ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه !

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی قصابی بودم که یه پیرزن اومد تو و یه گوشه وایستاد … یه اقای خوش تیپی هم اومد تو گفت : ابرام اقا قربون دستت پنج کیلو فیله گوساله بکش عجله دارم … اقای قصاب شروع کرد به بریدن فیله و جدا کردن اضافه هاش … همینجور که داشت کارشو میکرد رو به پیرزن کرد گفت : چی مِخی نِنه ؟ پیرزن اومد جلو یک پونصد تومنی مچاله گذاشت تو ترازو گفت : هَمی ره گُوشت بده نِنه !
قصاب یه نگاهی به پونصد تومنی کرد گفت : پُونصَد تُومَن فَقَط اّشغال گوشت مِشِه نِنه … بُدُم ؟ پیرزن یه فکری کرد گفت بده نِنه ! قصاب اشغال گوشت های اون جوون رو میکند میذاشت برای پیره زن …..اون جوونی که فیله سفارش داده بود همینجور که با موبایلش بازی میکرد گفت : اینارو واسه سگت میخوای مادر ؟ پیرزن نگاهی به جوون کرد گفت : سَگ ؟ جوون گفت اّره … سگ من این فیله هارو هم با ناز میخوره … سگ شما چجوری اینارو میخوره ؟ پیرزن گفت : مُخُوره دیگه نِنه شیکم گوشنه سَنگم مُخُوره … جوون گفت نژادش چیه مادر ؟ پیرزنه گفت بهش مِگن تُوله سَگِ دوپا نِنه …ایناره بره بچه هام ماخام اّبگوشت بار بیذارم !
جوونه رنگش عوض شد … یه تیکه از گوشتای فیله رو برداشت گذاشت رو اشغال گوشتای پیرزن … پیرزن بهش گفت: تُو مَگه ایناره بره سَگِت نگیریفته بُودی ؟ جوون گفت چرا ! پیرزن گفت ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه … بعد گوشت فیله رو گذاشت اونطرف و اشغال گوشتاش رو برداشت و رفت ! قصابه شروع کرد به وراجی که خوبی به این جماعت نیومده اقا … و از این خزعبلات … و من همینجور مات مونده بودم !!
:w04:
ازی مگه مشهد بود طرفففففففففففف
دست دولت مداران ما درد نکنه من اهل سیاست نیستم ولی دکتر جون از این همه پول نفتی که اوردی سر سفره هامون ممنونیم دستت درد نکنه:cry::cry:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه ماجرا مثل همین شنیده بودم ...با این تفاوت که زنه جوون بود. برای گوشت حاضر بود خودفروشی کنه....البته دیگه این شبیه اون نمیشه!

شونگیل ، اون فقر و فحشا بود

اااااااااااا....مونگول دو روزشو ندیدی دیگه ....ما بخ بختا که یکی دو هفته اس...تا الان چی شده خو؟

آخه یه شبکه ی افغانی دیدن داره آخه !!

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست دولت مداران ما درد نکنه من اهل سیاست نیستم ولی دکتر جون از این همه پول نفتی که اوردی سر سفره هامون ممنونیم دستت درد نکنه:cry::cry:

دقیقا چون اهل سیاست نیستی نمی دونی چی مال کیه و چیو باید به چی ربط بدی

vleila

عضو جدید
یه نفر به نون شبشم محتاجه و بعد حضرات ثروتشون از بارو بالا میره
به این میگن حکومت عدالت محور اسلامی!!!!!!!!!!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرزنه خیلی کارش درست بود
حیف که نه قصاب نه جوونه عقلشون به این چیزا قد نمیده

بحث گرم بود گفتم اینو بزارم

خداوندا! اگر روزی از عرشت به زیر آیی
و لباس فقر بپوشی
و برای لقمه نانی غرورت را به پای نامردان بشکنی

زمین و آسمانت را کفر میگویی٬ نمیگویی؟

خداوندا اگر در روز گرماگیر تابستانی
تن خسته خویش را بر سایه دیواری
به خاک بسپاری
اندکی آنطرف تر کاخ های مرمرین بینی

زمین و آسمانت را کفر می گویی٬ نمی گویی؟!
خداوندا اگر با مردم آمیزی
شتابان در پی روزی
ز پیشانی عرق ریزی
شب آزرده و دل خسته
تهی دست و زبان بسته
بسوی خانه باز آیی
زمین و آسمانت را کفر می گویی٬ نمی گویی؟!

وقتی میگه ما از رگ گردن به شما نزدیک تریم یعنی از خدا از آدم بیشتر اینجور چیزا رو درک می کنه نیاز نیست احساسات خدا رو محک بزنیم.

مشکل از ماست

پری فرکانسه farsi1 رو نداری؟:razz:

اومدی فضا رو به هم بزنی یا فضا رو عوض کنی:smile:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینقد اینجا اسپم میزننا، یادم رفته بود موضوع این تاپیک چیه
فک کردم شما پست نامربوط زدین:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدی فضا رو به هم بزنی یا فضا رو عوض کنی:smile:

این رسالتیه که بر دوشم گذاشتن اونم تخریب تاپیکهای این باشگاست، حالا تعویض فضا یا تلطیفه هوا یا هم زدن آش هر چی میخوای اسمشو بزار:D

vleila

عضو جدید
میگم مگه یه تابیک در مورد فارسی 1 نزدن؟!
خب چرا نمی رید اونجا در موردش بحث کنید؟

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه ماجرا مثل همین شنیده بودم ...با این تفاوت که زنه جوون بود. برای گوشت حاضر بود خودفروشی کنه....البته دیگه این شبیه اون نمیشه!
فکر کنم فقر و فحشا بود:w27:

سلام شاهین
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم گرفت .....کاش میشد کاری کرد...........................
:w04:

:w00: اسپم بی اسپم

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
;);):D

مگه افغانیا ادم نیستن؟:(

نه میترسم معتاد بشی :( نیگرانتم :ی

یکیتون خدا رو مقصر میدونه ، یکیتون حکومت اسلامی رو مقصر میدونه و ...

