ما نامرد بودیم و عراقیها مرد بودند!!!

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نامرد بودیم و عراقیها مرد بودند!!!
آره:surprised:
شما راست میگی.
ما نامردیم که کشور عراق رو آباد کردیم .
بین ترکیه و ارمنستان از 100 سال پیش بر سر کشتار دسته جمعی ارامنه به دست ترکهای ترکیه هنوزم شکرآبه،
اونوقت هنوز خون این عزیزا خشک نشده و مهر قطعنامه خشک نشده ، شدند کشور دوست و همسایه و برادر و گروگر مسافر ایرانی به کشورشون سفر می کنند.
هه هه
انقدر برین و آباد کنین تا چند سال دیگه مثل همین عربهای سوسمارخور ترد بشین و اسم رودخونه ها تون و دریاهاتون رو عوض کنند و بر سر جزایر حقه ایرانی باج بگیرن.

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بچه ها اینطور فکر نکنین
به قول استاد اقتصاد ما گاهی وقتها باید بالای هوا پول کلانی بدی
پولی که ما میدیم واسه امنیته و یه سری چیزای دیگه

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره
پرنده های قفسی هم هوا مصرف می کنند و ....

nazanin1811

کاربر فعال
حاجي دلت خوشه مردم مملكت ما فريدون مشيري و فروغ فرخزاد رو كه شعراي معاصر مملكتشون هستن رو نميشناسن حالا اينا كه بماند
تو كلاس ادبيات ما يكي از پسرها كه تا حالا اسم فروغ رو نشنيده بود پرسيد:فروغ زن بوده يا مرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!(جدي جدي جدي)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجي دلت خوشه مردم مملكت ما فريدون مشيري و فروغ فرخزاد رو كه شعراي معاصر مملكتشون هستن رو نميشناسن حالا اينا كه بماند
تو كلاس ادبيات ما يكي از پسرها كه تا حالا اسم فروغ رو نشنيده بود پرسيد:فروغ زن بوده يا مرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!(جدي جدي جدي)
آبجی جون مردم ما و جوونای ما متاسفانه همه چی رو فراموش کردن
به هرکدوم که بگی متالیکا چیه؟ تا رنگ چشم جیمز هتفیلد و لارس اولریچ و... حتی شماره شناسنامه و اینکه دیشب شام چی خورده رو میدونن
از هرکی بپرسی مارلین منسون کیه به سه سوت خاطراتی رو از زندگیش واست تعریف میکنه که خود مارلین منسون هم یادش نیست...
شعر تمام آهنگاشونو حفظه...
بپرس ویکتور هوگو و اوشو و ... کیان ، دونه دونه رو واست موشکافی میکنه
اما با این اوصاف حتی بلد نیست از سعدی و حافظ و فردوسی 2تا بیت شعر بخونه چه برسه به اینکه بخواد از فروغ و بهار و پروین اعتصامی و فریدون واست شعر بخونه
بهش بگو اسم چند تا فیلم هالیوودی نام ببر، برات تا دوزنده لباسهای فیلم رو هم اسم میبره
اما ازش بپرس علی حاتمی کیه...
ای خدا اصلا ما داریم کجا میریم؟
:cry::cry::cry::cry:

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سری از حرفاتون درسته جوونای الان کمی (البته کم که نه خیلی...) دارن بیراهه میرن... اما خیلی هم بی انصاف نباشین دیگه farzan در مورد شهدا اینا کمی بد قضاوت می کنین ...

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این حرفتون اصلا موافق نیستم...

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیزم من اصلا طرفدار حزب و جناح خاصی نیستم اما فقط همینو میدونم که یه ایران آباد و با امنیت میخوام
مسلما همین طوره و همه همینو می خوان... منم میگم ایران باید اول به فکر مردمه خودش باشه همین...

