.

رييس معاينات طب صنعتي درباره آيتم بازنگري بعد از 6 ماه تشريح كرد: در صورتي كه برخي داوطلبان داراي مشكل خاصي ‌باشند كه در هنگام انجام معاينات، امكان تعيين تكليف قطعي براي آن نباشد، اين دسته از داوطلبان بايد يك پروسه زماني و درماني را بگذرانند و دوباره ارزيابي شوند.

تلقين منفي نكنيد

وي با تاكيد بر اينكه هيچ كس نبايد فكر كند كه در معاينات استخدام رد مي‌شود، تصريح كرد: داوطلب حتما بايد مراجعه كرده و معاينات را انجام دهد زيرا بعد از آن تصميم‌گرفته مي‌شود كه سمت مورد نظر براي داوطلب متناسب است يا خير؛ همچنين داوطلبان نبايد هيچ‌گونه پيش‌داوري و قضاوت پيش از انجام معاينات، از خودشان يا سيستم داشته باشند.

دكتر بهزادي افزود: داوطلبان از شركت درمعاينات طب صنعتي نگران نباشند و با ديدگاهي مثبت در اين مرحله شركت كنند زيرا هر گونه نگراني و استرس بر روي نتايج معاينات تاثير گذار است .

وي بيشترين گروه ردشدگان در مرحله طب صنعتي در بخش‌هاي عملياتي را مربوط به ناهنجاري‌ها و مشكلات بينايي و شنوايي دانست و اظهار كرد: براي مثال بيشتر داوطلبان به دليل ضعف شديد بينايي و ديد يك چشمي و كوررنگي در سيستم رد مي‌شوند، لازم به ذكر است كه كوررنگ‌ها براي برخي از مشاغل عملياتي مناسب نيستند.

مراحل طب صنعتي

معاون معاينات طب صنعتي و بهداشت تهران گفت: مدت انجام طب صنعتي معمولا بين دو تا سه روز بوده و شامل پروتوكلي زير مي‌شود: همراه داشتن مدارك لازم، آمادگي جهت آزمايشات و تست‌هاي تشخيصي، انجام اپتومتري، اديومتري، راديولوژي، تست اعتياد، تست روان سنجي(در صورتي كه در اين زمينه مشكلي باشد به بخش روانپزشكي معرفي مي‌شوند)، اسپيرومتري ( تست تنفس)،انجام نوار قلب، سنجش قد و وزن، تست تعيين توان هوازي براي گروه آتش‌نشان،غواصان و حراست؛ معاينه پزشك و مشاوره‌هاي تخصصي. لازم است مراجعين در سلامت بوده و در حالت بيماري به خصوص بيماري‌هاي فصلي جهت معاينات مراجعه نكنند زيرا بيماري‌شان بر روي سير آزمايشاتشان تاثير سوء دارد .

دكتر بهزادي با بيان اينكه اگر مشكلي در پرونده داوطلب باشد به كميسيون استخدام ارجاع داده مي شود، گفت: در نهايت كميسيون استخدام از نظر احراز سمت به منظور اشتغال به كار يا رد كردن تعيين تكليف مي‌كند.

مداركي كه بايد همراه داوطلب باشد

به گفته وي داشتن سابقه عمل جراحي موجب قبول‌نشدن داوطلب نمي‌شود زيرا تاكيد بر انتخاب انسان‌هاي صد درصد سالم براي استخدام نيست ولي هر داوطلبي كه عمل جراحي انجام داده است، سابقه پزشكي را نيز همراه داشته باشد به اين دليل كه پروسه معاينات را براي داوطلب و تصميم گيري را براي طب صنعتي آسان‌تر مي‌كند .

معاون طب صنعتي و بهداشت تهران گفت: داوطلباني كه معافيت پزشكي داشته‌اند حتما بايد نتيجه استعلام از نظام وظيفه را همراه داشته باشند تا از طريق داوطلب يا نيروي ديگري براي واحد طب صنعتي ارسال شود. همچنين مدرك شناسايي معتبر و 6 قطعه عكس 4*3 از ديگر مواردي است كه داوطلب به هنگام مراجعه براي طب صنعتي بايد به همراه داشته باشد.

وي با بيان اينكه معاينات استخدام بيشتر فقط در تهران انجام مي‌پذيرفت، افزود: هم‌اكنون براي سهولت داوطلبان از نظر اقامت در چند منطقه ديگر در سطح كشور مانند ماهشهر، اهواز، شيراز، اصفهان، مشهد و آبادان هم برگزار مي‌شود .

دكتر بهزادي با اعلام امكان اعزام تيم سيار براي انجام معاينات طب صنعتي تبيين كرد: براي كساني كه در مناطقي دور افتاده هستند و امكان اعزام‌شان به تهران دشوار است، در صورت مكاتبه با اين امور، يك تيم سيار براي انجام معاينات به منطقه اعزام مي‌شود؛ از سوي ديگر به‌منظور پايش سلامت كاركنان، معاينات طب صنعتي بعد از استخدام هم به صورت ادواري در دو گروه اداري و عملياتي ادامه دارد.

