كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط مي تونم بگم امروز بهم ثابت شد تيمي كه گل نزنه گل مي خوره امير قلعه نوعي هم تو تركيب به نظر من چندتا اشتباه داشت ولي بازي قابل قبول بود ايشالا ادامه ي راه

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
فقط مي تونم بگم امروز بهم ثابت شد تيمي كه گل نزنه گل مي خوره امير قلعه نوعي هم تو تركيب به نظر من چندتا اشتباه داشت ولي بازي قابل قبول بود ايشالا ادامه ي راه

یه ذره صبر داشته باشی ....بیشتر بهت ثابت میشه عزیزم ......:w01:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال و پرسپوليس در آستانه محروميت

استقلال و پرسپوليس در آستانه محروميت

باشگاه استقلال و پرسپوليس پس از پايان ليگ سال گذشته قراردادى با شركت آلفا براى سفر به كانادا و امريكا و اردوى چند روزه اى در اين دو كشور منعقد كردند كه با نرفتن اين دو تيم به كانادا و امريكا شركت آلفا با ضرر مالى بسيارى مواجه شده است به همين دليل شركت آلفا قصد دارد با شكايت به فيفا ضرر مالى خود را از اين راه جبران كند.گفتنى است دو تيم استقلال و پرسپوليس يك بار ديگر هم پيش از اين با شركت آلفا قرارداد بسته بودند كه به دليل برخى مشكلات قرارداد خود را فسخ كرده بودند.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاهرودى: اين پرسپوليس در آسيا هم مدعى است

شاهرودى: اين پرسپوليس در آسيا هم مدعى است

رضا شاهرودى ملى پوش اسبق پرسپوليس با اطمينان از موفقيت اين تيم در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا در فصل جارى ياد مى كند و با اشاره به عملكرد پرسپوليس در نخستين ديدار ليگ مى گويد: درست است كه در آن ديدار پرسپوليس تيم سايپا را از پيش رو برداشت اما آنچه به چشم آمد ناهماهنگى نفرات تيم بود البته با گذشت زمان و استفاده از تمام بازيكنان، هماهنگى لازم بين همه نفرات ايجاد مى شود و آنها مى توانند همانند فصل گذشته حضور پرقدرتى در ليگ داشته باشند.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جباري هميشه به تيم ملي دعوت ميشد ولي اينبار نشد و چرا وحيد طالبلو و حسين كاظمي هيچ وقت تو اين چند وقت دعوت نشدن ولي اينبار شدن؟؟؟با اين كار خواستن از لغو بازي استقلال جلوگيري كنن
اين دليلي داشت جز غرض ورزي دايي با استقلال و قلعه نوعي؟؟؟ روزي كه قعله نوعي دايي رو از تيم ملي كنار گذاشت من به شخصه انتظار چنين روزي رو مي كشيدم كه بخواد عقده اي بازي در بياره شايدم مي خواد با اين كار سايپا موفق بشه

Matrix

عضو جدید
افشین جان این این موضوع فقط در مورد استقلال نیست !!

فکر میکنی از پرسپولیس هم باید یک بازیکن فقط دعوت میشد !!!!؟

موضوع اینه که دایی فقط میخواست لیت و بارسکی و فیرات فرصت آماده سازی تیماشون رو داشته باشن!! بازی اونا رو تعطیل کرد!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لئوناردو ديكارمو به پرسپولیس پیوست

لئوناردو ديكارمو به پرسپولیس پیوست

لئوناردو دي كارمو مهاجم برزیلی که پیش از این مد نظر قطبی و مسئولان باشگاه بود به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوست.
به گزارش خبرگزاري پرسپولیس، مدير برنامه‌هاي مهاجم برزیلی "لئوناردو دي كارمو" روز دوشنبه به همراه نماينده باشگاه پرسپوليس در هيات فوتبال استان تهران حاضر شد و قرارداد يكساله اين بازيكن را كه به صورت قرضي از تيم "اسپينتوا" برزيل به پرسپوليس پيوسته است را به ثبت رساند.
لئوناردو دي كارمو که روز پنج‌شنبه وارد تهران شده و به احتمال زياد از هفته چهارم مي‌تواند پرسپوليس را همراهي كند.
اين مهاجم برزيلي سابقه حضور در تيم‌هاي پايه‌اي برزيل را دارد.

