كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عملكرد تيم فوتبال استقلال از سال 1376 تا 1382
سال

عنوان مسابقات

مقام

مربيان

1376

قهرماني باشگاه‌هاي ايران

قهرمان

ناصر حجازي

1376

قهرماني چهارجانبه امارات

دوم

ناصر حجازي

1376

جام بين‌المللي خزر رشت

قهرمان

منصور پورحيدري

1376

جام بين‌المللي 4 جانبه مشهد

سوم

ناصر حجازي

1376

جام پرچم تركمنستان

قهرمان

ناصر حجازي

1376

جام چهارجانبه كيش

قهرمان

ناصر حجازي

1377

قهرماني‌ باشگاه‌هاي كشور

دوم

حجازي زرينچه- حاجيلو

1377

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

دوم

ناصر حجازي

1377

جام حذفي باشگاه‌هاي كشور

-

حجازي ملك احمدي

1378

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

سوكوموروخف پورحيدري

1378

جام در جام باشگاه‌هاي آسيا

حذف

سوكوموروخف

1378

جام چهارجانبه كيش

سوم

رضا نعلچگر سوكوموروخف

1378

جام حذفي باشگاه‌هاي كشور

دوم

سوكوموروخف

1379

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

قهرمان

منصور پورحيدري

78-79

جام حذفي باشگاهي كشور

قهرمان

سوكوموروخف پورحيدري

1379

جام در جام باشگاه‌هاي

چهارم

منصور پورحيدري

1380

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

منصور پورحيدري

1380

جام اتحاديه باشگاه‌هاي كشور

حذف

منصور پورحيدري

1380

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

سوم

منصور پورحيدري

1380

جام حذفي قهرماني كشور

قهرمان

امير قلعه‌نوعي

1380

جام چهارجانبه مشهد

سوم

منصور پورحيدري

1380

جام نقش هان اصفهان

دوم

منصور پورحيدري

1380

جام چهارجانبه كيش

قهرمان

منصور پورحيدري

1380

جام حذفي باشگاه‌هاي ايران

حذف

پورحيدري و رضا احدي

1381

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

نهم

رولند كخ زرينچه

1381

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

حذف

رولند كخ

1381

جام حذفي قهرماني كشور

حذف

رولند كخ پورحيدري

1381

جام اتحاديه باشگاه‌هاي كشور

قهرمان

رولند كخ

1381

جام صلح و دوستي عربستان

-

رولند كخ

1382

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

امير قلعه‌نوعي

1382

قهرماني جام اتحاديه

سوم

امير قلعه‌نوعي

وای چه جالبه،تو رو خدا دیگه ادامه نده،یاده بارسلون افتادیم:biggrin::biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخدا زشته آخه اینم شد تیم...................................

بعد از 30سال،تو آزادی باختن خیلی زشته اونم از راه آهن.

بخدا زشته تیمی که با بارسلون مقایسه ش میکنن بیاد از راه آهن ببازه.................................

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ گفتی داداش..........
خیلی نا امیدن .... اصلا امیدی به تیمشون ندارن اذیتشون نکن داداش.....:lol:
ولی خدا وکیلی این پرسپولیس بغیر از کریم هیچی بازیکن نداره ها الان اصلا خوب بازی نمی کنن با اینکه جلو ان.....
ولی کلا داش علی داداش خودمه هیچ پرسپولیسی مثل اون نمی شه.....گله ماهه به خدا....
داش علی دوست داریم....

بازم خوبه که میگی بغیر از کریم هیچی نداره ولی با همین بازیکن الان اومدیم نزدیکتون..................

شما که چرا اینقدر سوپر استار دارین چرا تعداد باختتون زده رو دست پرسپولیس...........:biggrin::biggrin::biggrin:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

وای چه جالبه،تو رو خدا دیگه ادامه نده،یاده بارسلون افتادیم:biggrin::biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شمایی که به یاد بارسلون می افتی با افتخارات استقلال با بی افتخار بودن پرسپولیس یاد چه تیمی می افتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lol:
حتما محمدان بنگلادش؟
آبییییییته....

آخرین ویرایش:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

بخدا زشته آخه اینم شد تیم...................................

بعد از 30سال،تو آزادی باختن خیلی زشته اونم از راه آهن.

بخدا زشته تیمی که با بارسلون مقایسه ش میکنن بیاد از راه آهن ببازه.................................
اولا که ببین چقدر مرد بودن بعد 8تا بازی بهش نباخته بودن......برو یه تیمی رو پیدا کن که تیمت بهش نباخته باشه بعد بیا کل کل.......:lol:
حالا هم زشت نیست.......
شما تیمتو با محمدان بنگلادش مقایسه که هیچی اصلا عارت می آد نگاهش کنی می بازین راه آهن که چیزی نیست.....
آبییییییته....

آخرین ویرایش:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

اولا که با اینکه خیلی ناراحتم از باخت تیمم از بازی بازیکنانش راضیه راضیم.......
مخصوصا از مهاجماش.....البته نه همچین از مدافعاش.....
مهاجمای تیم خیلی خوب بازی کردن این وحید بود که دیروز انگار لمس بود......
(اصلا خودشو لوس کرده انقدر که عکسشو گذاشتم....این دفعه عوض می کنم تا ادب شه:lol:....)
سر اولین گل که مقصر اصلی بود نکرد یه حرکتی هم بکنه فقط نگاه کرد.....
سر گل دومم که اومد چسبید به محوطه جریمه ..... آخه اون چه کاری بود....
گل سومم نگاه کرد....
.
.
.
دوستای پرسپولیسیه عزیز خودشونو بکشنن هم نمی تونن بازی رو ببازن و مثل ما بوده باشن (آخه بازی هایی که بردن هم همینجوری بود.......)
57%مالکیت توپ....
32سانتر.....تازه بدون خسرو و جانواریو...
و اون همه موقعیت گل که دو تا کمک (بگم چی نشن....)افساید گرفتن.....
حداقل از بین 12تا افساید 5تا شون نبود که تقریبا 3تا شون صد در صد بود....
دوتا روی خط برگردونده شد بوسیله ی بازیکنان حریف نه دروازه بان...
و اخری هم به تیرک....
این تیم تیمی نیست که با شانس به اینجا رسیده باشه.......ولی پرسپولیس دقیقا همون تیمه.....
در ضمن بازی مقابل ابومسلم کریم برد نه پرسپولیس......
آبییییییته....

