[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی از نظر کاری چی؟کدوم بهتره؟

در مورد ترموسینتیک اطلاعی ندارم
محیط زیست هم رشته جدیدیه تو ایران زیاد بش اهمیت نمیدن اما به نظر من بهتره چون جای کار زیادی داره بعد هم اگه بری تو زمینه HSE فعالیت کنی خیلی خوبه .

hothit

عضو جدید
بچه ها ص اصفهان امسال برای اولین بار بیو اورده ممکنه چون اولین بارشونه زیاد جالب نباشه بیوش؟

hothit

عضو جدید
خودم کلا به روز بودن رو دوس دارم!گرایش های منسوخ شده ای مث جداسازی،کنترل و... اصلا نمیپسندم.بیشتر نانو،محیط زیست و... علاقه دارم.گرایش های پر استقبال زمینه های کاری کمتر دارن و به طبع مانور کمتری میشه روشون داد.
با کسایی که پلیمر خوندن صحبت کردم ارشد میگفتن راضی نیستن ولی بچه های محیط زیست و بیو خیلی راضی بودن میگفتم آینده بهتری دارن.
مووووووووووووووووووووووووووندم:cry:
به نظرمن بیو و محیط زیست بزن خیلی جای کار داره و رشته اینده داریه.راحت میشه مقاله دراورد ازشون .برای اولای هم عالیه.شما رتبتون چنده؟

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ص اصفهان امسال برای اولین بار بیو اورده ممکنه چون اولین بارشونه زیاد جالب نباشه بیوش؟

سال اوله؟
صنعتی کلن دانشگاه خوبیه و استادای بنامی داره بعیده که خوب نباشه
اگه سال اوله شانس قبولی برای کسانی که رتبشون به صنعتی نمیخوره بال میره چون خیلیا بخاطر همین سال اولی بودن انتخابش نمیکنن

m_naji

عضو جدید
به نظرمن بیو و محیط زیست بزن خیلی جای کار داره و رشته اینده داریه.راحت میشه مقاله دراورد ازشون .برای اولای هم عالیه.شما رتبتون چنده؟

آره من خیلی پرسیدم استادم خودش آمریکا خونده گف شک نکن بزن.570 بیو فردوسی رو میارم ایشالا برای دکترا هم فردوسی خودش میگیره:smile:

m_naji

عضو جدید
سال اوله؟
اگه سال اوله شانس قبولی برای کسانی که رتبشون به صنعتی نمیخوره بال میره چون خیلیا بخاطر همین سال اولی بودن انتخابش نمیکنن

اول اصفهان یا صنعتیش؟؟؟کدوم بهرته دارم رشته هارو میچینم موندم!

hothit

عضو جدید
سال اوله؟
بله سال اوله.بین فردوسی و دانشگاه اصفهان کدوما بالاتر بزنم؟

hothit

عضو جدید
آره من خیلی پرسیدم استادم خودش آمریکا خونده گف شک نکن بزن.570 بیو فردوسی رو میارم ایشالا برای دکترا هم فردوسی خودش میگیره:smile:

رتبه هامون مثل همه منم 568 شدم.ص اصفهان خیلی بهتر از خود اصفهان هست ولی چون اولین باره بیو اورده راستش سطح بیو ش رو نمیدونم.

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله سال اوله.بین فردوسی و دانشگاه اصفهان کدوما بالاتر بزنم؟

معمولا صنعتی رو بالاتر میزنن
اما فردوسی هم دانشگاه خوبیه
منظورتون بیوش هست ؟
چند تا موضوع هست :
یکیش همین سال اول بودنه که خوب یالاخره تاثیر داره و احتمال داره ضعیف عمل کنند
سختگیری صنعتی که باعث میشه معدل بالا آوردن سخت بشه
محل سکونتتون هم مهمه که به کدوم نزدیکتر باشه
با توجه به اینا تصمیم بگیرید

en.shimi

عضو جدید
مهندس من امروز با یکی از استادام صحبت کردم خودش بعد دکترا یه مدت پژوهشکده تهران امریه بوده می گفت از لحاط استاد و کارای پژوهشی خوبن ولی مدرکشون رو صنعت قبول نداره یعنی کار نه فقط ادامه تحصیل

amiri13

عضو جدید
سلااااااااااام
دوستان توروخدا ی کمک سریع بکنین بمن:

دانشگاه کاشان به شبانه ها خوابگاه خودگردان میده؟اونم دختراش؟مرسیییییییییییییییییییی
زود بگید فقط و با سند

m_naji

عضو جدید
مهندس من امروز با یکی از استادام صحبت کردم خودش بعد دکترا یه مدت پژوهشکده تهران امریه بوده می گفت از لحاط استاد و کارای پژوهشی خوبن ولی مدرکشون رو صنعت قبول نداره یعنی کار نه فقط ادامه تحصیل