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقصیره ما نیست که فراموش میکنیم یه عده میخوان که ما فراموش کنیم چون همیشه دونستن تو این مملکت دردسره;)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقصیره ما نیست که فراموش میکنیم یه عده میخوان که ما فراموش کنیم چون همیشه دونستن تو این مملکت دردسره;)
حتی اگه اون عده بخوان تو نباید فراموش کنی
اون عده میتونن دست و پای تو رو ببرن و خودتو تکه تکه کنن اما هیچکس نمیتونه فکر تورو تکه تکه کنه
پس فراموش کردن دست عده خاصی نیست
فراموشی عادت زمانه شده
اما متاسفانه عربها به چیزهای نداشته خودشون افتخار میکنن و سعی میکنن خودشونو متمدن نشون بدن!!!!!!!!
آمریکاییها حتی به قدمت تاریخی 300 ساله شون افتخار میکنن و سعی میکنن خودشونو متمدن نشون بدن!!!!!!!
اما ما ایرانیها 7000 سال تمدن رو به فراموشی سپردیم
توی اروپا واسه مولانا و سعدی و حافظ و فردوسی جشن و سمینار سالانه میگیرن اما ما اینجا تو فکر مریم حیدرزاده موندیم...
صدای استاد شجریان(پدر آواز ایران) و بنان و نواهای دلنشین صبا و کسایی و شهناز و حتی معاصر خودمون مثل روحانی(رئیس ارکستر سمفونیک لندن) و چشم آذر و ... ،توی صدای گوشخراش و شعرها و آهنگهای بی معنا و مفهوم ساسی مانکنها و حسین مخته ها و... گم شده
سردر سازمان ملل شعر سعدی رو نوشتن نه شعر گوته یا داستانهای شکسپیر
منشور حقوقی سازمان ملل مال کورش کبیره نه مال ناپلئون و...
تو رو خدا بفهمین ایرانی کیه و چیه
:cry::cry::cry:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا اگه نیروی هوایی ارتش نبود ، این کشور معلوم نبود الان چی به سرش اومده بود ؟
ایران اون زمان یکی از قویترین نیروهای هوایی جهان رو داشت ...

اما چی شد اون نیروی هوایی ؟
اون همه خلبان خبره و متخصص نیروی هوایی کجا رفتن ؟

چرا به مهمترین نیروی جنگ با عراق کمترین بها داده شد ؟

چرا همیشه پلهای پشت سرمون رو خراب می کنیم چون یکی دیگه ساخته ؟
مثل شاه پهلوی که در اواخر بودجه رو به جای ارتش صرف ساواک کرد که تو انقلاب هم دستی ازشون بر نیومد .
الان هم دقیقا همین داره تکرار میشه .
ارتش فراموش شده و جاش سپاه اومده . سپاه نگو . بگو یه مملکت !
بر منکرش لعنت
اما ظلم از این بالاتر که شما هفت جد فلان قاصه و بازیگر خارجی رو بشناسی اما سرداران و شیرمردان و شیر زنان کشور خودتو نشناسی و از میهن پرستی فقط فهش دادن به عربها (البته منظورم شما نیستین) رو بلد باشی!!
جوانی که اصلا نامی از شهیدامون نشنیده چجوری باید بشناستش ؟
علم غیب داره ؟
تو مجلات خانوادگی ما از هالیوود میگن . پس جوون هم هالیوود رو بهتر میشناسه .
از شهید بگن تا جوون هم شهید رو بشناسه .
هر چی به خورد مخ بچه و نوجوان بدی همون میره تو مخش !!
شما اصلا از شهدا چی میدونین؟؟؟
اونا شدن بازیچه دست شماها
احمدی نژاد میگه راه شهدا!!!
میرحسین هم میگه راه شهدا!!!
همشوت همینو میگن
اما...
اما همشون دنبال سوء استفاده از شهدا هستن
شهدا کی فقر و فحشا رو تو جامعه میتونستن تحمل کنن؟؟
کی میتونستن ببینن که دختر ایرانی داره به دوبی قاچاق میشه؟؟
البته دیگه از قاچاق گذشته چون دربدرها برای بدست آوردن خرج زندگی خودشون با پای خودشون میرن اونطرف
شهدا رفتن تا ناموس ایرانی زیر دست عرب نباشه
شهدا رفتن تا همیشه ایرانیها بتونن واسه امام حسین روز عاشورا عزاداری کنن
کدومشون راضی به حمله به دسته های عزاداری بودن؟؟؟
همشون عین همن
برین جمع کنین این تعصبهایی رو که مث شب چشماتونو کور کرده و نمیذاره هیچی رو ببینین
تو حرف اصلی رو گوش ندادی بلکه گیردادی به مردی و نامردی
باشه داداش شرمنده اگه بهت برخورد
آره تو خیلی مردی

