ماجرای سربازی رفتن خانوم‌ها!! (طنز)

hosein_t

عضو جدید
احساسات و از خود گذشتگی زن ها..........

خیلی دوست دارم ببینم اگه لوازم آرایششو ازش بگیرن اینقدر اعتماد به نفس داره یا نه...:surprised:

ormuzd

عضو جدید
نبیند مدعی جز خویشتن را که دارد پردهء پندار در پیش
بله اگه دنیا رو با عقل ... خودت بسنجی شاید!!! :w01:

لابد فکر میکنین عقل شما بیشتره...!!!...یه کم منطقی برخورد کنین.
درسته مردها تا به امروز موفقیت بیشتری نسبت به زنها داشتن،اما واقعاً علتش برتری بوده؟؟؟
مرد و زن تفاوت های زیادی با هم دارن،از نظر روحی و جسمی،این درست،اما واقعاً در طول تاریخ جای پیشرفتی به زن داده شده؟؟؟
زن ها به واسطه همه محدودیت ها و مسئولیت هایی که یه عمری گریبانگیرشون بوده،هیچ وقت فرصت پیشرفت پیدا نکردن،بارز ترین صفت یه زن،از خود گذشتگی و احساسات نابشه،چیزی که اگه نباشه،هیچ مردی نمیتونه پیشرفت کنه،شما پسرا که ادعاتون دنیا رو برداشته و فکر میکنین عقل کلین، فکر کردین چرا یه دختر زود تر به سن تکلیف میرسه،یا چرا سن ازدواج آقایون بیشتر از خانم هاست؟؟؟

نمی دونم چی گفتم که شما اینطور آتیشی شدی!!!!! :D

عجب :surprised: شما منظور بنده رو 180 درجه برعکس گرفتید!!! بنده به طور کل با مرد گرایی و یا زن گرایی ( به قول بعضی ها فمنیسم) مخالفم! می خواستم این مطلب رو از جهت دیگه ای بررسی کنم:
چرا بعضی از زنها فکر می کنن فقط تنها کاری که براشون مناسبه عبارتند از بچه داری , پرستاری , منشی گری و خیاطی و آرایشگری و کارهایی از این دست؟؟؟ چرا بعضی ها از مرد و زن (فرقی نمی کنه!) نمی خوان از این قالبهای کلیشه ای در بیان و به سطح بالاتری از شخصیت انسانی انسان توجه کنن؟؟؟ و چرا انجام بعضی از کارها ( به زعم بعضی از خانمها مردانه) از ناحیهء بعضی دیگه از همون خانمها و یا عده ای از آقایون عجیب به نظر می رسه؟؟؟
چرا بعضی وقتها که مثلاً قله ای توسط گروهی از خانمها فتح می شه و یا موفقیت علمی و یا تجاری و ورزشی و ... توسط خانمی به دست می یاد بعضی ها اینقدر تعجب می کنن و تو بوق و کرنا می کنن؟؟؟ خدا نکرده ( بلا نسبت تمام خانمهای خوب ایرانی) بعضی ها جوری القا می کنن که انگار این جنس از نظر نوع انسانی بودنش یه جورایی مشکل داره و یا ... :surprised:
یاد بگیریم که تاریخ مصرف این حرفهای احمقانه و نابخردانه گذشته و در درجه اول به توانایی ها نگاه کنیم نه به جنسیت!!!

waffen

اخراجی موقت
البته میدونم که مطلب طنز بود ولی برای خانوم ها میگم که اعتماد به نفسشون بالا بره و بدونن که هر کاری میتونند بکنند.
دوستانی که میگن زنان نمی تونند سربازی رو تحمل کنند بهتره به نیروهای گولانی اسرائیل که مخصوص مبارزه با نیروهای چریکی (خطرناک ترین و غیرمتعارف ترین نبردها) آموزش دیدند مراجعه کنند. در این نیروها تعداد خیلی زیادی سرباز زن وجود داره که برابر با مردها و همراه آنها آموزش میبینند و جزو نیروهای عملیاتی هم هستند. در اسرائیل سربازی برای دختر ها در سن 18 سالگی اجباری هست. تفنگ داران دریایی آمریکا که خطرناک ترین نیروهای مسلح دنیا هستند از سربازهای زن به تعداد خیلی زیادی استفاده میکنند. آلمان در KSK که نیروهای ویژه هستند از تعدادی زن استفاده میکنه.
فکر نکنم هیچ کدوم از سربازان "مرد" ما بتونه با اونها مقابله کنه.
من موندم اون سرباز زن های چادری که ما تو ایران داریم با یه دست چیکار میخواند بکنند. با یه دست که دارند چادر رو نیگر میدارند.

آخرین ویرایش:

nattygirl

عضو جدید
دوستانی که میگن زنان نمی تونند سربازی رو تحمل کنند بهتره به نیروهای گولانی اسرائیل که مخصوص مبارزه با نیروهای چریکی (خطرناک ترین و غیرمتعارف ترین نبردها) آموزش دیدند مراجعه کنند. در این نیروها تعداد خیلی زیادی سرباز زن وجود داره که برابر با مردها و همراه آنها آموزش میبینند و جزو نیروهای عملیاتی هم هستند. تفنگ داران دریایی آمریکا که خطرناک ترین نیروهای مسلح دنیا هستند از سربازهای زن به تعداد خیلی زیادی استفاده میکنند. آلمان در KSK که نیروهای ویژه هستند از تعدادی زن استفاده میکنه.