Matrix

عضو جدید
خوشم میاد میخوای آتیش به دل آب ها بزنی!:d

میگم مگه نباید 21 روز از زمان صدور ای تی سی بگذره ؟ چطوری میگه هفته 4 !؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا كه بايد به فكر دروازه تون باشين اگه يه وقت حقيقي هم واسه تيم ملي جوانان بره كي دروازه بان ميشه؟؟؟راستي اين مهاجم آوردن ها هم فقط واسه دلخوش كردن هواداراس كه نبود خليلي اصلا حس نميشه

moongirl

عضو جدید
فعلا كه بايد به فكر دروازه تون باشين اگه يه وقت حقيقي هم واسه تيم ملي جوانان بره كي دروازه بان ميشه؟؟؟راستي اين مهاجم آوردن ها هم فقط واسه دلخوش كردن هواداراس كه نبود خليلي اصلا حس نميشه
می بینم که این اس اسی ها بازهم دلشون واسه ما می سوزه
می دونی که ما هنوز واعظی رو داریم؟؟؟ شما برین به فکر خودتون باشین که تا طالبلو رو ازتون می گیرن به هیچ تیمی نه نمی گین و می بازین
ما چون دفاعمون قویه داریم مهاجم می خریم. اما شما نه می تونین دفاع بخرین نه حمله چون هردوتاشم ضعیفه
جای خالی محسن رفت و برگشت که به این راحتی ها پر نمی شه اما خوب، کریم و نیکبخت و توره و... نشون دادن که امسال بیشتر هم گل خواهیم زد

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم این اس اسی ها برا چی دیگه اینقدر دفاع می کنن از ای تیمه...اسمش چی بود؟؟..استقلال؟؟ورشکست شدن دیگه بابا...اشمشم دیگه از یاده همه پرسپولیسی ها رفته..
پرسپولیییسسسس........

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما هنوز واعظی رو داریم تازه اونم نداشته باشیم عکس عابد زاده رو میزنیم رو تیر دروازه ببینم کی گل میزنه

نه واسه دل خوش کردن هوادارا نیست تیم نیاز به یه مهاجم شیش دنگ داره
البته محسن آقای گل یه چیز دیگست

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بینم که این اس اسی ها بازهم دلشون واسه ما می سوزه
می دونی که ما هنوز واعظی رو داریم؟؟؟ شما برین به فکر خودتون باشین که تا طالبلو رو ازتون می گیرن به هیچ تیمی نه نمی گین و می بازین
ما چون دفاعمون قویه داریم مهاجم می خریم. اما شما نه می تونین دفاع بخرین نه حمله چون هردوتاشم ضعیفه
جای خالی محسن رفت و برگشت که به این راحتی ها پر نمی شه اما خوب، کریم و نیکبخت و توره و... نشون دادن که امسال بیشتر هم گل خواهیم زد

واعظي رو كه فعلا معلوم نيست كجاست شايد از تمرينات عابدزاده در رفته راجع به دروازه باني نامداري(حداقل جلو پگاه) و خط دفاع استقلال فكر كنم خودتم فهميدي خيلي احساسي حرف زدي يه كم به قول سروش منطقي باش نمي دونم سروش چرا فقط به حرفاي تعصبي من گير ميده حتما تعصبي برخورد ميكنه در مورد پاسخ به جوابا!!!

ما هنوز واعظی رو داریم تازه اونم نداشته باشیم عکس عابد زاده رو میزنیم رو تیر دروازه ببینم کی گل میزنه

نه واسه دل خوش کردن هوادارا نیست تیم نیاز به یه مهاجم شیش دنگ داره
البته محسن آقای گل یه چیز دیگست

عكس عابدزاده رو نزنين يه وقت مارو مجبور مي كنين نوازي رو بياريم يه ضربه بزنه يهو عكس از رو تير سر مي خوره توپ ميره تو دروازه ها:biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه ترسیدم

نوازی کی باشه همون که نمیتونه یه پنالتی گل کنه همون که اومد در باشگاه پرسپولیس هم راش ندادن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ترسیدم

نوازی کی باشه همون که نمیتونه یه پنالتی گل کنه همون که اومد در باشگاه پرسپولیس هم راش ندادن

