كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حرفی ندارن برا گفتن میگن جام حذفی رو گذاشتن برا پرسپولیس خوبه خدا رو شکر تو جام حذفی هیچ اشتباه داوری و اتفاق خاصی هم رخ نداده و دارن این حرف هارو میزنن

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه لنگیا مثل اینکه خیلی به خاطر پستای قبلی جوش آوردن

بهتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین بیاین تو سه چیز یادتون نره

۱.آب معدنی

۲.پماد سوختگی

۳.عینک دودی

دوست گلم تحصيلكرده هستي خيلي زشته اين حرفها از جانب يه شخص تحصيلكرده...........

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اوه اوه لنگیا مثل اینکه خیلی به خاطر پستای قبلی جوش آوردن بهتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین بیاین تو سه چیز یادتون نره ۱.آب معدنی ۲.پماد سوختگی ۳.عینک دودی
پرسپولیس رفته فینال جام حذفی شما داری میگی تبانی بوده و رودباریان پنالتی گیر بوده درصورتی که اینجوری نیست و فک کنم شما مورد دوم رو استفاده کنی برات خوب باشه چون شمایی که داری میسوزی و سعی میکنی برد پرسپولیس رو به چیزای دیگه ربط بدی(نمیخواستم اینجوری بگم ولی با هر کسی باید مثه خودش برخورد کرد)

آخرین ویرایش:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
مازیار زارع(بازیکن سابق پرسپولیس): جام حذفی امسال برای پرسپولیس برگزار شده ... مــــن تو این تیم بودم(!) ... خیلی چیزا میدونم !!!

....................
............دیگه تابلو بود شوما یه گونی سیمان بزاری جلو دروازه یه توپ میخوره بهش گل نمیشه اما رودباریانی که معروف بود یه زمانی به پنالتی گیری عینهو هویج واستاده تو دروازه قبل از این که لنگی بره سمت توپ بخواد توپو بزنه دراز میکشید رو زمین ! اقلا یه کم طبیعی تر کار میکردید !!!!

البته اینجور چیزا تو فوتبال ما طبیعیه بالاخره این تیم پارسال که جام نگرفت امسالم نخواد بگیره که دیگه باید گــِل گرفت در باشگاشون !هه ! جواب ملتو چی میخوان بدن ؟! جواب اون دلارا ؟!ماشینها ؟!

پس جام میرسه به لنگ !

همه اینا برنامه ریزی شدس خو مهدویا کیا میخواد خدافظی کنه باید با جام باشه دیگه !!!!!!!
حالا همه اینا یه طرف وقتی بازیو بردن ما داشتیم میمردیم از خنده ! شیرینیه یهو پرید تو زمین سجده شکر انگار فینال اروپا تو پنالتیا چلسی رو زدن ! اصن یه وضعی بودا !
خیلی فیسبوک میری نه ؟
حداقل چارتا حرف از خودت بزن کپی پیست نکن ..

متاسفم برات ..یا به کاربرای دیگه توهین میکنی یا این عکسای توهین آمیز رو میزاری ...خجالتم خوب چیزیه آدم هر چیزیو میبینه نباید کپی کنه ...
اگه این تالار صاحب داشت نمیتونستی اینقد راحت به بقیه توهین کنی ..که متاسفانه نداره ..

atefe717

عضو جدید
خیلی فیسبوک میری نه ؟
حداقل چارتا حرف از خودت بزن کپی پیست نکن ..

متاسفم برات ..یا به کاربرای دیگه توهین میکنی یا این عکسای توهین آمیز رو میزاری ...خجالتم خوب چیزیه آدم هر چیزیو میبینه نباید کپی کنه ...
اگه این تالار صاحب داشت نمیتونستی اینقد راحت به بقیه توهین کنی ..که متاسفانه نداره ..

