كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس : کمپانی غول های AFC...... بعضی از تیم ها ....!! ارزو داشتن فقط یکی از اینا داشتن .. فقط یکی ...
.
.
.
.

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون بزرگی خدا برم که که جاش حقه
یه روز میگفتن آخه کدوم بازی 7 دقیقه وقت اضافه داره که داور 7 دقیقه وقت اضافی گرفته واسه بازی پرسپولیس سپاهان میخوان پرسپولیسو قهرمان کنن همه چی دست به دست هم داده آقا تبانی شده آقا حق سپاهان خورده شده آقا فلان به امان حالا واسه خودشون گرفتن میخوام بدونم نظرشون چیه ؟

استقلال دقیقه 93 گل زد ، البته من کاری به اون بازی پرسپولیس و گل دقیقه 98 ندارم چون اون بازی رو ندیدم اما بازی دیروز فقط 3-4 دقیقه گردان مصدوم شد

سپاهان خيلي محترمانه استقلال را پوكوند اونم در خانه خودش اگر ضعف داوري نبود سپاهان قطعا نتيجه را 2 بر صفر مي برد اما خوب بالاخره تيم حكومتي استقلاله الكي كه نيست اما يادتون باشه جام قهرماني براي چهارمين سال باز هم به اصفهان خواهد رسيد و داغش به دل استقلال خواهد ماند

ما رو پوکوندید؟؟ والله موقعیت گل و مالکیت توپ و نحوه بازی یه چیزه دیگه میگفتا ، خیلی خوش شانس بودید ، تو ضربات آخر بیش از اندازه کم دقت بودیم

بله .. بله اصن آفساید نیست راس میگه !!!!......من فقط ناراحتم چرا اس تق لول نمیتونه از ستاره های خودش ، یار دوازدهم (تیم داوری) تو جام باشگاه آسیا استفاده کنه... حیف شد وگرنه الهلال که هیچی الاهلی و الوحشی هم تو آزادی نابود میشدن ...... بعدشم اون لیسته رو باید باز بیاریم یه سری دیگه احتمالا باید بهش اضافه بشن .. میدونید که از کدوم لیست صحبت میکنم ..........
.
.

برو تو سایت ورزش 3 تو خلاصه بازی استقلال و سپاهان ، سر صحنه آهسته گل دوربین داره دقیقا از بغل فیلم میگیره ، وقتی استقلالیه توپ رو میفرسته یه استپ بزن ببین چه جوریه

با این طرز فکر شما بایدم به بعضیا حق داد که به رودباریان شک کنن،

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو تو سایت ورزش 3 تو خلاصه بازی استقلال و سپاهان ، سر صحنه آهسته گل دوربین داره دقیقا از بغل فیلم میگیره ، وقتی استقلالیه توپ رو میفرسته یه استپ بزن ببین چه جوریه

دیدم که میگم ..... ببخشید طرز فکر من دقیقا چه جوریه؟!!!! مگه دوروغه آره؟ اگه میگی آره رو حرفت وایسا من تو فصل نقل و انتقالات قلعه نوعی و تیمش مراجعه میکنم به تو و همین پست اونوقت ببین حق با کیه .......

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفتی غریبه جان. آدم حرفهای اینا رو میخونه واقعا در تعجبه از منطقشون !!! :surprised:
چند نفر دیگه شون هم اگر در این مورد چیزی نمیگن فقط بخاطر اینکه خودشون اون هفته کلی در مورد تبانی با رودباریان حرف خوردند وگرنه اونا هم ..... :surprised:

واقعا این چه منطقی هست که تیم خودشون پاکه ولی تیم رقیبشون ..... ؟! http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif

آدم چیزها میبینه اینجا ....

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم که میگم ..... ببخشید طرز فکر من دقیقا چه جوریه؟!!!! مگه دوروغه آره؟ اگه میگی آره رو حرفت وایسا من تو فصل نقل و انتقالات قلعه نوعی و تیمش مراجعه میکنم به تو و همین پست اونوقت ببین حق با کیه .......