وي تصريح كرد: معاينات طب صنعتي در گروه اداري طي يك فرآيند دو تا سه سال انجام مي‌شود و براي مشاغل عملياتي ساليانه معاينات اجرا مي‌شود، است؛ از طرفي براي مشاغل ويژه هر 6 ماه معاينات ادواري صورت مي‌گيرد زيرا با انجام به موقع اين معاينات پيشگيري از بروز بيماري‌هاي شغلي ميسر مي شود و سلامت شاغلين تضمين خواهد شد.

به گفته دكتر بهزادي انجام طب صنعتي موجب مي‌شود شاخص غيبت از كار پايين آمده و افراد به صورت سالم و تندرست كار كنند. همچنين با توجه به قانون كار، هر كسي كه مشغول به كار مي‌شود بايد تاييديه پزشكي همراه داشته باشد كه اين تاييديه پزشكي با انجام مراحل طب صنعتي امكان پذير مي شود .

نحوه اعلام نتايج معاينات طب صنعتي

رييس معاينات طب صنعتي يادآوري كرد: نتايج طب صنعتي از طريق مكاتبه واحد طب صنعتي است كه يا به صورت تك تك براي افراد ارسال مي‌شود و يا اگر رابطي در تامين نيروي انساني معرفي شده باشد، نتايج را از طب صنعتي تحويل مي‌گيرد.

وي همچنين در مورد معاينات دوره‌اي افزود: در اين رابطه هم نتايج نيز ارسال مي‌شود، به تازگي مذاكره‌اي با مديريت سيستم جامع نفت صورت گرفته كه اگر به نتيجه برسد، ميتوان به صورت انلاين افراد از طرف اداره هايشان معرفي و پس از انجام معاينات؛ نتايج از طريق همين سيستم انكان پذير خواهد بود كه با اين كار سرعت و صحت اطلاعات افزايش مي يابد .

بر اساس اين گزارش، واحد معاونت طب صنعتي و بهداشت تهران كه زير مجموعه سازمان بهداشت و درمان است؛ كليه ادارات نفت را كه در تهران مستقر هستند، تحت پوشش قرار مي دهد.

همچنين واحد سازمان بهداشت و درمان بيست منطقه درماني دارد كه يك منطقه آن در تهران است. كميسيون استخدام نيز فقط در تهران مستقر است كه اگردرمناطق ديگر پرونده‌اي دچار مشكل شود، به تهران ارجاع داده مي‌شود

amir4924

عضو جدید
با سلام.
آقایونی که پالایشگاه شازند مصاحبه داشتن حواسشون باشه.الان برای من اومدن تحقیقات محلی.
2 نفر با یک پژو 405 نقره ای کاملا معمولی
به امید قبو لی همه

samy_Y

عضو جدید
خیلی جالب پخش پالایش که اعلام نتایجش معلوم نشده داره تحقیقات محلی میکنه
اما شرکت نفت که معلوم شده هیچ خبری ازشون نیس

amir4924

عضو جدید
خیلی جالب پخش پالایش که اعلام نتایجش معلوم نشده داره تحقیقات محلی میکنه
اما شرکت نفت که معلوم شده هیچ خبری ازشون نیس
البته بگم که فقط پالایشگاه شازند چون نیرو نیاز داره کارهاش را سریع تر انجام داده

_mahdi_

عضو جدید
به نقل از : http://forum.estekhdami.com/thread128-111.html
با ورود به سایت اطلاع رسانی آزمون و وارد کردن کدرهگیری یا شماره صندلی کسانی که در پالایش و پخش مصاحبه دادن و پذیرفته شدن عبارت زیر نوشته شده: آقای ********** داوطلب گرامی خواهشمند است جهت تكميل مراحل گزينش و انجام مصاحبه با همراه داشتن كارت شناسايي معتبر راس ساعت مقرر و تاريخ تعيين شده به آدرس ذيل مراجعه نمايند. بديهي است عدم حضور در زمان مقرر به منزله انصراف شما از استخدام خواهد بود. * تاریخ : 1390/09/25 * زمان : ****** صبح * مكان : آبادان * آدرس : سيكلين- جنب دروازه 13 پالايشگاه- ساختمان كارگزيني- امور اداري شركت پالايش نفت آبادان تامين نيروي انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
با ورود به سایت اطلاع رسانی آزمون و وارد کردن کدرهگیری یا شماره صندلی کسانی که در پالایش و پخش مصاحبه دادن و پذیرفته شدن عبارت زیر نوشته شده: آقای ********** داوطلب گرامی خواهشمند است جهت تكميل مراحل گزينش و انجام مصاحبه با همراه داشتن كارت شناسايي معتبر راس ساعت مقرر و تاريخ تعيين شده به آدرس ذيل مراجعه نمايند. بديهي است عدم حضور در زمان مقرر به منزله انصراف شما از استخدام خواهد بود. * تاریخ : 1390/09/25 * زمان : ****** صبح * مكان : آبادان * آدرس : سيكلين- جنب دروازه 13 پالايشگاه- ساختمان كارگزيني- امور اداري شركت پالايش نفت آبادان تامين نيروي انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران
سلام
تا الان که توی پنل من چیزی ننوشته
شاید مال یه پالایشگاه خاص رو نوشتن که تحقیقاتشون تموم شده
انشاالله همگی موفق میشین

