كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها کسی می دونه پلان جاهای مهم رو از کدوم سایت می شه گرفت؟
مثلا من هر چی اسکندریه رو گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم:(

nariman

عضو جدید
manabe

manabe

harkas manabe khub baraye doruse kardany be karshenasyie memary mishnase vasam esmeshun ro benevise ya age jozve khub dare befreste

nariman

عضو جدید
نیازمند کمک

نیازمند کمک

سلام
من یه پروژه متره میخواستم هرکی داره اگه لطف کنه ممنون.

gol2khtar

عضو جدید
salam dustan in term man bayad ye majmueye khadamatye beyne rahy tarahy konam!!!ke resturan,masjed,maghaze,tamirgah va parking dare!avalan ye nemuneye khareji mikham ke tahlil konam,va inke sitam ,bebine babolo babolsare,aslan nemidunam conseptam chi bashe.....................................................helppppppppppppppp meeeeeee

سلام دوست عزیز من یه نمونه ایرانی مجتمع مهتاب بین راه قم هستش که در مجله معمار 36 در مورد همه چیزش توضیح داده شاید تو طراحی بتنونه کمکت کنه

مريلا نظري

عضو جدید
سلام اول بايد بري بنياد مسكن و از طرح هادي اونجا براي مطالعات كمك بگيري .بعد تحقيقات رو تكميل كني و انها را رو شيت ارائه بدي و بعد با توجه به نقشه ماكت روستا رو بسازي . :)

marjan.h

عضو جدید
بچه ها راجع به کلیسای ارتدکس یا نماز خانه ی حضرت مریم مطلب دارین؟البته به جز کتاب نیکلای مارکف.

maral55

مدیر بازنشسته
بچه ها راجع به کلیسای ارتدکس یا نماز خانه ی حضرت مریم مطلب دارین؟البته به جز کتاب نیکلای مارکف.

من یه کتاب دارم به اسم کلیسا های ارمنیان ایران
این کلیساها اسمشون همینه؟اسم دیگه ندارن؟گشتم تو کتاب همه چی بود غیر از ارتدکس!

marjan.h

عضو جدید
من یه کتاب دارم به اسم کلیسا های ارمنیان ایران
این کلیساها اسمشون همینه؟اسم دیگه ندارن؟گشتم تو کتاب همه چی بود غیر از ارتدکس!
مرسی مارال جان.آره اسمش همینه .کار نیکلای مارکفه.فکر کنم توخیابان دکتر مفتح باشه.یه سر می رم ببینم چی دستگیرم می شه.!

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم سلام و باز هم زحمت براي دوستان عزيز.
كسي پلان مجتمع مسكوني تايمز 1و2 آندو رو نداره . تو اينترنت گشتم يكسري عكس پيدا كردم اما پلانش رو نديدم. كتابخونه دانشگاه هم بسته است . چهارشنبه بايد دربارش توضيح بدم بد جور گير افتادم . لطفا اگر كسي پلانش رو داره برام بزاره .
يك دنيا ممنون .

habib_mohamadi

عضو جدید
سلام حبیب جان . کجایی بابا دلمون تنگ شد واسط .
طرح 5 داری ؟
منم طرح 5 دارم . ما مجموعه مسکونی هستیم . من باید در مورد مجموعه مسکونی پایدار مطالعه کنم :(
سلامبر نینو عزیز
آره طرح 5 هستم.تازه باید هفته دیگه طرح 4 رو ارائه بدیم.
پروژه نهایی هم گرفتم.موضوعم رو هنوز مشخص نکردم.
ما داریم یه پروژه مسکونی رو گروه گروه تحلیل می کنیم.
سایت رو هم بهمون معرفی کردن.
شما چی کار می کنید؟کجا هستین؟
منابعت چیا هستند؟
تازه کپی یه کتاب گیرم اومده که موضوعش مبانی نظری طراحی مجتمع های زیستی(طراحی فضاهای شهری).
شما چی کارا کردین؟;)

nino

مدیر بازنشسته
سلامبر نینو عزیز
آره طرح 5 هستم.تازه باید هفته دیگه طرح 4 رو ارائه بدیم.
پروژه نهایی هم گرفتم.موضوعم رو هنوز مشخص نکردم.
ما داریم یه پروژه مسکونی رو گروه گروه تحلیل می کنیم.
سایت رو هم بهمون معرفی کردن.
شما چی کار می کنید؟کجا هستین؟
منابعت چیا هستند؟
تازه کپی یه کتاب گیرم اومده که موضوعش مبانی نظری طراحی مجتمع های زیستی(طراحی فضاهای شهری).
شما چی کارا کردین؟;)

