مانتو فروشی

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا فهمیدم کاره امیر بوده.چندتا کلیه فروختی ها؟

آمار کل رو ندارم
ولی روزانه بخواهی میتونم آمارشو دربیارم
دارم براش نرم افزار مینویسم چون تعدادشون داره زیاد میشه
کارمون رو هم داریم گسترش میدیم میخواهیم دو تا شعبه هم تو اراک بزنیم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا فهمیدم کاره امیر بوده.چندتا کلیه فروختی ها؟

به فروش نرسیده احتمالا خودش خورده . نه که ازدهاست

فکر خوبیه من هم مانتو ها رو میفروشم
کار فروش خوب بلدم

قرار نیست بفروشیشون. قراره ما تنمون کنیم. شما میشه برید در یک صنعت دیگه سرمایه گذاری کنید

eye to eye

عضو جدید
آمار کل رو ندارم
ولی روزانه بخواهی میتونم آمارشو دربیارم
دارم براش نرم افزار مینویسم چون تعدادشون داره زیاد میشه
کارمون رو هم داریم گسترش میدیم میخواهیم دو تا شعبه هم تو اراک بزنیم

من یکیشو اهدا کردم یکی دیگشم گندیدست به کارت میاد؟

3pdee

عضو جدید
این ایمیل برای من رسیده بود از صحت و سقم آن بی خبرم ولی به هر حال فکر کنم دونستنش بد نباشه
نميدونم شما هم بخصوص خانومهايي كه تو مشهد زندگي ميكنن اين خبر رو شنيدين يانه ؟ به هر حال به نظرم هر خانومي بدونه بهتره . منم از دوستم شنيدم اونم تو ويژه نامه تپش خونده بود .
قضيه كوي طلاب مشهد خيابون ايثار . مانتو فروشي هاي زيادي داره
شبكه خراسان رضوي هم نشون داده بوده.
آقا به همراه خانومش با اتومبيل پرايد به اين خيابون براي خريد ميرن. آقا براي كاري از ماشين پياده ميشه و به خانومش ميگه تو مانتو فروشي ها چرخي بزنه تا اگه مورد دلخواهش پيدا شد به آقا تك بزنه تا بياد ببينه اما بعد از تمام شدن كار آقا . خبري ازخانم نميشه
آقا نگران ميشه و دنبالش ميگرده . يكي دو ساعت طول ميكشه و بسيار نگران به 110 اطلاع ميده و ميگه خانوم من اينجا گم شده و موبايلشم جواب نميده
پليس به همراه گروه برنامه مستند 5 مشهد به اين منطقه ميرن و ميگردن و خيابونا رو هم ميبندن اما به نتيجه نميرسن . بعد دو ساعتي گشتن به يكي از مغازه ها مشكوك ميشن . داخلش ميرن و ميبينن همه چيز عاديه و فروشنده ها هم دو تا خانم هستند. سربازا مشغول گشتن ميشن كه ناگهان يكي از سربازا در اتاق پرو باز ميكنه ميبينه چيزي توش نيست اما وقتي پاشو داخل اتاقك ميزاره احساس خالي بودن زير پاش ميكنه و ميبينه روزنه نور كوچيكي از ش پيداست .
دوباره همون فروشگاه رو با دقت بيشتري ميگردن تا ميبينن ه دكمه زير ميز فروشندست . دكمه رو فشارش ميدن ميبينن بله !! كف ااق پرو به صورت آسانسوري ميره پايين و اينكه كجا ميره؟؟
پايين (زير زمين ) مجهز بودهه به تشكيلات پزشكي و .... دكتر و .. كه بعد از زدن آمپولي مخصوص به قربانيان (عموما زنان تنهاو ساده لوح) اقدام به خارج كردن كليه اونها ميكردن!!!!! تمام ماجرا رو گزارش 5 تلويزيون نشون داده
اينو امروز شنيدم . شايد شما ها شنيده باشين اما اگه كسي نشنيده براش تعريف كنيد و هيچ وقت تو اينجور جاها تنها نرين .

اذ اين به بعد با طي شرط ميرم بيرون:eek::cry::cry:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به فروش نرسیده احتمالا خودش خورده . نه که ازدهاست

قرار نیست بفروشیشون. قراره ما تنمون کنیم. شما میشه برید در یک صنعت دیگه سرمایه گذاری کنید

نه
یه سری رو میفروشم
یه سری کلیه و جگر هم میخوام ببرم برای یک بنده خدایی که کم خونی داره

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه
یه سری رو میفروشم
یه سری کلیه و جگر هم میخوام ببرم برای یک بنده خدایی که کم خونی داره

اون بنده خدا ترجیح میده دل و جیگر ازدها بخوره . شنیدم خون ازدها ادمو روئین تن میکنه

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از اول اكراه داشتم
من بعد هم نه ميپوشم نه به كسي توصيه ميكنم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون بنده خدا ترجیح میده دل و جیگر ازدها بخوره . شنیدم خون ازدها ادمو روئین تن میکنه

بله
درست شنیدی
ولی برای داشتن چند قطره خون اژدها باید بهای سنگینی پرداخت کنید و هر کسی از عهده اش بر نمیاد

gholle

عضو جدید
باید از این به بعد مثل قدیما دامن با چادر ببوشن.........

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دیده تهنا خرید نمیرمممممممممممم

البته اگه عمری باشهههههههه.