[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که زحمت کشیدن از صمیم دل تبریک میگم ... امیدوارم که تو تمامی مراحل زندگی موفق باشید. ( به دوست دوستمون به طور اخص تبریک میگیم .... پرچم تهران جنوب یه ذره رفت بالا)
چن تا سوال از دوستان داشتم
1 - تکنولوژی انرژی یعنی چی؟ ( من با تکنولوژی مشکل دارم(به آدم حس کارشناسی ناپیوسته میده))
2 - دوستان میتونین در مورد مالک نظر بدین (بیشتر سوالم اینه که بعد از تحصیل مشکلی از لحاظ کاری نداری یعنی تعهد کاری نداره و میتونی ازش خارج شی؟ )
3 - مهندسی هسته ای چه رشته ایه؟

ما که هم زمان ( اگر خدا بخاد قبول شیم توش ) میخایم در سه رشته درس بخونیم
صنایع + شیمی + معدن (ماشالا به من)
به نظر دوستان تو همین رشته امیدی به قبولی داشته باشم؟؟؟

اگر شما جای من بودین با رتبه 452 چی میزدین ؟؟؟ (فقط تو شهر تهران و اصلاً گرایش برام مهم نیس و گرایش های مهندسی شیمی - مهندسی هسته ای - مهندسی انرژی - زیست پزشکی هیچ فرقی نمی کنه فقط تهران باشه)

یه سوال دیگه ( با عرض معذرت)
دوستان مهندسی انرژی دانشگاه تهران چه جوریه؟ از مهندسی هسته ای بهتره یا صنایع شیمیایی معدنی

آخرین ویرایش:

mahsa1187

عضو جدید
دوستان بین ترموسینتیک علم و صنعت و جداسازی صنعتی اصفهان و انرژی دانشگاه تهران کدومش بهتره؟ هم از نظر آینده شغلی هم اپلای؟:confused:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همه دوستانی که زحمت کشیدن از صمیم دل تبریک میگم ... امیدوارم که تو تمامی مراحل زندگی موفق باشید. ( به دوست دوستمون به طور اخص تبریک میگیم .... پرچم تهران جنوب یه ذره رفت بالا)
چن تا سوال از دوستان داشتم
1 - تکنولوژی انرژی یعنی چی؟ ( من با تکنولوژی مشکل دارم(به آدم حس کارشناسی ناپیوسته میده))
2 - دوستان میتونین در مورد مالک نظر بدین (بیشتر سوالم اینه که بعد از تحصیل مشکلی از لحاظ کاری نداری یعنی تعهد کاری نداره و میتونی ازش خارج شی؟ )
3 - مهندسی هسته ای چه رشته ایه؟

ما که هم زمان ( اگر خدا بخاد قبول شیم توش ) میخایم در سه رشته درس بخونیم
صنایع + شیمی + معدن (ماشالا به من)
به نظر دوستان تو همین رشته امیدی به قبولی داشته باشم؟؟؟

اگر شما جای من بودین با رتبه 452 چی میزدین ؟؟؟ (فقط تو شهر تهران و اصلاً گرایش برام مهم نیس و گرایش های مهندسی شیمی - مهندسی هسته ای - مهندسی انرژی - زیست پزشکی هیچ فرقی نمی کنه فقط تهران باشه)

یه سوال دیگه ( با عرض معذرت)
دوستان مهندسی انرژی دانشگاه تهران چه جوریه؟ از مهندسی هسته ای بهتره یا صنایع شیمیایی معدنی
سلام سوال اولو نمیدونم :D
سوال دومت:فک نکنم مالک انقد گیر بده اگه انقد شاخه بورسیه و استخدام میکرد
سوال سومت: من هر کی که مهندسی هسته ای خوونده دیدم ناراضیه:D
این صنایع شیمیایی معدنیم رشته خوبیه خداوکیلی
من اگه جات بودم انرژی میخووندم

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان بین ترموسینتیک علم و صنعت و جداسازی صنعتی اصفهان و انرژی دانشگاه تهران کدومش بهتره؟ هم از نظر آینده شغلی هم اپلای؟:confused:
جداسازی صنعتی اصفهان ولی میگن سخت گیرن:surprised:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من قبول شدم رتبه ام 172 شد تو سهمیه آزاد رشته مهندسی شیمی بهداشت ایمنی و محیط زیست به نظرتون انتخاب رشته در میاممممم؟​

داداش سهمیه آزاد چیه؟:surprised:
HSE شرکت کردی؟ خیلی ظرفیتش کمه فک کنم نکنم عاخه کلن 48 تا روز و شبو غیرانتفاعی میگیره و بعدش اینکه بیشتر کسایی که بهداشت شرکت میکنن درسای تخصصی میخوون و مهندسی شیمی رو خوب نمیدن و همین باعث میشه که بهداشتو برن نه مهندسی شیمی

keyvan_bio

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
من الان تویکی از پتروشیمی های خوزستان کار میکنم
ارشدم هم قبول شدم
خانوادم اصفهانن (اصالتا خوزستانی هستیم ها)
رتبه م طوری شده که میتونم روزانه کاشان و شبانه دانشگاههای(ص اصفهان.اصفهان.وکاشان و امیرکبیر) رو بیارم اینا رو فقط میتونم بزنم بدلیل محدودیت کاری
اگه هم خدا خواست با یکی از همکلاسیامون ازدواج کنیم
اولا پیشنهاد شما چیه؟واقعا نیاز دارم یکی راهنماییم کنه
خلاصه تمام برنامه هامو باتون در میون گذاشتم چون شماها رو خانواده خودم میدونم
پیشاپیش از همکاری و راهنماییتون ممنونم

