كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

archi_arch

مدیر بازنشسته
عزیزم لطف کن هر مطلبی رو تو تاپیک خودش قرار بده باید سوالتون رو تو تاپیک سوالات و درخواستها مطرح میکردین
و لطف کنید قبل از ارسال تاپیک جستجو کنید.
اینجارو بینین؟
مراحل اجراي استخر

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من به کی بگم؟:que::que::que::que::que:
چرا شکلکهایی که من تو صفحه ی مانیتور سیستم شخصی ام می بینم مثل ماست اند؟ چرا ؟:cry:
از وقتی که سایت هک شده بود اینطوری شده:cry::cry:
جای دیگه دیدم تکون می خورن به خدا!!!!!!!!!!!!!!!!
الان اینها رو می بینین؟ تکون می خورن . اما من بی حرکت می بینمشون ....:cry:
همه شون خشکشون زده!:(:mad:
فکر می کردم مال همه اینطوریه تا اینکه دو روز قبل دیدم ای دل غافل:confused::confused::confused:
خب اینم یه جور سواله دیگه

archi_arch

مدیر بازنشسته
سیمین جون انتی ویروست چیه؟ بعضی وقتها انتی ویروسها اینطورین و نمیذارن شکلکها حرکت کنن.مثلا زون الارم واسه من اینطوری میشد! اگه نه یه بار کوکیهاتو پاک کن دوباره بیا ببین درست میشه؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیمین جون انتی ویروست چیه؟ بعضی وقتها انتی ویروسها اینطورین و نمیذارن شکلکها حرکت کنن.مثلا زون الارم واسه من اینطوری میشد! اگه نه یه بار کوکیهاتو پاک کن دوباره بیا ببین درست میشه؟

بله زون آلارمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(ممنون آرچی جونم:love:.
خدا تو رو برا من نگه داره
به خاطر اینم که شده باید آنتی ویروسم رو عوض کنم! عجب آنتی ویروسه فضولیه :biggrin:به همه چی کار داره حسابی کفرم رو در آورده بود خوب شد:w12:

samirat

عضو جدید
خواهش از دوستان معماری

خواهش از دوستان معماری

برای یک زمین شمالی با بر 5 متر و طول 12 متر بهترین نقشه ای که به نظر شما خوب است را برایم رسم فرمایید دو طبقه و در صورت امکان دارای پارکینگ

aref-arch

عضو جدید
پروژه خانه هنرمندان

پروژه خانه هنرمندان

سلام عرض میکنم خدمت دوستان بزرگوار سایت باشگاه مهندسان ایران در بخش معماری:

خواهر من پایان نامشون خانه هنرمندانه.....
از دوستان اگه مطلبی یا عکسی در مورد خانه هنرمندان دارن ... اگه لطف کنن ممنون میشم ... با تشکر :heart: :gol:

memar bashe

عضو جدید
سلام بچه هاکمک میخوام فوری

سلام بچه هاکمک میخوام فوری

;)درباره خرپا توضیح کامل می خوام می تونید کمک کنید

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز لطفا از این به بعد سوالات خودتونو در تاپیک سوالات مطرح کنید...

خرپا سازه‌ای صلب از واحد‌های مثلثی شکل است که از اتصال اجزای باریک و بلند ساخته شده است. خرپا‌ها توانایی تحمل نیروهای کششی و فشاری را دارند.
دراین گونه سازه‌ها به علت عدم نیروی برشی و لنگر خمشی اتصالات بصورت مفصلی است.
خرپا بر حسب تعریف از مجموعه‌ای از اعضا‌یی بوجود می‌آید که همگی در یک صفحه قرار داشته و ترکیب آنها یک شبکه مثلثی ایجاد نماید. چون در خرپا‌ها فرض می‌شود که اعضا در انتهای خود به اعضای دیگر لولا شده‌اند بنابر این شکل مثلثی تنها شکل پایدار خواهد بود.
خرپاها به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند:
  • خرپا ساده
با مفصل نمودن سه عضو در انتهای یکدیگر و ایجاد شکل مثلث ساده تشکیل شده است. توسعه خرپا هر بار با اضافه نمودن دو عضو و یک گره صورت می گیرد. اعضای جدید در گره جدید به یکدیگر مفصل شده و انتهای دیگر آنها به گره های موجود مفصل می گردند.
  • خرپا مرکب
  • خرپا مبهم

