لیلا حاتمی, پیمان معادی, اصغرفرهادی و دخترش در مراسم اسکار

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چراکسی حرفه منو متوجه نمیشه.
من نه اینوریم نه اونوری من وسطم من میگم قیلمه خوبیه ولی برای خودمون نه برای بقیه کشورها.چون دلیلی نداره اونا بدونن مشکله ما چیه همونجوری که اونا دوست ندارن ما بدونیم مشکلشون چیه و همش میگن همه چی گله بلبله.

نکنه کلا فیلم نمیبینی؟؟؟
اکثره کشورا کارگردانایی دارن که در مورده کشوره خودشون فیلمه انتقادی درست کنه .......کدوم کشور و دیدی بگه مملکته ما گل و بلبله......؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آخه این چه صحبتی شما میکنی یکم غیر منطقی نیس؟برای خودمون یعنی چی ؟ چرا یه یه فیلمی از ایران نباید بره بیرون از کشور مطرح شه؟ دلیلش چیه؟ شما میگی مشکلاتمون به خودمون ربط داره. بله ولی هرکشوری میتونه فیلم منتخبشا بده و انتخاب میکنن فیلم قوی هست یا نه. این توی بخش فیلم خارجی بوده عزیز. فیلم خارجیم یعنی در مورد همون کشوره و مائلش. همونطوری که اون فیلم لهستانیم به کشور خودش و موضوعات خودشو ربط داره. چه مشکلی داره ؟ میشه دلیل منطقی بگی .
چون این فیلم بدی مارو داره میگه اوناهم خیلی فیلم میسازن ولی اونی که به نفعشون نشون میدن.

mahboob@

عضو جدید
این فیلم واقعیت ها رو گفت درسته ایران کثیفه کثیفه کثیفه ولی ولی ولی این فیلم چون سیاسی بو د جایزه گرفت.
خواهشامسائل رو با هم قاتی نکنید.

ای بابا انگار شما تو تفکیک مسائل سیاسی و اجتماعی دچار مشکل شدین دوست گرامی
این یک فیلم اجتماعی بوده نه سی یا سی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نکنه کلا فیلم نمیبینی؟؟؟اکثره کشورا کارگردانایی دارن که در مورده کشوره خودشون فیلمه انتقادی درست کنه .......کدوم کشور و دیدی بگه مملکته ما گل و بلبله......؟؟
نمونه بیار

mahboob@

عضو جدید
این فیلم اجتماعی هست ولی ته سیاسته

جدایی نادر از سیمین یک اتفاق روزمره از زندگی قشر متوسط جامعه رو به تصویر کشیده
و یه قشر زیر خط فقر و مشکلاتش رو
این روز مرگی تو هر کجای دنیا بارها و بارها اتفاق میفته
همین

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جدایی نادر از سیمین یک اتفاق روزمره از زندگی قشر متوسط جامعه رو به تصویر کشیده و یه قشر زیر خط فقر و مشکلاتش رو این روز مرگی تو هر کجای دنیا بارها و بارها اتفاق میفته همین
نظرشما محترمه و منم میگم فیلمه خوبیه ما سر جایزه که بهش دادن بحث داریم.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نکنه کلا فیلم نمیبینی؟؟؟اکثره کشورا کارگردانایی دارن که در مورده کشوره خودشون فیلمه انتقادی درست کنه .......کدوم کشور و دیدی بگه مملکته ما گل و بلبله......؟؟
من میدونم چرا داری از این فیلم حمایت میکنی منم تو اون مسائل بات موافقم.

mylief

عضو جدید
به جای افتخار کردن و خوشحال بودن به لباس این بنده خداها ( البته هرچی که می پوشیدن باز همین حرف و میزدید) و موضوع سیاسی یا اجتماعی بودنش و..... گیر دادین.

student.sh86

عضو جدید
به جای افتخار کردن و خوشحال بودن به لباس این بنده خداها ( البته هرچی که می پوشیدن باز همین حرف و میزدید) و موضوع سیاسی یا اجتماعی بودنش و..... گیر دادین.

تبریییییییک میگم...............واقعا افتخاره...............کاش همه با هم لذت میبردیم از این اتفاق که شاید دیگه هیچ وقت تکرار نشه..............!!!!!!!!!!!!!!!!!

shayesteh-namvar

عضو جدید
ممنون..همه خوبن --عالی---معرکه --- توپ هم تکونشون نمیده...لیلا حاتمی هم لباس خوبی تنش کرده هم با شخصیته...آقایون هم خوبن..واقعا تو اون جو از این بهتر نمیشده...تازه خیلی هم متانت به خرج دادند...
من که هر روز ارادتم به این بانوی گرامی بیشتر میشه!!!!!!!!!!
ایشالله خدا تو همه عرصه ها کمکش کنه...
از دید نقد فیلم هم باید بگم...خیلی خوب نبود ( البته بازی بازیگران عالی بود ولی فیلمنامه خیلی قشنگی نبود).... من فیلم های قشنگتر تو ایران دیدم که شایسته ترن البته از نظر من نوعی نه به عنوان یک منتقد حرفه ای(شاید این فیلم خصوصیات دیگه ای داره که من متوجه نشدم)دستشون درد نکنه...