راست میگی خجالتم خوب چیزیه منم اینا رو در جواب کسایی گذاشتم که همچین مطالبی میزارن کسی هم حرفی نمیزنه.....مثل اینکه فکر میکنی مطالبی که من میزارم توهین آمیزه و مطالب بقیه خیلی محترمانس....لطفا واسه خودتون تاسف بخورین

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گل استقلالی و پرسپولیسی اگه میخوایم به بی احترامی ها تذکر بدیم ، یکم منصفانه تر برخورد کنیم و فقط توهین های طرف مقابل رو نبینیم
این دو سه روز اینجا کم توهین نشده ، حالا کاری ندارم کی شروع کرده اما توهین دوستای خودمون رو هم ببینیم بد نیست

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دوستان گل استقلالی و پرسپولیسی اگه میخوایم به بی احترامی ها تذکر بدیم ، یکم منصفانه تر برخورد کنیم و فقط توهین های طرف مقابل رو نبینیم
این دو سه روز اینجا کم توهین نشده ، حالا کاری ندارم کی شروع کرده اما توهین دوستای خودمون رو هم ببینیم بد نیست
خب وقتی با منی چرا پستمو نقل قول نمی کنی ؟
بی احترامی که بوده ولی بعضی بی احترامیا خیلی بده و خیلی بی ادبیه ...پستها موجوده و میتونید ببینید .. مثلا طرف اومده میگه تیمی که شیث و نصرتی توش باشن هوادارشم باید ......
این توهین مستقیم به همه هوادارای پرسپولیسه ..اگرچه مستقیم با من نبوده و با یکی دیگه بوده ولی منم یکی از همون هوادارام ..
اون عکس هم نیازی به توضیح نداره ..اینقدر بد هست که خجالت میکشم دربارش حرف بزنم ..
بازم میگم ..این تالار مدیر نداره و متاسفانه بی صاحب مونده ..مدیرا هم کلا اینجا رو فراموش کردن ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی احترامی که بوده ولی بعضی بی احترامیا خیلی بده و خیلی بی ادبیه ...پستها موجوده و میتونید ببینید .. مثلا طرف اومده میگه تیمی که شیث و نصرتی توش باشن هوادارشم باید ......
این توهین مستقیم به همه هوادارای پرسپولیسه ..اگرچه مستقیم با من نبوده و با یکی دیگه بوده ولی منم یکی از همون هوادارام ..
اون عکس هم نیازی به توضیح نداره ..اینقدر بد هست که خجالت میکشم دربارش حرف بزنم ..
بازم میگم ..این تالار مدیر نداره و متاسفانه بی صاحب مونده ..مدیرا هم کلا اینجا رو فراموش کردن ..

نه با شما نبودم ، دو طرفه گفتم ، قبلا دیدم توهین شده از استقلالیا به پرسپولیسیا ، اما تا یه پرسپولیسی توهین کرده مثلا من اومدم گفتم که چرا اینجوریه ، یا بر عکس
کلی میگم ، به دل نگیر
اگه میخواستم به خودت بگم که میگفتم دیگه ، اینقدر اینجا باهات کل کل داشتم و رفیق شدیم که مستقیم به خودت میگفتم

atefe717

عضو جدید

اگه مشکلتون اون عکسه اکی حذفش میکنم اما اینجا فقط یطرفه قضاوت میشه و پرسی ها خودشونو نمی بینن.....پستای قبلی هم ببینین بد نیس;)

espailpoor

اخراجی موقت
از لنگیا بیشتر ازین انتظار نیست.وقتی شیث و نصرتی.....از طرفدارش هم انتظار بیشتری نمیره

آروم باش...... میدونمﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻧﺒﻮﺩﻩ،ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺑﺮﺍتوﻥ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﯾﻌﻨﯽ چی ،ﺣﻖ ﺩﺍﺭیدﮐﻪ ﻟﻨﮕﯽ ﺑﺎﺷید
قرﺑﺎﻧﯽ ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺴﻤﻮﻡ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ شدید...!!!!ﻓﺸﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭته....

بهتر بود عکس شیث و نصرتی رو هم مینداختی آخه اونا از تمام لنگیای بالا بین المللی تر بودن خبر و عکس و فیلماشون تو کل رسانه های دنیا بارها پخش شد

هـمـچـيـن ادبـيـاتـی از يـه خـانـوم واقـعـا بـعـيـده!!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار زارع(بازیکن سابق پرسپولیس): جام حذفی امسال برای پرسپولیس برگزار شده ... مــــن تو این تیم بودم(!) ... خیلی چیزا میدونم !!!

....................
............دیگه تابلو بود شوما یه گونی سیمان بزاری جلو دروازه یه توپ میخوره بهش گل نمیشه اما رودباریانی که معروف بود یه زمانی به پنالتی گیری عینهو هویج واستاده تو دروازه قبل از این که لنگی بره سمت توپ بخواد توپو بزنه دراز میکشید رو زمین ! اقلا یه کم طبیعی تر کار میکردید !!!!

