لیلا حاتمی, پیمان معادی, اصغرفرهادی و دخترش در مراسم اسکار

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز

http://www.asriran.com/fa/news/203038/www.asriran.com

mylief

عضو جدید
[h=6]سخنان فرهادی به هنگام دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی: سلام به مردم خوب سرزمینم. ایرانی های بسیاری هم اکنون در سراسر جهان در حال تماشاى این رویداد هستند و تصور می کنم که خوشحالند. نه تنها به خاطر یک جایزه مهم، یک فیلم یا یک فیلمساز. آن‌ها شادند چون در روزهایى که میان سیاستمداران سخن از جنگ، تهدید، و خشونت است، نام کشورشان ایران از دریچه باافتخار فرهنگ به زبان مى‌آید. فرهنگى غنى و کهن که زیر غبار سنگین سیاست پنهان شده است. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى‌کنم. مردمى که به همه فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از دشمنى و کینه بیزارند.
Asghar Farhadi: "In a time polluted by politics and talk of war, many Iranians are proud not because this movie won, but because their culture is looked through the beautiful lens that it truly is
[/h]

raha**

عضو جدید
گاهی وقتا یه اتفاق اونقد زیباست که آدم دگه نمی دونه چی باید بگه الان هم اون لحظه است من خیلی خیلی خوشحالم امیدوارم فرهادی همیشه موفق باشه ...
یه نگرانی هم خیلی وقته باهام میترسم خیلی...
ما ها وقتی یکی میره اون ور و ازش قدیر و تشکر میکنن میگیم با اوناست و و بر علیه ما... مثل حکمرانان امریکا فک میکنیم نه؟
امیدوارم دگه فرهادی رو از دست ندیم...

mariye.roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا خیلی هم بده ، به نظر من باید اینارو بگیرن بندازنشو توی هلفدونی تا آب خنک بخورن حالشون جا بیاد

درسته، همینه;)

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا خیلی هم بده ، به نظر من باید اینارو بگیرن بندازنشو توی هلفدونی تا آب خنک بخورن حالشون جا بیاد

درسته، همینه;)
یعنی هنوز هم آدمایی مثله تو وجود دارن؟؟؟؟؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

درسته، همینه;)

بسته دیگه ...این حرفا مال 20 سال پیشه ....مگه گناه کردن این لباسا رو پوشیدن .... خیلی هم خوبه;)

marjan.hoseini

عضو جدید
اینجاست که خون ادم میجوشه .برای هموطن وهم خونی که به همه ی دنیا
نشون داد ایرانی هم میتونه.
واقعا مرسی از اصغر فرهادی که برای کشورمون افتخار ساز شد.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی این یارو پیمان خیلی خوبه!
دوستش دارم!
حالا چرا این لیلا حاتمی لباس عروس پوشیده واقعا ...!!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

لیلا حاتمی انگار عروسه!!

اصلا خوش تیپ نیست! چه لباساییه میپوشه؟! آبروی آدمو میبره!!

جدا طرز تفکرت اینه؟اصل قضیه رو نمیبینی؟
ادم به شما چی بگه؟چقدر تو حاشیه هستین

دوست عزیز ایشون به عنوان یک ایرانی اونجا رفته خیلی بهتر میشد لباس زیباتری میپوشید
حاشیه نیست. تفکر یک خانم ایرانیو نشون میده. در جایی که از همه ی دنیا هستن بهتر بود لباس مناسبتری میپوشید.
اگه به اقایون نگاه کنیم خیلی بهنر و مناسبتر ظاهر شدن!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم فرهاد اصغری گرما! جمله ی خیلی پر معنی گفته!

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ایشون به عنوان یک ایرانی اونجا رفته خیلی بهتر میشد لباس زیباتری میپوشید
حاشیه نیست. تفکر یک خانم ایرانیو نشون میده. در جایی که از همه ی دنیا هستن بهتر بود لباس مناسبتری میپوشید.

خودتو به خاطر این چیزها ناراحت نکن... مهم افتخار کسب اسکار بود... مطمئن باش لیلا حاتمی انقدر توی دنیا اعتبار داره و انقدر شعور داره که چی بپوشه و چی بگه... خوشحال باش بابا.. اصلو ول کردی به فرع چسبیدی؟ لیلا حاتمی یکی از سرمایه ها و به قول یکی از دوستانم ارزشمندترین چیزیه که مرحوم حاتمی بزرگ از خودش به جا گذاشت.. لباس سفید به این قشنگی.. آدم لذت میبره... خوشحال باش دیگه

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
کت شلوار مشکی یا لباس سفید یا شلوار لی با سویی شرت صورتی یا مانتو سورمه ای با مقنعه مشکی یا شرت و جوراب با روسری گل گلی

marjan.hoseini

عضو جدید
خداییش حالا اگه انجلینا جولی یا نیکول کید من لباس خانوم حاتمیو میپوشید میگفتین به به پرنسس شده
اما الان...

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش حالا اگه انجلینا جولی یا نیکول کید من لباس خانوم حاتمیو میپوشید میگفتین به به پرنسس شده
اما الان...
نظر من اصلا مهم نیست ولی خانم حاتمی پرنسس بوده ، هست و خواهد بود.. دیشب هم بسیار جذاب و با وقار بودن و نمونه ای از یک خانم با فرهنگ و با اصالت ایرانی... روح پدرش مرحوم حاتمی بزرگ قرین آرامش با این دختری که تربیت کرد

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش میشد یکم بزرگ تر فکر کنیم
این موفقیت رو نمیبینید و فقط به لباسش رو میبینید
لباسش به خودش ربط داره نه به کس دیگه
مگه قرار بوده به لباسش نمره بدن اگه اینطور بود که یه مشت مانکن با لباسای انچنانیو میاوردن اینجا
لباس سلیقه ایه دوست داشته اینو بپوشه

mahboob@

عضو جدید
سخنان بسیار زیبا و پر مفهومی گفته اصغر فرهاد
ماییه افتخاره
البته امیدوارم برگشت چپ و راست گیر ندن بهش اینم بزاره بره

mahboob@

عضو جدید
لباس لیلا حاتمی کاملا برازنده فرهنگ ایرانی و کاملا مناسب بوده