كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای ی ی ی مردیم از گردن کلفتی...ما بالا ییم دیگه کل کردن نداره که...چی میگن اخه،واقعا نمی دونم...اصلا فکر کل با ما یه ریسک ابلهانست:yellowcard::biggrin:
با با نوكرتم شما چه جوري مهندسي گرفتين ها؟يادت باشه درخت هرچي بارش بيشتره پايينتره
حالا برو بالا بشين.اين از افتادگيه پرسپوليسه.فصل قبل همتون دودو ميزديد چون پرسپوليس دو سر اول بود.اين فصل ديديم انگيزه ها داره از دست ميره گفتيم يه ذره همين دوروبرا باشيم بچه ها سر ذوق بيان بعد تا اخر فصل باز ما ميشيم صدر نشين.(الان ما نقش يه پدر دلسوزو برا شماها ايفا ميكنيم.مياييم باهاتون بازي ميكنيم ميذاريم شما ها سرتر باشيد تا انگيزه بگيري.اعتماد به نفس داشته باشيد);):gol::D

SAMI.J

عضو جدید
جهت اطلاعت بگم كه اين فصل ما 17 بوديم و الان بالاتر از شماييم....
شما كه اون بالا بودين دارين هر بازي مياين پايين تر....

اينطوري پيش بره...احتمال سقوطتون به ليگ 1 هست....:w15:

عزيزم نگراني واسه شماهاست كه طعم دسته 3 رو هم چشيديد ؟

SAMI.J

عضو جدید
رجوع كرديم به اون بازي....ولي اين كجا ...اون كجا....

شما هنوز فرق بين قيچي و قيچي برگردونو نمي دونيد....چطور در مورد فوتبال نظر ميدين؟؟؟؟؟؟؟؟:w12:

عزيزم لطفاً براي فوتبال دوستان كمي در مورد قيچي و قيچي برگردون توضيح ميدي تا ذهن دوستان هم بازتر بشه ؟

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
وای ی ی ی مردیم از گردن کلفتی...ما بالا ییم دیگه کل کردن نداره که...چی میگن اخه،واقعا نمی دونم...اصلا فکر کل با ما یه ریسک ابلهانست:yellowcard::biggrin:

به به .....پریسا خانم .... وقتی تیمتون ته جدول داشت یه قل دو قل بازی می کرد پیداتون نبود .... :w15:

شما اگه يه كم منطق داشتي اسم عنايتي كه ركوردار گلزني تو يه دوره ليگ هست رو مياوردي

امیر خانتون باید منطق داشته باشه اسمشو بیاره نه من عزیزم....:w16:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
با با نوكرتم شما چه جوري مهندسي گرفتين ها؟يادت باشه درخت هرچي بارش بيشتره پايينتره
حالا برو بالا بشين.اين از افتادگيه پرسپوليسه.فصل قبل همتون دودو ميزديد چون پرسپوليس دو سر اول بود.اين فصل ديديم انگيزه ها داره از دست ميره گفتيم يه ذره همين دوروبرا باشيم بچه ها سر ذوق بيان بعد تا اخر فصل باز ما ميشيم صدر نشين.(الان ما نقش يه پدر دلسوزو برا شماها ايفا ميكنيم.مياييم باهاتون بازي ميكنيم ميذاريم شما ها سرتر باشيد تا انگيزه بگيري.اعتماد به نفس داشته باشيد);):gol::D

شما با اين فرضيه تون دلخوش باشين اينطوري شايد بتونين يه كم به حال روحي دوستاتون هم بهبود ببخشين
پرسپوليسي هستين ديگه بالا باشين يا پايين همينه

عزيزم لطفاً براي فوتبال دوستان كمي در مورد قيچي و قيچي برگردون توضيح ميدي تا ذهن دوستان هم بازتر بشه ؟