Untitled.jpg

نیم تنه بالای حمودی شاید کمتر از 7-8 سانت جلوتر باشه ، اگه شما میگی آفساید ، قبول
ولی بعید میدونم این توپ رو بگن آفساید
بعد اینکه اصلا حموی نزد که ، خودشون زدن

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
استقلال دقیقه 93 گل زد ، البته من کاری به اون بازی پرسپولیس و گل دقیقه 98 ندارم چون اون بازی رو ندیدم اما بازی دیروز فقط 3-4 دقیقه گردان مصدوم شد

ما رو پوکوندید؟؟ والله موقعیت گل و مالکیت توپ و نحوه بازی یه چیزه دیگه میگفتا ، خیلی خوش شانس بودید ، تو ضربات آخر بیش از اندازه کم دقت بودیم

این دو تا بحث چه ربطی به هم دارن ؟ طالبی تو 2 تا بازی دقیقه 30 اخراج شد .. و جالبه 10 دقیقه قبلش هم من میدونستم این اخراج میشه ..سابقه امیرخان هم که بد نیست تو این کارا خدا رو شکر ما سابقه ای نداشتیم جز توهم یه عده که اونم درست میشه انشالا ...
بوفون هم تو فینال جام جهانی 5 تا پنالتی رو خلاف جهت رفت .. رودباریان که دیگه عددی نیست تو اون جو و با اون استرس ..
میخندم به حرفاتون ..آره از اولش هم جام حذفی رو برای ما گذاشتن ..بعدش تاج و کفاشیان اومدن ملوانو 6تایی کردن و داور تو اون بازی 4 تا از بازیکنای ملوان رو اخراج کرد و 6 تا پنالتی بیخود هم برای ما گرفت ..بازی نفت تهران هم با دروازه بان نفت و 6 تا از بازیکناشون تبانی کردیم ..بعد گفتن واسه اینکه تابلو نشه بازی ذوب رو بندازیم اصفهان ..بعد رفتیم اصفهان اونجا هم با کُمپلت تیمشون تبانی کردیم حتی تماشاچیا رو هم خریدیم واسه همین کلی تماشاچی داشتیم..بعدش رفتیم داماش گفتیم به گلرشون ما پنالی رو اینور میزنیم تو اونور برو ..:w15:
البته این قضیه از چند ماه پیش کلید خورد .. و چون داماش بارسلونا بود رویانیان برای شکستش دست به دامن فدراسیون و سازمان لیگ و داوران و قویدل مردم رشت و بمب هسته ای و ..... شد ..
خدا رو شکر من مطمئنم تیمی که طرفدارشم کاملا پاکه و هیچ شکی به هیچکدوم از بازیکنای تیم ندارم .. خیلی خوشحالم که به بازیکن تیم خودم شک ندارم ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس : کمپانی غول های AFC...... بعضی از تیم ها ....!! ارزو داشتن فقط یکی از اینا داشتن .. فقط یکی ...
.
.
.
.

كامران جان يه چيزي بگم من:redface:
شوما ك اينا رو داشتيد چ گلي به سرشون زديد؟:D
چقد تو ازادي از خجالتشون در امديد!
همون بنده خدا علي دايي...!
اخريشم ك مهدوي كيا بود!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
كامران جان يه چيزي بگم من:redface:
شوما ك اينا رو داشتيد چ گلي به سرشون زديد؟:D
چقد تو ازادي از خجالتشون در امديد!
همون بنده خدا علي دايي...!
اخريشم ك مهدوي كيا بود!
اینا الان هم تو ورزشگاه ها دارن تشویق میشن ......من تا حالا این همه رفتم ورزشگاه یاد ندارم کسی به هبچ کدومشون وقتی که بازی میکردن و حتی الان که بازی نمیکنن توهین کرده باشن .. اینا سرمایه های تیم پرسپولیس هستن که تا ابد جاشون تو قلب ما هوادارانه....

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا الان هم تو ورزشگاه ها دارن تشویق میشن ......من تا حالا این همه رفتم ورزشگاه یاد ندارم کسی به هبچ کدومشون وقتی که بازی میکردن و حتی الان که بازی نمیکنن توهین کرده باشن .. اینا سرمایه های تیم پرسپولیس هستن که تا ابد جاشون تو قلب ما هوادارانه....

مطمعني هيچ توهيني نشده بهشون!:surprised:
خيلي خوبه :redface:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 146492