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز
من الان تویکی از پتروشیمی های خوزستان کار میکنم
ارشدم هم قبول شدم
خانوادم اصفهانن (اصالتا خوزستانی هستیم ها)
رتبه م طوری شده که میتونم روزانه کاشان و شبانه دانشگاههای(ص اصفهان.اصفهان.وکاشان و امیرکبیر) رو بیارم اینا رو فقط میتونم بزنم بدلیل محدودیت کاری
اگه هم خدا خواست با یکی از همکلاسیامون ازدواج کنیم
اولا پیشنهاد شما چیه؟واقعا نیاز دارم یکی راهنماییم کنه
خلاصه تمام برنامه هامو باتون در میون گذاشتم چون شماها رو خانواده خودم میدونم
پیشاپیش از همکاری و راهنماییتون ممنونم
سلام داداش خب شما کار میکنی ماشالا دستت به دهنت میرسه یه دانشگاه خوبی رو شبانه بزن اگه من بودم این کارو میکردم مثلن امیرکبیرو شبانه میزدم بعدش ص اصفهان

keyvan_bio

عضو جدید
سلام داداش خب شما کار میکنی ماشالا دستت به دهنت میرسه یه دانشگاه خوبی رو شبانه بزن اگه من بودم این کارو میکردم مثلن امیرکبیرو شبانه میزدم بعدش ص اصفهان
خب فدات شم بدبختی فاصله ی مکانیه من 4 روز بیشتر رست ندارم بحث پول نیست بحث اینه که کجا رو بزنم

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش سهمیه آزاد چیه؟:surprised:
HSE شرکت کردی؟ خیلی ظرفیتش کمه فک کنم نکنم عاخه کلن 48 تا روز و شبو غیرانتفاعی میگیره و بعدش اینکه بیشتر کسایی که بهداشت شرکت میکنن درسای تخصصی میخوون و مهندسی شیمی رو خوب نمیدن و همین باعث میشه که بهداشتو برن نه مهندسی شیمی

نا امیدم نکن داداش منظوره جمله آخرتو نگرفتم. اسم رشته ای که در اومدم مهندسی شیمی گرایش بهداشت ایمنی ومحیط زیسته با رشته بهداشت و ایمنی و محیط زیست فرق داره هااا

keyvan_bio

عضو جدید
نا امیدم نکن داداش منظوره جمله آخرتو نگرفتم. اسم رشته ای که در اومدم مهندسی شیمی گرایش بهداشت ایمنی ومحیط زیسته با رشته بهداشت و ایمنی و محیط زیست فرق داره هااا
این رشته ای که قبول شدی رشته ی خیلی خوبیه و بازار کارش عالیه هم میتونی برای دکترا بخونی هم بری سر کار مثلا واحد hse شرکت ما واقعا مهندس اپ اس ایی نیاز داره ولی محدودیت استخدام داره

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیرازم که تعطیل:razz:بگو اخه شبانه نانو دیگه چیه ناز میکنی برامون ظرفیتشو میبندی:mad:
اینجا شنیدم کسی بد دانشگاه مال رو گفته کو نشونم بدید:D
صنعتی شیراز چه رتبه ای میخواد بچه ها؟

lockp

عضو جدید
سلام-با رتبه 1251 احتمال قبولی در شبانه کدوم بیشتره بهشهر یا صنعتی همدان یا بابلسر ؟

Sasan370

عضو جدید
شیرازم که تعطیل:razz:بگو اخه شبانه نانو دیگه چیه ناز میکنی برامون ظرفیتشو میبندی:mad:
اینجا شنیدم کسی بد دانشگاه مال رو گفته کو نشونم بدید:D
صنعتی شیراز چه رتبه ای میخواد بچه ها؟

خدا بگم چی کارش کنه امیدم به همی نانو شیراز بودا

شلدون

عضو جدید
سلام دوستان با رتبه 850 روزانه یا شبانه مهندسی شیمی کجا میشه قبول شد؟؟؟ تهران یا اصفهان یا شیراز میشه؟؟؟

azadeh69

عضو جدید
پارسال من یکی از دوستام با رتبه 367 سیستم های انرژی دانشگاه تهران روزانه قبول شد. حدود همون رتبه هم زیست پزشکی تهران و مدرس قبول میشین.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
باهات حال میکنم
هم عکست باحاله هم خودت به همه مشاوره میدی دمت گرم

حالا که اینقدر حال میکتی
اینقدرم مشاور خوبیه
انگشت مبارک را روی موس فشرده و اون تشکرو بزنید بنده خدا دهنش کف کرد یهه نفرم تشکر نکرد:(

بالا