[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

sahar_farj

عضو جدید
فایل قبولیا 92 رو دارم ولی نمیدونم کجا ریختمش:D مطمئنن اگه درس حسابی تو سایت قدیم بگردین پیداش میکنین:D مطمئنم هستش چون اسم دوستام که پارسال قبول شدن توش بوده حالا اگه پیداش کردم یه جوری میذارمش

اره اگه بذاری دعات میکنم...

H_RZ

عضو جدید
سلام من همین الان عضو شدم قبل از هرچیز میخواستم به همه بچه های دانشگاه آزاد که رتبه های خوب آوردن تبریک بگم مخصوصا دوست و همکلاس خوبم ZIZOO. من رتبم شد 1200 شبانه صنعتی اصفهان میشه اورد؟کجاها میشه قبول شد؟از طرفی من شرکت نفت ستاره خلیج فارس قبول شدم نمیدونم برم دنبال کار یا ارشد؟!!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من همین الان عضو شدم قبل از هرچیز میخواستم به همه بچه های دانشگاه آزاد که رتبه های خوب آوردن تبریک بگم مخصوصا دوست و همکلاس خوبم ZIZOO. من رتبم شد 1200 شبانه صنعتی اصفهان میشه اورد؟کجاها میشه قبول شد؟از طرفی من شرکت نفت ستاره خلیج فارس قبول شدم نمیدونم برم دنبال کار یا ارشد؟!!
سلام کار رو بچسب !!!

• Like
واکنش ها: H_RZ

sahar_farj

عضو جدید

رتبمون مثله همه که
بنظر من ما این همه درس میخونیم ک کار کنیم و کار خوب پیدا کنیم.....منم ازمونشو دادم اما قبول نشدم...تبریک
بنظر من کار خیلللللی مهم تره
اگه امکانش هس دوتاشو با هم اشنه باش.اما اگه نمیتوونی بچسب بکارت
اما اگه خواستی بری دانشگاه فک کنم باید بفکر شبانه باشیم!مالک اشتر!اصفهان.کرمان.مشهدو... اما روزانه فک کنم سیستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

keyvan_bio

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
من الان تویکی از پتروشیمی های خوزستان کار میکنم
ارشدم هم قبول شدم
خانوادم اصفهانن (اصالتا خوزستانی هستیم ها)
رتبه م طوری شده که میتونم روزانه کاشان و شبانه دانشگاههای(ص اصفهان.اصفهان.وکاشان و امیرکبیر) رو بیارم اینا رو فقط میتونم بزنم بدلیل محدودیت کاری
اگه هم خدا خواست با یکی از همکلاسیامون ازدواج کنیم
اولا پیشنهاد شما چیه؟واقعا نیاز دارم یکی راهنماییم کنه
خلاصه تمام برنامه هامو باتون در میون گذاشتم چون شماها رو خانواده خودم میدونم
پیشاپیش از همکاری و راهنماییتون ممنونم

H_RZ

عضو جدید
ممنون مرسی مالک اشتر خوب نیس ولی اصفهانو هستم شبانه هاشو میشه آورد؟

sahar_farj

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
من الان تویکی از پتروشیمی های خوزستان کار میکنم
ارشدم هم قبول شدم
خانوادم اصفهانن (اصالتا خوزستانی هستیم ها)
رتبه م طوری شده که میتونم روزانه کاشان و شبانه دانشگاههای(ص اصفهان.اصفهان.وکاشان و امیرکبیر) رو بیارم اینا رو فقط میتونم بزنم بدلیل محدودیت کاری
اگه هم خدا خواست با یکی از همکلاسیامون ازدواج کنیم
اولا پیشنهاد شما چیه؟واقعا نیاز دارم یکی راهنماییم کنه
خلاصه تمام برنامه هامو باتون در میون گذاشتم چون شماها رو خانواده خودم میدونم
پیشاپیش از همکاری و راهنماییتون ممنونم