دمت گرم اين آخرشو خيلي خوب گفتي:w17:
"فکر نکنم هیچ کدوم از سربازان "مرد" ما بتونه با اونها مقابله کنه"

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته میدونم که مطلب طنز بود ولی برای خانوم ها میگم که اعتماد به نفسشون بالا بره و بدونن که هر کاری میتونند بکنند.
دوستانی که میگن زنان نمی تونند سربازی رو تحمل کنند بهتره به نیروهای گولانی اسرائیل که مخصوص مبارزه با نیروهای چریکی (خطرناک ترین و غیرمتعارف ترین نبردها) آموزش دیدند مراجعه کنند. در این نیروها تعداد خیلی زیادی سرباز زن وجود داره که برابر با مردها و همراه آنها آموزش میبینند و جزو نیروهای عملیاتی هم هستند. در اسرائیل سربازی برای دختر ها در سن 18 سالگی اجباری هست. تفنگ داران دریایی آمریکا که خطرناک ترین نیروهای مسلح دنیا هستند از سربازهای زن به تعداد خیلی زیادی استفاده میکنند. آلمان در KSK که نیروهای ویژه هستند از تعدادی زن استفاده میکنه.
من موندم اون سرباز زن های چادری که ما تو ایران داریم با یه دست چیکار میخواند بکنند. با یه دست که دارند چادر رو نیگر میدارند.

ایول
دمت گرم
خیلی جالب بود
شرمنده تشکر نداشتم

MAHSA KHANOM

عضو جدید
پس چی خیال کردی؟فکر کردی زمانی که زن بگیریم مرد شدیم؟:w02:
نه این خیاله باطلیه چون اون موقعه دیگه کار از کار گذشته:thumbsdown:
ما باید قبل از ازدواج خودمون رو برای این که هر آشغالی که زنمون جلومون می ذاره واسه این که از گشنگی نمیریم بتونیم بخوریم:hate: آماده کنیم و به هر ناز و عشوه و هر چاهی که شما سره راه ما می ذارید تن بدیم و به جون بخریم توانایی داشته باشیم:neutral:
از این نظر می گن مرد شدیم.....:king:(باور نداری از بابات بپرس....:tooth:)

می دونی چرا شما ها نمی تونید قبولش کنید؟:w01:
برای این که آخرشم ماها تن به آشغالایی که می خواین به خورد ما بدین نمی دیم:w11:
هر ناز و عشوه ای هم نمی خریم و تن بهش نمی دیم :w08:تو چاه شما هم نمی یفتیم:w18:

به هر حال خانم حقیقت تلخهههه:child:
من هم که نمی خوام کام کسی تلخ بشه اجازه بدید یک داستان از یک استاد فلسفه ترک برای دوستان بگم:w23: ,ایشون می فرمایند :
درمورد مردها دو نظریه وجود داره :
نظریه اول می گه :
مردها دو دسته هستند :
یا 1.پولدارند یا 2.بی پول
1. پولدارا زنجیره شون میاد:w12:
2. بی پول هاانجیرشون میاد:w07:

نظریه دوم هم نظریه اول رو رد می کنه....:w22:

ولی در آخر باید بگم که همه اینا بهتر از اینه که هر روز صبح تا از خواب بیدار می شیم بعد از آرایش و بعد از کلی ور انداز کردن و اینور اونور فقط خودمون باشیم که خودمونو خوشگل می بینیم....:victory:

خووووووووووشششششش باااشیییینننننننن تو خیییااااااللتوووننن:w35:

ببین شما جای داداش من این حرف رو الان نزن بعدا خودم میام به زنت می گما که چه چیزایی رو بهش نسبت دادی .البته //شاید زن تو این طوری باشه .خوب استثنا همه جا هست .ولی در مورد زن تو تعجب نداره چون تو انتخابش کردی دیگه

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا پسرا رونمی گی
دگه گذشت ان زمانی که پسرا می رفتن سربازی
اددددددددددددددم می شدن
حالا که
وای مامانم اینا
این که می گم حقیقته
سند دارم
پسر محترم تا چند روز پیش
مامان جونش
کیفش را می برد می گذاشت تو سرویس
بغذا توی دهنش می گذاشت
حالا اقا باید جارو بکشه:biggrin:
بعد دلش برای مامانش اینا تنگ می شه
مرخصی نمی دن
تیر می زنه تو انگشت پاش
;)

mino8

عضو جدید
ای کاش میشد دخترا هم برن سربازی , شاید کمی از احساسات ظریفشون از بین میرفت , تا دیگه کسی به خودش این اجازه رو نده که اذیتشون کنه:w04:

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش میشد دخترا هم برن سربازی , شاید کمی از احساسات ظریفشون از بین میرفت , تا دیگه کسی به خودش این اجازه رو نده که اذیتشون کنه:w04:
عزیزم خیلی ناراحت نباش
قراره برم تو مجلس:cool:
ان وقت تاییدش می کنم
البته
ما کی خیلی احساساتمون ظریف نیست
قضیه رو کم کنی
که همیشه هم دیگه خودت می دونی
کی می بره
اره ابجی
اینه