بالاخره معلوم نشد شما کدوم طرفی هستی؟
حالا باید یا سبز بود یا سرخ ؟
یکی از اینا نباشه یه نفر باید بمیره ؟
عجب آدمای محدودبینی پیدا میشن هاااااا
سلام به تو داداش گلم
ببین داداشم من نه رومی رومم نه زنگی زنگ
من ایران رو میخوام با همه زیباییهاش و اما بدون دغل
بدون رشوه
بدون دروغ
من ایرانی رومیخوام که دخترهاش مجبور نباشن واسه درآوردن خرج خونه برن زیردست عرب ملخ خور
من ایرانی رو میخوام که میرحسینش مردم رو واسه رسیدن به اهداف کثیف خودش جلوی گلوله نفرسته و خودش خفه خون بگیره و توی خونه بشینه و منتظر باشه تا با کشته شدن جوونهای مردم احمدی نژاد بیاد پایین و خودش قدرتمند بشه
من ایرانی رو میخوام که اگه یه جوون سبز واسه اعتراض به وضع موجود اومد توی خیابون با اشک آور جوابشو ندن
من ایرانی رو میخوام که امثال کروبی کثیف اینقدر بی حیا و پست نشن که اول چند صد میلیون مال مردم رو بخورن و بعد با کمال بی شرمی ادعای قیام برای احقاق حقوق مردم رو داشته باشن
من ایرانی رو میخوام که احمدی نژادش به خودش جرأت نده که به جمع مردم بگه خس و خاشاک
خس و خاشاک!!!!!!!!!!!!!
هر ایرانی یه حق رأی واسه خودش داره و کسی نباید اونو نادیده بگیره و هیچ کس حق نداره به یه ایرانی بگه خس و خاشاک حتی اگه اون ایرانی یک نفر خودش تنها باشه و هیچکس باهاش نباشه
من ایران آزاد میخوام
ابرانی که دانشجوها بدون ترس از اخراج با استاد بحث سیاسی کنن
داداشم این خواسته زیادی نسیت که همه آزاد باشن
آزادی و رفاه حق ایرانیه

عزیز من
داداشم
شرمنده بد باهات صحبت کردم ولی از حرفت ناراحت شدم
ما همه ایرانی هستیم
چرا باید هرکس واسه خودش یه تفسیری از راه شهدا درست کنه و واسه رسیددن به مقاصد شوم خودش از شهدا سوء استفاده کنه
این شهدایی که من گفتم نمونه ای از افتخارات شهدا بودن
ما ازین بیشترها هم داشتیم
شهید دکتر چمران و شهیدان باکری و شهید فکوری و بابایی و خرازی و ...
من نگران هستم
نگران آینده
دعوا بین من و تو و او نیست
دعوا بین سبزو سفید و سیاه نیست
دعوا دعوای رسیدن به قدرته
اگه ماها یکم چشمامونو باز کنیم به خوبی میتونیم اینو درک کنیم
ماها بازیچه ایم
دوست من بازم ازت معذرت میخوام:gol:
به خدا تو این همه مدت اولین پستهایی هست که باهاش کاملا موافقم
فقط به غیر نظریات تاریخیتون !!
لطفا کمی هم مطالعه تاریخی داشته باشید

ممنون واقعا از تایپیک و اطلاعات بسیار مفیدتون:gol:

آره:surprised:
شما راست میگی.
ما نامردیم که کشور عراق رو آباد کردیم .
بین ترکیه و ارمنستان از 100 سال پیش بر سر کشتار دسته جمعی ارامنه به دست ترکهای ترکیه هنوزم شکرآبه،
اونوقت هنوز خون این عزیزا خشک نشده و مهر قطعنامه خشک نشده ، شدند کشور دوست و همسایه و برادر و گروگر مسافر ایرانی به کشورشون سفر می کنند.
هه هه
انقدر برین و آباد کنین تا چند سال دیگه مثل همین عربهای سوسمارخور ترد بشین و اسم رودخونه ها تون و دریاهاتون رو عوض کنند و بر سر جزایر حقه ایرانی باج بگیرن.
از کی ارامنه شدند عزیزان ما ؟
شکرآبی تورکیه و ارمنستان سر قره باغ هست نه کشتار و این چرندیات .
واسه این کشتار دسته جمعی بهتره یه مدرک معتبر بیارین .