رتبت چند شده؟1000؟

H_RZ

عضو جدید
رتبمون مثله همه که
بنظر من ما این همه درس میخونیم ک کار کنیم و کار خوب پیدا کنیم.....منم ازمونشو دادم اما قبول نشدم...تبریک
بنظر من کار خیلللللی مهم تره
اگه امکانش هس دوتاشو با هم اشنه باش.اما اگه نمیتوونی بچسب بکارت
اما اگه خواستی بری دانشگاه فک کنم باید بفکر شبانه باشیم!مالک اشتر!اصفهان.کرمان.مشهدو... اما روزانه فک کنم سیستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسی اصفهانو میشه آورد شبانه هاشو؟:smile:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من قبول شدم رتبه ام 172 شد تو سهمیه آزاد رشته مهندسی شیمی بهداشت ایمنی و محیط زیست به نظرتون انتخاب رشته در میاممممم؟

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من قبول شدم رتبه ام 172 شد تو سهمیه آزاد رشته مهندسی شیمی بهداشت ایمنی و محیط زیست به نظرتون انتخاب رشته در میاممممم؟​

miaadbaf

عضو جدید

3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 1063943 2-شماره داوطلب:
مهندسي شيمي نام رشته امتحاني اول: 1257 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کل گرايش
مجاز 6178 117 مجاز 5296 117 117 7474 1

7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
۴۵/۵۶زبان عمومي وتخصصي
۵۱/۱۱انتقال حرارت 1و2
۵۳/۳۳ترموديناميك
۲۶/۶۷مكانيك سيالات
۶/۶۷كنترل فرايند
۵۵/۰۰انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۶۸/۸۹طرح راكتورهاي شيميايي
۵۲/۹۴رياضيات /كاربردي -عددي

ئدز

عضو جدید
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها ، در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دريافت مي باشد. ضمناً چنانچه اصلاحات و يا ظرفيت هاي جديدي به دفترچه راهنما اضافه گردد مراتب در تاريخ 28/2/93 از طريق سايت سازمان به اطلاع خواهد رسيد. بديهي است داوطلباني كه اقدام به انتخاب رشته نمايند امكان ويرايش انتخاب هاي خود را خواهند داشت .
2- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1393 توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پيش‌نويس (نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 قرار دارد) درج نمايند و پس از اطمينان از صحت رشته محل‌هاي انتخابي خود، از روز چهار‌شنبه 24/2/93 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 28/2/93 براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه

این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی درست روز اخر ممکنه اصلاحیه بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی ما صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ziiizooo

عضو جدید
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 10639432-شماره داوطلب:
مهندسي شيمينام رشته امتحاني اول: 1257 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 6178 117 مجاز 5296 117 117 7474 1

7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
۴۵/۵۶زبان عمومي وتخصصي
۵۱/۱۱انتقال حرارت 1و2
۵۳/۳۳ترموديناميك
۲۶/۶۷مكانيك سيالات
۶/۶۷كنترل فرايند
۵۵/۰۰انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۶۸/۸۹طرح راكتورهاي شيميايي
۵۲/۹۴رياضيات /كاربردي -عددي

تبریک میگم.میتونم معدلتون رو بپرسم و اینکه کدوم دانشگاه خوندین.

BULGARIA

کاربر بیش فعال
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها ، در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دريافت مي باشد. ضمناً چنانچه اصلاحات و يا ظرفيت هاي جديدي به دفترچه راهنما اضافه گردد مراتب در تاريخ 28/2/93 از طريق سايت سازمان به اطلاع خواهد رسيد. بديهي است داوطلباني كه اقدام به انتخاب رشته نمايند امكان ويرايش انتخاب هاي خود را خواهند داشت .
2- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1393 توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پيش‌نويس (نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 قرار دارد) درج نمايند و پس از اطمينان از صحت رشته محل‌هاي انتخابي خود، از روز چهار‌شنبه 24/2/93 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 28/2/93 براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه

این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی درست روز اخر ممکنه اصلاحیه بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی ما صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگر اصلاحیه بدن ولی شما انتخاب رشته کرده باشی میذارن ویرایش کنی تو فکر نباش

بالا