نیم تنه بالای حمودی شاید کمتر از 7-8 سانت جلوتر باشه ، اگه شما میگی آفساید ، قبول
ولی بعید میدونم این توپ رو بگن آفساید
بعد اینکه اصلا حموی نزد که ، خودشون زدن
خیلی برام جای تعجبه که شما هنوز افساید براتون تفصیر نشده قشنگ......بازیکنی که در جلوی مهاجمین قرار بگیرد افساید هست ولو یک سانت .... در صورتی که یار هم تیمی به او پاس بدهد و اون در جریان بازی باشد حتی اگر توپ هم به او برخورد نکند ولی در موقعیت افساید می باشد ..... دادا وقتی بازیکن تو محوطه جریمه تیم حریف تو افساید و داره برای توپ میجنگه حتی اگه بهش هم نخوره داور افساید میگیره اونوقت چطوری میای میگی حمودی نزد که ....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمعني هيچ توهيني نشده بهشون!:surprised:
خيلي خوبه :redface:
توهین رو برای من توضیح بده ببینم میشه چی ؟!!! ببین یه زمانی علی دایی سر مربی بود به خاطر باند و باند بازی یه سری دو دستگی بین هوادارا ایجاد شد ولی اونایی که شعار دادن علیه دایی خیلی زود پشیمون شدن ... من یادم نمیاد به هبچکدوم از این اسطوره ها توهین شده باشه ....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی برام جای تعجبه که شما هنوز افساید براتون تفصیر نشده قشنگ......بازیکنی که در جلوی مهاجمین قرار بگیرد افساید هست ولو یک سانت .... در صورتی که یار هم تیمی به او پاس بدهد و اون در جریان بازی باشد حتی اگر توپ هم به او برخورد نکند ولی در موقعیت افساید می باشد ..... دادا وقتی بازیکن تو محوطه جریمه تیم حریف تو افساید و داره برای توپ میجنگه حتی اگه بهش هم نخوره داور افساید میگیره اونوقت چطوری میای میگی حمودی نزد که ....

عزیزم منظورم از اینکه حمودی نزد این نیست که آفساید نبوده پس ، بعد از عمری فوتبال دیدن میدونم آفساید چیه ، یعنی اینکه شما بچسب به همین که مثلا ایران نژاد فصل بعد میاد استقلال
همیشه شنیدیم که کارشناسای داوری دارن میگن تو کلاسهای داوری بهشون میگن حتی اگه شک داشتید آفساید هست یا نه اجازه بدید بازی ادامه پیدا کنه
شده حکایت اون مسابقه بین خر و اسب تو کارتون بامزی که آخرش کلی فیلم رو بازبینی کردن دیدن خره زبونشو دراورده بود و زود تر از خط میگذره
بازم میگم اگه شما بگی آفساید من میگم قبول ، همون اولشم گفتم فقط با کولیس و میکرومتر میشه گفت حمودی جلوتر بوده ، به هر حال برای تحت تاثیر قرار دادن گل استقلال و هنوزم صدرنشینی استقلال بایدم به این 1 سانت و 2 سانت متوسل بشید ، حالا کاش حداقل یه هوادار سپاهان این عکس رو میذاشت
در ضمن تفصیر نه ، تفسیر

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دو تا بحث چه ربطی به هم دارن ؟ طالبی تو 2 تا بازی دقیقه 30 اخراج شد .. و جالبه 10 دقیقه قبلش هم من میدونستم این اخراج میشه ..سابقه امیرخان هم که بد نیست تو این کارا خدا رو شکر ما سابقه ای نداشتیم جز توهم یه عده که اونم درست میشه انشالا ...
....
میخندم به حرفاتون ..

خدا رو شکر من مطمئنم تیمی که طرفدارشم کاملا پاکه و هیچ شکی به هیچکدوم از بازیکنای تیم ندارم .. خیلی خوشحالم که به بازیکن تیم خودم شک ندارم ..

خیلی ممنون که به حرفهام میخندید

در مورد طالبی شما میگید تبانی ، بعضی از دوستاتون میگن اشتباه داوری ، بعضیا هم جفتشو پای استقلال میذارن ، به هر حال نظر خودتونه ، اشکالی نداره
یه مثال از بوفون زدید منم یه مثال از جام جهانی 98 بزنم که یه بازیکن بود به اسم پیر عیسی ( یکی از تیمهای آفریقایی ) جلوی فرانسه 2 تا گل به خودشون زد
بی جهت اینا رو متهم نکنید ، باید قبول کنیم الان تیم سپاهان شرایط خیلی بهتری داره( چه مالی و حتی چه موفقیت تو سالهای گذشته و چه مسائل حاشیه ای و آرامش ) تا استقلال و پرسپولیس که بخواد اینجوری خودشو خراب کنه که پاشه بیاد استقلال

اما در مورد آخر ، تیمتون نیم فصل اول نتیجه نمیگرفت خیلی از پرسپولیسیا عقیده داشتن بازیکنها کم کاری کردن و دلشون با ژوزه نبوده دل به بازی نمیدادن و این حرفها
و در مورد یکی از شکستهای سنگین پرسپولیس جلوی الغرفه هم گاهی دیدم و شنیدم بعضی از پرسپولیسیا گفتن بازیکنها بخاطر اخراج شدن مربی وقت پرسپولیس کم کاری کردن و عمدا باختن
یه زمانی هم بود بعضی از پرسپولیسیا میگفتن شیث رضایی چون با علی دایی خوب نیست عمدا بد بازی میکنه که پرسپولیس گل بخوره نتیجه نگیره
به هر حال نظر شما با نظر بعضی از پرسپولیسیا متفاوته