عزیزان ما اون مسلمانانی هستند که تو قره باغ قتل عام میشن ( که از قضای روزگار شیعه هم هستند !!!!) . نه ارامنه ای که واسه شکست مسلمانان تو جنگهای صلیبی همه ساله تو کلیسای سنت استپانوس جلفا جشن و پایکوبی برگزار میکنند .

با این فرافکنیها (کشتار ارامنه در عثمانی) نمیتونید مردم رو مجبور کنید کشتار و نسل کشی قره باغ رو نبینند !!

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگه اون عده بخوان تو نباید فراموش کنی
اون عده میتونن دست و پای تو رو ببرن و خودتو تکه تکه کنن اما هیچکس نمیتونه فکر تورو تکه تکه کنه
پس فراموش کردن دست عده خاصی نیست
فراموشی عادت زمانه شده
اما متاسفانه عربها به چیزهای نداشته خودشون افتخار میکنن و سعی میکنن خودشونو متمدن نشون بدن!!!!!!!!
آمریکاییها حتی به قدمت تاریخی 300 ساله شون افتخار میکنن و سعی میکنن خودشونو متمدن نشون بدن!!!!!!!
اما ما ایرانیها 7000 سال تمدن رو به فراموشی سپردیم
توی اروپا واسه مولانا و سعدی و حافظ و فردوسی جشن و سمینار سالانه میگیرن اما ما اینجا تو فکر مریم حیدرزاده موندیم...
صدای استاد شجریان(پدر آواز ایران) و بنان و نواهای دلنشین صبا و کسایی و شهناز و حتی معاصر خودمون مثل روحانی(رئیس ارکستر سمفونیک لندن) و چشم آذر و ... ،توی صدای گوشخراش و شعرها و آهنگهای بی معنا و مفهوم ساسی مانکنها و حسین مخته ها و... گم شده
سردر سازمان ملل شعر سعدی رو نوشتن نه شعر گوته یا داستانهای شکسپیر
منشور حقوقی سازمان ملل مال کورش کبیره نه مال ناپلئون و...
تو رو خدا بفهمین ایرانی کیه و چیه
:cry::cry::cry:

7000سال تمدن از کجا اوردی؟تمدن شهر سوخته تو زابل که از اون قدیمیتر وجود نداره 4000 ساله عزیز.اینیم که میگید ما تمدنمون رو فراموش کردیم بخاطره اینه که اون نظامها پادشاهی بوده و خلاف مقررات دین مبین اسلام هر چند الانم با گذشته زیاد فرقی نداره ،شعراییم که عرض کردید بجز فردوسی بقیه اهل تسنن و ایران یه کشور شیعه، پس باز هم با هم در تضادن.
من نمیخوام بگم که من هم فراموش کردم اما اگه میخوای دلایل فراموشیشونو بدونی اینهاست که گفتم.
از گذشته تا بحال هر کسی مخالف دولت یا پادشاه بوده سرکوب میشده عینه این افرادی که شما اسم بردید و لازمه حکومت کردن هم همینه(شجریان ساز مخالف زد پس:confused:)
نیازی نیست به جوونها متذکر شد که کجان و کجا دارن میرن چون خیلیهاشون خیلی بیشتر از این حرفها میدونند،هنوزم تو خونه ها حافظ و بوستان و گلستان سعدی پیدا میشه هنوز هم مثنوی معنوی داریم تو کتابخونمون هنوز هم میخونیمشون هنوز هم میدونیم اونا کیان هنوز هم به اندیشه اونا واقفیم پس مطمئن باش اینگونه افراد هیچگاه فراموش نمیشند:gol::gol::gol:

shahidi721

اخراجی موقت
بله ما نامردیم همین الانم داریم به خانواده شهدا که در راهپیمایی ها شرکت میکنند تهمت میزنیم(جیره خور ساندیس و....)خدا از سر تقصیراتمون بگذره

