كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه پسر خوب استقلال چیه که ما بخوایم ذهنمون رو مشغولش کنیم .
سعی کن با نگاه کردن به بازی های پرسپولیس با فوتبال مدرن آشنا بشی .

من اينو براي افراد نكته سنج گفتم كسي رو كه مجبور نكردم خودشو و ذهنشو درگير اين مسئله كنه
تازه اينو نوشتم كه ديگه نيازي كه مشغول شدن ذهن نباشه فقط كافيه نوشته منو بخونين

فوتبال مدرن؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:پس فوتبال مدرن مدرن كه ميگن اينه؟؟؟!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

Alireza00

عضو جدید

فوتبال مدرن؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:پس فوتبال مدرن مدرن كه ميگن اينه؟؟؟!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

بله ، دقیقا همینه
اگه هم خواستی فوتبال غیر مدرن رو ببینی ، یه بار قیافه ی قلعه نوعی رو نگاه کنی کافیه ( امیدوارم اون موقع در حال فحش دادن به بازیکن هاش نباشه ، گرچه ما که انتظاری نداریم ، بالاخره استقلاله دیگه )

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي يه نكته دقت كردين همه تيمايي كه با استقلال بازي مي كنن دو سه هفته اي ميرن تو بحران

واقعا استقلال چه بلايي به سر اين تيما و دفاعشون مياره كه اينطوري ميشن؟؟؟
برق رو که ما وارد بحران کردیم
پاس همدان هم با 5 گلی که امروز خورد معلوم میشه شما همچین کار شاخی نکردین !

Morteza_Civil

عضو جدید
هادي عقيلي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) درباره اخراجش از بازي تيم‌هاي سپاهان و پرسپوليس اظهار كرد: فكر مي‌كنم داور به درستي كارت‌هاي زرد‌ش را به من نشان داد و پس از كارت دوم من را از زمين اخراج كرد.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعريف فوتبال مدرن:اگه يه بازيكنت نباشه ميبازي
اگه اون بازيكنت باشه مساوي ميكني
اگه اون بازيكنت باشه شانسم باشه ميبري

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
تعريف فوتبال مدرن:اگه يه بازيكنت نباشه ميبازي
اگه اون بازيكنت باشه مساوي ميكني
اگه اون بازيكنت باشه شانسم باشه ميبري

اگه همه بازیکنات باشن ...بعدش ببازی چی .....اون حتما پست مدرنه ....:w15:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ، دقیقا همینه
اگه هم خواستی فوتبال غیر مدرن رو ببینی ، یه بار قیافه ی قلعه نوعی رو نگاه کنی کافیه ( امیدوارم اون موقع در حال فحش دادن به بازیکن هاش نباشه ، گرچه ما که انتظاری نداریم ، بالاخره استقلاله دیگه )

ببين خب اين مربي هستش زياد جلو دوربين نيست شما برين جلو بازيكناتون رو بگيرين كه بعد از تعويض به مربي فحش ندن اگه حاشيه مدرن اينه كه بازيكن به مربي فحش بده بعد مربي بگه فحشايي كه نيكبخت به من داد توهين نبود ما نمي خوايم اين حاشيه رو

ضمنا شما اگه مي خواي فوتبال (بازم تاكيد مي كنم فوتبال چون فكر كنم شما حاشيه مدرن رو با فوتبال مدرن اشتباه گرفتي)مدرن رو ببيني زياد به قيافه مربي توجهي نكن به ساق هاي پاي بازيكنان استقلال توجه كن ببين فوتبال مدرن يعني چي

برق رو که ما وارد بحران کردیم
پاس همدان هم با 5 گلی که امروز خورد معلوم میشه شما همچین کار شاخی نکردین !

