[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

amiri13

عضو جدید
سلااااااااااام
دوستان توروخدا ی کمک سریع بکنین بمن:

دانشگاه کاشان به شبانه ها خوابگاه خودگردان میده؟اونم دختراش؟مرسییییییییییییییی ییییی
زود بگید فقط و با سن

S.Mehran.S

عضو جدید
بالاخره انتخاب رشته هم به سرانجام رسید .
دوستان ! بنده از روز کنکور مهندسی شیمی به بعد مهمان این تاپیک بودم . با اکثر دوستان هم سر و کله زدم و جر و بحث کردم . چه راجع به کلید اولیه سازمان سنجش که کلی دعوا به راه انداخت ، چه راجع به دانشگاه ها و . . . خلاصه اینکه اگه کسی از دست ما رنجیده ، لطفا بنده را عفو کند .
از همه ی دوستان روزبه ، پویا ، حمزه ، بولگاریا ! ( نفهمیدیم معنیش چیه :D ) هادی خودمون ، اون یکی هادی و بقیه دوستان متشکرم که وقت گذاشتند تا به بقیه ی هم رشته ای هاشون کمک کنند و برای همشون آرزوی موفقیت می کنم . دوستانی هم که امسال نتیجه مطلوب رو نگرفتند و می خوان سال دیگه کنکور بدند ، انشاالله سال دیگه رتبه ای که باب میلشون هست رو کسب کنند .

خلاصه اینکه خوبی بدی دیدید حلال کنید .
یا علی

hadi216

عضو جدید
انتخاب رشته کردم رفت...
  • 16 - 19341 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرآيندهاي جداسازي
  • 17 - 19342 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي،شبيه سازي وكنترل فرآيندها
  • 18 - 19312 || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي محيط زيست
  • 19 - 19340 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش صنايع شيميايي معدني
  • 20 - 19486 || دانشگاه تهران || مهندسي شيمي || مهندسي سيستمهاي انرژي || روزانه || گرايش انرژي ومحيط زيست-محل تحصيل دانشکده محيط زيست
  • 21 - 19257 || پژوهشگاه شيمي ومهندسي شيمي ايران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || پژوهش محور

این منطقه خطرشه البته :D
با 205 بنظرتون کدومو میارم؟
اولیو ایشالله میاری ، دومی رو صد در صده دیگه ، آقا مبارکه

hadi216

عضو جدید
خب دیگه 1900 که میشه فقط پول تحصیل
پول خورد و خراک و خونه و خوابگاه(شخصی) و هزینه های دیگه هم اضافه کن.میشه دو و خورده ای
نه امسال گرون شده ، دانشگاه های تهران + فردوسی + شیراز + صنعتی اصفهان :
ثابت 625
نظری 150

625+12*150=2425

hadi216

عضو جدید
کاتالیست خیلی خوبه، خیلی جای کار داره به خصوص اگه دانشگاه خوب باشه با یه استاد خوب میشه راحت مقاله داد
دوستان میگم این علم و صنعت اسم گرایشش ترمودینامیک و سینیتیکه ولی اساتید کلی مقاله در مورد کاتالیست دارند !!! یعنی اینا کاتالیست کار نمیکنن ؟؟

آخرین ویرایش:

hadi216

عضو جدید
دوستان کمک میکنید بچینم اینارو ؟؟ رتبه 439
علم و صنعت - شبانه - کنترل (7ساعت راه )
شیراز - روزانه - جنرال -( 22 ساعت راه )
علم و صنعت - شبانه - ترموسینیتیک
فردوسی - روزانه - پدیده و جداسازی (10 ساعت راه )
شیراز- روزانه - کنترل
شیراز - روزانه - گاز
صنعتی نوشیروانی بابل - روزانه - جداسازی - ( 3 ساعت راه )

آخرین ویرایش:

daneshpour123

عضو جدید
دوستان کمک میکنید بچینم اینارو ؟؟
علم و صنعت - شبانه - کنترل (7ساعت راه )
شیراز - روزانه - جنرال -( 22 ساعت راه )
علم و صنعت - شبانه - ترموسینیتیک
فردوسی - روزانه - پدیده و جداسازی (10 ساعت راه )
شیراز- روزانه - کنترل
شیراز - روزانه - گاز
صنعتی نوشیروانی بابل - روزانه - جداسازی - ( 3 ساعت راه )
رتبه ات چنده؟؟؟