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ما نامردیم همین الانم داریم به خانواده شهدا که در راهپیمایی ها شرکت میکنند تهمت میزنیم(جیره خور ساندیس و....)خدا از سر تقصیراتمون بگذره
نمیدونم شما چه اصراری به استفاده از شهدا و امام و پیغمبر دارین !!
خدا عالمه

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

7000سال تمدن از کجا اوردی؟تمدن شهر سوخته تو زابل که از اون قدیمیتر وجود نداره 4000 ساله عزیز.:gol::gol:
خوب به سلامتی
یعنی من از این حرفت از شرم آب شدم
منم مث تو اطلاعات چندانی از ایران ندارم اما جدا از ایرانی بودن خودم شرم دارم که اینطورم
تو از ایران چی میدونی عزیزم ؟؟؟
جز شعرای ساسی مانکن و ..شعرهای زیدبازی و... چی بلدی داداشم؟
ماها همه چیز رو انداختیم تو سیاست و از سیاست به عنوان بهانه و توجیه هر مسئله ای استفاده میکنیم
حداقل بذار یادمون بیاد که 7000 سال تمدن داریم که شاید یکم اطلاعات تاریخیمون در مورد ایران بره بالا و فقط ادعامون نشه::
.......................................................
این از سخنان مهندس حسابی در مورد پدرشون پروفسور حسابیه:
پدرم به من آموختند که حافظ انساني والا و واقعي است هيچ وقت تهديد نمي کند، وعده بي جا نمي دهد، نمي ترساند، گول نمي زند، زور نمي گويد، کسي را بي اميد رها نمي کند. همواره محبت مي کند و بهترين راهنماست و به قول پدر اين موارد از ويژگي هاي شخصيتي يک آقا و خانم در تمدن 7000 ساله ايران است.
......................................................
[FONT=&quot]کوزه سفالی با نقش زیبای گاو[/FONT]​
محل کشف:سیلک کاشان محل نگهداری: آمریکا موزه متروپولین نیویورک قدمت: شش هزار سال پیش
.........................................................................

[FONT=&quot]ظرف سفالی با دهانه ی لوله ای شکل[/FONT]​
محل کشف: سیلک کاشان محل نگهداری: موزه ملی ایران قدمت: سه هزار و پانصد سال پیش
...................................................................
[FONT=&quot]نخستین انیمیشن جهان بر ظرف سفالین محل نگهداری: موزه ملی ایران قدمت: پنج هزار سال پیش[/FONT]​
......................................................................................
پلاک سنگی با نقش انسان عقرب نما نمادی از باورها و افسانه های مردم باستانی جیرفت قدمت: حدود 5000 تا 7000 سال پیش

....................................................................​
یه سری هم به این سایت بزن​
.......................................................................​

با تحقيقات و کاوش هاي باستان شناسي که از سوي پژوهشگران و محققان ايران شناس صورت گرفته ، آثار پراکنده اي درگوشه و کنار ايران به ويژه غارهاي قديمي به دست آمده است که تاريخ آن ها را به 10000 سال يا بيشتر تخمين ميزنند اما هنگامي که اولين سکونت ها در ايران که به صورت گروهي در منطقه اي مستقر شده و آثار آن ها دلالت بر تمدن بزرگ و تاريخ مدرن دارد مربوط به حدود 7000 سال قبل از ميلاد مسيح مي باشد ، فاصله زماني بين 7000 سال قبل از ميلاد مسيح تا تاسيس امپراطوري هخامنشي را باستان شناسان به دو دوره تقسيم مي کرده اند :

1. دوره نوسنگي (هزاره هفتم ق.م ) نام دارد

2. دوره سنگ و مس (حدود 3200پ.م) است

http://tarikhema.parsiblog.com/-461895.htm
.....................................................................