البته اینجور چیزا تو فوتبال ما طبیعیه بالاخره این تیم پارسال که جام نگرفت امسالم نخواد بگیره که دیگه باید گــِل گرفت در باشگاشون !هه ! جواب ملتو چی میخوان بدن ؟! جواب اون دلارا ؟!ماشینها ؟!

پس جام میرسه به لنگ !

همه اینا برنامه ریزی شدس خو مهدویا کیا میخواد خدافظی کنه باید با جام باشه دیگه !!!!!!!
حالا همه اینا یه طرف وقتی بازیو بردن ما داشتیم میمردیم از خنده ! شیرینیه یهو پرید تو زمین سجده شکر انگار فینال اروپا تو پنالتیا چلسی رو زدن ! اصن یه وضعی بودا !
حالا یه حرفی زده چون اذیت شد بدبخت تو پرسپولیس ///چه چیزایی میدونه مثلا که ما نمیدونیم ؟؟؟؟
وای وای وای رودباریان پنالتی گیره برا همین دروازه بان اول تیم ملیه خوب این همه پنالتی گرفته حالا یه چندتا پنالتی زاویه مخالف رفته شما ببخشیدش دروازه بان شما که پنالتی زن بود چرا اینجور زد حتما یه عمدی تو کار بوده که نرسین فینال بخاطر پرسپولیس قهرمان بشه بابا جمع کنین کاسه کوزه تون رو این حرفای مسخره چیه مینویسن خر خندش میگیره

پرسپولیس داره بازی میکنه پنالتی هم که شانسیه به هر حال شما میخواستین ببرین تو باز ی
بازی با سپاهان هم ببین اگه داور دخالت داشت بعد حرف مفت بزنین

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
این طرز فکر بعضی افراد واقعا عجیب غریب هستش!!
مازیار زارع اگه چیزی میدونست میگفت.این آقآ هرجا بود حاشیه درست میکرد.چه تیم ملی و چه پرسپولیس.تیمش 6 تا خورده بود و از درد 6 گل اومده یه مزخرفاتی گفته.نباید جدی گرفت!!
من یادم نمیاد رودباریان پنالتی گیر باشه.خصوصا زمانی که تیم ملی بود.اگه یادتون باشه وقتی قلعه نوعی مربی شد توجام ملتهای اسیا تو بازی با کره بعد وقت اضآفه طالب لو رو جای رودباریان بزای ضربآت پنالتی اورد!!!
تو بحث جام حذفی که استقلال از همه پرافتخارتره!!! اگه جام حذفی رو میخواستند بدن پرسپولیس که 2 بازی پشت سر هم رو میهمان نمیشد!!
مهدوی کیا که بنده خدارو بی دلیل انداختنش بیرون و اشکشو در اوردند.حالا شما میگی میخوان
بهش جام بدن؟"!
این که شیرینی بعد از برد از خوشحالی چیکار میکنه به خودش ربط داره.در هر صورت بهتر از این هست که بعد از برد الهلال بیاد با حماسه ملبورن مقایسش بکنه!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
و جالبیش اینجاست که حرف زارع اینقد براشون سند و مدرک معتبریه .. پس اگه قرار بر حرف افراد باشه پیروز قربانی هم گفت استقلال پشت پرده خیلی کثیفی داره ..اتفاقا قربانی هم گفت من تو این تیم بودم و میدونم ..
مدیر روستا هم گفت بائو عمدا مقابل تراکتور بازی نکرده تا سال بعد تو استقلال قلعه نوعی باشه ..(و همینطور هم شد)
سرپرست فجر هم گفت نظری عمدا بد بازی کرده چون از استقلال پیشنهاد داشته و .....
و خیلی گفته های دیگه ... اگه حرف مازیار زارع خائن اینقدر قابل استناد و معتبره پس اونا هم همه درست بودن ...;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
و جالبیش اینجاست که حرف زارع اینقد براشون سند و مدرک معتبریه .. پس اگه قرار بر حرف افراد باشه پیروز قربانی هم گفت استقلال پشت پرده خیلی کثیفی داره ..اتفاقا قربانی هم گفت من تو این تیم بودم و میدونم ..
مدیر روستا هم گفت بائو عمدا مقابل تراکتور بازی نکرده تا سال بعد تو استقلال قلعه نوعی باشه ..(و همینطور هم شد)
سرپرست فجر هم گفت نظری عمدا بد بازی کرده چون از استقلال پیشنهاد داشته و .....
و خیلی گفته های دیگه ... اگه حرف مازیار زارع خائن اینقدر قابل استناد و معتبره پس اونا هم همه درست بودن ...;)