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الانم فهمیدم تو برنامه دیشب 90 کارشناس داوری گل استقلال رو تایید کرده گفته درست بوده اما گفته اخراج بازیکن سپاهان درست نبوده
در ضمن گفتن تو بازی پرسپولیس ذوب آهن بنگر باید اخراج میشده و یه پنالتی برای ذوب آهن نگرفتن

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
صعود سومين نماينده آزربايجان به ليگ برتر

[h=1]صعود سومين نماينده آزربايجان به ليگ برتر[/h]صعود دو تيم گسترش فولاد و شهرداري تبريز به ليگ برتر را به مسؤلان،بازيكنان،كادر فني و هواداران دو تيم تبريك عرض مي نماييم.اميدواريم همچون سالهاي نچندان دور شاهد رشد دوباره فوتبال در اين سرزمين باشيم.بر همه مسؤلان اين تيم ها واجب است تا از شرايط سالهاي قبل درس عبرت گرفته تا شاهد حضور 3 تيم پرقدرت در سطح اول فوتبال كشور باشيم.
از زحمات سران باشگاه گسترش فولاد ، شهردار كلانشهر تبريز ،مربي بومي آذربايجان،رسول خطيبي و مربي نام آشناي و محبوب هوادارن،فراز كمالوند كمال تشكر و قدرداني را داريم.همچنين از تمامي بازيكنان ، مسؤلان و هواداراني كه جهت صعود اين دو تيم به ليگ برتر تلاش وافري نشان دادند كمال تشكر را داريم.

بازي جوانمردانه بازيكنان تيم فولاد يزد،در اين شرايط فوتبال بعضاً ناپاك نشان داد كه هنوز كه هنوز بازي جوانمردانه نفس مي كشد.مسؤلان - مربي و مردم شهر يزد بايد هم به داشتن چنين تيمي افتخار كنند،مردم آذربايجان و هواداران فوتبال مراتب تقدير و تشكر خود را جهت ارئه فوتبال پاك به اين تيم اعلام ميدارد و موفقيت تيم باشگاه فوتبال فولاد يزد را در فصول بعدي بر ايشان آرزومند است.
REFERENCE : Sarp
(
TƏBRİZLİ.M.s.T
)
منبع : تراکتور اف سی ( TractorFC.com )

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گفتی غریبه جان. آدم حرفهای اینا رو میخونه واقعا در تعجبه از منطقشون !!! :surprised:
چند نفر دیگه شون هم اگر در این مورد چیزی نمیگن فقط بخاطر اینکه خودشون اون هفته کلی در مورد تبانی با رودباریان حرف خوردند وگرنه اونا هم ..... :surprised:

واقعا این چه منطقی هست که تیم خودشون پاکه ولی تیم رقیبشون ..... ؟! :surprised:

آدم چیزها میبینه اینجا ....
شما که خودتون استاد زدن انگ تبانی به تیم ها هستید...شما دیگه چرا؟
هروقت داماش باخته شما همه رو مقصر دونستید از داور گرفته تا فداراسیون و سازمان لیگ وتیم حریف و بازیکن خودتون و...
حالا شما از منطق پرسپولیسی ها تعجب میکنید؟

آخرین ویرایش:

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هروقت داماش باخته شما همه رو مقصر دونستید از داور گرفته تا فداراسیون و سازمان لیگ و...

کاملا موافقم;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی ممنون که به حرفهام میخندید

در مورد طالبی شما میگید تبانی ، بعضی از دوستاتون میگن اشتباه داوری ، بعضیا هم جفتشو پای استقلال میذارن ، به هر حال نظر خودتونه ، اشکالی نداره
یه مثال از بوفون زدید منم یه مثال از جام جهانی 98 بزنم که یه بازیکن بود به اسم پیر عیسی ( یکی از تیمهای آفریقایی ) جلوی فرانسه 2 تا گل به خودشون زد
بی جهت اینا رو متهم نکنید ، باید قبول کنیم الان تیم سپاهان شرایط خیلی بهتری داره( چه مالی و حتی چه موفقیت تو سالهای گذشته و چه مسائل حاشیه ای و آرامش ) تا استقلال و پرسپولیس که بخواد اینجوری خودشو خراب کنه که پاشه بیاد استقلال