آخرین ویرایش:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

7000سال تمدن از کجا اوردی؟تمدن شهر سوخته تو زابل که از اون قدیمیتر وجود نداره 4000 ساله عزیز.اینیم که میگید ما تمدنمون رو فراموش کردیم بخاطره اینه که اون نظامها پادشاهی بوده و خلاف مقررات دین مبین اسلام هر چند الانم با گذشته زیاد فرقی نداره ،شعراییم که عرض کردید بجز فردوسی بقیه اهل تسنن و ایران یه کشور شیعه، پس باز هم با هم در تضادن.
من نمیخوام بگم که من هم فراموش کردم اما اگه میخوای دلایل فراموشیشونو بدونی اینهاست که گفتم.
از گذشته تا بحال هر کسی مخالف دولت یا پادشاه بوده سرکوب میشده عینه این افرادی که شما اسم بردید و لازمه حکومت کردن هم همینه(شجریان ساز مخالف زد پس:confused:)
نیازی نیست به جوونها متذکر شد که کجان و کجا دارن میرن چون خیلیهاشون خیلی بیشتر از این حرفها میدونند،هنوزم تو خونه ها حافظ و بوستان و گلستان سعدی پیدا میشه هنوز هم مثنوی معنوی داریم تو کتابخونمون هنوز هم میخونیمشون هنوز هم میدونیم اونا کیان هنوز هم به اندیشه اونا واقفیم پس مطمئن باش اینگونه افراد هیچگاه فراموش نمیشند:gol::gol::gol:
داداشم
اسلام و دین و سیاست همه بهانه ست
جدی مارو گرفتی داداشی؟؟؟؟؟؟
فکر کنم شوخی کردی...
تو هر گوشه دنیا همه کشورها دارن سعی میکنن یه جوری خودشونو بچسبونن به حافظ و مولانا و یا بالعکس حافظ و مولانا و سعدی رو به خودشون نسبت بدن، اونوقت من وشما یعنی همه جوونهای ایرانی، هنوز از شیر گرفته نشده روی قبر همشون رو گل گرفتیم و فرستادیمشون دیار غربت ؟!!!!
داریم با دنیا میجنگیم که بگیم مولانا مال ماست، حافظ مال ماست، سعدی مال ماست، اونوقت تو...
برو بجیگر من ، داداش من برو، لیاقت تو نه شعر سعدی هستش که سر در سازمان ملله نه شعرهای ساسی و زید بازی که دوریال هم ارزش نداره
ضمنا فال حافظ شده مسخره ماجوونها و فقط از حافظ یه فال میشناسیم
از مولانا فقط اسم کتابهاشو میدونیم و خیلی هنر کنیم میدونیم شمس استادش بوده
از سعدی میازار موری رو بلدیم و از حافظ اسم رستم و سهراب روبلدیم
داداشی سیاست بهانه ست که ما به ایران نپردازیم
برو دنبال تمدنت
ببین کی بودی
ببین کی شدی
اروپاییها امثال روحانی و چشم آذر رو رو چشمشون میذارن و حلوا حلواشون میکنن اونوقت من و تو پیله شعر و ور های ساسی مانکن شدیم
تو رو خدا یه کم به خودمون بیایم
(ضمنا من با رپ موافقم اما نه این رپ جناب ساسی و زید بازی و... ؛ رپ رو فقط سروش میخونه و یاس )

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به سلامتی
یعنی من از این حرفت از شرم آب شدم
منم مث تو اطلاعات چندانی از ایران ندارم اما جدا از ایرانی بودن خودم شرم دارم که اینطورم
تو از ایران چی میدونی عزیزم ؟؟؟
جز شعرای ساسی مانکن و ..شعرهای زیدبازی و... چی بلدی داداشم؟
ماها همه چیز رو انداختیم تو سیاست و از سیاست به عنوان بهانه و توجیه هر مسئله ای استفاده میکنیم
حداقل بذار یادمون بیاد که 7000 سال تمدن داریم که شاید یکم اطلاعات تاریخیمون در مورد ایران بره بالا و فقط ادعامون نشه::
.......................................................
این از سخنان مهندس حسابی در مورد پدرشون پروفسور حسابیه:
پدرم به من آموختند که حافظ انساني والا و واقعي است هيچ وقت تهديد نمي کند، وعده بي جا نمي دهد، نمي ترساند، گول نمي زند، زور نمي گويد، کسي را بي اميد رها نمي کند. همواره محبت مي کند و بهترين راهنماست و به قول پدر اين موارد از ويژگي هاي شخصيتي يک آقا و خانم در تمدن 7000 ساله ايران است.
......................................................
[FONT=&quot]کوزه سفالی با نقش زیبای گاو[/FONT]​
محل کشف:سیلک کاشان محل نگهداری: آمریکا موزه متروپولین نیویورک قدمت: شش هزار سال پیش
.........................................................................

