كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سومين ربات پرسپوليس به صليب كشيده شد.....

بعد از خليلي
معمارزاده

نوبت بادامكي بود كه رباتش به صليب بره....:w15:

فكر كنم تا آخر فصل ديگه بازيكني نداشته باشين....:w15:

بابا نمکدوووووووووووووووووووون....
باور کنین پرسپولیسو چشم زدن....همین حسودا اینکارو کردن
تازه خوشبختانه پرسپولیس اونقدر بازیکن درجه 1 داره که اصلا مشکلی نداره
ببینیم استقلال چه گلی میخواد به سر تون بزنه....:w15:

Matrix

عضو جدید
البته بگم که به شخصه از مصدومیت بادامکی اونقدرا هم ناراحت نیستم .. اینقدر رو اعصاب بود این بشر که .... !

باید دید مهاجم برزیلیه چند مرده حلاجه!

البته توره هم اون 20 دقیقه بازی قبل ، عالی بازی کرد .. تسلطش رو توپ عالی بود!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچوقت از مصدوميت كسي خوشحال نشدم مخصوصا از ناحيه ي زانو چون خودم اين مشكل رو دارم و وقتي تو مسابقات اين مشكل واست پيش مياد مجبوري بازي رو ول كني از لحاظ روحي داغون ميشي ولي فكر مي كنم همه مشكل زانوي ما ايراني ها از روند تمرينات و بدنسازي ضعيف باشه شايد كارامون غير اصولي باشه

moongirl

عضو جدید
درسته که مربی توی فوتبال عنصر مهمیه اما گمون نمی کنم بازیکن ها اینقدر بی تاثیر باشن که به راحتی بشه تیم های امیرخان رو دارای یه دفاع محکم ارزیابی کرد. اگر از فصل پیش به گفته خودتون بخوایم چشم پوشی کنیم می شه از 3فصل پیش هم که تیمتون با امیر قلعه نوعی قهرمان شد چشم پوشی کرد و به حال تیم توجه بیشتری داشت. البته آمار گل های خورده استقلال توی این سه بازی نشون نمی ده که خط دفاعیش ضعیفه و شاید هم اینجوری نباشه و خط دفاعیه تیمتون همونطور که شما فرمودین قوی باشه اما اگر عملکرشون رو بسنجیم توی همین بازی اخیر مقابل سپاهان خیلی ضعیف بودن،خیلی زیاد. سپاهان موقعیت حمله آن چنانی نداشت اما هربار که جلو می یومدن اینقدر خط دفاعی تیمتون سست بود که بتونه یه موقعیت خطرناک به تیم حریف بده.
تو هنوز تو فصل قبلي؟؟؟الان فصل جديد شروع شدها!!!از لحاظ فني بايد بدوني كه امير قلعه نوعي با وجود دفاع سه نفره هميشه تيماش دفاع خوبي داشتن استقلالي كه قهرمان شد رو كه يادته چه دفاعي داشت؟؟؟اصلا تيم ملي امير قلعه نوعي هم دفاع خوبي داشت
اينجا بحث دفاع بود منم گفتم كه moon girl راجع به دفاع تيماي امير قلعه نوعي بدونه كه تو اون سال تنها تيمي كه تونست به استقلال دو تا گل تو يه بازي بزنه ملوان بود!!!

راجع به حمله هم فكر كنم اون سال استقلال عالي بود عنايتي كه با شكستن ركورد پيوس آقاي گل شد و كلا همه از حملات عنايتي و نيكبخت و اكبرپور در كنار جباري وحشت داشتند يادته كه؟؟؟
و اما راجع به حمله
تیم های قلعه نوعی که کلا سابقه درخشانی توی هجوم ندارن. مثل تیم ملی که وضعیتش اونجوری بود اما بازهم می گم که بازیکن ها بیش از مربی مهمن. اما چرا شما چسبیدین به اون سالی که امیرخان تیم رو قهرمان کرد؟ امیر قلعه نوعی 2فصل قبل از اون هم مربی استقلال بود. آیا اون موقع هم وضعیت استقلال به همون منوال بود؟؟؟ ضمنا همونطور که سروش جان گفت شما داری از یک مربع توی خط حمله حرف می زنی که حالا جز اکبرپور هیچ کدوم در این تیم نیستن. ایا فرهاد مجیدی و آرش برهانی و علی علیزاده هم می تونن به اندازه عنایتی گل بزنن؟؟؟ گمون نمی کنم. علیزاده که به نظر من یک عنصر نفوزی در خط حمله استقلاله و بیشتر از اینکه حمله کنه به دفاع حریف توی خراب کردن موقعیت های خطرناک کمک می کنه. برهانی هم که نشونداده دست کمی از علیزاده نداره. می مونه مجیدی. هی! بدک نیست اما .... خودتونم خوب می دونین که شدنی نیست

