طرح برخورد با دست فروشی و سد معبر +عکس

3aber-sr

عضو جدید

سلام دوستان

دست فروش ها ی شهر مجبورن برای تامین معاش و خرج و خوراک شون از این راه پول در بیارن
الانم که ایام نزدیک عید دست فروشها تقریبا دوبرابر میشن

حالا سوال من این
ایا پولی که دست فروش از دست فروشی کنار پیاده رو بدست میاره حلاله یا حروم؟

ایا کار ماموران شهرداری که میان این بیچاره هارو از اونجا بلند میکنن وسایل رو همینجوری کیلوی پرت میکنن توی ماشین میبرن کارشون درسته نونشون حلاله؟

من خودم وقتی همچین صحنه های رو میبینم بشدت متنفرم از این کار ماموران شهرداری. اونم با اون نوع برخورد . اگه به این باشه که بگیم پیاده رو اشغال کردن صد راه مردم هستند فکر نکنم چندان کسی ناراضی باشه از نون حلال در اوردن این قشر.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه شهرداری که برخوردی نمیکنه ، باید خیلی شدیدتر برخورد کرد باهاشون
کاری به حلال و حروم بودن ندارم ولی این کار بیشتر هرج و مرج و مزاحمت ایجاد میکنه تا اینکه بخواد مفید باشه ، بهترین راه برای دست فروشی کردن همون بازارهای هفتگی (چهارشنبه بازار و ...) که راه مینداختن هستش

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامورین شهرداری خودشون پول حروم در میارن دلشونم نمیخاد بقیه پولشون حلال باشه!!!:king:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرم دست فروشهای همون جنسی ک یک مغازه دار داره رو برای فروش میزارن ولی بجاش پول مالیاتی ک مغازه دارها میدن اینا نمیدن پس قاعدتا باید اجناس اونها از نظری قیمتی از با جنسی ک داره توو مغازه فروحته میشه کمتر باشه!ولی دست فروش ها دارن با همون قیمتی یک مغازه دار میده جنساشونو میفروشن وبعضا حتی گرون تر!!!!
ولی این برخورد شدید شهرداری هم کار درستی نیس!تو بعضی از شهرها دیدم از ی ساعتی به بعد(مثلا شبا)اجازه میدن بیان و بساطشونو توی یک خیابون مشخص پهن کنن و مردم هم میدونن اینا تو فلان ساعت میان!ولی بازم میگم این اجناس باید ارزون تر از اجناس تو مغازه ها باشه ک معمولا هم کمتر میزارن قیمتها رو!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیست همه ی مشکلااااات بزرگتر حل شده... فقط یه قرون دوزاری که این بنده خداها در میارن تو چشمه...! اول باید یه جایی برای این بنده خداها در نظر بگیرن بعد باهاشون این رفتارا رو بکنن....
الان بیشتر دست فروشا یا بازنشسته هستن یا دانشجو یا تحصیل کرده که دارن کار حلال می کنن...
اینا مزاحمن؟؟؟؟ مزاحم.... خنده دار ترین صفت برای این بیچاره هاست...

(F(X

عضو جدید
سلام

ولی دست فروش ها بابت بعضی جاها واسه شهرداری پول میدن وشهرداری خودشون اونا رو مستقر میکنن...

بعضی هاشون هم با همکاری مغازه دار مستقر میشن(تو یه برنامه دیدم)...

شهرداری موظفه که یه طرحی رو برای اونها پیاده سازی کنه تا اونا سازماندهی بشن(چون بعضی هاشون شرایط مالی مناسبی ندارن که بخوان یه مغازه رو اجاره کنن...)

دست فروش ها از هر قشری هستن...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من یا باید کلا وقتی میخوای اصلاح کنی ، از بیخ و بن فکر کنی و اصلاح کنی ، یا اینکه بذاری جماعت به مرگ خودش بمیره دیگه اینجوری اذیتش نکنی.

در مورد تاکسی هم همین قضیه هست دیگه ، الان در شهر تبریز کلا سازمان تاکسیرانی و تاکسی اصلا اگه وجود نداشته باشه ، هیچ خللی در امر ایاب ذهاب رخ نمیده ، چون ماشین شخصی بیشتر از تاکسی هست ، اگه بخوای قانونمند رفتار کنی و بگی که نه ، حق با تاکسیه ، خب این درست ، ولی اونی که میاد مسافر کشی میکنه و شغلش هم اصلا یه چیز دیگس ، اون حتما نیاز داره که میاد اینکارو میکنه دیگه ، وگرنه مرض نداره که نون رانندگان تاکسی رو تخته کنه ، مجبوره ، نیاز داره ، با اینکه داره کاری غیر درست انجام میده و در دخل دیگران تصرف میکنه...

بالا