اما در مورد آخر ، تیمتون نیم فصل اول نتیجه نمیگرفت خیلی از پرسپولیسیا عقیده داشتن بازیکنها کم کاری کردن و دلشون با ژوزه نبوده دل به بازی نمیدادن و این حرفها
و در مورد یکی از شکستهای سنگین پرسپولیس جلوی الغرفه هم گاهی دیدم و شنیدم بعضی از پرسپولیسیا گفتن بازیکنها بخاطر اخراج شدن مربی وقت پرسپولیس کم کاری کردن و عمدا باختن
یه زمانی هم بود بعضی از پرسپولیسیا میگفتن شیث رضایی چون با علی دایی خوب نیست عمدا بد بازی میکنه که پرسپولیس گل بخوره نتیجه نگیره
به هر حال نظر شما با نظر بعضی از پرسپولیسیا متفاوته
منظورم حرف اونایی بود که فکر کردن رویانیان رفته دست به دامن رودباریان شده تا رودباریان تیمی که 3 تا تیم لیگ برتری رو حذف کرده رو به فینال برسونه !! اگه شما هم همینطور فکر می کنید من به حرفاتون میخندم ...فکر نکنم اینطور فکر کنید ..
درباره اون گل هم زیاد حرف زده شد من فکر میکنم آفساید بود اگه این عکس رو نگاه کنید و به خطوط سبز پررنگ و کمرنگ چمن دقت کنید میبینید که بازیکن استقلال جلوتره ..http://www.asriran.com/files
کم کاری بازیکنای تیم ربطی به حرفای من نداره ..چه ربطی داشت ؟
من مطمئنم یه قدم از این رفتن به فینال حذفی با تبانی و کارایی که اونایی که باختن دارن به پرسپولیس ربط میدن نبوده .... و گفتم که به هیچکدوم از پرسپولیسی ها شک ندارم خدا رو شکر ..بعد شما رفتی یه چیز دیگه گفتی ..
باز خدا رو شکر که اتفاقی نیفتاد که میگن تبانی بوده اگه مثلا بازیامون با تیمای لیگ یکی میفتاد یا یکی دو تا تیم انصراف میدادن یا کلا پرسپولیس تو تهران بازی میکرد و داورا هم کمکش میکردن دیگه چی میخواستن بگن...
الانم فهمیدم تو برنامه دیشب 90 کارشناس داوری گل استقلال رو تایید کرده گفته درست بوده اما گفته اخراج بازیکن سپاهان درست نبوده
در ضمن گفتن تو بازی پرسپولیس ذوب آهن بنگر باید اخراج میشده و یه پنالتی برای ذوب آهن نگرفتن
فنایی خودشم نفهمید آخرش چی گفت .. یه بار گفت گل درسته یه بار گفت بزار یه بار دیگه ببینیم ..یه بار گفت ما داریم دوربینو میبینیم ..
پنالتی و اخراج ذوب آهن رو کی گفته ؟ :surprised: ..من همیشه 90 میبینم یادم نمیاد همچین حرفی زده باشه ..پنالتی رو کی ؟

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من کاری به اینکه فنایی گفته بنگر باید اخراج می شد و پنالتی هم برا ذوب آهن گرفته می شد کاری ندارم ولی به نظرم باید دیگه یواش یواش بذارنش کنار چون
خیلی موقع ها میبینی رو یه صحنه واضح اشتباه نظر میده و یا خیلی جاها قاطع نظرشو نمیده خودشم نمیدونه چی میخواد بگه
اونجا بازیکن ذوب افتاده رو زمین حالا بنگر پاشو لگد کرده عمد یا غیر عمدشو کارا ندارم این کجاش پنالتیه؟
بازیکن رو زمین هیچ حرکتی هم نداره شاید اگه عمدا باشه اخراج داشته باشه ولی این دیگه پنالتی نیست

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من کاری به اینکه فنایی گفته بنگر باید اخراج می شد و پنالتی هم برا ذوب آهن گرفته می شد کاری ندارم ولی به نظرم باید دیگه یواش یواش بذارنش کنار چون
خیلی موقع ها میبینی رو یه صحنه واضح اشتباه نظر میده و یا خیلی جاها قاطع نظرشو نمیده خودشم نمیدونه چی میخواد بگه
اونجا بازیکن ذوب افتاده رو زمین حالا بنگر پاشو لگد کرده عمد یا غیر عمدشو کارا ندارم این کجاش پنالتیه؟بازیکن رو زمین هیچ حرکتی هم نداره شاید اگه عمدا باشه اخراج داشته باشه
ولی این دیگه پنالتی نیست
اها پس منظور ایشون بازی با ذوب تو لیگه من فکر کردم منظورش حذفیه هر چی فکر کردم یادم نیومد .. اونجا که اصلا توپ تو جریان بازی نبود که بازی متوقف شده بود فکر کنم..اونجا هم فردوسی پور تحریکش کرد هی گفت بنگر با استوک رو پای بازیکن ذوب راه رفته .. در حالیکه اصلا فشار نیاورد ..
تو همین فصلم یه بار نکونام عمدا با استوکش رفت تو زانوی یه بازیکن که داور هیچکاریش نداشت و گفتن اخراج باید میشد .. اون بدتر بود یا این ؟