چرا ما توپيح بديم شما كه ماشاالله تا جايي كه مي دونم فوتبال بازي مي كني فرقي بين گل سال 79 علي كريمي و اين گل برهاني وجود نداره؟؟؟توپ رو استپ كني و بزني با اينكه توپ رو رو هوا بزني هر دو يه مدل گل هستن؟؟؟

به به .....پریسا خانم .... وقتی تیمتون ته جدول داشت یه قل دو قل بازی می کرد پیداتون نبود .... :w15:

امیر خانتون باید منطق داشته باشه اسمشو بیاره نه من عزیزم....:w16:

ببخشيد نمي دونستم شما الگويتون امير قلعه نوعيه و حرفاي اونو مي زني شرمنده
ولي اگه الگوت بود بايد مي گفتي آرش بهترينه ولي يه لحظه فكر كني مي بيني وقتي مياي به يه حرفي انتقاد كني بهتره بي طرف انتقاد كني

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اي خدا اين قرمز را هجران مكن... سرخوشان عشق را نالان مكن... باغ قرمز تازه و سرسبز دار...قصه ي اين قهرمان نالان مكن... چون خزان بر شاخه ي آبي بزن... خلق را آبي و سرگردان مكن....:biggrin::biggrin::biggrin:
شاد باشيد:gol::gol::biggrin:

majid hashemi

کاربر فعال
این عکس یکی از هواداران 6تایی ها هستش که پارسال به خاطر اینکه کیسه حمومی ها به دسته پائین تر سقوط نکردن کلی ذوق مرگ شده :biggrin::biggrin:;);):thumbsup2::thumbsup2::w15::w15:

راستی این مربی سوژه خندتون که کلا 2 کلاس سواد داره نمی خواد فکری به حال اون شکم ضایش بکنه ؟!!!! :biggrin::biggrin: هردفعه که تو TV نشونش میده کل ایران قهقهه میزنن از دیدن هیکلش :biggrin:;)
بچه ها سلام
1-دوست عزیزی که همچین پستی داده هم به طرفدارای استقلال توهین کرده هم حرمت فضای باشگاه رو نگه نداشته
2- هیچ کدوم از ما موقع انتخاب تیم مورد علاقمون کارشناسی نکردیم تیم رو که حالا بخوایم همدیگرو قانع کنیم پس این تاپیک فقط برا کل کل راه افتاده اونم با رعایت احترام
3- گذاشتن پستی که تو اون طرفدار یه تیم رو به شکل حیوون نشون میده در شان کسایی که به بیسوادی دیگران خرده میگرن نیست
4- کی میتونه ادعا کنه قلعه نوعی برا استقلال بد بوده حالا چه شکم داشته باشه چه لاغر باشه اگه اینجوری بود مارادونا باید دلقک سیرک میشد نه مربی ارژانتین اخه هر چی باشی اگه قلعه نوعی رو فقط ایرانیا میبینن مارادونا رو همه دنیا میشناسن پس سوژه بین المللی خنده بود
5-گلایه اصلی من از اون دوستانی هستش که برا این پست تشکر فرستادن . خصوصا اینکه میبنم اسم ali hamraeiiyan هم هست.
علی جان تو خودت توی این تاپیکای قرمز و ابی کلی پست دادی تو کدومش توهین کردی؟
پس علتی نداره از همچین پستی تشکر کنی ناسلامتی تو و افشین لیدرای ابی و قرمز تو این باشگاه به حساب میاین شما باید این تاپیک رو مدیریت کنین تا فضاش سالم بمونه نه اینکه خودتون....
بیاییم حرمت همدیگه رو نگه داریم

آخرین ویرایش:

Amirofff

عضو جدید
اصلا پست دادنت ارزش جواب دادن نداره ولي خواستم بگم كه خيليا جاي اينكه به شكم يه مربي(خيلي از ورزشكارا از جمله علي پروين بخاطر كنار گذاشتن ورزش چاق مي شن)نگاه كنن به بازي تيمش نگاه مي كنن و به مغزش آفرين مي گن شما وقتي علي پروين رو هم مي بيني به شكمش مي خندي؟؟؟