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز و سخت کوشا و یه سلام ویژه به دوستان پر پست.
من نظر دوست عزیزمون در پست 2509 رو شدیداً تایید میکنم.
یه سوال داشتم گرایش جداسازی و یا مهندسی فرآیند بهتر یا صنایع شیمیایی معدنی مدرک هر دو از یه دانشگاه باشه. لطفاً دلیلتون هم بگید.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخره انتخاب رشته هم به سرانجام رسید .
دوستان ! بنده از روز کنکور مهندسی شیمی به بعد مهمان این تاپیک بودم . با اکثر دوستان هم سر و کله زدم و جر و بحث کردم . چه راجع به کلید اولیه سازمان سنجش که کلی دعوا به راه انداخت ، چه راجع به دانشگاه ها و . . . خلاصه اینکه اگه کسی از دست ما رنجیده ، لطفا بنده را عفو کند .
از همه ی دوستان روزبه ، پویا ، حمزه ، بولگاریا ! ( نفهمیدیم معنیش چیه :D ) هادی خودمون ، اون یکی هادی و بقیه دوستان متشکرم که وقت گذاشتند تا به بقیه ی هم رشته ای هاشون کمک کنند و برای همشون آرزوی موفقیت می کنم . دوستانی هم که امسال نتیجه مطلوب رو نگرفتند و می خوان سال دیگه کنکور بدند ، انشاالله سال دیگه رتبه ای که باب میلشون هست رو کسب کنند .

خلاصه اینکه خوبی بدی دیدید حلال کنید .
یا علی

حلال تندرستیت سید جان...

ea26

عضو جدید
سلام
سهند تبریز بالا تره یا خود دانشگاه تبریز؟؟؟از همه لحاظ

2216261

عضو جدید
سلام.
دانشگاه صنعت نفت ارشد نداره؟
تو دفترچه نیست.ترمو مدرس رتبه بهتری میخاد یا علم و صنعت؟

na88na88

عضو جدید
خودم کلا به روز بودن رو دوس دارم!گرایش های منسوخ شده ای مث جداسازی،کنترل و... اصلا نمیپسندم.بیشتر نانو،محیط زیست و... علاقه دارم.گرایش های پر استقبال زمینه های کاری کمتر دارن و به طبع مانور کمتری میشه روشون داد.
با کسایی که پلیمر خوندن صحبت کردم ارشد میگفتن راضی نیستن ولی بچه های محیط زیست و بیو خیلی راضی بودن میگفتم آینده بهتری دارن.
مووووووووووووووووووووووووووندم:cry:
اتفاقا از کسایی که هم لیسانس پلیمربودنو هم ارشد بپرسی میگن که پلیمر عالیههههه

kaviiir

عضو جدید
خسته نباشید عزیزان:) پلیمر شب علم و صنعت تا چند می گیره؟ پلیمر علم وصنعت خوبه؟ ممنننننننننوونمممممممممم

amalek78

عضو جدید
آقا pouriatiz یا دوستان دیگه! با رتبه 24 بیو دانشگاه تهران رو میارم؟ اگه کمک کنین کدوم دانشگاهها رو بزنم به ترتیب اولویت ممنون میشم .

hamed_hmk7

عضو جدید
بچه ها به نظر شما بابل بزنم یا شیراز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فاصله تا بابل 15 کیلومتر
فاصله تا شیراز 1200 کیلومتر
راهنمایی کنین

sahar_farj

عضو جدید
سلااااااااااام
دوستان توروخدا ی کمک سریع بکنین بمن:

دانشگاه کاشان به شبانه ها خوابگاه خودگردان میده؟اونم دختراش؟مرسیییییییییییییییییییی
زود بگید فقط و با سند
اخه این سوالیه که جواب دادن بهش فقط زمانی معلوم میشه که بری برای ثبت نام
این سوال خودممم هست...چون احتمال اینکه شب کاشان قبول شم زییاده
طبق نوشته دفترچه نمیده
دوستام که کاشانن میگفتن مشکل خوابگاه زیاد دارن(حتی روزانه)
اما شنیدم شبانههایی بودن هم کع خوابگاه گرفتن
فکر کنم خیلللی شانسیه

بالا