دوستان پرسپولیسی هم مدام به حرفهای قربانی اشاره میکنن و استقلالیا هم در جواب مازیار زارع رو بیان میکنن که هر دو در نهایت به نظرم ارزش چندانی نداره
جالبه خودم یه بار به سیامک که از قربانی گفته بود گفتم مازیار زارع هم حرفهایی زده بود ، پس اونم درسته ؟ که جواب داده بود نه حرفهای زارع با قربانی فرق داشته
سرپرست فجر خیلی حرفها هم علیه پرسپولیس و نحوه جذب حقیقی زد ، همه پرسپولیسیا بر علیهش حرف زدید اما حالا ...
همین نظری هفته بعد جلوی تراکتور هم چند تا موقعیت گل تک به تک داشت که گل نکرد
پرسپولیسیا به گلی که محمد محمدی از استقلال خورد اشاره کردن ، بارها و بارها از تبانی گفتن اما دروازه بان نفت تهران هم یه همچین گلی از تراکتور خورد اما کسی حرفی نزد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دوستان پرسپولیسی هم مدام به حرفهای قربانی اشاره میکنن و استقلالیا هم در جواب مازیار زارع رو بیان میکنن که هر دو در نهایت به نظرم ارزش چندانی نداره
جالبه خودم یه بار به سیامک که از قربانی گفته بود گفتم مازیار زارع هم حرفهایی زده بود ، پس اونم درسته ؟ که جواب داده بود نه حرفهای زارع با قربانی فرق داشته
سرپرست فجر خیلی حرفها هم علیه پرسپولیس و نحوه جذب حقیقی زد ، همه پرسپولیسیا بر علیهش حرف زدید اما حالا ...
همین نظری هفته بعد جلوی تراکتور هم چند تا موقعیت گل تک به تک داشت که گل نکرد
پرسپولیسیا به گلی که محمد محمدی از استقلال خورد اشاره کردن ، بارها و بارها از تبانی گفتن اما دروازه بان نفت تهران هم یه همچین گلی از تراکتور خورد اما کسی حرفی نزد
خب منم دارم همینو میگم .. اینکه درست نیست اینقد استناد میکنن به حرفای مازیار زارع ..حرفای زارع که وحی مُنزل نبود که....اگه حرفای زارع درسته پس حرفای قربانی هم درسته ..اینکه میخوان با حرف یه بازیکن که تیمشم 6تا خورده و کلیم تماشاگرا از خجالتش دراومدن یه سریال بسازن و بردای پرسپولیس تو جام حذفی رو لوث کنن خیلی مسخره س ...و جالبه که همه جا هم استقلالیا طوری میگن مازیار زارع این حرفو زده که انگار حدیث داریم درباره این حرفاش ..همین زارع رو اول فصل قلعه نوعی میخواست اگه اینطوی باشه منم باید فکر کنم کم کاری زارع تو فصل قبل بخاطر دستور قلعه نوعی بوده
راستی گل حامد لک همچینم شبیه نبود به گلی که مجیدی به محمدی زداااا :دی

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم دارم همینو میگم .. اینکه درست نیست اینقد استناد میکنن به حرفای مازیار زارع ..حرفای زارع که وحی مُنزل نبود که....اگه حرفای زارع درسته پس حرفای قربانی هم درسته ..اینکه میخوان با حرف یه بازیکن که تیمشم 6تا خورده و کلیم تماشاگرا از خجالتش دراومدن یه سریال بسازن و بردای پرسپولیس تو جام حذفی رو لوث کنن خیلی مسخره س ...و جالبه که همه جا هم استقلالیا طوری میگن مازیار زارع این حرفو زده که نعوذ بالله انگار حدیث داریم درباره این حرفاش ..همین زارع رو اول فصل قلعه نوعی میخواست اگه اینطوی باشه منم باید فکر کنم کم کاری زارع تو فصل قبل بخاطر دستور قلعه نوعی بوده
راستی گل حامد لک همچینم شبیه نبود به گلی که مجیدی به محمدی زداااا :دی