کربلایی

مدیر بازنشسته
هيچوقت از مصدوميت كسي خوشحال نشدم مخصوصا از ناحيه ي زانو چون خودم اين مشكل رو دارم و وقتي تو مسابقات اين مشكل واست پيش مياد مجبوري بازي رو ول كني از لحاظ روحي داغون ميشي ولي فكر مي كنم همه مشكل زانوي ما ايراني ها از روند تمرينات و بدنسازي ضعيف باشه شايد كارامون غير اصولي باشه
سلام
افشین جون برای یک بار هم که شده، ازت یه حرف حساب شنیدم. منم کاملا باهات موافقم، هیچ وقت از مصدومیت کسی خوشحال نمی شم، بخصوص مصدومیت های طولانی مدت و طاقت فرسا

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
افشین جون برای یک بار هم که شده، ازت یه حرف حساب شنیدم. منم کاملا باهات موافقم، هیچ وقت از مصدومیت کسی خوشحال نمی شم، بخصوص مصدومیت های طولانی مدت و طاقت فرسا

ما گوشت مشكل داره وچيزاي حقيقتي كه ضد لنگ باشه نميشنوي نكنه حرفاي شما همه حسابيه!!!؟؟؟

نه بابا ! الآن میان !

میگن شما لوک خوش شانس ... ما و امیر هم طلسم شدیم!!!

آقا امیر ... 2-5-3 بازی نکن!!! حداقل یه هفته!

خدا را شاکرم ..... خدا را شاکرم ....:w12:

که با باخت استقلال به مس ...... حالا حالا ها دیگه اینجا استقلالی نمی بینم ....:w15::w15::w15::w15:

كاشكي لااقل مي بردين و اينطور ذوق مي كردين

بازي استقلال رو ببينين من كه خيلي اميد دارم استقلال دو سال پيش شكل بگيره استقلال عالي بود كاشكي مس ده صفر بازي نمي كرد

استقلالی های عزیز توجه داشته باشن
بالا برین، پایین بیاین بازم پرسپولیس سرورتونه
استقلال بازم داره از سیستم های عصر حجر استفاده می کنه. بابا یکی نیست به اینا بگه این سیستم ها دیگه منسوخ شده

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با حرفایی که قطبی زد و اعتراضاتی که داشت، واقعن ناراحت بود که حرفا رو زد و واقعیات رو گفت
احتمالن استعفا بده ‍!
بهترین کارو کرد، اصلن نباید میومد ایران دوباره

babak30

عضو جدید
تا بازیکینهایی مثل کریم رو داریم غم و قصه هیچ چیزی رو نمیخوریم این 4 امتیاز هم برای تیمهایی که دوست دارند یکی دو هفته صدر نشین باشند . صدقه قهرمانی آسیاست نگران نباشید.http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=4949&stc=1&d=1219637902

ashima

عضو جدید
مثل اینکه این فصل داروا قسم خوردن که قهرمانی رو از پرسپولیس بگیرن

یه پنالتی بازی پیش به ضرر پرسپولیس و یه دیروز هم که روی مازیار زارع پنالتی شد و نگرفتن
با این اوضاع باید یه فکری به حال داروا درپیتی کرد
بازم میگم به امید سه تا جام خوشرگ توی خونه پرسپولیس
لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ باشگاههای آسیا

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه..اه..واقعا باید یه فکری به حال داوری بکنن..خیلی افتضاح بود....
درسته که پرسپولیس اخرش خوب نبود..ولی داور هم خیلی به نفع ذوب اهن سوت زد...بعد گل دومشون هم که کشتن خودشونو با اتلاف وقت....:razz:

حالا قطبی چی شده که باز میخواد بره؟؟:cry:
قضیه اخراج این کمک قطبی چی بود؟؟؟..برزیلیه؟؟....
:razz:
بچه ها الان دقیقا جای اس اس تو جدول کجاست؟؟...اصلا هست؟؟؟:biggrin:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز

