كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندس فعال لطفا جواب بده.فرق بین ایوان وبالکن و تراس چیست.سریع جواب بدهید .لطفا:)

از نظر ما عمرانیا ، ایوان قبل از ورودی به خونه قرار داره ، طولش به اندازه عرض خونه هستش و حتماً هر در طبقه بالای همکف و بالاتر قرار داره ، بالکن ، توی قسمت پشت ساختمان قرار داره ، فضای محدودی داره برای رخت پهن کردن بکار میره :) تراس هم قبل از ورودی خونه قرار داره مثل ایوان فقط خیلی باکلاستره و توی همکف اجرا میشه که شما بری توش میز صندلی بذاری حالش و ببری :)
حالا اگرم اشتباه گفتم از نظر شما معمار بزرگ شرمندم :) در حد بنایی گفتم .

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ممنون از کمکتون.خیلی امتیاز دادید تا به سوالات شما تا حد امکان جواب هم بدهیم.:redface:یعنی تا وقتی من فعال نشوم با کسی همکاری نمیکنم
چه جالب آقا سعید هر چی فعالیت مفید کنی امتیازشم میگیری شمابه تعداد پستات نمیخوره فعالیتت زیاد باشه؟ در ضمن اینجا خبری از رقابت نیست که میخوای با nino رقابت کنی:)
چون تازه واردی گفتم بهت بگم

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مارال ninoكجان؟؟من واقعا كمك مي خوام:confused:

عزیزم نینو ترم آخره مارال هم همین طور گرفتار پروژه هاشون هستند . من براشون پیام خصوصی فرستادم اما هنوز جواب ندادن . یعنی اینکه دیر به دیر وصل می شن:)

aref-arch

عضو جدید
سلام دوستان...من یه ماه پیش داشتم تو سایت گشت می زدم...یه تاپیک بود که یکی از دوستان چند نمونه فایل ورد گذاشته بودند که پروژه درس تنظیم شرایط محیطی بود
هرچی می گردم پیداشون نمی کنم...از دوستان و مدیر تالار خواهش می کنم اگه آدرس اون تاپیک رو بذارن یا به من ایمیل بزنن..تا یه عمر دعاشون می کنم :heart::gol:

سلام .خواستم اگر بتونین به من کمک کنید.برای طراحی ساختمان شورای شهر و تالار شهر استادم گفته باید پوسته ای و مفصلی کار کنم ولی من هیچ تجربه ای ندارم:cry: خواستم بدونم شما برای کانسپت و طراحیم می تونین کمکم کنید؟:(تا تحویل فقط 2ماه وقت دارم.خواهشن کمک کنید:cry:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .خواستم اگر بتونین به من کمک کنید.برای طراحی ساختمان شورای شهر و تالار شهر استادم گفته باید پوسته ای و مفصلی کار کنم ولی من هیچ تجربه ای ندارم:cry: خواستم بدونم شما برای کانسپت و طراحیم می تونین کمکم کنید؟:(تا تحویل فقط 2ماه وقت دارم.خواهشن کمک کنید:cry:

اوووووووووووووووووووووووووووووووو تا دو ماه!!!:eek:
نگران نباش برا شروع بهتره چند نمونه کار از نوع پوسته ای و مفصلی ببینی و مطالعه کنی . برای نمونه یه نگاه به کتاب معمار مهندس ساختار بنداز;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام دوستان...من یه ماه پیش داشتم تو سایت گشت می زدم...یه تاپیک بود که یکی از دوستان چند نمونه فایل ورد گذاشته بودند که پروژه درس تنظیم شرایط محیطی بود
هرچی می گردم پیداشون نمی کنم...از دوستان و مدیر تالار خواهش می کنم اگه آدرس اون تاپیک رو بذارن یا به من ایمیل بزنن..تا یه عمر دعاشون می کنم :heart::gol:

فکر میکنم منظورت این تاپیک باشه نه؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=21548&page=2

اینم ببینی بد نیست شاید به دردت بخوره
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=20499&#post13993

marzie a

عضو جدید
اثمح ئث

اثمح ئث

سلام
من در باره ی مصالح در باستان (ایران .مصر.یونان باستان)به اطلاعات نیاز دارم .لطفا اگر مطلبی دارین بفرستین.
www.m.afsary@gmail.com

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها...من شدیدا به 2 تا فونت اتوکد احتیاج دارم...هر کس داشت لطفا با پیام خصوصی برام بزاره....یک دنیا ممنون.....