قربانی هم چون استقلال دیگه نخواستش اونجوری گفت
آره شبیه نبود ، چون محمدی توپ از دستش در رفت و مجیدی زد تو گل اما اونجا گلر نفت تهران دیگه خودش زحمت گل کردن توپ کاظمیان رو کشید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوستان گل استقلالی و پرسپولیسی اگه میخوایم به بی احترامی ها تذکر بدیم ، یکم منصفانه تر برخورد کنیم و فقط توهین های طرف مقابل رو نبینیم این دو سه روز اینجا کم توهین نشده ، حالا کاری ندارم کی شروع کرده اما توهین دوستای خودمون رو هم ببینیم بد نیست
دوستتون شروع کرد به نظرم باید به همون تذکر داد،یکی از طرفدارای داماش اینجا گفته بود رودباریان پنالتی گیر بود یکی دیگه از استقلالی ها دوباره اومد همین حرفو تکرار کرد بعد من پرسیدم رودباریان کجا پنالتی گیر بود؟ بر میگرده میگه لنگیا بدجور جوش آوردن من پیشنهاد میکنم از پماد سوختگی استفاده کنن به نظرم باید به همون کاربر فقط تذکر داد چون تا قبل اون کسی بی احترامی نکرد،ایشون تو عمرش فوتبال ندیده یا حرفای بقیه رو تکرار میکنه یا از فیسبوک کپی میکنه کاری هم به درست یا غلط بودنش نداره

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

....................

پس جام میرسه به لنگ !

پستایی که جدیدا گذاشته میشه برای این پست بی ارزش هست!!!
برای دوستان عزیز استقلالی متاسفم که وقتی یکیشون یکسری حرفای تاریخ گذشته رو اینجا مینویسه حرفی نمیزنند و تا ما میخوایم جواب بدیم یکدفعه بهشون برمیخوره!!!
ما در جواب یکی از شماها که این حرفارو زده بود جواب گذاشتیم.البته مثل اینکه اشتباه کردیم !!!! البته من پستی که گذاشتم فقط به خاطر جمله ای بود که در رابطه با مهدوی کیا نوشته بود وگرنه اصلا اینکارو نمیکردم.چون مشخص هست که این دوستمون فقط اومده و نوشته و رفته!!!
متاسفانه بعضی از شما میرید تو فاز لج و لج بازی و دقت نمیکنید که ما برای چی پست میزاریم!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستتون شروع کرد به نظرم باید به همون تذکر داد،یکی از طرفدارای داماش اینجا گفته بود رودباریان پنالتی گیر بود یکی دیگه از استقلالی ها دوباره اومد همین حرفو تکرار کرد بعد من پرسیدم رودباریان کجا پنالتی گیر بود؟ بر میگرده میگه لنگیا بدجور جوش آوردن من پیشنهاد میکنم از پماد سوختگی استفاده کنن به نظرم باید به همون کاربر فقط تذکر داد چون تا قبل اون کسی بی احترامی نکرد،ایشون تو عمرش فوتبال ندیده یا حرفای بقیه رو تکرار میکنه یا از فیسبوک کپی میکنه کاری هم به درست یا غلط بودنش نداره

من اولشم گفتم اصلا کاری ندارم که کی شروع کرد ، چون احتمالا باید مثل بچه ها بیافتیم به این که نه من نبودم و تو بودی و این حرفها

این پست اولی دقیقا بعد از بازی با داماش گذاشته شده
من از تمام كساني كه از فيناليست شدن پرسپوليس احساس سوختگي ميكنند مراجعه به نزديكترين داروخانه را پيشنهاد ميدهم

بخاطر پست زیر هم من خواستم کمی مودبانه تر حرف بزنیم که جواب بعدی رو میدن
سوت نزن ... ملخا دورت جمع میشن ! :d
ما در شرایط مختلف متناسب با مخاطبمون حرف میزنیم.
و دقیقا ببینید بعد از پست بالا چی شد
بازم میگم ، خودیا رو هم ببینیم بد نیست ، چه من و چه شما