ارغوان جونم سلام ....اینم جواب سوال شما به طور خیلی دقیق .... :biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا پس باید تبریک بگیم به اس اسی ها.....طفلکی ها نسبت به فصل پیش یه پله صعود کردن:w15:...شدن دوازدهم.:w11:......لطفا هرکدوم از اس اسی ها که اومد رمز این موفقیتشونو به ما بگه......:w15:..
ولی خوشم میاد الکی الکی این برقو ذوب اهن رفتم بالای جدول....دوروز دیگه پرسپولیس میاد همشونو میزنه تو خاکی.....:w17:
مرسییییییییییییییی بدبووووووووووووووووووووی;)

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
بابا پس باید تبریک بگیم به اس اسی ها.....طفلکی ها نسبت به فصل پیش یه پله صعود کردن:w15:...شدن دوازدهم.:w11:......لطفا هرکدوم از اس اسی ها که اومد رمز این موفقیتشونو به ما بگه......:w15:..

اره بابا .....باید تبریک گفت ....واسیه همین به امیر جنرال ترفیع درجه دادن .....

شده .....امیر گروهبان دوم ...... :w15: .....

حیف اسم امیر ....:crying2:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه..اه..واقعا باید یه فکری به حال داوری بکنن..خیلی افتضاح بود....
درسته که پرسپولیس اخرش خوب نبود..ولی داور هم خیلی به نفع ذوب اهن سوت زد...بعد گل دومشون هم که کشتن خودشونو با اتلاف وقت....:razz:

حالا قطبی چی شده که باز میخواد بره؟؟:cry:
قضیه اخراج این کمک قطبی چی بود؟؟؟..برزیلیه؟؟....:razz:

والا چی بگم قطبی گفته

حوادثي در فوتبال ايران رخ داده كه مرا خسته كرده است. به همين دليل، به فكر استعفا هستم.

شاید علت اصلی دحالت های بیجا در کار مربیگری باشه و نخواستن باطنی قطبی از مربی گری پرسپولیس من که خیلی دوست داشتم دنیزلی بیاد حیف شد اگه بمونه خوشحال میشم اگه بره ناراحت نمیشم فقط خد ا کنه تیم موفق باشه

راجع به استقلال هم برگشته به جایگاهش با یه کم پیشرفت
واقعا حیفه تو فوتبال ایران استقلال و پرسپولیس اینطور مشکل داشته باشند

و یه چیز دیگه

تا آقای دایی داره این طور قلدری می کنه فوتبال ایران به هیچ جا نمیرسه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قطبي: نمي‌دانم پول‌هاي پرسپوليس به جيب چه فردي مي‌رود

افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: فقط حرف دلم را به زبان آوردم و نمي‌توانم اين موضوعات را مانند يك بغض در گلويم نگه دارم. مطمئن باشيد اگر مرا در اختيار خودم بگذارند، بايد خون گريه كنم يا درد دلم را در فوتبال ايران بازگو كنم.
وي افزود: اميدوارم مسئولين هرجا كه دوست دارند، جواب اين سوال‌هايم را بدهند و درباره حرف‌هاي من اظهار نظر كنند تا به جواب برسم. هرگز از فردي ترسي ندارم و پشت حرف‌هايي كه زدم، هستم.
وي اظهار داشت: به خاطر اينكه بعضي‌ چشم ديدن پرسپوليس را ندارند، مي‌خواهند مرا به زمين بكوبند. اين برايم جاي سوال دارد؛ البته در اين خصوص اسم هيچكس را به زبان نمي‌آورم

ashima

عضو جدید
دوستان قطبی نمیره یعنی خدانکنه که بره معلوم نیست تو باشگاه پرسپولیس پی میگذره

معلوم فدراسیون میخواد درمورد این ناداوریها در حق پرسپولیس چه تصمیمی بگیره . الان پرسپولیس باید با 12 امتاز صدر جدول میبود ام مگه میذارن به راحتی 4 امتیاز از حقشو خوردن اون از فصل پیش که به راحتی 6 تا ازش گرفتن این از این فصل اما با این همه پرسپولیس قهرمان میشه اونم توی هر سه تا لیگ
به امید سه تا جام خوشرنگ توی خونه پرسپولیس

لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ باشگاههای آسیا

راستی اگه جادوگر برگرده پرسپولیس که محشره دیگه به امید اینکه علی کریمی بیاد پرسپولیس و توی دربی 6 تا به اس اس بزنیم مثل سال 1352 هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

بالا