دوستم از نظر کار صنعتی اگه بخوای نگاه کنی عملا با ارشد نمیشه رفت سرکار!من 3 ماه دنبال کارم ولی حتی اسم دانشگاهم ازم نمیپرسیدن تو مصاحبه ها!فقط اطلاعات صنعتی که اصلا تو درس ها نخونده بودم!!با رییس پتروشیمی که هم صحبت کردم بهم گف صنعت علم یه مهندس اتو کشیده رو نمیخواد!!حالا هرچی خونده باشی تو هر دانشگاهی!باید کار بلد باشی!چه بسا کسی تو شریف خونده ولی جز طراحی با نرم افزار عملا از کنترل و... چیزی سر درنمیاره!!!گفت چون خانم هستی فکر صنعت نکن چون دیگه کمتر استخدامی خانم هس مخصوصا پالایشگاه و پتروشیمی ها:(

naser.66

عضو جدید
خودم کلا به روز بودن رو دوس دارم!گرایش های منسوخ شده ای مث جداسازی،کنترل و... اصلا نمیپسندم.بیشتر نانو،محیط زیست و... علاقه دارم.گرایش های پر استقبال زمینه های کاری کمتر دارن و به طبع مانور کمتری میشه روشون داد.
با کسایی که پلیمر خوندن صحبت کردم ارشد میگفتن راضی نیستن ولی بچه های محیط زیست و بیو خیلی راضی بودن میگفتم آینده بهتری دارن.
مووووووووووووووووووووووووووندم:cry:

گرایش محیط زیست نو دکترا به مشکل میخورید چون خیلی پذیرش بسیار پایینی داره.

en.shimi

عضو جدید
مهندسی شیمی:تکنولوژی انرژی دانشگاه تهران.محیط زیست وانرژی دانشگاه تهران.پژوهشگاه شیمی .هسته ای شهید بهشتی گرایش چرخه سوخت شاید.شهرستانها رو هم تقریبا میتونید بیارید.البته اصفهان و فردوسی شاید گرایش های شاخشو نتونید.پویا اطلاعاتش در مورد فردوسی و صنعتی اصفهان زیادتره.کامل بهتون میگه شبانه میتونید بیارید یا روزانه.

اصفهان وفردوسی چی بیشتر توضیح بدین؟

m_naji

عضو جدید
گرایش محیط زیست نو دکترا به مشکل میخورید چون خیلی پذیرش بسیار پایینی داره.

اینم پرسیدم:D گفتن لزوما گرایش ارشد گرایش دکترا نیس!میتونید م.شیمی هم شرکت کنید دکترا و توی یه فیلد دیگه کار کنید اگه قبول نشدید برای همین گرایش!گفتن به مرور زمان تقاضا برای دکترا محیط زیست بیشتر میشه چون داره گسترش پیدا میکنه!!
نمیدونم دیگه والاع تو این چن روز منگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــوجه گرفتم از بس از همه پرسیدم :cry:

amiri13

عضو جدید
الووووووووووووووووووووووووووو
شما و جدتون جواب بدید خو
من گفتم عجله ایه برام
کسی میدونه زود بگه دیگه:crying::crying::crying:

naser.66

عضو جدید
اینم پرسیدم:D گفتن لزوما گرایش ارشد گرایش دکترا نیس!میتونید م.شیمی هم شرکت کنید دکترا و توی یه فیلد دیگه کار کنید اگه قبول نشدید برای همین گرایش!گفتن به مرور زمان تقاضا برای دکترا محیط زیست بیشتر میشه چون داره گسترش پیدا میکنه!!
نمیدونم دیگه والاع تو این چن روز منگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــوجه گرفتم از بس از همه پرسیدم :cry:
من به شخصه مخالف شاخه به شاخه پریدن تو مقاطع هستم.من لیسانس هم گاز بودم ارشد هم گاز اومدم انتخاب اول و دکترام انشاالله گاز.هر کسی نظری داره دیگه

m_naji

عضو جدید
من به شخصه مخالف شاخه به شاخه پریدن تو مقاطع هستم.من لیسانس هم گاز بودم ارشد هم گاز اومدم انتخاب اول و دکترام انشاالله گاز.هر کسی نظری داره دیگه

آخه شما پسر هستید ما دخترا خیلی محدودتر هستیم توی زمینه کار و ادامه تحصیل!:(

naser.66

عضو جدید
سلااااااااااام
دوستان توروخدا ی کمک سریع بکنین بمن:

دانشگاه کاشان به شبانه ها خوابگاه خودگردان میده؟اونم دختراش؟مرسیییییییییییییییییییی
زود بگید فقط و با سند

نمیدونم دادا.اینم زدم که باز سوالت بیاد رو.بقیه اگه میدوننین بگبن

hothit

عضو جدید

راستی اقا ناصر زنگ زدم فردوسی پرسیدم گفتن بیوشیمیایی همون بیوتکنولوژیه.

naser.66

عضو جدید
آخه شما پسر هستید ما دخترا خیلی محدودتر هستیم توی زمینه کار و ادامه تحصیل!:(

خب گرایش هایی رو بزنید که بازار کار بیشتری واسه شما داره.مثل بیو.جداسازی.غذایی.بازار کار محیط زیست رو نمیدونم خدایییش

بالا