كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یعنی یکی پیدا نمیشه که یه دانشکده ی معماری طراحی کرده باشه؟؟؟؟؟؟
بد جوری نیاز دارم:wallbash:

Art land

عضو جدید
کمک برای طراحی مرکز تجاری

کمک برای طراحی مرکز تجاری

سلام به همه دوستان این تالار.من یک تازه واردم...:)
کسی راجب مرکز تجاری مطلب،پایان نامه،عکس داره که به طراحی یک مرکز تجاری کمک کنه

arad.arch

عضو جدید
سلام بچه ها من پلان يه خوابگاه دانشجويي و ميخوام با ظرفيت 200نفر اگه داريد ممنون ميشم به من بديد مرسي.[/quote

تو رو خدا يعني كسي نيست كه به داد من برسه بابا يكي كمك كنه:cry:

یلدا جون
تاپیک نقشه های معماری همین سایت نگاه بکن:smile:
یه .....چیزایی ....می یابی:smile:

vava

عضو جدید
vava

vava

سلام من نیاز به چند پلان مسکونی دارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟:cry::cry::wallbash::w00::w09:

vava

عضو جدید
یلدا جان من 2ترم پیش طراحی خوابگاه داشتم اتفاقا کار خوبی هم شد خوشحال میشم کمکت کنم اما نمیدونم چطور برات بفرستم:confused:

F.P

عضو جدید
ای بابا، همه این ترم طراحی دانشکده معماری دارن؟
خوب منم تحلیلشو می خوام :cry:
هیچکی نمی تونه 1 سایت به من معرفی کنه؟ :(

يلدا

عضو جدید
یلدا جان من 2ترم پیش طراحی خوابگاه داشتم اتفاقا کار خوبی هم شد خوشحال میشم کمکت کنم اما نمیدونم چطور برات بفرستم:confused:
مرسي اگه اين لطف و كني ممنون ميشم چون خيلي نياز دارم دقيقا نميدونم بايد چه طور واسم بفرستي اگه ميشه از بچه هايي كه عضو فعال سايت هستند بپرس كه بايد چه جور بفرستي بازم ممنون:gol:

zhsaffar

عضو جدید
بابا یعنی یکی پیدا نمیشه که یه دانشکده ی معماری طراحی کرده باشه؟؟؟؟؟؟
بد جوری نیاز دارم:wallbash:

من ترم دوم هستم و مطمئن نیستم بتونم خیلی کمکت کنم ولی تو کتاب "مفاهیم پایه در معماری" قسمت واژگانش تو زیر قسمت "طراحی فضا ها متناسب با ویژگی استفاده کننده از آن" یه طرح هم از مدرسه معماری داره. شاید بتونه بهت ایده ای بده.

zhsaffar

عضو جدید
سلام
من تحقیق ( تاثیر اقلیم گرم و خشک بر معماری) رو برداشتم
البته معماری ایران
لطفا کمکم کنید
اگه مطلبی دارید لطفآ واسم بفرستید
ممنون

شاید بتونی از این کتاب استفاده کنی:

"ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک ایران" نوشته محمود توسلی

t@her.cr@zy

عضو جدید
--

--

salam be dostan.hamaton matalebe jaleby darin.vali chera kasi az chizaee ke khodesh
be ona reside harfi nemizane ye ebtekar,ye sabk,ye ide,ya .....:cool:.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی!
میشه اگه مطلبی در مورد موزه هنر های معاصر ماریو بوتادر سئول دارین به من کمک کنین!:)

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این ترم طرح 3 دارم و داریم روی یه تحقیق در مورد فضاهای فرهنگی کار می کنیم تا الان هم فکر کنم بد نشده باشه قسمت فرهنگی time saverرو هم ترجمه کردیم برای ریز فضاها ......می خوایم در آخرش چند تا موزه خوب و جدید رو تحلیل کنیم .....اگه کسی پیشنهاد ویا مطلبی داره ممنون میشم بذاره;) من هم قول میدم به محض این که تموم شد فایلشو برای استفاده همگی بذارم روی سایت!