منظورت از علی پروین همونیه که به تعداد موهای سرت پرسپولیس رو قهرمان کرده ؟ :biggrin:;) هر موقع افتخارات مربیتون به اندازه یک دهم پروین شد بیا تا یه کوچولو تحویلت بگیرم :biggrin::biggrin:

پینوشت : این جناب آقای قلعه نویی همواره خودشون رو شاگرد سلطان پروین معرفی کردن , حالا تو این وسط چی میگی آخه ؟!!! :biggrin::biggrin:;)

آخرین ویرایش:

Amirofff

عضو جدید
بچه ها سلام
1-دوست عزیزی که همچین پستی داده هم به طرفدارای استقلال توهین کرده هم حرمت فضای باشگاه رو نگه نداشته
2- هیچ کدوم از ما موقع انتخاب تیم مورد علاقمون کارشناسی نکردیم تیم رو که حالا بخوایم همدیگرو قانع کنیم پس این تاپیک فقط برا کل کل راه افتاده اونم با رعایت احترام
3- گذاشتن پستی که تو اون طرفدار یه تیم رو به شکل حیوون نشون میده در شان کسایی که به بیسوادی دیگران خرده میگرن نیست
4- کی میتونه ادعا کنه قلعه نوعی برا استقلال بد بوده حالا چه شکم داشته باشه چه لاغر باشه اگه اینجوری بود مارادونا باید دلقک سیرک میشد نه مربی ارژانتین اخه هر چی باشی اگه قلعه نوعی رو فقط ایرانیا میبینن مارادونا رو همه دنیا میشناسن پس سوژه بین المللی خنده بود
5-گلایه اصلی من از اون دوستانی هستش که برا این پست تشکر فرستادن . خصوصا اینکه میبنم اسم ali hamraeiiyan هم هست.
علی جان تو خودت توی این تاپیکای قرمز و ابی کلی پست دادی تو کدومش توهین کردی؟
پس علتی نداره از همچین پستی تشکر کنی ناسلامتی تو و افشین لیدرای ابی و قرمز تو این باشگاه به حساب میاین شما باید این تاپیک رو مدیریت کنین تا فضاش سالم بمونه نه اینکه خودتون....
بیاییم حرمت همدیگه رو نگه داریم

1: توهین خاصی نمی بینم اون طور که شما دارید بزرگش می کنید.
2: ربطی به قانع کردن نداره چون اینم یک مدل کل کله
3: من هرچی دقت کردم حیوونی رو تو این عکس مشاهده نکردم اما اگه شما مشاهده کردید خواهش میکنم این حیوون رو با ذکر نامش به من معرفی کنید تا به دانسته های من اضافه بشه
4: اگه یکم مطالعه داشته باشی متوجه میشی که مارادونا به خاطر مصرف الکل و کوکایین اینجوری شده و به همین دلیل کلی از محبوبیتش رو از دست داده با این حال همه میدونن که مقایسه بنز با ژیان از بیخ و بن اشتباهه
5: بزرگترین عیب ما ایرانیا اینه که به خودمون این اجازه رو میدیم که در کار همه دخالت کنیم...

پ.ن : قبل از ارسال هرگونه پست , تشکر , نامه , ای میل و... با دوست عزیزمون مهندس مجید هاشمی هماهنگ کنید و توصیه های وی را جدی بگیرید.

پ.ن : به تعدادی رساله و توضیح المسائل در جهت القای مفاهیم اخلاقی در پست گذاشتن نیازمندیم.

پ.ن: زنده باد امر به معروف و نهی از منکر حتی توسط شما دوست عزیز.