ehsan6472

عضو جدید
سلام تا الان واسه من هم چیزی ننوشتن من مال پالایشگاه آبادان هستم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه يعنی سراغ اون کسی که از مسجد معرفی کرديم نميرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من فقط همون دو نفر رو ميشناسم و اصن پام رو تو اون مسجد نذاشتم تا حالا!!!!!​

amir4924

عضو جدید
اوه اوه يعنی سراغ اون کسی که از مسجد معرفی کرديم نميرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من فقط همون دو نفر رو ميشناسم و اصن پام رو تو اون مسجد نذاشتم تا حالا!!!!!​
تا اونجا که من از چند نفر پرسیدم متفاوت عمل کردن.مثلا برای یکی از دوستان من رفتن مسجد و کاسب های محل و سراغ اونهایی که آدرس داده بود نرفتن ولی برای خود من اومدن سراغ آدرسی که داده بودم بعد از همون شخص پرسیده بودن که دیگه کجا بریم و از یک نفر هم که اصلا آدرس نداده بودم پرسیدن و حتی سراغ خودم هم آمدن و راجع به یکی از دوستام از خودم پرسیدن

پویان_عزیزی

عضو جدید
گزینش

گزینش

سلام دوستان--چیزی که برای من جالبه چرا شرکت نفت الیته قسمت استخدام پالایش و پخش که هنوز مراحل کامل استخدامی طی نشده از جمله طب صنعتی چون مممکنه کسی تو طب صنعنتی رد بشه اومده گزینش محلی میکنه و هزینه صرف میکنه ممنون میشم جواب بدید -وسوال دومم اینه که ایا از کسانی که نفت وگاز پارس مصاحبه دادن کسی برای گزینششون اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir4924

عضو جدید
سلام دوستان--چیزی که برای من جالبه چرا شرکت نفت الیته قسمت استخدام پالایش و پخش که هنوز مراحل کامل استخدامی طی نشده از جمله طب صنعتی چون مممکنه کسی تو طب صنعنتی رد بشه اومده گزینش محلی میکنه و هزینه صرف میکنه ممنون میشم جواب بدید -وسوال دومم اینه که ایا از کسانی که نفت وگاز پارس مصاحبه دادن کسی برای گزینششون اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم که احتمال رد شدن توی طب صنعتی بنابر گفته ی مسول اون خیلی کمه و بازم بنابر خبرگزاری شرکت نفت مرحله ی گزینش و طب صنعتی تواما انجام میشه.

cheshmac

عضو جدید
سلام
چون هزينه يه تحقيقات محلي ساده خيلي كمتر از هزينه آزمايشاتي هست كه توي طب صنعتي مي گيرن!

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم
طب صنعتی بعد از تحقیقات محلیه
یعنی اخرین مرحله است و هزینه هاش هم بیشتر از بقیه مراحل هست
چون ازمایشات زیادی داره

ehsan6472

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ازشما سوال داشتم لطفا بهم جواب بدین من پالایشگاه آبادان قبول شده بودم و برای من هیچ پیامکی نیومده ولی برای بعضی ها اومده و دوباره واصه مصاحبه ومراحل گزینش دعوت شدن آیا من قبول نشدم؟
آیا دیگه باید قید اینکارو از ذهنم خارج کنم؟

amir4924

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ازشما سوال داشتم لطفا بهم جواب بدین من پالایشگاه آبادان قبول شده بودم و برای من هیچ پیامکی نیومده ولی برای بعضی ها اومده و دوباره واصه مصاحبه ومراحل گزینش دعوت شدن آیا من قبول نشدم؟
با سلام.برو توی این لینک یک نفر مثل شما این سوال را کرده
http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...8279a&ID=105486e0-d1fe-4d1e-af21-06d1fed74834
http://www.mop.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=Event&CategoryID=4bd7d587-34c9-4985-9d2a-2b724685e2b9&WebPartID=63343e70-4d2d-424a-8232-64746f58279a&ID=105486e0-d1fe-4d1e-af21-06d1fed74834

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.مهندس دیگه مصاحبه عقیدتی نداریم؟
سلام مهندس
والا من از یکی از .دوستان شنیدم گفت که گزینشتون تو همین روزاست اگر تحقیقات قبول بشین
بعد گفت ممکنه مصاحبه ی گزینش بیافته واسه رسمی شدنتون
اما شما احتمال اینو بیشتر بدین که تو یه ماه اینده دعوت بشین برای گزینش
فکر کنم گوش شیطون کر واسه شازند اونایی که قبول بشن تا اواخر بهمن میرن سر کار

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تا اونجا که من مطلع هستم میگن اگر کسی هم رد بشه بهش اطلاع میدن که تو چه مرحله ای رد شده و دلیل رد شدنش رو میگن
البته ممکنه روال امسال متفاوت باشه
انشاالله که شما قبول شدین و همین روزها بهتون خبر میدن
موفق باشین

بالا