پلی که از خرپا ساخته شده‌است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من فردا امتحان ايستايي دارم ولي هنوزم نهفميدم چرا با اينكه اتصالات خرپا جوش و پرچه بي خيال كوپل ميشيم!همين جور الكي فرض ميكنيم اتصالاتش پين و ميگيم كوپل نداره؟؟!!!:surprised:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتصالات رو برای سادگی محاسبات ریوولوت در نظر میگیریم مثال سادش قیچی هست
با این کار ما اعضا رو طراحی میکنیم نه نوع و چگونگی اتصالات
اعضو های ما هم فقط همون بار ها رو تحمل میکنند(تقریبا)
اتصالات طراحیشون فرق داره

آخرین ویرایش:

nima**

عضو جدید
ايجاد آرامش در فضا

ايجاد آرامش در فضا

بچه ها من مي خوام توي يكي از كارام يه فضايي را به وجود بيارم كه فرمش آرامش را در افراد القا كنه واسه همين يه فرم منحني براش در نظر گرفتم چون طبق مطالعاتي مه داشتم به اين نتيجه رسيدم كه اصولا اين جور فرم ها ميتونن يه همچين حسي را القا كنن .حالا از شما مي خام كه نظرتونا راجع به اين فرضيه بدين و به من تو اين كارم كمك كنين .لطفا

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من مي خوام توي يكي از كارام يه فضايي را به وجود بيارم كه فرمش آرامش را در افراد القا كنه واسه همين يه فرم منحني براش در نظر گرفتم چون طبق مطالعاتي مه داشتم به اين نتيجه رسيدم كه اصولا اين جور فرم ها ميتونن يه همچين حسي را القا كنن .حالا از شما مي خام كه نظرتونا راجع به اين فرضيه بدين و به من تو اين كارم كمك كنين .لطفا

فقط فرم نیست که آرامش القا می کنه متریال فضا ،رنگ فضا، حتی صداها هم می تونن آرامبخش باشن . مثلا اگه بتونیم آب رو بکشیم به فضا.....;)
فرم سیال ، فرمی که با محیط خوب کنار بیاد . مثلا من این ترم تو طرح کتابخونه ام از سیالیت استفاده کردم که نزدیکه به کانسپت شما. چون آرامش هم القا می کنه خود به خود ....
این دو تا عکس ماکت اتود همون کتابخونه است که گفتم
اون قسمت داخل دایره هم حذف شده

پیوست ها

• IMG_3009.jpg
    IMG_3009.jpg
    56.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • IMG_3010.jpg
    IMG_3010.jpg
    69.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

تاران

عضو جدید
پلان فرهنگ سرا

پلان فرهنگ سرا

:gol:سلام .من به پلان یه فرهنگ سرا نیازدارم. ممنون میشم اگه راهنمایم کنید.:gol:

chista233

عضو جدید
سلام منظورت چه جور پلانیه یکی از کارای خودمونو می خوای یا دنبال یه کار معروف می گردی.
می تونی یه خرده توضیح بدی؟ برای چه کاری می خوای؟

ghadami

عضو جدید
ديتيل

ديتيل

:gol:با سلام
دوستان عزيز از تون مي خوام اگه در مورد جزييات اجرايي استخر و جكوزي و سقف شيبدار اطلاعات يا فايلي داري براي من ارسال بفرستيد.

mahshid_aghaee

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

درخواست مقاله
مقاله راجع به "ایستایی" جهت ارائه به استاد و کسب نمره قبولی
هرچی توپ تر بهتر!
فوری و فوتی
لطفا تا امشب
با تشکرات فراوان
--------------------------------------
به داد این درمونده برسید لطفا
دانشجوی معماری بی تقصیر

reza556182

عضو جدید
:gol:با سلام
دوستان عزيز از تون مي خوام اگه در مورد جزييات اجرايي استخر و جكوزي و سقف شيبدار اطلاعات يا فايلي داري براي من ارسال بفرستيد.
با سلام و خوش آمد گویی
در تالار مهندسی معماری یه سرچ کنی کلی مطلب پیدا می کنی. اگه پستهاتو اونجا ایجاد کنی خیلی بهتره و سایت انسجام بیشتری پیدا می کنه.