اما یکی نمیاد بگه که آقا من امروز به یکی از این افراد کمک کردم ...

آره دوست عزیز ، همیشه انداختن تقصیر روی یکی دیگه بهترین راهه ، اما در این قضیه من وشما هم به اندازه ی هرکس دیگری که فکر می کنید مقصریم

vleila

عضو جدید
یکیتون خدا رو مقصر میدونه ، یکیتون حکومت اسلامی رو مقصر میدونه و ...

اما یکی نمیاد بگه که آقا من امروز به یکی از این افراد کمک کردم ...

آره دوست عزیز ، همیشه انداختن تقصیر روی یکی دیگه بهترین راهه ، اما در این قضیه من وشما هم به اندازه ی هرکس دیگری که فکر می کنید مقصریم
والا من همیشه تا جایی که از دستم بر بیاد بهشون کمک میکنم .اما چه سودی داره؟مگه سر و سامون دادن به وضع کشور وظیفهء اصلی ماهاست؟
اصلا" مگه درآمد نفت تو جیب ما میره که بتونیم این همه شکم گرسنه رو سیر کنیم؟
در ضمن نمی دونستم اگه به کسی کمک میکنیم باید همه جا جار بزنیم!!!!!

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من همیشه تا جایی که از دستم بر بیاد بهشون کمک میکنم .اما چه سودی داره؟مگه سر و سامون دادن به وضع کشور وظیفهء اصلی ماهاست؟

آفرین
و دقیقا هم نمی دونی که دولت برای اینها چیکار کرده و میکنه ؟؟ مگه نه ، یا فکر می کنی باید جار زده بشه ؟؟

گذشته از این برو از اول تاپیک رو بخون به اندازه ی کافی در مورد وجود فقر و لازمه اش نوشتم نمی خوام دوباره برای شما بنویسم ;)

vleila

عضو جدید
آفرین
و دقیقا هم نمی دونی که دولت برای اینها چیکار کرده و میکنه ؟؟ مگه نه ، یا فکر می کنی باید جار زده بشه ؟؟

گذشته از این برو از اول تاپیک رو بخون به اندازه ی کافی در مورد وجود فقر و لازمه اش نوشتم نمی خوام دوباره برای شما بنویسم ;)
لازم نیست دولت جار بزنه یا بنهان کاری کنه.
منتجه عملکرد دولت محترم رو داریم می بینیم .آمار بالای فقر و فساد به اندازهء کافی گویای کارآمدی دولت مردان هست.
در ضمن من از اول تابیک همهء بستها از جمله بستهای شما رو خوندم.هیچ کدوم از جوابهاتون قانع کننده نبود برای حرفم هم دلیل دارم بس لازم نیست دوباره تکرارشون کنید

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

آفرین

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتجه عملکرد دولت محترم رو داریم می بینیم .آمار بالای فقر و فساد به اندازهء کافی گویای کارآمدی دولت مردان هست.
در ضمن من از اول تابیک همهء بستها از جمله بستهای شما رو خوندم.هیچ کدوم از جوابهاتون قانع کننده نبود برای حرفم هم دلیل دارم بس لازم نیست دوباره تکرارشون کنید

- شب مناظره

احمدی نژاد : آقای موسوی ، فکر می کنید کسی نمی داند در کشور فقر و بیکاری و اعتیاد وجود دارد ، لازم نبود برای این کار بازیگر بیاورید.

دوست عزیز ، امام علی (ع) رو به عنوان عادل ترین حاکم قبول دارید؟؟

vleila

عضو جدید
- شب مناظره

احمدی نژاد : آقای موسوی ، فکر می کنید کسی نمی داند در کشور فقر و بیکاری و اعتیاد وجود دارد ، لازم نبود برای این کار بازیگر بیاورید.

فرض کنید قبول دارم.خب منظورتون چیه؟می خوایید بگید اون موقع هم فقر بوده؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

همین دولت محترم ، هفته ی پیش کارخونه ای رو افتتاح کرد که 700 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شدند

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شاهین
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w00: اسپم بی اسپم
سلام عزیزم
ممنونم شما خوبی
بچه ها زیاد جدی نگیرین به کارتون ادامه بدین با من

ششم، دیگه تکرار نمیشه:(
بیا بابا ازی با من

ببینم میتونین یه کار کنین تاپیکمو قفل کنن:w00::w13:
:w04::w04::w04:
اره بکنم مکن

- شب مناظره

بابا حد اقل امار الکی ندن فقر رو داریم باچشم خودمون می بینیم ولی امارش یه چیز دیگه هستش بی کاری رو باهاش در گیر هستیم ولی امارشو.....

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین دولت محترم ، هفته ی پیش کارخونه ای رو افتتاح کرد که 700 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شدند
درسته 700نفر استخدام کردن نزدیکی 800 نفر مهندس مکانیک شرکت ایران خود رو اخراج شدن این رو هم بگو

بالا