نتیجه کلی : پرسپولیس سرور استقلاله ;);):biggrin:

آخرین ویرایش:

majid hashemi

کاربر فعال
1: توهین خاصی نمی بینم اون طور که شما دارید بزرگش می کنید.
2: ربطی به قانع کردن نداره چون اینم یک مدل کل کله
3: من هرچی دقت کردم حیوونی رو تو این عکس مشاهده نکردم اما اگه شما مشاهده کردید خواهش میکنم این حیوون رو با ذکر نامش به من معرفی کنید تا به دانسته های من اضافه بشه
4: اگه یکم مطالعه داشته باشی متوجه میشی که مارادونا به خاطر مصرف الکل و کوکایین اینجوری شده و به همین دلیل کلی از محبوبیتش رو از دست داده با این حال همه میدونن که مقایسه بنز با ژیان از بیخ و بن اشتباهه
5: بزرگترین عیب ما ایرانیا اینه که به خودمون این اجازه رو میدیم که در کار همه دخالت کنیم...

پ.ن : قبل از ارسال هرگونه پست , تشکر , نامه , ای میل و... با دوست عزیزمون مهندس مجید هاشمی هماهنگ کنید و توصیه های وی را جدی بگیرید.

پ.ن : به تعدادی رساله و توضیح المسائل در جهت القای مفاهیم اخلاقی در پست گذاشتن نیازمندیم.

پ.ن: زنده باد امر به معروف و نهی از منکر حتی توسط شما دوست عزیز.

نتیجه کلی : پرسپولیس سرور استقلاله ;);):biggrin:
1-شما بهتره توهین رو تعریف کنی ما هم بدونیم از نظر من این پست همش توهین بود حداقل من به خودم اجازه نمیدم همچین پستی بدم
2-یادم نمیاد توی تاپیکای سرخابی کسی اینجوری کل کل کرده باشه میشه لطفا راجع به این مدل جدید توضیح بدین
3- این موجود زیبایی که شما گذاشتین با تمام ادمایی که ما دیدیم فرق میکنه پس یقینا انسان نیس حالا شما بفرمایید این چه موجودیه تا ما هم از سوء تفاهم در بیایم
4- شما به فیزیک بدنی قلعه نوعی گیر دادی نه به علت اون ،مارادونا الکل مصرف میکرده قلعه نوعی هم حتما چربی زیاد مصرف کرده چه ربطی داره به اصل مطلب بعدش هم من سابقه و فوتبالشون رو مقایسه نکردم که ژیان و بنز رو مثال زدی
5-نه آقا جون هیچ دخالتی نیس گلایه اس ،شاید هم با هم فرق نداشته باشن؟، ولی من مطالعم کمه اینا رو تشخیص نمیدم شما برام توضیح بدین لطفا ! هر کس هر کاری دوست داره بکنه هیچ کس هم حق نداره چیزی بگه چون دوستان دخالت تعبیر میکنن

در نهایت هر کس هر ایمیلی پستی تاپیکی تشکری داره اصلا نگران نباشه با خیال راحت کارش رو انجام بده چون همین الان اجازش رو صادر کردم:D
شما هم امیر جون هر جور راحتی پست بده من اون چیزی که فکر میکردم لازم تا حرمتا حفظ بشه رو نوشتم ;)امر به معروف برا ما تا همین جا کافی بود(از سرمونم زیاده) میگفتی بهت بر میخوره همون رو هم نمینوشتم
ازون دوستانی هم که تشکر فرستاده بودن عذر میخوام شاید براشون جالب بوده ولی بهر حال از بعضی بچه ها بیشتر از این توقع هست شاید من توقعم بالاس ؟؟:redface:

آخرین ویرایش:
اینم جک سال ..... :w15:

امیر خان به قولی ژنرال گفت .... برهانی بهترین فوروارد بعد از انقلابه ....:w15:

بیچاره فرشاد پیوس و علی دایی ...:w15:

البته راست گفته.... من سرانگشتی حساب کردم یه سیصد چارصد تایی گل نزده ...:w15:
به نظرت خودت حتما پرسپولیسیها باید مهاجمان برتر بعد انقلاب باشن:mad:

shabnam_arch

عضو جدید
اي خدا اين قرمز را هجران مكن... سرخوشان عشق را نالان مكن... باغ قرمز تازه و سرسبز دار...قصه ي اين قهرمان نالان مكن... چون خزان بر شاخه ي آبي بزن... خلق را آبي و سرگردان مكن....:biggrin::biggrin::biggrin:
شاد باشيد:gol::gol::biggrin:
مگر اینکه خدا به دادتون برسه و فرجی بشه!
میشه؟!!!!!!!!!!!!!!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
مگر اینکه خدا به دادتون برسه و فرجی بشه!
میشه؟!!!!!!!!!!!!!!