حرف خيلي خيلي خيلي باحالي زدي حالا اميدوارم بفهمي كه چرا ميگم حرفات خنده داره به دو دليل تو همين پستت:

1.من گفتم هر تيمي با استقلال بازي مي كنه دو تا بازي پشت سر هم نتيجه ضعيف گرفته
2.برق شيراز رو شما بردين بعد رفت از راه آهن باخت
پاس رو ما تو همدان تركونديم بعد رفت از فولاد باخت

نتيجه گيري تو از اين نتايج: برق رو شما وارد بحران كردين كه به راه آهن باخت ولي پاس همدان از اول هم بحران زده بود ما كار شاخي نكرديم

نتيجه گيري من نسبت به حرفاي تو::biggrin::biggrin::biggrin:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اين حرفها بي معني اصلا دليل نميشه تيمي كه تو يه بازي بد بازي كرده بازي بعدي هم حتما بد بازي كنه يا بره تو بحران يا از اين حرفها

تيم هاي ضعيف معمولا در برابر تيم هاي قوي مثل پرسپوليس ، سپاهان با انگيزه زيادي بازي مي كنن حتي اگه انتهاي جدول باشن و اينكه هر تيم خوبي مثل ذوب آهن ، برق ، شايد هم اسي ممكن تو چند تا بازي خوب باشه و بعد يه بازي بد بازي كنه به هر حال هميشه حد متوسط
مهم تيمي هست كه در انتهاي فصل قهرمان ميشه كه بايد تيم قوي باشه كه بتونه كمترين اشتباه رو داشته باشه كه البته تنها تيمي كه مي تونه اين كارو انجام بده فقط پرسپوليس :w32:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اين حرفها بي معني اصلا دليل نميشه تيمي كه تو يه بازي بد بازي كرده بازي بعدي هم حتما بد بازي كنه يا بره تو بحران يا از اين حرفها

تيم هاي ضعيف معمولا در برابر تيم هاي قوي مثل پرسپوليس ، سپاهان با انگيزه زيادي بازي مي كنن حتي اگه انتهاي جدول باشن و اينكه هر تيم خوبي مثل ذوب آهن ، برق ، شايد هم اسي ممكن تو چند تا بازي خوب باشه و بعد يه بازي بد بازي كنه به هر حال هميشه حد متوسط
مهم تيمي هست كه در انتهاي فصل قهرمان ميشه كه بايد تيم قوي باشه كه بتونه كمترين اشتباه رو داشته باشه كه البته تنها تيمي كه مي تونه اين كارو انجام بده فقط پرسپوليس :w32:

مي دوني تو تنها كسي هستي كه ميگي تيماي كوچيك جلو پرسپوليس و سپاهان!!! انگيزه دارن؟؟؟

خيلي جالبه شما به بحران اعتقادي نداري يه نگاه به فوتبال بندازي بد نيستا اتفاقا دقيقا همين شكليه يه بار مي بيني بارسلونا با همين بازيكنا دو فصل ضعيف كار مي كنه ولي با تعويض مربي و از دست دادن رونالدينهو يهو اينطوري ميشه خيلي تاثير دار ه يه بازي،يه برد،يا يه باخت روحيه تيم رو به كل عوض مي كنه اگه دقت كرده باشي به صحبتاي مربي ها محمد عباسي گفت ما مي تونستيم مثل استقلال اهواز و مقاومت زيبا بازي كنيم و 5 يا 6 گل از استقلال بخوريم غلام پيرواني گفت چون تيم ما بازي قبل 5 تا گل خورد جلو داماش بچه هاي دفاع ترس داشتن و زياد حمله نمي كردن از تاثير باخت قبل

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايرانم وقتي با مالديو بازي مي كرد گل هاي زيادي مي زد ولي خوب بازي نمي كند شده جكايت تيم اسي

امروز ببينيم در برابر پيكان چيكاريد ؟ اگه تيمتون تيم باشه امروز خودشو نشون مي ده

سلام نازی جون کجایی پیدات نیست کم پیدا شدی

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نازی جون کجایی پیدات نیست کم پیدا شدی

هستيم زير سايه دوستان

ديروز بازي خيلي قشنگ بود

اميدوارم اين اسي ها بتونن يه امتياز از اين تيم پيكان بگيرن البته اگه بتونن

اخه جاي تيم ما نشستن پرو شدن بايد بيان پائين ديگه بسه صدر نشيني پرسپوليس صدرو مي خواهد

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چیزی نمیگم چون با استقلالی جماعت بحث کردن الاف شدنه

و خیلی هم ترسو میگن تو تایپک ما نیاین من بازم میگم شما تو تایپک ما بیایین و بحث کنین اما بحث بی مورد نه
چون شما میگین حتما" میایم
آخه بحث کردن با شما برای تربیت ما هم خوبه
چون میگن ادب از که آموختی...

بالا