لباسی برای رهایی از گرمای تابستان !

taraneh_de

عضو جدید
سفرهای درون شهری در محیط شلوغ وسایل نقلیه عمومی كه در هر زمان از سال به خصوص در تابستان افراد را در گرمایی بی‌امان قرار می‌دهد، شاید اكنون با طرح جدید یك طراح ژاپنی دیگر آنچنان آزاردهنده به نظر نرسد.

به گزارش ایسنا هیروشی ایچیگایا، تكنسین سابق شركت سونی، دست به ساخت نوعی پوشاك زده كه از یك سیستم تهویه هوای داخلی برخوردار است.

0.130384001311411533_taknaz_ir.jpg

این پوشاك ژاپنی از دو پنكه كوچك برخوردار است كه در پشت آن دوخته شده اند و نسیمی خنك را چه در خیابان و چه در اداره در اطراف بدن كاربر ایجاد می‌كند.

این طراحی با كمك به سیستم خنك‌كننده بدن كار می‌كند. معمولا در زمان گرما، عرق در بدن تولید شده كه منجر به یك اثر خنك‌كننده می‌شود اما لباس با به دام انداختن این قطرات به دخالت در این فرآیند می‌پردازد اما این طراحی با لایه‌ای از هوای چرخان باعث تقویت تبخیر عرق می‌شود.

0.275067001311411536_taknaz_ir.jpg
دو پنكه پشت لباس، هوای تازه را داخل لباس آورده و سپس از آستین‌ها و یقه خارج می‌شود.

رطوبت نیز از پارچه عبور می‌كند.

این پنكه‌ها كه از قطری چهار اینچی برخوردارند با باتری‌های قلمی كه تا ساعتها دوام می‌آورند یا از طریق اتصال به یك رایانه با كابل یواس پی كار می‌كنند.

بخشهای اكتریكی این دستگاه برای شست‌وشو قابل جداسازی هستند. تنها عیب این طراحی، تاثیر بادكنكی آن در اثر چرخش هوا است.

edison bell

عضو جدید
خوبه که خنک می کنه اما فکر نکنم کسی بپوشه.خیلی زشت میشه.تو باشی میپوشی؟

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا
اینطوریش رو ندیده بودیم
فکرش رو بکن تو خیابون داری راه میری بعد فن پنکه ات داره بادت میزنه

edison bell

عضو جدید
امیدوارم.اما من چشمم آب نمی خوره.این لباس ها فقط واسه لباس کار خوبه

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب!وقتی گرمات باشه هر چی باشه میپوشی!!

edison bell

عضو جدید
اونوقت کاسبی چی میشه؟؟ در آمدم از کجا بدست بیاد؟؟؟؟:D

خیلی کارا هست که میشه باهاش پول در آورد.اما توصیه میکنم تو بهترین کارو انجام بدی.اونم این که برو شو.هر کن تا خرجت و بده.تازه کاری هم نمیکنی ،شستن چند تا ظرف و لباس با پخت و پز و تمیز کاری و چندتا کار دیگه،همین.جطوره؟:smile:

taraneh_de

عضو جدید
خیلی کارا هست که میشه باهاش پول در آورد.اما توصیه میکنم تو بهترین کارو انجام بدی.اونم این که برو ش.هر کن تا خرجتم بده.تازه کاری هم نمیکنی چند تا ظرف و لباس و پخت و پز و تمیز کاری و چندتا کار دیگه
داری اون روم رو بالا میاری!!!!!
:neutral:

soofiomid

عضو جدید
سفرهای درون شهری در محیط شلوغ وسایل نقلیه عمومی كه در هر زمان از سال به خصوص در تابستان افراد را در گرمایی بی‌امان قرار می‌دهد، شاید اكنون با طرح جدید یك طراح ژاپنی دیگر آنچنان آزاردهنده به نظر نرسد.

به گزارش ایسنا هیروشی ایچیگایا، تكنسین سابق شركت سونی، دست به ساخت نوعی پوشاك زده كه از یك سیستم تهویه هوای داخلی برخوردار است.

مشاهده پیوست 60187

این پوشاك ژاپنی از دو پنكه كوچك برخوردار است كه در پشت آن دوخته شده اند و نسیمی خنك را چه در خیابان و چه در اداره در اطراف بدن كاربر ایجاد می‌كند.

این طراحی با كمك به سیستم خنك‌كننده بدن كار می‌كند. معمولا در زمان گرما، عرق در بدن تولید شده كه منجر به یك اثر خنك‌كننده می‌شود اما لباس با به دام انداختن این قطرات به دخالت در این فرآیند می‌پردازد اما این طراحی با لایه‌ای از هوای چرخان باعث تقویت تبخیر عرق می‌شود.

مشاهده پیوست 60189
دو پنكه پشت لباس، هوای تازه را داخل لباس آورده و سپس از آستین‌ها و یقه خارج می‌شود.

رطوبت نیز از پارچه عبور می‌كند.

این پنكه‌ها كه از قطری چهار اینچی برخوردارند با باتری‌های قلمی كه تا ساعتها دوام می‌آورند یا از طریق اتصال به یك رایانه با كابل یواس پی كار می‌كنند.

بخشهای اكتریكی این دستگاه برای شست‌وشو قابل جداسازی هستند. تنها عیب این طراحی، تاثیر بادكنكی آن در اثر چرخش هوا است.

من عاشقه مایو سه تیکم تو تابستون,کلاه,عینک,دمپایی

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس اصل مقاومت و خودداری چی میشه؟
مقاومت و خودداری هم حدی داره!! من الانم توی هوای پنجاه درجه زندگی کردم!مشکلی هم ندارم! به اینا هم نیازی ندارم!ولی واس بعضی واقع و شرایط خوبه!