فعلا که داره برای شما فرج میشه و خدا به دادتون میرسه .........:w16:

به نظرت خودت حتما پرسپولیسیها باید مهاجمان برتر بعد انقلاب باشن:mad:

به نظر شما چی ؟؟؟؟:w02:

ببخشيد نمي دونستم شما الگويتون امير قلعه نوعيه و حرفاي اونو مي زني شرمنده
ولي اگه الگوت بود بايد مي گفتي آرش بهترينه ولي يه لحظه فكر كني مي بيني وقتي مياي به يه حرفي انتقاد كني بهتره بي طرف انتقاد كني

خدا نکنه افشین جون ..... این چه پستی بود اخه .... هفت هشت کیلو کم کردم ...:w15:

حالا به نظر شما عنایتی با پیوس و دائی قابل قیاسه ؟؟؟؟:surprised:

Amirofff

عضو جدید
پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایران

پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایران

همانطور که میدانید پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایران می باشد . این تیم با کسب نه قهرمانی در لیگ سراسری ایران و چهار قهرمانی در جام حذفی ایران و چندین قهرمانی در باشگاه های دسته اول تهران ، از نظر افتخارات با اختلاف زیادی بالای سر تیم های دیگر قرار دارد .
نکته جالب اینکه پرسپولیس قهرمان اولین دوره لیگ تخت جمشید ، اولین لیگ ایران بعد از انقلاب ، اولین دوره جام حذفی ایران ، قهرمان اولین دوره جام در جام آسیا و قهرمان اولین دوره لیگ برتر ایران می باشد . در ویترین قهرمانی های پرسپولیس فقط جای جام قهرمانی آسیا خالیست که انشالله در سال آتی به این عنوان هم نائل خواهد آمد . امید سر بلندی ارتش سرخ فوتبال ایران

قهرمان باشگاه های دسته اول تهران
1367
نایب قهرمانی جام حذفی ایران
1347
1368
مقام دوازدهم باشگاه های تهران
1348
نایب قهرمان اولین دوره لیگ آزادگان
1368
قهرمانی مسابقات مقدماتی جام منطقه ای
1350
قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1369
نایب قهرمان باشگاه های تهران
1350
قهرمان اولین دوره جام در جام آسیا
1369-70
مقام سوم لیگ منطقه ای ایران
1350
نایب قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1370
نایب قهرمان جام باشگاه های تهران
1350
قهرمانی جام حذفی ایران
1370
قهرمان اولین دوره لیگ تخت جمشید
1352
مقام سوم در لیگ ازادگان
1370
نایب قهرمان دومین دوره لیگ تخت جمشید
1353
قهرمان جام حذفی کشور
1370-71
قهرمان سومین دوره لیگ تخت جمشید
1354
نایب قهرمان لیگ ازادگان
1371
نایب قهرمان چهارمین دوره لیگ تخت جمشید
1355
قهرمان سوپرجام تهران
1371
نایب قهرمان پنجمین دوره لیگ تخت جمشید
1356
نایب قهرمان سومین دوره جام در جام آسیا
1371
نایب قهرمان ششمین دوره لیگ تخت جمشید
1357
نایب قهرمان لیگ کشور
1372
قهرمان جام شهید اسپندی
1358
مقام چهارم لیگ آزادگان
1373
قهرمانی در دسته اول تهران
1360
قهرمان لیگ ازادگان
1374
نایب قهرمان جام حذفی تهران
1360
مقام چهارم جام باشگاه های آسیا
1374
قهرمان جام وحدت
1360
قهرمانی لیگ کشور
1375
قهرمان جام حذفی تهران
1361
مقام سوم جام باشگاه های آسیا
1375
قهرمان جام باشگاه های تهران
1361
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1377
نایب قهرمان جام باشگاه های دسته اول تهران
1362
قهرمانی جام حذفی کشور
1377
قهرمان فوتبال باشگاه های دسته اول تهران
1365
1378
1366
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1378
قهرمان جام حذفی تهران
1366
نایب قهرمان لیگ آزادگان کشور
1379
قهرمان جام حذفی ایران
1366

