كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rap_w2w

عضو جدید
تحقیق مطالعات یک واحد مسکونی در شهر رشت

تحقیق مطالعات یک واحد مسکونی در شهر رشت

:)من یک تحقیق مطالعات واحد مسکونی در شهر رشت می خوام .... اقلیم و عملکرد و لیست فضا..... متشکرم

said92

عضو جدید
دوست عزيز ضمن تشكر چراغهايي كه بنده ديدم فاقد ترانس بود احتمالا 220 ولت و فروشنده عنوان مي كرد كه برقكش بايد قبل از گچكاري حلقه محافظ چراغ را بايد با گچ به سقف متصل كند

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزيز ضمن تشكر چراغهايي كه بنده ديدم فاقد ترانس بود احتمالا 220 ولت و فروشنده عنوان مي كرد كه برقكش بايد قبل از گچكاري حلقه محافظ چراغ را بايد با گچ به سقف متصل كند
پس احتمالا این چراغ ها رو من ندیدم و شاید به تازگی وارد بازار شده..
اگر به این صورت باشه شما میتونین در سقف فضایی رو برای قاب لامپ در نظر بگیرین که طبیعتا این امر باید قبل از گچکاری انجام بشه...

a.sh.b

عضو جدید
درخواست کمک فوری

درخواست کمک فوری

سلام ::gol:
اینجانب به پلان+نما+مقطع+پرسپکتیو یک مکان معروف در ایران نیاز دارم اگه محل اون مکان در پایتخت باشه چه بهتر.:surprised:
ممنون میشم اگه دارید سریعا" در اختیارم بگذارید. :redface:

با تشکر :gol:

mahdie kerahrodi

عضو جدید
اینجانب به پلان+نما+مقطع+پرسپکتیو یک مکان معروف در ایران نیاز دارم اگه محل اون مکان در پایتخت باشه چه بهتر.:surprised:
سلام پلان و نما و حجم موزه های هنرهای معاصر را کامل میتونید از سایت دریافت کنید

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستي اين نقل قول چند گانه يعني چي ؟ چراغش روشن بشه يعني چي مي شه ؟

نقل قول چند گانه برای زمانیه که شما بخوای توی یک پست در مورد چند پست قبلی توضیح بدی. و برای اینکه مشخص بشه داری در مورد چی و یا کی صحبت میکنی از نقل قول چند گانه استفاده میکنی. این طوری لازم نیست چند تا پست داشته باشی.
پراغش روشن بشه ینی وقتی قرمز میشه به این معنیه که توی پست شما پستهایی که ازشون نقل قول گرفتید هم تکرار میشن. اگه کافی نبود بگو بیشتر توضیح بدم.

يلدا

عضو جدید
سلام من واسه درس طراحي فني به يه مشكل بزرگ برخورد كردم از اونجايي كه موضوع طرح ما جايگاه خبرنگاران در استاديوم فوتبال هست و استاد ما هم فكر نكرده آخه دخترا رنگ استاديوم مي بينن كه بخوان يه همچين چيزي طراحي كنند. هنوز نتونستم يه خطم بكشم 5 شنبه هم تحويل دارم اگه ميشه طرحي كانسپتي خلاصه هر چيزي كه بشه ازش ايده گرفت ممنون ميشم كمكم كنيد.

Ali Bazmandegan

عضو جدید
معماری داخلی ایران در چه سطحی است.

معماری داخلی ایران در چه سطحی است.

به نظر شما چقدر معماران جوان ایران برای کار خود وقت می گذارند.آیا به این شغل به عنوان یک تفریح نگاه میکنند یا هنر.
:wallbash:

hamidarchitec

عضو جدید
به نظر من یک جور سردرگمی بین اکثر دکوراتورها هست که ناشی از اشفتگی روحی و معالعه کم و اعتماد به نفس کاذب میباشد

elham89

عضو جدید
فوري(طراحي بازارچه)

فوري(طراحي بازارچه)

سلام دوستان
من مي خوام يه بازار طراحي كنم اگه طرح و اسكيس از بازار داريدو به من كمك كنيد ممنون ميشم:redface:

ABOONADER

عضو جدید
؟؟؟؟نئوپلاسیستم؟؟؟؟چیه؟(د? ?س معماری جهان)

؟؟؟؟نئوپلاسیستم؟؟؟؟چیه؟(د? ?س معماری جهان)

نئوپلاسیستم یه دوره ای ازتاریخه که اتفاقات معماریی در آن رخ داد این مبحث مال درس آشنایی معماری جهانه اگه میشه کمک کنین لطفا;)

mohammad majidi

عضو جدید
طراحي و پلان هتل

طراحي و پلان هتل

سلام در مورد طراحي هتل و انواع پلان هتل اطلاعات و عكس ميخوام . فوري با تشكر:que::que::que:

ABOONADER

عضو جدید
کسی به دادمون نرسید خدایا به امید خودت

کسی به دادمون نرسید خدایا به امید خودت

:w34:درمورد این نئوپلاسیستم گفتم کسی هیچ اطلاعاتی درموردش نداره به ما بده.:w47:

parham_shokoohi

عضو جدید
به نظر من یک جور سردرگمی بین اکثر دکوراتورها هست که ناشی از اشفتگی روحی و معالعه کم و اعتماد به نفس کاذب میباشد
تا حدودی با نظر شما موافقم سردرگمی را بیشتر قبول دارم چون هنوز نمی دانیم که معماری داخلی چیست؟
به وبلاگ من هم سر بزنین اتفاقا منم یه نظر سنجی در این باب گذاشتم
خوشحال می شم نظر بدید...
http://ps-design.blogfa.com/

zhsaffar

عضو جدید
:w34:درمورد این نئوپلاسیستم گفتم کسی هیچ اطلاعاتی درموردش نداره به ما بده.:w47:
سلام.
دوست عزيزم اين يه جمله احتياج به تاپيك نداشت اگه در مورد نئوپلاسيسيم نياز به كمك داريد ميتونيد توي تاپيك كمك بپرسيد.
مبحث مورد سوال شما به سبك دي استايل مربوط ميشه كه توي يكي از تاپيكا داريم بهش ميپردازيم.تصميم دارم مطالب كاملتري هم اضافه كنم.اميدوارم به شما هم كمك كنه.اگه عجله داريد هم ميتونيد به wikipedia مراجعه كنيد و مطالب خوبي بدست بياريد.
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=73957

ha3an_khafan

عضو جدید

سلام دوست عزيز پلانهاي موزه هنرهاي معاصر رو ميتوني از
کد:
http://mihrab.blogfa.com/
بگيري

maral63

عضو جدید
salam be hame dostan.mikhastam bebinam hich kodom az shoma dostan proje moze ab ro nadarin.ma in term mozoe tarhemon moza ab hastesh.khahesh mikonam age kasi chizi dare vasam bezare.mamnon misham azaton

BaronCabbana

عضو جدید
درخواست پروژه نقد و بررسی دانشگاه هنر ومعماری

درخواست پروژه نقد و بررسی دانشگاه هنر ومعماری

سلام .

من دنباله یک پروژه نقد و بررسی دانشگاه هنر ومعماری میگردم .

توضیحات :

در هرجایی که بود قبوله مثل ایران - امریکا - سوئد - انگلستان و .....

اما ارزش نقد کردن و داشته باشه

حد اکثر تا دوشنبه 19/12/1387 نیاز دارم برای تحویل پروژه میان طرم میخواهم

mahsa-mt

عضو جدید
سلام من یه عالمه اطلاعات از کتابخانه هایی که از لحاظ معماری شرایط خوبی دارند اعم از عکس پلان و . . . لازم دارم در ضمن راجع به یک نوع مصالح یا عنصر جدید ساختمانی (فرقی نمی کنه در کجای ساختمان استفاده بشه ) عکس اطلاعات و مهم تر از همه دیتیل های اجراییش نیاز دارم ممننننننننننننننننننننننون میشم کمکم کنید:gol::smile:

niloofar68

عضو جدید
سلام به همگی خوبین؟
بچه ها من یه پروژه دارم موندم با کد بکشم یا دستی آخه با کد راندو کردن بلد نیستم نمیدئنم میشه اصن رنگ کرد یا نه پرسپکتیوم نمیدونم چه جوری باید باهاش بکشم از اون طرفم راندوی دستیمم قوی نیست دارم دیوونه میشم توروخدا یکی اگه چیزی میدونه بهم بگه مرسی

anaam

عضو جدید
مطلب بدين

مطلب بدين

سلام.بچه ها يه مطلب مي خوام راجع به طراحي landscapeبراي تنظيم شرايط محيطي بنا.please

angelia

عضو جدید
مسكوني

مسكوني

سلام دوستان . من مقاله در مورد طراحي پروژه برج ( مسكوني ) نياز دارم .لطفا من رو راهنمايي كنيد.

angelelham

عضو جدید
درخواست کمک!

درخواست کمک!

سلام کسی میدونه نماد انقلاب یا آزادی چیه؟

eMJey

متخصص AutoCAD
کاربر ممتاز
سوئیت دانشجویی

سوئیت دانشجویی

از بر و بچ کسی هست که طراحی سوییت دانشجویی کار کرده باشه.فوری
ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.