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اولشم گفتم اصلا کاری ندارم که کی شروع کرد ، چون احتمالا باید مثل بچه ها بیافتیم به این که نه من نبودم و تو بودی و این حرفها این پست اولی دقیقا بعد از بازی با داماش گذاشته شده بخاطر پست زیر هم من خواستم کمی مودبانه تر حرف بزنیم که جواب بعدی رو میدن و دقیقا ببینید بعد از پست بالا چی شدبازم میگم ، خودیا رو هم ببینیم بد نیست ، چه من و چه شما
این پست اولی رو دوستمون به خاطر حرف های اون هوادار داماش گذاشته بود که یه جوری میخواست برد پرسپولیس رو به چیزای دیگه ربط بده این پست همینجوری بی دلیل گذاشته نشده...منم نگفتم بیایم بگیم کی اول شروع کرده حرف من اینه پرسپولیس برده دوستان دارن میگن تبانی بوده و رودباریان پنالتی گیر بوده و نمیدونم داماش تیم سیزدهم جدول بوده بعد جالبه سوال میپرسی کسی جواب نمیده رودباریان کجا پنالتی گیر بوده؟(ازشما نمیپرسم از کسانی میپرسم که رودباریان رو کردن ایکر کاسیاس)،برا یه برد پرسپولیس این همه حرف در آوردن داماش سیزدهم بود یه جوری میگن انگار ما تیم دسته 3 رو بردیم نمیگن همین تیم داماش تو لیگ استقلال رو برده،بعد هم میان و حرف از منطقی بحث کردن میزنن ولی خودشون درست نمیتونن بگن پرسپولیس هرچی ما هی میگیم استقلال دوستان میان میگن لنگی خوبه ما هم از این به بعد به جا استقلال بگیم استفراغ؟

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست اولی رو دوستمون به خاطر حرف های اون هوادار داماش گذاشته بود که یه جوری میخواست برد پرسپولیس رو به چیزای دیگه ربط بده این پست همینجوری بی دلیل گذاشته نشده...منم نگفتم بیایم بگیم که اول شروع کرده حرف من اینه پرسپولیس برده دوستان دارن میگن تبانی بوده و رودباریان پنالتی گیر بوده و نمیدونم داماش تیم سیزدهم جدول بوده بعد جالبه سوال میپرسی کسی جواب نمیده رودباریان کجا پنالتی گیر بوده؟(ازشما نمیپرسم از کسانی میپرسم که رودباریان رو کردن ایکر کاسیاس)،برا یه برد پرسپولیس این همه حرف در آوردن داماش سیزدهم بود یه جوری میگن انگار ما تیم دسته 3 رو بردیم نمیگن همین تیم داماش تو لیگ استقلال رو برده،بعد هم میان و حرف از منطقی بحث کردن میزنن ولی خودشون درست نمیتونن بگن پرسپولیس هرچی ما هی میگیم استقلال دوستان میان میگن لنگی خوبه ما هم از این به بعد به جا استقلال بگیم استفراغ؟

دو طرفه هست ، هر چی بوده دو طرفه بوده که امیدوارم ادامه پیدا نکنه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دو طرفه هست ، هر چی بوده دو طرفه بوده که بهتره نباشه
بله امیدوارم دیگه نباشه...من با خود شما بحث کردم نه تنها من همه بچه ها ولی یه بار ندیدم توهینی بشه به کسی یا تیمی ولی بعضی ها ادبیاتشون انگار همینه بدون توهین نمیتونن حرف بزنن این جور افرادو باید مثه خودشون جوابشونو داد.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اولشم گفتم اصلا کاری ندارم که کی شروع کرد ، چون احتمالا باید مثل بچه ها بیافتیم به این که نه من نبودم و تو بودی و این حرفها

این پست اولی دقیقا بعد از بازی با داماش گذاشته شده

بخاطر پست زیر هم من خواستم کمی مودبانه تر حرف بزنیم که جواب بعدی رو میدن

و دقیقا ببینید بعد از پست بالا چی شد
بازم میگم ، خودیا رو هم ببینیم بد نیست ، چه من و چه شما

خوب دوست گلم هر عكسي يه عملي داره متاسفم فقط همين

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست اولی رو دوستمون به خاطر حرف های اون هوادار داماش گذاشته بود که یه جوری میخواست برد پرسپولیس رو به چیزای دیگه ربط بده این پست همینجوری بی دلیل گذاشته نشده...منم نگفتم بیایم بگیم کی اول شروع کرده حرف من اینه پرسپولیس برده دوستان دارن میگن تبانی بوده و رودباریان پنالتی گیر بوده و نمیدونم داماش تیم سیزدهم جدول بوده بعد جالبه سوال میپرسی کسی جواب نمیده رودباریان کجا پنالتی گیر بوده؟(ازشما نمیپرسم از کسانی میپرسم که رودباریان رو کردن ایکر کاسیاس)،برا یه برد پرسپولیس این همه حرف در آوردن داماش سیزدهم بود یه جوری میگن انگار ما تیم دسته 3 رو بردیم نمیگن همین تیم داماش تو لیگ استقلال رو برده،بعد هم میان و حرف از منطقی بحث کردن میزنن ولی خودشون درست نمیتونن بگن پرسپولیس هرچی ما هی میگیم استقلال دوستان میان میگن لنگی خوبه ما هم از این به بعد به جا استقلال بگیم استفراغ؟