سلام آقا حبیب گل ، از این طرفا
ما هم موضوعات رو تقسیم کردن سایت ما تهرانه موضوع من شهر پایداره . الان دارم میگردم
http://www.miarch.com/
از این سایت هم مطلب انگلیسی میتونی بگیری ;)

fati khanoom

عضو جدید
ما پروژمونو استاد گرفت اصلا نگران نباش خيلي راحته بستگي داره استاد تا چه حدي بخواد بايد نقشه از روستا تهيه كني يه سري چيزارو روش مشخص كني اگه هيچ كدوم ازين اطلاعاتو كه چيا بايد بذاري نداري استاد ما با انصاف بود بهمون يه ليست داد گفت بايد اين مطالبو نقشه هارو داشته باشين اگر خواستي ميتونم اون ليستو برات پيدا كنم و بذارم:)

fati khanoom

عضو جدید
كمك

كمك

من كمك ميخوام
واسه طرح 3 احتياج به نمونه كار دانشجوهاي ديگه دارم بايد اين نمونه هارو ارئه بدم ترجيحا موزه يا فرهنگسرا ميخوام:cry:

fati khanoom

عضو جدید
لطفا به من هم كمك كنيد
من نمونه كاره ماكت دانشجوهاي طرح 3 رو ميخوام:cry::confused:

Bache porroo

عضو جدید
سلام وقت همگی بخیر 1مشکل !! :razz:
این ترم طرح 4 دارم و موضوع (سرای سالمندان ) هستش . تو بعضی از سایتها گشتم پلانی پیدا نکردم . بیشتر توضیح داده تا به جزئیات بپردازه
اگه کسی از دوستان منبعی سراغ داره و یا در همین سایت مطلبی هست لطفا راهنمایی کنید . مرسی از همه
موفق باشید ;)

marya_com

عضو جدید
من كمك ميخوام
واسه طرح 3 احتياج به نمونه كار دانشجوهاي ديگه دارم بايد اين نمونه هارو ارئه بدم ترجيحا موزه يا فرهنگسرا ميخوام:cry:
ok mituni beri kare bachehaye khorasgan tarh 3 ra bebini sayte
www.memarism.com man tarhe 1 hastam vali ma ham bayad muze tarahi konim daram donbale 1 mozue khub bara muze migardam age pishnahadi dari mamnun misham komak koni masalan hava faza- nur-nojum​

mig_3218

عضو جدید
:)salam bacheha
man in term tarahi bimarestan 100 takhte khabe daram ama ghablesh bayad motaleat dashte bashim kasi dar morede motaleate bimarestan mesle otagh amal va chizaye dige va abade vasayel chizi dare mamnon misham mano rahnamaee konid

marya_com

عضو جدید
موزه

موزه

سلام من برای انتخاب نوع موزه ام کمک می خوام دنبال 1موضوع جالبم
دوستام موضوع هایی مثل : نور-رقص-قران-موسیقی -نجوم-...... را انتخاب کردند
لطفا شما هم پیشنهاد بدید من باید 2شنبه تحقیقاتم را راجع به موضوعش بدم
ولی هنوز موضوعش را انتخاب نکردم:cry:

*arch*

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظر شما د رمورد تئاتر + معماری (خصو صیات معماری و تئاتر را با یکدیگر جمع کنیم ) چه ایده و کانسپتی می شه داد؟
یعنی تئاتر و معماری چه تاثیری رو ی یکدیگر دارند؟:surprised:
خواهش می کنم هر کسی نظری داره بهم کمک کنه؟ خیلی فوریه

Amir*taksa

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظر شما د رمورد تئاتر + معماری (خصو صیات معماری و تئاتر را با یکدیگر جمع کنیم ) چه ایده و کانسپتی می شه داد؟
یعنی تئاتر و معماری چه تاثیری رو ی یکدیگر دارند؟:surprised:
خواهش می کنم هر کسی نظری داره بهم کمک کنه؟ خیلی فوریه
معماري نشان دهنده هويت و فرهنگ هر جامعه هست همينطور تئاتر هم نشان دهنده هويت و فرهنگ هر جامعه هست
تئاتر و سينماي قوي باعث بيشتر شناخته شدن و پيشرفت هر كشور و شهر است
معماري خوب هم سطح فرهنگ هر جامعه رو بالا ميبره و 1جوري اون كشور رو معرفي و داراي شخصيت ميكنه
معماري با نشان دادن بصري و تئاتر با نشان دادن سمعي و بصري دارن كشور خودشونو معرفي ميكنن
معماري و بناها به وسيله خطوط و ايده طراح به طور غير مستقيم با زبان معمار هميشه با مخاطبين حرف ميزنن
تئاتر هم مسائل و مشكلات و...جامعه رو بطور غير مستقيم با زبان بازيگران معرفي ميكنه
بهترين ايده واسه اين موضوع ميتونه 1طرح معرف يا 1طرحي كه پيشرفت رو نشون ميده و يا 1طرحي كه نشان دهنده هنر و فرهنگه باشه
شكلشم نگفتم چون ايدش بايد از ذهن خودت طراوش كنه معمار عزيز;):gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.