متولد چه ماهی هستی؟؟؟؟؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان یکی میشه بگه این تاپیک کجاش مث گفتگوی ازاده؟!!!!
برو خدا رو شكر كن حداقل اينجا يه حرفي ميزنن
تو بخش زنگ تفريح يه تاپيك زدن به اسم رو كم كني ملت ديوونه ميرن هر عددي كه نفر قبلي زدي يكي بهش اضافه ميكنن من وقتي ديدم اين صحنه رو كپ كردم گفتم مگه كمبود داريد اين كارو ميكنيد يارو گفت ميخوام پست هام بره بالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
والا چي بگم :biggrin:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول شهاب جونم همه یا مردادین یال دوست دارن مردادی باشن

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه زمونی تو نخ اینا رفتم و چندین گونه از اونا رو هم بررسی کردم و تا حد زیادی درسته:

طالع بینی هندی واسه منطقه هند و نیمه ای از ایران که بسمت اونجاست بیشتر صدق میکنه

برای شمال غرب ایران یا کسانی که نژادشون نزدیک به اونجاست همین طالع بینی شخصی غیر هندی درست جواب میده

ضمنا پی برده شده اونطور که معلومه هر چی در صد متولدین ماههای بهمن و اسفند و ماههایی مثل ایندو که خصلت خودخواهی و حسد درشون کمتره بیشتر باشه بهتره. و من در اینجا زیاد از این ماهها ندیدم ظاهرا
پس هر چه زودتر بچه هاتونو تو این ماهها به دنیا بیارین تا مملکت اصلاح شه!!!

برخی مشخصات کلی:

فروردین:ماجراجو و متهور و پویا وحاضر جواب و اطمینان بخش ولی خودخواه و جوشی وتابع امیال آنی وبی احتیاط و نترس!

اردیبهشت:صبور و با تلاش و آرام و اطمینانبخش ولی حسود و انحصار طلب ویک دنده و لذتجو و آزمند!

خرداد:خوش مشرب و محبت وبذله گو و همه فن حریف و شاداب و سرزنده و خلاق ولی بی ثبات ونگران و ظاهربین و ناقلا و فضول!

تیر: احساساتی و مهربان و هوشیار و محافظه کار و دلسوز ولی دم دمی و بی ثبات و بد خلق و نازک نارنجی و چسبناکی و وابسته!

مرداد: سخاوتمند و رئوف و خلاق و پر شور و روشنفکر و فهمیده وحراف و با وفا و وجدان و اصیل وگرم ولی ریاست طلب و مستبد وفضول و خودکامه و ناشکیبا!

شهریور: متواضع و محجوب وبا حیا ودقیق و معقول و کم توقع وکوشا و باهوش و تحلیلگر ولی عصبی و وسواسی و کهنه گرا و نق نقو و سختگیر و دلشوره ای و حساس!

مهر: با تدبیر و سیاست و ادب و جذاب و خونگرم و کمال طلب و ملیح و خیال پرداز و صبور ولی خودخواه و خوش باور و دودل و تاثیر پذیر و لوس!

آبان:قاطع و با اراده و نیرومند و با نفوذ و پر شور و مهیج و جذاب وپر احساس ولی حسود و غیرتی و غضب آلود و وسواسی و خود رای و یک دنده و پنهان کار!

آذر: مهربان و خوش بین و درستکار و صادق و بی غل و غش و شریف و روشنفکر و فیلسوف منش و شاد ولی بی دقت و بی خیال و نا آرام و خوش بینی زیاد و ظاهر بین!

دی: کاری و اهل عمل و دور اندیش و محتاط و معتقد و شکیبا و شوخ طبع و تودار و منضبط ولی بدبین و بی انعطاف و حسود وحراف و خشک و سختگیر!

بهمن: انساندوست و مهربان و شریف و راستگو و باوفا و خلاق و مبتکر اصیل و بی نیاز وعاقل و روشنفکر ومتفکر ولی نافرمان و لجوج و یک دنده و خشک و بی هیجان و غیر قابل پیش بینی!

اسفند:خلاق و حساس و دلسوز و با احساس و تخیل قوی و دل رحم و فداکار وهمدل و غیرمادی ونوع دوست ولی تودار و پنهانکار و سست اراده و تحت سلطه و واقع گریز و دو پهلو!

این طالع بینی هندی نبود

آخرین ویرایش:

book9

عضو جدید
اسفند:خلاق و حساس و دلسوز و با احساس و تخیل قوی و دل رحم و فداکار وهمدل و غیرمادی ونوع دوست ولی تودار و پنهانکار و سست اراده و تحت سلطه و واقع گریز و دو پهلو!

ای ول اسفندی ها ;)