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اها پس منظور ایشون بازیمون با ذوب تو لیگه من فکر کردم منظورش حذفیه هر چی فکر کردم یادم نیومد .. اونجا که اصلا توپ تو جریان بازی نبود که بازی متوقف شده بود ..اونجا هم فردوسی پور تحریکش کرد هی گفت بنگر با استوک رو پای بازیکن ذوب راه رفته .. در حالیکه اصلا فشار نیاورد ..
بله همین بازی رو میگن
به نظرم اصلا پنالتی نبود همین صحنه هاست که میگم واضح هست ولی نمیتونه نظر بده یه جا هم که داورهای ما درست تصمیم میگرن فنایی میگه اشتباه بوده
ولی اخراج طالبی خیلی جالب بود اصلا صحنه ها واضح بود من که از داوری چیز زیادی نمیدونم بعد اخطار اول طالبی گفتم قبلش خطای مجیدی بود حتی تصویر آهسته رو هم ندیدم
نمیدونم مظفری زاده چه جوری یکی از بهترین داورهای ایرانه؟؟؟؟؟؟دوتا صحنه واضح الکی کارت داده با این داوری ممکنه سرنوشت لیگ عوض بشه

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
هروقت داماش باخته شما همه رو مقصر دونستید از داور گرفته تا فداراسیون و سازمان لیگ وتیم حریف و بازیکن خودتون و...

من برای بازی حذفی نه داور مقصر دونستم نه فدراسیون و نه ....
اتفاقا برعکس میگم که بازیکن های داماش خیلی خوب بازی کردند و کسی هم بهشون شکی نداره و....
من فقط نوع پنالتی گرفتن های رودباریان ( اینکه زودتر میرفت ) شک دارم که البته الان برای سومین بار تو همین تاپیک دارم میگم نمیگم صد درصد اومده تبانی کرده فقط میگم برام مشکوک بوده ... که امیدوارم که من و بقیه اشتباه بکنیم .

اون زمان هم همه ی شما اومدید گفتید الکی دارند بردتون رو لوث میکنند و تیمتون هم خیلی پاکه .
ولی بعد دیروز برای بازی استقلال اومدید چه راحت از تبانی بازیکن سپاهان حرف زدید و....
که این نوع برخوردتون نسبت به تیم خودتون و تیم رقیبتون برام جالب بود ! ( خود رو پاک دونستن و بقیه ....)

اگر هم در مورد رویانیان چیزی گفتم چون شما اخبار داماش رو دنبال نمیکنی اصلا خبر نداری .
عروسک گردان مشکلات مدیریتی و مالی داماش تو یک ماه گذشته رویانیان بوده و این همه حاشیه وارد این تیم کرده و مثل اینکه بالاخره رفیقش رو هم دستگیر کردند !

موفق باشید :gol:

صعود دو تيم گسترش فولاد و شهرداري تبريز به ليگ برتر را به مسؤلان،بازيكنان،كادر فني و هواداران دو تيم تبريك عرض مي نماييم.اميدواريم همچون سالهاي نچندان دور شاهد رشد دوباره فوتبال در اين سرزمين باشيم.بر همه مسؤلان اين تيم ها واجب است تا از شرايط سالهاي قبل درس عبرت گرفته تا شاهد حضور 3 تيم پرقدرت در سطح اول فوتبال كشور باشيم.
از زحمات سران باشگاه گسترش فولاد ، شهردار كلانشهر تبريز ،مربي بومي آذربايجان،رسول خطيبي و مربي نام آشناي و محبوب هوادارن،فراز كمالوند كمال تشكر و قدرداني را داريم.همچنين از تمامي بازيكنان ، مسؤلان و هواداراني كه جهت صعود اين دو تيم به ليگ برتر تلاش وافري نشان دادند كمال تشكر را داريم.

بازي جوانمردانه بازيكنان تيم فولاد يزد،در اين شرايط فوتبال بعضاً ناپاك نشان داد كه هنوز كه هنوز بازي جوانمردانه نفس مي كشد.مسؤلان - مربي و مردم شهر يزد بايد هم به داشتن چنين تيمي افتخار كنند،مردم آذربايجان و هواداران فوتبال مراتب تقدير و تشكر خود را جهت ارئه فوتبال پاك به اين تيم اعلام ميدارد و موفقيت تيم باشگاه فوتبال فولاد يزد را در فصول بعدي بر ايشان آرزومند است.
REFERENCE : Sarp
(
TƏBRİZLİ.M.s.T
)
منبع : تراکتور اف سی ( TractorFC.com )

