لباسی برای رهایی از گرمای تابستان !

taraneh_de

عضو جدید
من خودم نرفتم
ولی دوستان هستن:cool:
از بعضی از فیلماشونم میشه فهمید
اینا برام مهم نیست. من به هر قیمتی حاضرم از این کشور برم و مهم نیست که اونجا زندگی چطوریه. هر چی باشه بهتر از این کشور خراب شده خودمونه!:crying2::crying2::crying2:

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا برام مهم نیست. من به هر قیمتی حاضرم از این کشور برم و مهم نیست که اونجا زندگی چطوریه. هر چی باشه بهتر از این کشور خراب شده خودمونه!:crying2::crying2::crying2:
من احتمالا بعد از درسم میرم ایتالیا
برات نامه مینویسم:D

taraneh_de

عضو جدید
فک نکنم بجز لباس محدودیت دیگه ای هم داشته باشین:que:
یه خورده به فکرت فشار بیاری بد نیست::mad:
یه مرد 4 تا زن می تونه داشته باشه ولی یه زن فقط می تونه یه شوهر کنه
مرد می تونه به راحتی زنش رو طلاق بده ولی زن باید یا شوهره رو راضی کنه یا کلی دلیل و مدرک بیاره که شوهرش معتاده یا دست روش بلند کرده که اغلب هم موفق نمیشه
فعلا همین دو تا یادم اومد. وگرنه یه صفحه برات ردیف می کردم...

lutos_niloo

اخراجی موقت
به این حرفا توجه نکن. اونا فقط میخوان بین ما تفرقه بندازن. تازه منم فقط نظرم رو بیان کردم. این که اختلاف نیست!!

na tarane joonam . nazaret mohtarame, ama jedan faghat bekhatere hejabe ke mikhay beri az in mamlekat?
rastesh ostade zabane man migoft vaghti neshasti too havapeyma va rafti mifahmi vghean koja zendegi mikardi.
ba hame mahdoodiatash CHO IRAN MABASHAD TANE MAN MABAD

taraneh_de

عضو جدید
na tarane joonam . nazaret mohtarame, ama jedan faghat bekhatere hejabe ke mikhay beri az in mamlekat?
rastesh ostade zabane man migoft vaghti neshasti too havapeyma va rafti mifahmi vghean koja zendegi mikardi.
ba hame mahdoodiatash CHO IRAN MABASHAD TANE MAN MABAD
نه. فقط به خاطر حجاب نیست ولی حجاب یکی از دلایلشه. اکثر دلایلش سیاسیه که نمی گم چون حوصله جر وبحث سیاسی ندارم آخرش میان ما رو از این سایت اخراج می کنن. ولی همین رو بگم که با وجود اینکه به نظرات همتون احترام میذارم ولی شخصا از این مملکت متنفرم!:(

edison bell

عضو جدید
مرد می تونه به راحتی زنش رو طلاق بده ولی زن باید یا شوهره رو راضی کنه یا کلی دلیل و مدرک بیاره که شوهرش معتاده یا دست روش بلند کرده که اغلب هم موفق نمیشه
راست میگه.ازش بر میاد:D:biggrin:

taraneh_de

عضو جدید
راست میگه.ازش بر میاد:D:biggrin:
اونوقت می گه چرا دعوا می کنی

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووو فقط همین
اولا واسه 4 تا زن باید زنهای دیگه هم راضی باشن (که معمولا هم نیستن) و زن میتونه از شوهرش طلاق بگیره و میگیره
کی گفته به راحتی؟عزیزم تو یذره مجله بخونی بد نیستااااا
زنه به خاطر اینکه شوهرش میگفت میری بیرون با آژانس برو نه اتوبوس از شوهرش جدا شد
طلاق گرفتن:razz::razz::razz::razz::razz::razz:
من نمیدونم این چیزا رو کی به شما یاد داده؟

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه. فقط به خاطر حجاب نیست ولی حجاب یکی از دلایلشه. اکثر دلایلش سیاسیه که نمی گم چون حوصله جر وبحث سیاسی ندارم آخرش میان ما رو از این سایت اخراج می کنن. ولی همین رو بگم که با وجود اینکه به نظرات همتون احترام میذارم ولی شخصا از این مملکت متنفرم!:(
ﮔﯿﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺳﯿﺎﻩ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﺍﺳﺖ ، ﺗﻮ ﺷﻤﻊ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺭﻭﺷﻦ ﮐﻦ
ﺗﻮ ﻧﻤﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺰﺍﺭﺷﮕﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﯽ
ﺷﻤﻊ ﺑﺎﻥ ﮐﻮﭼﮏ ﻧﻮﺭﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺵ
ﺍﯾﻦ همه ی ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽﺍﺯ ﺗﻮ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