قهرمان اولین دوره لیگ برتر ایران1381

1380

به این آمار قهرمانی فصل پیش ارتش سرخ که مصادف شد با رده سیزدهم 6تایی هارو هم اضافه کنید ;);):biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به بابا افرین...از تلاشت برا جمع اوری این لیست ممنون..چون مگه میشه این افتخاراتو شمرد اصلا؟؟؟:smile:
به امید پیروزی امروز پرسپولیسسسسسسسسس...هیسسسس...میبریم ..چند چند حالا؟؟؟

mohammad_che_eng

عضو جدید

1367
نایب قهرمانی جام حذفی ایران
1347
1368
مقام دوازدهم باشگاه های تهران
1348
نایب قهرمان اولین دوره لیگ آزادگان
1368
قهرمانی مسابقات مقدماتی جام منطقه ای
1350
قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1369
نایب قهرمان باشگاه های تهران
1350
قهرمان اولین دوره جام در جام آسیا
1369-70
مقام سوم لیگ منطقه ای ایران
1350
نایب قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1370
نایب قهرمان جام باشگاه های تهران
1350
قهرمانی جام حذفی ایران
1370
قهرمان اولین دوره لیگ تخت جمشید
1352
مقام سوم در لیگ ازادگان
1370
نایب قهرمان دومین دوره لیگ تخت جمشید
1353
قهرمان جام حذفی کشور
1370-71
قهرمان سومین دوره لیگ تخت جمشید
1354
نایب قهرمان لیگ ازادگان
1371
نایب قهرمان چهارمین دوره لیگ تخت جمشید
1355
قهرمان سوپرجام تهران
1371
نایب قهرمان پنجمین دوره لیگ تخت جمشید
1356
نایب قهرمان سومین دوره جام در جام آسیا
1371
نایب قهرمان ششمین دوره لیگ تخت جمشید
1357
نایب قهرمان لیگ کشور
1372
قهرمان جام شهید اسپندی
1358
مقام چهارم لیگ آزادگان
1373
قهرمانی در دسته اول تهران
1360
قهرمان لیگ ازادگان
1374
نایب قهرمان جام حذفی تهران
1360
مقام چهارم جام باشگاه های آسیا
1374
قهرمان جام وحدت
1360
قهرمانی لیگ کشور
1375
قهرمان جام حذفی تهران
1361
1375
قهرمان جام باشگاه های تهران
1361
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1377
نایب قهرمان جام باشگاه های دسته اول تهران
1362
قهرمانی جام حذفی کشور
1377
1365
1378
1366
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1378
قهرمان جام حذفی تهران
1366
نایب قهرمان لیگ آزادگان کشور
1379
قهرمان جام حذفی ایران
1366

قهرمان اولین دوره لیگ برتر ایران1381

1380

من هر چي نگاه كردم قهرماني جام باشگاههاي آسيا نديدم................:w07:

آخي....تا الان توو آسيا قهرمان نشدين؟؟؟؟/پس چطور پر افتخارترينيد؟؟؟؟؟:w15::w15:

optimistic

عضو جدید
می بینم که تیمتون از مقاومت باخته ولی هنوزم روتون کم نشده.:w15:شما هم به جای این شعر گفتنا برو بشین واسه تیمت دعا کن که این جوری ضایع نشین؟

بالا