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=6]یکی از هنرمندان شاخصی که عاشق فیلم جدایی نادر از سیمن است، کارگردان خلاق، متفاوت و مشکل پسند سینمای آمریکا، وودی آلن است، وی که در مراسم گلدن گلاب حضور نداشته، برای اصغر فرهادی پیغام می فرستد که خیلی دوست دارد در نیویورک او را ببیند و در مورد فیلمش با هم صحبت کنند. وودی آلن که یک فیلمساز مستقل است معمولا دل خوشی از هالیوود و اسکار ندارد و بارها این موضوع را اعلام کرده است.
در این دوره از مراسم اسکار، وودی آلن در پاسخ به اصرار های تام برنارد برای حضور در مراسم اسکار می گوید:
جدایی نادر از سیمین بهترین فیلم سال است و باقی جوایز چرند هستند!
[/h]

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون..همه خوبن --عالی---معرکه --- توپ هم تکونشون نمیده...لیلا حاتمی هم لباس خوبی تنش کرده هم با شخصیته...آقایون هم خوبن..واقعا تو اون جو از این بهتر نمیشده...تازه خیلی هم متانت به خرج دادند...
از دید نقد فیلم هم باید بگم...خیلی خوب نبود ( البته بازی بازیگران عالی بود ولی فیلمنامه خیلی قشنگی نبود).... من فیلم های قشنگتر تو ایران دیدم که شایسته ترن البته از نظر من نوعی نه به عنوان یک منتقد حرفه ای(شاید این فیلم خصوصیات دیگه ای داره که من متوجه نشدم)دستشون درد نکنه...

نه دوست عزیز می خواستی یه خورده برهنه تر حاظر میشدند تو عرصه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

simin sh

عضو جدید
منم با شما موافقم

shayesteh-namvar

عضو جدید
یکی از هنرمندان شاخصی که عاشق فیلم جدایی نادر از سیمن است، کارگردان خلاق، متفاوت و مشکل پسند سینمای آمریکا، وودی آلن است، وی که در مراسم گلدن گلاب حضور نداشته، برای اصغر فرهادی پیغام می فرستد که خیلی دوست دارد در نیویورک او را ببیند و در مورد فیلمش با هم صحبت کنند. وودی آلن که یک فیلمساز مستقل است معمولا دل خوشی از هالیوود و اسکار ندارد و بارها این موضوع را اعلام کرده است.
در این دوره از مراسم اسکار، وودی آلن در پاسخ به اصرار های تام برنارد برای حضور در مراسم اسکار می گوید:
جدایی نادر از سیمین بهترین فیلم سال است و باقی جوایز چرند هستند!
نه بابا همین وودی آلن خودمون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه هنوز بقیه فیلم های ایرانی رو ندیده وگرنه عاشقشون میشه...کسی ازش نپرسیده چند تا فیلم ایرانی دیده؟؟؟؟نگفت واسه چی عاشق فیلم شده؟؟؟میشه بگی منبع حرفت کجاست؟؟؟جدی میگم،میخوام بدونم...

mylief

عضو جدید
نه بابا همین وودی آلن خودمون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه هنوز بقیه فیلم های ایرانی رو ندیده وگرنه عاشقشون میشه...کسی ازش نپرسیده چند تا فیلم ایرانی دیده؟؟؟؟نگفت واسه چی عاشق فیلم شده؟؟؟میشه بگی منبع حرفت کجاست؟؟؟جدی میگم،میخوام بدونم...

http://www.entekhab.ir/fa/news/53522
http://www.nightfa.com/ناگفته-های-جالبجدایی-نادر-در-نامه-معا.html

shayesteh-namvar

عضو جدید
نه دوست عزیز می خواستی یه خورده برهنه تر حاظر میشدند تو عرصه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما به بزرگواری خودت ببخش..آخه خودت هنوز تو اون جو قرار نگرفتی تا بدونی نمیشه هرجوری ظاهر شد...جایی که همه لختند نمیشه ساز مخالف زد چون بیشتر به دید میایی و گناهش هم بیشتره برادر..من که به شخصه به همه اصول دین مقیدم ولی یا تو این عرصه ها قدم نمیزارم یا اگه میزارم باید مثل خودشون رفتار کنم...ولی اساسا ترجیح میدم قدم نزارم ...این بهترین ظاهری بوده که این خانم نشون داده و خویشتن داری کرده!!!!!!!

mylief

عضو جدید
خواهش میکنم اگه خودتون هم تو گوگل سرچ کنید پیدا می کنید

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به بزرگواری خودت ببخش..آخه خودت هنوز تو اون جو قرار نگرفتی تا بدونی نمیشه هرجوری ظاهر شد...جایی که همه لختند نمیشه ساز مخالف زد چون بیشتر به دید میایی و گناهش هم بیشتره برادر..من که به شخصه به همه اصول دین مقیدم ولی یا تو این عرصه ها قدم نمیزارم یا اگه میزارم باید مثل خودشون رفتار کنم...ولی اساسا ترجیح میدم قدم نزارم ...این بهترین ظاهری بوده که این خانم نشون داده و خویشتن داری کرده!!!!!!!

پس اگه این طوری بود چرا پیامبر دقیقا در زمان جاهلیت عرب مبعوث شد و به خاطر تمام قواعد دینی که شما بهش مقیدی( به گفته ی خودت )در مقابل همه حتی عموش ایستاد و ساز مخالف زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجیه نکنید لطفا

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس اگه این طوری بود چرا پیامبر دقیقا در زمان جاهلیت عرب مبعوث شد و به خاطر تمام قواعد دینی که شما بهش مقیدی( به گفته ی خودت )در مقابل همه حتی عموش ایستاد و ساز مخالف زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توجیه نکنید لطفا

خودت جوابه خودت و دادی.....!!

shayesteh-namvar

عضو جدید

توجیه نکنید لطفا
آقا لیلا حاتمی که پیغمبر نیست...من فقط خودم رو جای اون گذاشتم دیدم نمیتونم..یعنی نفسم برمن غلبه میکنه برادر!!!!سعی کنیم شعار ندیم....