مدرسه ویژه دختران باردار!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
نخستین مدرسه ویژه دختران نوجوان باردار در مالزی افتتاح شد و مسئولان ، هدف از تاسیس این مدرسه را مبارزه با افزایش نگران کننده تعداد نوزادان سر راهی عنوان می‌ کنند..........................

برای ادامه کلیک کنید.

لینک

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند وقت پیش هم یه خبر بود که توی مدارس ابتدایی آمریکا (اگه اشتباه نکنم) مشاوره میدن و آموزش میدن نحوه جلوگیری از بارداری رو....

واقعاً تمدن غرب مسلم ترین اصل عقلی رو زیر سوال میذاره: پیشگیری بهتر از درمان است.

gagas

عضو جدید
چند وقت پیش هم یه خبر بود که توی مدارس ابتدایی آمریکا (اگه اشتباه نکنم) مشاوره میدن و آموزش میدن نحوه جلوگیری از بارداری رو....

واقعاً تمدن غرب مسلم ترین اصل عقلی رو زیر سوال میذاره: پیشگیری بهتر از درمان است.
ولی آقا مصطفی به نظر من که بد نیست! چون اونا با این موضوع کنار اومدن و بزرگ شدن ، حداقل می تونن جلوی به دنیا اومدن چندین هزار طفل معصوم و بی گناهو بگیرن!:cry::cry:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی آقا مصطفی به نظر من که بد نیست! چون اونا با این موضوع کنار اومدن و بزرگ شدن ، حداقل می تونن جلوی به دنیا اومدن چندین هزار طفل معصوم و بی گناهو بگیرن!:cry::cry:
آره من نمیگم بده، من میگم این کاری که میکنن درمانه، عقل حکم میکنه پیشگیری کنن، نه به اسم آزادی همه چی رو رها کنن بعد بیان درمان کنن!!!

gagas

عضو جدید
آره من نمیگم بده، من میگم این کاری که میکنن درمانه، عقل حکم میکنه پیشگیری کنن، نه به اسم آزادی همه چی رو رها کنن بعد بیان درمان کنن!!!
موافقم ولی به قول یه بزرگی (خصلتی رو که شیر (مادر)میاره ، گور می بره )
اونا هم اینجوری تربیت شدن و به بهانه آزادی و دموکراسی از هیچ نوع عملی فرو گذاری نمی کنن !!!!

آخرین ویرایش:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداقلش اونا بچه هاشونو جمع که میکنن نه مثل ایرانیا که مثل آشغال میندازنشون تو آشغالی

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w06::w00:اینا خجالت نمیکشن؟
پس از اولین تحریک یه بچه تو بغلشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::hate:

اه اه اه....

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب مالز که یه کشور اسلامی داره این کارا رو میکنه !!!

حتما توطیه ی سراییل با کمک امریکا هستش

Sarp

مدیر بازنشسته
بابا آزادی باشه یا نباشه همه جا اینه دیگه

فقط تو مملکت خودمون تو پستوها و زیرشیوانیها از این کارای بد بد میکنن :D
تو اون یکی ممالک تو جاهای راحت و گرم و نرم :D

اگه یه متخصص زایمان هم آشنا داری ، بهتره یه آمار از عملهای پرده بکارت ازش بپرسی !

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه یه متخصص زایمان هم آشنا داری ، بهتره یه آمار از عملهای پرده بکارت ازش بپرسی !

استغرفرالله

مگه میشه تو مملکت ایرانی همچین اتفاقاتی بیفته

تف تف تف(بین انگشت سبابه و شست)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی تو فرهنگ اسلامی باردار شدن دختران به این وضعیت مورد تاییده؟

این نتیجه فرهنگ غربی است، کشور اسلامی است، ولی فرهنگ اسلامی نیست.
من مثالم از آمریکا بود و بحثم راجب فرهنگ غرب بود...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تقریبا همون جوابی که به محمد رضا دادم اینجا هم میشه بگم.
فرهنگ اسلامی این رو تایید نمی کنه، این از تبعات فرهنگ غرب و آزادی های مطرح توی اون فرهنگه، وگرنه بخواد اسلامی عمل بشه، نتیجش این نمیشه...

چرا اتفاقاً جدیدا، تو ایران هم جاهای گرم و نرم داره داره رایج میشه، اون 10 سال پیش بود تو پستو و اینها بود :دال

Sarp

مدیر بازنشسته
تقریبا همون جوابی که به محمد رضا دادم اینجا هم میشه بگم.
فرهنگ اسلامی این رو تایید نمی کنه، این از تبعات فرهنگ غرب و آزادی های مطرح توی اون فرهنگه، وگرنه بخواد اسلامی عمل بشه، نتیجش این نمیشه...

چرا اتفاقاً جدیدا، تو ایران هم جاهای گرم و نرم داره داره رایج میشه، اون 10 سال پیش بود تو پستو و اینها بود :دال
با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه

یه مثال :
به جای مشت زدن تو دهن کسانی که قران رو آتیش زدن ، با چاپ یه میلیون جلد در برابر یه جلد آتیش زده شده ، میشه انواع تبلیغ راه انداخت که جوون بره یه آیه رو بخونه و مفهومش رو دربیاره
اینجوری مشتش محکمتر هم هست .

اینجوری میشه که به اسلام عمل میشه
نه با شعار دادن

afshin-18

عضو جدید
مثل اینه که بگی چرا مردم یه کشور سکولار چرا خمس نمی دن
یعنی تو فرهنگ اسلامی باردار شدن دختران به این وضعیت مورد تاییده؟

این نتیجه فرهنگ غربی است، کشور اسلامی است، ولی فرهنگ اسلامی نیست.
من مثالم از آمریکا بود و بحثم راجب فرهنگ غرب بود...
بله تا قبل از متمدن شدن غرب هیچ آدم حروم زاده ای وجود نداشت یا فاحشه خونه نبود چون هنوز غرب نیامده بود تا جهان غرب زده بشه

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشون یادشون رفته مالزی شرق نه غرب:w15:

چند وقت در جایی که دیگه گفته بودن هالییود با ساخت فیلم پرسپولیس به ایرانی ها توهین کرده در صورتی که این فیلم فرانسویه (منظورم این اقا نبود)
اطلاعاتشون بالاست شما به دل نگیرید:w15:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینه که بگی چرا مردم یه کشور سکولار چرا خمس نمی دن

بله تا قبل از متمدن شدن غرب هیچ آدم حروم زاده ای وجود نداشت یا فاحشه خونه نبود چون هنوز غرب نیامده بود تا جهان غرب زده بشه
:surprised::surprised:
فرهنگ متمدن غرب یعنی کی؟
چون تا اونجایی که من می دونم در دوره ی رم باستان هم حروم زاده و فاح ش ه خونه بوده