كي كجا قبول شد ؟

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام ،
منم با 650 شبانه شناسائي بين المللي قزوين قبول شدم.
به همه هم تبريك ميگم
با 650 روز سمنان رو میاورد .. متالورژی سمنان خیلی بهتر از قزوینه و تا زه پول هم نمیدی.. ولی الان دیگه از این حرف ها گذشته ایشالا خیر تو همینه .. منم که رفتم کرج.. آقا به شبانه ها چقدر وام میدن.. وام ندن که اوضاع میریزه بهم:surprised:

Amin.M.1986

عضو جدید
به به
میبینم که امشال همه ترکوندن
تبریک به همگی
خصوصا بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدن به خصوص شناساییش که گل وبلبله :)
این حس ناسیونالیستیت منو کشته.. سلاااااااممممممممم فرهنگ .. خوبی؟؟ نبودم یک مدت .. گیر و گرفتار بودم... بابا اون دانشگاه تهرانو ول کن.. مگه چی دیدی آخه .. اون دکتر سهی یه پایان نامه نداد من کپ بزنم:D .. اینم شد دانشگاه .. راستی استاد داور پروژم از دانشجو های قدیم سهی بوده تو ارشد:surprised: .. کلا که بیخیال دانشگاه تهران بشو.. بیا علم و صنعت.. من که میخواستم برم علم و صنعت اما نشد.. پارسال با رتبه ی من قبول شده بود اما امسال از دست این رییس جمهورتون ظرفیت تهران رو کم کرده بودن و من رفتم پژوهشگاه .. کار پژوهشی داشتی بیا پیشمون .. سفارشتو میکنم:biggrin::biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
این حس ناسیونالیستیت منو کشته.. سلاااااااممممممممم فرهنگ .. خوبی؟؟ نبودم یک مدت .. گیر و گرفتار بودم... بابا اون دانشگاه تهرانو ول کن.. مگه چی دیدی آخه .. اون دکتر سهی یه پایان نامه نداد من کپ بزنم:D .. اینم شد دانشگاه .. راستی استاد داور پروژم از دانشجو های قدیم سهی بوده تو ارشد:surprised: .. کلا که بیخیال دانشگاه تهران بشو.. بیا علم و صنعت.. من که میخواستم برم علم و صنعت اما نشد.. پارسال با رتبه ی من قبول شده بود اما امسال از دست این رییس جمهورتون ظرفیت تهران رو کم کرده بودن و من رفتم پژوهشگاه .. کار پژوهشی داشتی بیا پیشمون .. سفارشتو میکنم:biggrin::biggrin:

هم چين دل خوشي هم از تهران ندارم ا ولي دوسش دارم..
دكتر سهي جزء استااي كاردرست و خوش اخلاق و دوست داشتنيه .واسه همينه ميگم خوش به حال برو بچي كه شناسايي تهران قبول شدن چون رييس گروه شناسايي دكتر سهيه...
شما كارت غير اخلاقي بوده .. كپ زدن از پايان نامه .. چه جلافتا:biggrin::biggrin:
بعيد ميدونم دست از تهران بردارم و برم عشق و سنگك;)(كسي بهش ببرنخوره ها.. خدايي علم و صنعتم تو مواد حرف نداره)

casper.0021

عضو جدید
کاربر ممتاز
با 650 روز سمنان رو میاورد .. متالورژی سمنان خیلی بهتر از قزوینه و تا زه پول هم نمیدی.. ولی الان دیگه از این حرف ها گذشته ایشالا خیر تو همینه .. منم که رفتم کرج.. آقا به شبانه ها چقدر وام میدن.. وام ندن که اوضاع میریزه بهم:surprised:

تا اونجا كه من مي دونم حدود500 تومنيمي دن ولي نسبت به شهريش خيلي كمه....:(
راستي ممنونكه از دانشگامون دفاع كردي....:gol::gol::gol:
ولي يكي از دوستاي من با 540 سنمان قبول نشد.....

souphi

عضو جدید
منم با رتبه 507 روزانه خوردگي سهند قبول شدم، امسال سهميه رو كم كردن من انتظار استخراج علم و صنعت رو داشتم ولي از تبريز سر در آوردم :cry:

mostafa1984

عضو جدید
دانشگاه بابل

دانشگاه بابل

سلام و تبریک به همه بچه های درس خون، مخصوصا تبریک به اونایی که امسال قبول شدن.
من هم به آرزوم رسیدم!:)
  • رتبه: 189
  • شناسایی دانشگاه بابل
آرزوی موفقیت برای همه

Schneider

مدیر بازنشسته
بچه ها این رتبه هایی که میگین برا چه آزمونیه؟؟؟
کنکور ارشد یا کارشناسی؟؟

nano.gemini

عضو جدید
کمک

من متالوژیم ولی سرامیک قبول شدم. خیلی می ترسم چه کار کنم برم یا نرم. دغدغه خدمت ندارم.
رتبه ام 734 شده که شبانه سرامیک دانشگاه تبریزقبول شدم.

یه سوال دیگه نمیشه با این دوستی که خوردگی صنعتی اصفهان قبول شده و نمی تونه بره جامو عوضکنم.
بییای بدبختی!!!!! اول بیا یه سر طبقه ی مواد دانشگا تبریزو ببین، با 4تا از بچه ها صحبت کن!!! ببین چی می گن!!! پدر آدمو در می یارن الکی الکی، کل طبقه حداقل یه دو سه سالی پیرتر شدن!!!:confused: بیا ببین بعد تصمیم بگیر، راجع به استادا بپرس، بعد!!!! از ما گفتن بود!:razz:

Amin.M.1986

عضو جدید
شبانه پژوهشگاه دیگه امین جان
والا من چون از کنکورم راضی نبودم خودم نتیجه رو ندیدم و دوستان زحمت کشیدند رتبه ی منو دیدند .. واسه همینه که اینجا هم اول یک رتبه ای گفتم بعد عوضش کردم چون از بقیه پرسیدم و اونا هم یادشون نبود:biggrin:.. دوستم پدرشون تو سازمان سنجشه .. سعی میکنم برم رتبمو بپرسم و بیام دقیق بگم

m.mirjafari

عضو جدید
سلام بچه ها من با 650 شبانه شناسائي آموزش محور قزوين قبول شدم.چند تا سوال هم دارم:
كسي ميتونه بهم كمك كه آموزش محور چيه و چه مزيت و مضراتي داره؟؟؟؟؟؟؟/
همچنين اون دانشگاه وام ميده؟
چند روز تو هفته كلاسه؟

Neverhood

عضو جدید
بییای بدبختی!!!!! اول بیا یه سر طبقه ی مواد دانشگا تبریزو ببین، با 4تا از بچه ها صحبت کن!!! ببین چی می گن!!! پدر آدمو در می یارن الکی الکی، کل طبقه حداقل یه دو سه سالی پیرتر شدن!!!:confused: بیا ببین بعد تصمیم بگیر، راجع به استادا بپرس، بعد!!!! از ما گفتن بود!:razz:

تازه کلی هم پیش نیاز میخوره .