ashakn

عضو جدید
دانشکده معماری

دانشکده معماری

نیاز به یک پروژه دانشکده معماری دارم

ghale_rostam

عضو جدید
كس نداند به جز ذات پروردگار
كه فردا چه بازي كند روزگار

زندگي تاس خوب آوردن نيست، تاس بد را، خوب بازي کردن است

sh_best_idea

عضو جدید
دوست عزیز درست زدی وسط خال
من ترم گذشته طرح نهایی داشتم و تحویل دادم . موضوعش ترمینال برون شهری بود . تمام نقشه ها + نقشه های سه بعدی + مطالعات ترمینال ( 183 صفحه ) رو دارم .
ميشه اطلاعاتت در مورد ترمينال رو قرار بدي منم استفاده كنم؟:cry::gol:

پروانه اریا

عضو جدید
سلام بچه ها.کسی در مورد پیتر ایزنمن مطلبی چیزی نداره ،اگه کتاب هم معرفی کنید ممنون میشم.
موفق باشید.

golab

عضو جدید
سلام بچه ها.کسی در مورد پیتر ایزنمن مطلبی چیزی نداره ،اگه کتاب هم معرفی کنید ممنون میشم.
موفق باشید.
سلام عزیزم انتشارات گنج هنر سری کتاب های خوبی در مورد معمارای معروف دنیا چاپ کرده.اگر تهران زندگی میکنی یه سر به فروشگاه پرهام تو انقلاب بزن خیابان 12فروردین هست اونجا داره.:w10:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این ترم طرح 3 دارم و داریم روی یه تحقیق در مورد فضاهای فرهنگی کار می کنیم تا الان هم فکر کنم بد نشده باشه قسمت فرهنگی time saverرو هم ترجمه کردیم برای ریز فضاها ......می خوایم در آخرش چند تا موزه خوب و جدید رو تحلیل کنیم .....اگه کسی پیشنهاد ویا مطلبی داره ممنون میشم بذاره;) من هم قول میدم به محض این که تموم شد فایلشو برای استفاده همگی بذارم روی سایت!
بابا خیلی با حالین!یکی یکی نظر بدین تا به همتون گوش بدم!!!!!!!!!!!!
یعنی پیشنهاد دادن این قدر سخته یا ما رو تحویل نمی گیرین:cry::cry::cry:

پروانه اریا

عضو جدید
سلام عزیزم انتشارات گنج هنر سری کتاب های خوبی در مورد معمارای معروف دنیا چاپ کرده.اگر تهران زندگی میکنی یه سر به فروشگاه پرهام تو انقلاب بزن خیابان 12فروردین هست اونجا داره.:w10:
سلام.ممنون از راهنماییت.اما طبق ااون چیزی که من دیدم در مورد اکثر معمارها داره اما پیتر ایزنمن رو نداره.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.یکی از دوستان من پایان نامه اش دانشکده معماری بود حتما بهش میگم اگه موافقت کرد میتونی از کارش استفاده کنی.
عزيزم از لطفت خيلي ممنونم.ممنون كه كمك كردي ولي من فقط كمبود وقت داشتم و گرنه خودم از پس اين كارا بر ميام.بازم ممنون

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم دوم هستم و مطمئن نیستم بتونم خیلی کمکت کنم ولی تو کتاب "مفاهیم پایه در معماری" قسمت واژگانش تو زیر قسمت "طراحی فضا ها متناسب با ویژگی استفاده کننده از آن" یه طرح هم از مدرسه معماری داره. شاید بتونه بهت ایده ای بده.
عزيزم ازت ممنونم
خودم كارمو رسوندم.تازه بچه ها من خيلي چيزها وقتي خودم كارمو انجام دادم فهميدم.اميدوارم ديگه اينجوري گير نكنم.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي رفتم تهران عكس كارمو ميذارم اينجا .:victory:

وضعیت
موضوع بسته شده است.