كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی يه ساختمون که نمای خوبی داشته باشه بهم معرفی می کنه برای تحليل می خوام:w27:

World Designer

عضو جدید
مسابقه معماری

مسابقه معماری

آقایون وخانومای محترم من می خوام(با اجازه شما)یه مسابقه تشکیل بدم مسابقه ی کروکی علاقه مندان کروکی های قشنگشون رو بزارن تا بقیه بهش نمره بدن ;) مرسی

MOHAMMAD HADI KH

عضو جدید
ماکت چهار فصل سال

ماکت چهار فصل سال

سلام . من چند طرح انتزاعی می خوام که بتونم باهاش ماکت چهار فصل رو بسازم.لطفا منم راهنمایی کنید.:cry::cry:;)

elnazjan

عضو جدید
salam man komak mikham darmareye tarahi dakheli namayeshgahe daemi betore kol darbareye tarahiye namayeshgahe daemi masalehT ya darbareye tarahi bimarestan (ke payan nameye khodame bayad kar konam)mitonin yarim bedin:cry:

mahsa-mt

عضو جدید
سلام مجدد يكي به من كمك كنه من تحليل فضا مي خوام تحليل راجع به فضاهاي داخلي ساختمان مثل اتاق خواب آشپز خونه و . . . هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم:w27::w33::w32:

niusha*

عضو جدید
سلام بچه ها کسی يه ساختمون که نمای خوبی داشته باشه بهم معرفی می کنه برای تحليل می خوام:w27:
خب عزیزم n تا ساختمون خوب داریم که نما هاشون جای بحث و تحلیل داره
کاش بگی تو چه موردی باشه بهتره؟
مثلا اگه مسکونی بخوای علاوه بر خونه های معروف یزد و کاشان و...یه خونه ای که من خودم هم نما و هم فضای داخلش و تحلیل کردم خونه ی تفضلی ها تو خیابان طالقانیه که به سبک وارطان ساخته شده.
اگه آموزشی میخوای به نظر من دبیرستان البرز نماش خیلی جای حرف داره
اگه از کارای خارجی بخوا هم که باز بستگی داره پیچیده یا ساده ...
کارای گری میتونه فکر کنم جواب بده البته کارای معروف و بیسیکی مثل خانه ی آبشارو ویلا ساوای هم جواب میده
ولی کاش دقیق تر میگفتی:redface:

niusha*

عضو جدید
سلام مجدد يكي به من كمك كنه من تحليل فضا مي خوام تحليل راجع به فضاهاي داخلي ساختمان مثل اتاق خواب آشپز خونه و . . . هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم:w27::w33::w32:
مهسا جان اول باید یه سری اطلاعات کلی راجع به هر فضا جمع آوری کنی که کتاب چهل کلید معماری داخلی قطعا خیلی کمکت میکنه.
بعد دیاگرامای ارتباط فضاها رو هم بررسی کنی و بعد همه ی اینا روی چند نمونه پلان نشون بدی

niusha*

عضو جدید
کاشکی میگفتید کدوم دبیرستان . پلان دبیرستانهای دارالفنون و البرز و انوشیروان پیدا میشه ؟ اگه دارین بزارین
من پلان البرزو دارم البته یه سری اطلاعات دیگه هم راجع بهش دارم اگه هنوز به دردت میخوره بگو بزارم

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوستان خوبید؟ من دریاره مسجد سپهسالار اطلاعات می خوام اگر مطلبی دارید ممنون میشم کمکم کنید..... یه سوال دیگه توی انجمن معماری دانشگاه شما چه کارایی انجام میشه؟....

کدخدا

مدیر بازنشسته
یه سری عکس یا مطلب راجب معماری ایران پهلوی دوم میخوام کسی داره.

joje mohandes

عضو جدید
سلام به همه ي دوستاي مهندسم عزيزان من مي خوام يك ويلا 48 متري با زير بناي 65 طراحي كنم
و به خاطر اينكه فضامون خيلي كوچيكه بايد حتما سيال يا همونfelexibel باشه از كسايي كه تو اين زمينه عكس يا پلان دارند خواهش ميكنم منو راهنمااي كنند

ارکیده

عضو جدید
سلام

من پروژه ي ترم پيشم رو كه دبستان بود رو گذاشتم تو سايت خواستي يه سري بزن شايد بدردت خورد

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=13667
سلام عزیزم مرسی از کمکت فقط اگه امکان داره می شه کانسپت کارت و استاندارد فضا ها و توضیحات مربوطه اشو (نما و مصالح و ...)و مشخصات اصلی پلانتو برام بذاری می خوام در مورد این کارت یه توضیحی به استادم بدم به عنوان پلان دبستانی که قبلا طراحی شده بازم مرسییییییییییی:gol:

ecsir

عضو جدید
خوب من يه مشكلي داشتم........

واسه متره دنبال يه پرژه با تمام نقشه هاي اجرايش مي گردم
كسي سراغداره......؟؟؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزيزم:w27:ببين ما قرار بود يه ساختمون طراحی کنيم که ورودیش مشخص باشه من اومدم چنتا از اينا رو(شکل منحنيا که ديدين) پشت سر ه هم از کوچيک به بزرگ قرار دادم يه چيزی شبيه اين عکس و یخرين جارو که قرار ورودی باشه بْرون زدگيش بيشتره و مشخص تر استاد طرحمو تاييد کر ولی گفت حالا بايدد يه کاربری برمش در نظر بگيرم و براش نما طراخی کنم ولی نمیدونم چی کار کنم را ستی کار من از نظر بزرگی اصلا اندازه ساختمونه تو عکس نيست بلندترين جاش 15 متره اگه باز نامفهومه بگين تا توضيح بدم ببينيدمن کارم منحنی نمی خوای اصلا اصل کارم مز بين بره

وضعیت
موضوع بسته شده است.