این Sarp همونی هست که تو همین باشگاه هم عضو بود ؟؟ ( که بعد بخاطر دلایلی خداحافظی کرد )

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
من برای بازی حذفی نه داور مقصر دونستم نه فدراسیون و نه ....
اتفاقا برعکس میگم که بازیکن های داماش خیلی خوب بازی کردند و کسی هم بهشون شکی نداره و....
من فقط نوع پنالتی گرفتن های رودباریان ( اینکه زودتر میرفت ) شک دارم که البته الان برای سومین بار تو همین تاپیک دارم میگم نمیگم صد درصد اومده تبانی کرده فقط میگم برام مشکوک بوده ... که امیدوارم که من و بقیه اشتباه بکنیم .
;)
آخه رودباریان دروازه بانه؟؟ ابوالهولم بود یه حرکتی به خودش میداد محض رضای خدا :cool:دیگه باختیم کاری هم نمیشه کرد...بیخیال فقط حرص خوردن واسه ما مونده....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
م
درباره اون گل هم زیاد حرف زده شد من فکر میکنم آفساید بود اگه این عکس رو نگاه کنید و به خطوط سبز پررنگ و کمرنگ چمن دقت کنید میبینید که بازیکن استقلال جلوتره ..http://www.asriran.com/files
کم کاری بازیکنای تیم ربطی به حرفای من نداره ..چه ربطی داشت ؟

من همون اولشم گفتم میشه گفت بازیکن استقلال چند سانت جلوتره
تعریف دقیق آفساید ( ویکیپدیا - اگه مورده قبوله )
. در سال ۲۰۰۵ بورد بین‌المللی فوتبال تصمیم جدیدی در مورد قانون آفساید تصویب کردند : نزدیک تر بودن به دروازهٔ حریف به معنای این است که هر قسمت از سر، بدن و یا پای بازیکن که از توپ و دومین بازیکن حریف نزدیک تر به دروازهٔ حریف باشد. در این تعریف بازوها شامل نمی‌شوند.

تو این عکس هم هر دو روی قسمت کم رنگ چمن وایستادن ، زانوی حمودی و قسمتی که بالا تنش جلوتره
اما آفسایدی که اینجوری میلیمتری باشه رو واقعا نمیشه گفت اشتباه داور ( چه برا استقلال باشه چه پرسپولیس چه برا سپاهان ، این نوع آفساید فقط به درد کل کل میخوره )، آفساید گرفتن و نگرفتن اشتباه مثل همون گلیه که نوری به استقلال زد و کمک داور اشتباه کرد ، نوری کاملا یه بدن عقب تر بود
شما نشنیدید تو همین 90 بارها کارشناسا گفتن این صحنه ها رو داور ادامه بده نمیشه ایراد گرفت و فیفا به داورا میگه اگه شک دارید آفسایده اجازه بدید بازی جریان پیدا کنه و گل زده بشه؟؟

در مورد اخراج طالبی هم بالاخره معلوم شده اشتباه بوده و طالبی عمدا اخراج نشده یا هنوزم میگی طالبی میاد استقلال ؟؟ من خودم صحنه آهسته هند و خطای مجیدی و کارت زرد اول رو ندیدم اما انگاری مجیدی خطا کرده اما جالبه طالبی گفته دست به مجیدی میزدیم خطا میگرفت در حالی که تو همون بازی جام حذفی و همین بازی چند بار مجیدی رو زدن اما خطا هم نگرفتن

به هر حال کم کاری بازیکن یعنی ناپاکیش دیگه ، نه ؟؟ بعد از بازی استقلال و سپاهان یکی از تماشاگرای استقلال روی سکوها نشسته بود ، قلبش گرفته بود ، از استرس و هیجان
بازیکنها اما اکثرا میان و پول میگیرن و میرن ، اینکه حالا من با این مربی حال نمیکنم پس بی خیال میلیونها طرفدار خودش یعنی نا پاکی ، تو همین تیمی که شما طرفدارشی و تیم ما

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من همون اولشم گفتم میشه گفت بازیکن استقلال چند سانت جلوتره
تعریف دقیق آفساید ( ویکیپدیا - اگه مورده قبوله )
. در سال ۲۰۰۵ بورد بین‌المللی فوتبال تصمیم جدیدی در مورد قانون آفساید تصویب کردند : نزدیک تر بودن به دروازهٔ حریف به معنای این است که هر قسمت از سر، بدن و یا پای بازیکن که از توپ و دومین بازیکن حریف نزدیک تر به دروازهٔ حریف باشد. در این تعریف بازوها شامل نمی‌شوند.