من کاري به کار دعواي شما و بحثتون با تيم مقابل ندارم ولي چون سوال پرسيديد جواب ميدم :
رودباريان تو داماش خوب پنالتي گرفته :
اين لينک رو نگاه کن که حتي در اين مورد تو آذر ماه 91 هم سايت هواداران داماش باهاش مصاحبه کردند
( قبل از شروع جام حذفی و مطمئنا قبل ازکشیده شدن بازی های حذفی داماش به پنالتی در دیدار با تراکتور و فجر )
رودباريان : تجربه و لطف خدا بيشترين نقش را در مهار پنالتی دارد

در مور اينکه قلعه نوعي تو فلان سال هم از بازی آورده بودتش بیرون هم ازش پرسيده بودند :

به هر حال نشان داديد حسن رودباريان پنالتي گير ماهري است و ذهن ها را به سمت مسابقه ايران با کره جنوبي در جام ملتهاي 2007 مي برد که امير قلعه نويي سرمربي وقت تيم ملي وحيد طالب لو را به جاي شما وارد زمين کرد. در آن بازي اگر خودت در دروازه بودي بهتر نبود؟

آن سال شرايط خيلي خوبي براي قهرماني داشتيم،چون همان عراقي که قهرمان جام ملتها شده بود را تيم ملي "ب" ايران در مسابقات غرب آسيا با نتيجه دو بر يک شکست داده بود، وقتي عراق با همان تيم قهرمان شد خيلي افسوس خورديم.
در آن سال ها آقاي طالب لو گلر پنالتي گير ليگ ما بود و شاگرد قبلي آقاي قلعه نويي. ايشان مي دانستند که وحيد يک گلر پنالتي گير است و تشخيص دادند که وحيد به بازي بيايد...به نظر من هم وحيد وظيفه اش را به خوبي انجام داد و توانست يک پنالتي را بگيرد.

================================
ضمن اینکه باید بگم تو بازی( داماش پرسپولیس) قبل از اینکه پنالتی ها زده بشه در برنامه ورزشی شبکه جام جم که عادل فردوسی پور مجری بود به پنالتی گیر بودن رودباریان اشاره میکنه !!
شما دوباره فیلم پنالتی ها رو نگاه کن ببین قبل از اینکه بازیکنان پرسپولیس توپ رو شوت کنند رودباریان به سمت راست میپرید و همیناست که آدم رو مشکوک میکنه ولی
من هم تو همون پست اولم نوشتم گفتم اين چيزها رو نميشه اثبات کرد و بطور قطعي گفت که پس تباني بوده ....

ولي یه چیزی رو مطمئنم:
فوتبال ايران خيلي کثيفه همين که شخص رويانيان مياد با مالک داماش(که البته الان به لطف قوه قضاييه از سمتش خدارو شکر عزل شده ) جلسه ميذاره که بازي رو براش دربيارند و بعد همين جلسه ست که عابديني مياد ميگه که حاضره بازي تو تهران باشه و در حقيقت با همين جملاتش خواست يه اشارتي به رويانيان کنه و بگه : مردم رشت ! تيم شهرتون رو دارند دستي دستي ميفروشند ....!! ( پس ما مردم رشت هم حق داریم که شک کنیم )
همين جناب رويانيان تو نيم فصل اول ( بازي داماش پرسپوليس در رشت ) از عابديني خواسته بود بازي رو براش در بيارند و 3 امتياز رو بگيره که نشد و بعد بازي هم خود عابديني تو مصاحبش گفت رويانيان ازش چنين خواسته و انتظاري داشته!!!

5 سال پيش تو بازي فينال جام حذفي ( استقلال - پگاه ) بازي رو پگاه تو رشت برد و موند بازي تهران . که تو 30 دقيقه وقت اضافه استقلال گل رو زد ....
اون موقع تو رشت همه ميگفتند استقلال تقی پور رو خريده بود و خيلي ها هم باور کردند .حتي بازيکنان اون زمان پگاه هم اين مساله رو رد نکردند... !! ( تقي پورهم تو بازي اصرار زيادي داشت که بازيکنان بهش پاس بدند و...)
تا فکر کنم پارسال يا دو سال پيش بود که مايلي کهن حرف از تباني يه بازيکن تيم شمالي با استقلال رو درفينال جام حذفي زد و خيلي از شک ها به يقين تبديل شد !!