[FONT=&quot]ظرف سفالی با دهانه ی لوله ای شکل[/FONT]​
محل کشف: سیلک کاشان محل نگهداری: موزه ملی ایران قدمت: سه هزار و پانصد سال پیش
...................................................................
[FONT=&quot]نخستین انیمیشن جهان بر ظرف سفالین محل نگهداری: موزه ملی ایران قدمت: پنج هزار سال پیش[/FONT]​
......................................................................................
پلاک سنگی با نقش انسان عقرب نما نمادی از باورها و افسانه های مردم باستانی جیرفت قدمت: حدود 5000 تا 7000 سال پیش

....................................................................​
یه سری هم به این سایت بزن​
.......................................................................​

با تحقيقات و کاوش هاي باستان شناسي که از سوي پژوهشگران و محققان ايران شناس صورت گرفته ، آثار پراکنده اي درگوشه و کنار ايران به ويژه غارهاي قديمي به دست آمده است که تاريخ آن ها را به 10000 سال يا بيشتر تخمين ميزنند اما هنگامي که اولين سکونت ها در ايران که به صورت گروهي در منطقه اي مستقر شده و آثار آن ها دلالت بر تمدن بزرگ و تاريخ مدرن دارد مربوط به حدود 7000 سال قبل از ميلاد مسيح مي باشد ، فاصله زماني بين 7000 سال قبل از ميلاد مسيح تا تاسيس امپراطوري هخامنشي را باستان شناسان به دو دوره تقسيم مي کرده اند :

1. دوره نوسنگي (هزاره هفتم ق.م ) نام دارد

2. دوره سنگ و مس (حدود 3200پ.م) است

.....................................................................
لطفا منبع معتبرتر از این لینک بدین !

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشم
اسلام و دین و سیاست همه بهانه ست
جدی مارو گرفتی داداشی؟؟؟؟؟؟
فکر کنم شوخی کردی...
تو هر گوشه دنیا همه کشورها دارن سعی میکنن یه جوری خودشونو بچسبونن به حافظ و مولانا و یا بالعکس حافظ و مولانا و سعدی رو به خودشون نسبت بدن، اونوقت من وشما یعنی همه جوونهای ایرانی، هنوز از شیر گرفته نشده روی قبر همشون رو گل گرفتیم و فرستادیمشون دیار غربت ؟!!!!
داریم با دنیا میجنگیم که بگیم مولانا مال ماست، حافظ مال ماست، سعدی مال ماست، اونوقت تو...
برو بجیگر من ، داداش من برو، لیاقت تو نه شعر سعدی هستش که سر در سازمان ملله نه شعرهای ساسی و زید بازی که دوریال هم ارزش نداره
ضمنا فال حافظ شده مسخره ماجوونها و فقط از حافظ یه فال میشناسیم
از مولانا فقط اسم کتابهاشو میدونیم و خیلی هنر کنیم میدونیم شمس استادش بوده
از سعدی میازار موری رو بلدیم و از حافظ اسم رستم و سهراب روبلدیم
داداشی سیاست بهانه ست که ما به ایران نپردازیم
برو دنبال تمدنت
ببین کی بودی
ببین کی شدی
اروپاییها امثال روحانی و چشم آذر رو رو چشمشون میذارن و حلوا حلواشون میکنن اونوقت من و تو پیله شعر و ور های ساسی مانکن شدیم
تو رو خدا یه کم به خودمون بیایم
(ضمنا من با رپ موافقم اما نه این رپ جناب ساسی و زید بازی و... ؛ رپ رو فقط سروش میخونه و یاس )