تو این عکس هم هر دو روی قسمت کم رنگ چمن وایستادن ، زانوی حمودی و قسمتی که بالا تنش جلوتره
اما آفسایدی که اینجوری میلیمتری باشه رو واقعا نمیشه گفت اشتباه داور ( چه برا استقلال باشه چه پرسپولیس چه برا سپاهان ، این نوع آفساید فقط به درد کل کل میخوره )، آفساید گرفتن و نگرفتن اشتباه مثل همون گلیه که نوری به استقلال زد و کمک داور اشتباه کرد ، نوری کاملا یه بدن عقب تر بود
شما نشنیدید تو همین 90 بارها کارشناسا گفتن این صحنه ها رو داور ادامه بده نمیشه ایراد گرفت و فیفا به داورا میگه اگه شک دارید آفسایده اجازه بدید بازی جریان پیدا کنه و گل زده بشه؟؟

در مورد اخراج طالبی هم بالاخره معلوم شده اشتباه بوده و طالبی عمدا اخراج نشده یا هنوزم میگی طالبی میاد استقلال ؟؟ من خودم صحنه آهسته هند و خطای مجیدی و کارت زرد اول رو ندیدم اما انگاری مجیدی خطا کرده اما جالبه طالبی گفته دست به مجیدی میزدیم خطا میگرفت در حالی که تو همون بازی جام حذفی و همین بازی چند بار مجیدی رو زدن اما خطا هم نگرفتن

به هر حال کم کاری بازیکن یعنی ناپاکیش دیگه ، نه ؟؟ بعد از بازی استقلال و سپاهان یکی از تماشاگرای استقلال روی سکوها نشسته بود ، قلبش گرفته بود ، از استرس و هیجان
بازیکنها اما اکثرا میان و پول میگیرن و میرن ، اینکه حالا من با این مربی حال نمیکنم پس بی خیال میلیونها طرفدار خودش یعنی نا پاکی ، تو همین تیمی که شما طرفدارشی و تیم ما
خب پس شما هم میگی آفساید بوده پس حرفی نیست ..:D
نه تو 90 هم نشنیدم بگن اینو ..فقط آفسایدی رو نباید گرفت که هر دو طرف 50 50 باشه .. ینی بازیکنا تو یه خط باشن ..
من همیشه به قلعه نوعی مشکوکم... بنظرم هر کاری برمیاد ازش ..
بهرحال منظور من از ناپاکی، بحث این تاپیک، یعنی تبانی برای گرفتن جام حذفی بود ..نه این چیزا که میگید .. حرفاتونم درسته درباره بازیکن ها و قبول دارم که بعضی پول ها که میگیرن حرامه ..اما مطمئنم کسی تو پرسپولیس تبانی نکرده ;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس شما هم میگی آفساید بوده پس حرفی نیست ..:D
نه تو 90 هم نشنیدم بگن اینو ..فقط آفسایدی رو نباید گرفت که هر دو طرف 50 50 باشه .. ینی بازیکنا تو یه خط باشن ..
من همیشه به قلعه نوعی مشکوکم... بنظرم هر کاری برمیاد ازش ..
بهرحال منظور من از ناپاکی، بحث این تاپیک، یعنی تبانی برای گرفتن جام حذفی بود ..نه این چیزا که میگید .. حرفاتونم درسته درباره بازیکن ها و قبول دارم که بعضی پول ها که میگیرن حرامه ..اما مطمئنم کسی تو پرسپولیس تبانی نکرده ;)

این چند سانتم قابل اغماضه ( درست نوشتم ؟؟ )
معلومه بر خلاف اینکه میگی همیشه 90 رو نگاه نمیکنی
به هر حال نظر شماست ، حرفی ندارم
تیمتونم میزبان بازی فینال شد تا بعد از 2 تا بازی خانگی و 2 تا بازی خارج خانه هی نگید ما همه بازیهامون خارج از تهران بود :D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این چند سانتم قابل اغماضه ( درست نوشتم ؟؟ )
معلومه بر خلاف اینکه میگی همیشه 90 رو نگاه نمیکنی
به هر حال نظر شماست ، حرفی ندارم
تیمتونم میزبان بازی فینال شد تا بعد از 2 تا بازی خانگی و 2 تا بازی خارج خانه هی نگید ما همه بازیهامون خارج از تهران بود :D
اخه خداییش مگه میشه به داورا بگن وقتی بازیکن چند سانت تو آفساید بود آفساید نگیرید ..اینکار فقط از داورای ایرانی برمیاد ..
تیممون رو آسفالت خیابونم بازی کنه میبره تازه میخوایم یه درسی به سپاهان بدیم که اینقد ضعیف کشی نکنه هی استقلالو تو تهران میبره.. :D

بالا