يه فلش بك به بازي سال 79 بنداز(فكر كنم 9يا 10 دي بود)اون وقت يادت مياد نوازي كيه و چرا گفتم اگه عابدزاده باشه ميگم نوازي بياد اون بازي رو كه يادته؟؟؟

moongirl

عضو جدید
واعظی خوبه، صحیح و سالم در خدمت تیم. خیالت راحته راحت باشه
ببین دوست عزیز، دفاع اس اس فصل پیش یکی از ضعیف ترین دفاع های لیگ بود، اینو می تونی بری تو آمار ببینی. تازه شما از اون دفاع امیرحسین صادقی که به اذعان خیلی ها بهترین مهره دفاعیتون بود رو هم از دست دادین. فکر نمی کنم این نشونه تعصب من باشه
واعظي رو كه فعلا معلوم نيست كجاست شايد از تمرينات عابدزاده در رفته راجع به دروازه باني نامداري(حداقل جلو پگاه) و خط دفاع استقلال فكر كنم خودتم فهميدي خيلي احساسي حرف زدي يه كم به قول سروش منطقي باش نمي دونم سروش چرا فقط به حرفاي تعصبي من گير ميده حتما تعصبي برخورد ميكنه در مورد پاسخ به جوابا!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واعظی خوبه، صحیح و سالم در خدمت تیم. خیالت راحته راحت باشه
ببین دوست عزیز، دفاع اس اس فصل پیش یکی از ضعیف ترین دفاع های لیگ بود، اینو می تونی بری تو آمار ببینی. تازه شما از اون دفاع امیرحسین صادقی که به اذعان خیلی ها بهترین مهره دفاعیتون بود رو هم از دست دادین. فکر نمی کنم این نشونه تعصب من باشه

تو هنوز تو فصل قبلي؟؟؟الان فصل جديد شروع شدها!!!از لحاظ فني بايد بدوني كه امير قلعه نوعي با وجود دفاع سه نفره هميشه تيماش دفاع خوبي داشتن استقلالي كه قهرمان شد رو كه يادته چه دفاعي داشت؟؟؟اصلا تيم ملي امير قلعه نوعي هم دفاع خوبي داشت

Matrix

عضو جدید
البته وقتی یکی با سیستم 2-5-3 که به نوعی همون 2-3-5 هست بازی میکنه یعنی داره از حمله و هجوم میزنه دیگه ! اگه این تیم دفاعش خوب نباشه که حسابش با کرام الکاتبینه!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته وقتی یکی با سیستم 2-5-3 که به نوعی همون 2-3-5 هست بازی میکنه یعنی داره از حمله و هجوم میزنه دیگه ! اگه این تیم دفاعش خوب نباشه که حسابش با کرام الکاتبینه!!

اينجا بحث دفاع بود منم گفتم كه moon girl راجع به دفاع تيماي امير قلعه نوعي بدونه كه تو اون سال تنها تيمي كه تونست به استقلال دو تا گل تو يه بازي بزنه ملوان بود!!!

راجع به حمله هم فكر كنم اون سال استقلال عالي بود عنايتي كه با شكستن ركورد پيوس آقاي گل شد و كلا همه از حملات عنايتي و نيكبخت و اكبرپور در كنار جباري وحشت داشتند يادته كه؟؟؟

Matrix

عضو جدید
اينجا بحث دفاع بود منم گفتم كه moon girl راجع به دفاع تيماي امير قلعه نوعي بدونه كه تو اون سال تنها تيمي كه تونست به استقلال دو تا گل تو يه بازي بزنه ملوان بود!!!

راجع به حمله هم فكر كنم اون سال استقلال عالي بود عنايتي كه با شكستن ركورد پيوس آقاي گل شد و كلا همه از حملات عنايتي و نيكبخت و اكبرپور در كنار جباري وحشت داشتند يادته كه؟؟؟

البته اگر پارسال محسن پنالتی میزد ، به طرز خفنی رکورد عنایتی رو میزد!

ولی در کل آره ... یه سوال پیش میاد اینجا ! چند سال یه بار پیش میاد که یه تیم همچین مربع هجومی ای داشته باشه !!؟ خودت داری میگی : نیکی ، عنایتی ، جباری و اکبرپور !!

جباری یک بازی ساز بی نظیر.
اکبرپور یه بازیکنی که جون میکنه و موقعیت سازی میکنه.
عنایتی که یک تموم کننده ی خوب هست.
و نیکی که هر دفاعی رو اذیت میکنه با حرکتاش! و هم گلسازه و هم گلزن!

babak30

عضو جدید
بدون شرح :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=4807&stc=1&d=1218782780

همیشه یادت باشه فقط یکی هست که به خاطر تو نفس میکشه...
اونم دماغته !
;)

پیوست ها

• r217de.jpg
    r217de.jpg
    39.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

mohammad_che_eng

عضو جدید
سومين ربات پرسپوليس به صليب كشيده شد.....

بعد از خليلي
معمارزاده

نوبت بادامكي بود كه رباتش به صليب بره....:w15:

فكر كنم تا آخر فصل ديگه بازيكني نداشته باشين....:w15:

بالا