dgnlstyle.shx
ltype.shx

mehdimoghimi

عضو جدید
كي دنبال كار مي گرده؟

كي دنبال كار مي گرده؟

سلام به همه دوستان

من به ٢ نفر ليسانس معماري نياز دارم يكي آقا و ديگري خانم
شغل ها :
خانم بايد در مورد تاسيسات و تجهيزات ساختمان هاي عمومي مثل هتل مهمانسرا و ... اطلاعات داشته باشه و نيز توانايي و امكان سفر به شهرهاي ديگر براي نظارت بر پروژه ها را دارا باشه

آقا بايد در مورد ساخت و ساز ساختمان هاي سنتي ايران اطلاعات كامل داشته باشه ( سازه هاي خشتي و گلي) و آمادگي حضور ٢ ماهه در جزيره قشم را دارا باشه

در صورت تمايل رزومه هاتون رو به اين آدرس ايميل كنيد
mehdi.moghimi@yahoo.com
موفق باشيد

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
طراحی ، کنترل یک ستون برای بار محوری 300 تن !!!!

طراحی ، کنترل یک ستون برای بار محوری 300 تن !!!!

اینم یک نوشته برای اینکه حداقل 5 حرف باشه :)

پیوست ها

• Resize of DSCF0071.JPG
    Resize of DSCF0071.JPG
    43.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوستان من موضوع طرحم تجاری تو طراحی رستوران و کافی شاپ دچار مشکل شدم اگه نمونه دارین برام بذارین ممنون میشم

mahmood1

عضو جدید
ببین اصلا ربطی به نقاشی نداره منم مثل خودت هیچی بلد نبودم هیچی .از همه همین سوال میپرسیدم.می تونی

mahmood1

عضو جدید
نظر منم همینه همش شده دیوار یه ذره خالیش کن.زیرشو خالی کن شاید بهتر شد.یعنی رو هوا ادامه بده زیرشو خالی کن.موفق باشی

mahmood1

عضو جدید
اطلاعات درباره موزه فرهنگ رنزو پیانو در پاریس(ممنون میشم)(پروزه نقدمه):cry:

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز قبل از اینکه من درباره این رابطه توضیح بدم باید خدمت شما عرض کنم که شما هنوز کاربرد و رده کاری این رشته رو نمیدونید و تنها به شنیده هایتون اکتفا کردید...رشته معماری رشته ای 1 سویه نیست که بخواین اون رو تنها با یک هنر یا حرفه شناخت......رشته معماری یک دنیاست و هیچ انتهایی ندارد همان طور که بزرگان این رشته به این نکته اعتراف کردند....
من به شما توصیه میکنم برای آشنا شدن به این رشته کتاب های بزرگان این رشته رو مانند..تادائو آندو...نورمن فاستر...لوکوربوزیه....کالتراوا....زاها حدید..و ..... رو مطالعه کنید....

VAHID_BM

عضو جدید
وقتی یک دوست به کمک نیاز دارد!!!!

وقتی یک دوست به کمک نیاز دارد!!!!

سلام
من به برنامه های شبیه سازی ((contamw,phoenics,lightscape))و یا مشابه شون نیاز دارم
کسی هست که به من کمک کنه؟؟؟:gol:

gol2khtar

عضو جدید
نمی دونم چرا همیشه سئوالات ما توی این جا بی پاسخ می مونه واقعا جای خالی نینو و مارال حس میشه؟:cry:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا همیشه سئوالات ما توی این جا بی پاسخ می مونه واقعا جای خالی نینو و مارال حس میشه؟:cry:
الهی بگردم... درسته که مارال و نوشین نیستن اما عزیزم یکی هست مثه این اق سعید گل... هر چی بگه بلده. رو نمیکنه

Atropatkan

عضو جدید
دوستان معماری نظر بدند

دوستان معماری نظر بدند

سلام عزیزان
درخواست نظرات شما عزیزان رو نسبت به سایت در قسمت معماری دارم.:gol::twisted::gol:
لطفا اگه کم و کاستی هستش به ایمیل های زیر یا در همین تاپیک اعلام کنید.
اگه سایتی یا وبلاگی رو جا انداختیم به ما ایمیل کنید.

با تشکر طاهر:gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
الهی بگردم... درسته که مارال و نوشین نیستن اما عزیزم یکی هست مثه این اق سعید گل... هر چی بگه بلده. رو نمیکنه
نظر لطفت زرناز جون...من اگه کاری از دستم برای بچه ها بر بیاد کوتاهی نمیکنم.....وظیفمه....

وضعیت
موضوع بسته شده است.