حتي چند ماه پيش هم با کاپيتان داماش ( مهدوي ) هم مصاحبه کرده بودند که با گذشت 5 سال از اون ماجرا باز هم اشارتی به اون ماجرا داشت و گفت من نميتونم با قطعيت بگم که اين بازيکن تباني نکرده !
اون سال هم تقي پور براي سال بعدش با استقلال قرارداد بست و جالبه بدونيد
استقلال با قهرماني تو جام حذفي تونست بره بازيهاي آسيايي ولي بدليل دير ارسال کردن مدارکش
از بازيهاي آسيايي خط خورد .... !!! ( ما گذاشتيم به حساب نبودن حقش تو بردن جام )

همه اينها رو گفتم که بدوني مردم اين شهر چنین رفتارهایی رو دیدند و اینقدر گنگ و کودن نیستند که
وقتي میبینند 5 سال پيش فلانی اون کارو کرد و الان هم رفتارهاي رويانيان رو میبینند به خيلي چيزها شک نکنند .
اينو مطمئن باش شما هم بودي شک ميکردي !!

شما فکر میکنی برای چی تو بازی داماش پرسپولیس به اون بچه سنگ پرتاب کردند و خونیش کردند ؟؟!!!
بذار به حساب تمام کینه توزی های بحقی که داره نسبت به آبی/قرمز تو دل هواداران رشتی ایجاد میشه !!

وقتی همین 2 روز پیش میان یک گل مشکوک به آفساید برای نفت تهران میگیرند و بعدش یه بازیکن داماش رو الکی اخراج میکنند و به جهانبخش کارت زرد میدند تا بازی بعدی رو از دست بده و عملا دارند داماش رو تو حالت باخت در برابر سپاهان قرار میدند تا بتونند تیم شهرشون رو ( ذوب )تو لیگ نگه دارند !

الانم که ميبيني اعلام نميکنند سال بعد ليگ 16 تيمي هست يا نه فقط بخاطر ذوب آهنه ...اگر ذوب آهن
خودشو کشيد بالا ليگ ميشه 16 تيمي ولي اگر ذوب آهن نتونه بياد بالا ليگ قطعا 18 تيمي خواهد بود ... !!
اینه فوتبال پاک ایران ...

در مورد اینکه اون کسانی که گفتند داماش تیم 13 جدوله :

اگر ما هم مثل شما
فدارسیون و کمیته داوری و کمیته انظباطی با ما بود خیلی از این رتبه بالاتر بودیم ...
داماش تو نیم فصل دوم فقط با تیم مقابلش بازی نمیکرد با داورها هم باید میجنگید ....
( برای نمونه : تو بازی داماش -مس داور بازی خیلی راحت 3 امتیاز گذاشت تو بغل مس و روانش کرد.
حتی سرمربی مس هم خندش گرفته بود و بازیکنان مس از خطاهای بی موردی که داور برای بازیکنان داماش میگرفت هم تعجب کرده بودند - خب حالا اگر داور تو اون بازی اون کارو نمیکرد الان ما 3 رتبه بالاتر بودیم ولی
نیستیم چون فدراسیون نمیخواد !! )
دروازه بان ما رو خیلی خنده دار اخراج میکنند و ما تو بازی بعدی نداریمش ...
ولی سرمربی شما رو اخراج میکنند اون وقت چه راحت بخشیده میشه ....
شما کاپیتانتون زنگ میزنه میگه نمیتونند امروز برای بازی بره رشت , بازی رو یه روز عقب میندازند ...
تا حالا شده تیم های شما هم مهمان باشند و بعد یه جلسه از حضور تماشاگر محروم کنند ؟!!

هر وقت تبعیض به طور کامل رفع شد هر وقت تو این کشور یاد گرفتند که همه ایرانی هستیم و تمام باشگاه ها و طرفداراشون محترمند
اون وقت بیاید به رتبه ی جدولتون و قهرمانی هاتون افتخار کنید....

آخرین ویرایش:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فردا تیم همشهریمون سپاهان .. استقلال رو میکنه تو قوطی کبریت..مگه اینکه رنگ جام رو تو خواب ببینید .... :)

بالا