اولا اون زیدبازی نیست و زدبازی;)
شما برو تاریختو حفظ کن و برو کتاب بخون هر چی دوست داری و هر چی میخوای انجام بده.
یه ضرب المثل هم هست که میگه بودم بودم رو بیخیال شدم شدم رو عشقه
تو هم دست از بودم بودم بردار ببین چی شدی.
اروپاییها انسانهای مترقی و پیشرفت کرده و آسوده باس اقای روحانی و چشم اذر رو چشاشون نگه دارند نه تو ایرانی که مردم به نونه شبشون موندن اونوقت تو بیا بگو برین کنسرت شجریان!!!!
هر وقت مردم ایران اسوده شدند و فکرشون از دنیای مشغله های ذهنیشون دور شد شاید حافظم خوندن شاید مثنوی رو هم تورق کردند;)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون
ممنون که با ادب جواب دادید
واقعا شرمنده کردید:love:
من از شما معذرت میخوام
جلوی همه دوستان و تو همین تاپیک ازت عذرخواهی میکنم آبجی جون
ولی بهم حق بده، آخه خیلی اعصابم خورد شد
شما از پروفسور حسابی و دکتر ذهتابی معتبرتر میخوای
ژنرال دوگل به قدمت 7000 ساله ایران افتخار کرده اونوقت من و شما دنبال کم کردن این قدمتیم؟؟
من بی ادب نیستم واسه همینم ازت عذرخواهی کردم و حرفی هم که زدم از روی عصبانیت بود:redface::redface::redface::redface:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شما معذرت میخوام
جلوی همه دوستان و تو همین تاپیک ازت عذرخواهی میکنم آبجی جون
ولی بهم حق بده، آخه خیلی اعصابم خورد شد
شما از پروفسور حسابی و دکتر ذهتابی معتبرتر میخوای
ژنرال دوگل به قدمت 7000 ساله ایران افتخار کرده اونوقت من و شما دنبال کم کردن این قدمتیم؟؟
من بی ادب نیستم واسه همینم ازت عذرخواهی کردم و حرفی هم که زدم از روی عصبانیت بود:redface::redface::redface::redface:
خواهش میکنم

من به این خاطر منبع معتبر خواستم که انگار یه کافر (کسی که اعتقاد نداره) ازتون واسه مقدس بودن قران شاهد و مدرک بخاد و شما هم در مقابل یه آیه از قران بیارین !
:gol:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد و خاطره شهدای نیروی هوایی بخیر
توی یه وبلاگ امریکایی خوندم که خفن ترین نیروی هوایی متعلق به جمهوری اسلامیه چون از تمامیه امتحاناتش سربلند بیرون اومده و این فقط به خاطر رشادتهای جانبرکفانی چون عباس دوران و... هست

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم

من به این خاطر منبع معتبر خواستم که انگار یه کافر (کسی که اعتقاد نداره) ازتون واسه مقدس بودن قران شاهد و مدرک بخاد و شما هم در مقابل یه آیه از قران بیارین !
:gol:
عزیزم شما اصلا رفتی به منابع سر بزنی؟؟
مگه ژنرال دوگل ایرانیه که به تاریخ 7000 ساله ایران افتخار میکنه؟!!!!!!!!:eek::surprised:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما اصلا رفتی به منابع سر بزنی؟؟
مگه ژنرال دوگل ایرانیه که به تاریخ 7000 ساله ایران افتخار میکنه؟!!!!!!!!:eek::surprised:
آقا جان این سایت رو من و شما قبول داریم
چون ساخته خودمونه

یه نفر غیر ایرانی از شما منبع بخاد مطمئنا که نمیخاین اینو نشون بدین بهش ؟!

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بمباران راکتور اتمی عراق که برا همیشه فلج شد
لشکر r/f-4 شناسایی
حمله به الرشید و کمان 29 و خیلی دیگه از عملیاتها چیزی نیست که از ذهن خارج بشه

آخرین ویرایش:
بالا