مینا کشانی

عضو جدید
هر جوری هست جواب منو بدین خواهشا!

هر جوری هست جواب منو بدین خواهشا!

با سلام
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب !
من مرحله اول آزمون ارشد طراحی شهری رو قبول شدم و حالا باید امتحان اسکیس بدم:cry:
میدونین که باید از چه سدی بگذرم :( حالا فقط ازتون میخوام هر کی درباره این امتحان اطلاعاتی داره بهم بده لطفا.
درباره مثلا:
نمونه سوئالاهی سالای قبل
این که چه چیزایی رو باید تو شیتم بذارم حتما
چی از همه مهمتره
پرزانته چه وضعیتی داره
و کلا اینکه چه کار باید بکنم

فقط قبلش بگم که قصد رفتن هیچگونه کلاسی رو ندارم
و بعدشم که پیشاپیش ممنونم

paramiss_18

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

:redface:salam mikham makete dakheli az 1 khuneye maskoni 70metri besazam behem begin ba chi besazam behtare chon avalin maketiye ke misazam va inke moblomanesho ba chi besazam chon amade birun nadaran mer300000000

paramiss_18

عضو جدید
rahnamii mikham

rahnamii mikham

salam dostan mikham 1makete dakheli az 1khune 70metri besazam
avalin maketiye ke misazam yeki behem bege ba chi besazam rahattaro tamiztar darmiyad ghashangam mishe va inke moblomanesho ba chi besazam chon birun natunestam peida konam mer300000

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب !
من مرحله اول آزمون ارشد طراحی شهری رو قبول شدم و حالا باید امتحان اسکیس بدم:cry:
میدونین که باید از چه سدی بگذرم :( حالا فقط ازتون میخوام هر کی درباره این امتحان اطلاعاتی داره بهم بده لطفا.
درباره مثلا:
نمونه سوئالاهی سالای قبل
این که چه چیزایی رو باید تو شیتم بذارم حتما
چی از همه مهمتره
پرزانته چه وضعیتی داره
و کلا اینکه چه کار باید بکنم

فقط قبلش بگم که قصد رفتن هیچگونه کلاسی رو ندارم
و بعدشم که پیشاپیش ممنونم

سلام اولا به باشگاه خوش اومدین:smile:
دوما یه نگاه به تاپیک های برنامه ریزی .... و همچنین کارشناسی ارشد بندازید . دوستی به اسم آزاده جان در این مورد اطلاعات خوبی داره . می تونی ازش کمک بگیری . اگه سوال خاصی داری بهش پیام خصوصی بزنی یا تو تاپیک ارشد بگی بزودی جوابت رو می ده.
موفق باشی :gol:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam dostan mikham 1makete dakheli az 1khune 70metri besazam
avalin maketiye ke misazam yeki behem bege ba chi besazam rahattaro tamiztar darmiyad ghashangam mishe va inke moblomanesho ba chi besazam chon birun natunestam peida konam mer300000
سلام .
به باشگاه خوش اومدین.:smile:
لطفا فارسی تایپ کنید .
در مورد متریال ماکت حتما به تاپیک کارگاه ماکت سازی مراجعه کنید .
در مورد مبلمان هم که بیرون هست چرا نتونستید پیدا کنید؟:surprised:
اگه سوالی داشتی بهتره تو همون تاپیک مطرح کنی تا زودتر جواب بگیری;)

موفق باشی دوست من:gol:

mehrazin_f

عضو جدید
سلام اگه ممکنه راجع به کنتراست و انواعش با عکس توضيح بدين.خيلی مرسی

تاران

عضو جدید
کارهای دانشجویی

کارهای دانشجویی

سلام من یک طرح و پلان فرهنگ سرا از کارهایی که دانشجوها خودشون ارائه دادن و طراحی کردن میخواستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.