khooshe

مدیر بازنشسته
یادش بخیر داداش علی رو....
انقدر مرد بود که موقع باخت تیمش هم می اومد نمی ذاشت فقط موقع باخت تیم استقلال بیاد.....شما ها موقع برد تیمتونم نیومدین.....
درسته جواب همتونو دادم اما براتون متاسفم که تیمتون فقط باید ببره و تیم مقابلتون ببازه تا حرفی برا گفتن داشته باشین....در مواقع عادی هیچ حرفی برا گفتن ندارین....
داداش علی یدونه باشی....

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

:w00:چی گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:
پرسپولیسیا همیشه در صحنن:w11:
راستیباختن به راه آهن چه احساسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w15::w15::w02:
فقط زمانی که استقلال ببازه در صحنه این....وگرنه تا حالا کجا بودین.....
اصلا من نمی دونستم شما پرسپولیسی هستین.....
حالا فهمیدین کی ها در صحنه هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lol:
آبییییییته....

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیف پیف بوی دماغ سوخته همه تالار رو گرفته . استقلالی ها تسلیت میگم بابت شکستتون .:w24: عیب نداره بزرگ میشید یادتون میره :child: :biggrin:
:w40::w40::w40:فقط پرسپولیس:w40::w40::w40:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیف پیف بوی دماغ سوخته همه تالار رو گرفته . استقلالی ها تسلیت میگم بابت شکستتون .:w24: عیب نداره بزرگ میشید یادتون میره :child: :biggrin:

ایشالا خدا بهشون صبر بده اونم صبر از مدل بارسلون........

بازم خوبه به تیمه ایرانی باختن این واسشون درس عبرتی میشه،که رفتن آسیا دیگه حداقل اونجا مثل بارسلون از گروهشون صعود کنن.
اگه بارسلون بفهمه استقلال داره خودشو با اونا مقایسه میکنه بخدا تیمشون رو جمو جور میکنن دسته جمعی میرن تعطیلات:biggrin::biggrin::biggrin:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

ایشالا خدا بهشون صبر بده اونم صبر از مدل بارسلون........

بازم خوبه به تیمه ایرانی باختن این واسشون درس عبرتی میشه،که رفتن آسیا دیگه حداقل اونجا مثل بارسلون از گروهشون صعود کنن.
اگه بارسلون بفهمه استقلال داره خودشو با اونا مقایسه میکنه بخدا تیمشون رو جمو جور میکنن دسته جمعی میرن تعطیلات:biggrin::biggrin::biggrin:
داداش شما حرف از تیم ایرانی نزن که آبروی هر چی ایرانی بود توی آسیا بردین....
نکنه یادت رفته از تیم بالا نیومده ی ربیه القراضه 5تا خوردین بعدشم حذف شدین.....:thumbsdown:
داداش برا ما درس عبرت می شه تا از گروهمون صعود کنیم برا شما درس عبرت شه واسه
احتمالا سال بعد (اینم یادت نرفته که پارسال تیمت 4رمم نشد تا صعود کنه....)
وای داداش منکه استقلالو با بارسلون مقایسه نکردم خودت مقایسه کردی....برو حافظه موقتتو تقویت کن .... هنوز جوونیا.....:lol:
منظورت از قرمزته کارت قرمز یا اخراجه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آبییییییته....

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

آخی دلم می سوزه حرفی واسه گفتن ندارین با این همه باخت استقلال هنوز سنگرتونو حفظ کردین 5ام موندین.....:thumbsup2:ایشالله شمام بزرگ می شید یادتون می ره...:d
فقط اس اس....

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط زمانی که استقلال ببازه در صحنه این....وگرنه تا حالا کجا بودین.....
اصلا من نمی دونستم شما پرسپولیسی هستین.....
حالا فهمیدین کی ها در صحنه هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lol:
آبییییییته....

من جای دیگه فعالم!
وقت نمیکنم بیام اینجا:w05:
وگرنه که پرسپولیسیا بیشمارن:w11::love:

mostafa_beh

عضو جدید
بازم خوبه که میگی بغیر از کریم هیچی نداره ولی با همین بازیکن الان اومدیم نزدیکتون..................

شما که چرا اینقدر سوپر استار دارین چرا تعداد باختتون زده رو دست پرسپولیس...........:biggrin::biggrin::biggrin:

باز تو رو جو گرفت. اينقدر ميري اينور اونور دعا و نذر ميكني و اسفند دود ميكني و .... تا استقلال ببازه بعدش بياي اينجا پست بدي....اگه مردي موقع ديگه بيا تا اين بچه ها از بيكاري در بيان.

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليسيا چي ان؟؟؟؟ بيشمارن؟؟!!!!!!!!!!!!!! در چه زمينه اي؟؟؟؟؟؟ صندلي خالي ورزشگاه يا افتضاحات مديريتي باشگاه.؟؟؟؟؟؟

بیشمارررررررررررررررررر:w00::w11:
بروتو همین تالار نظر سنجیارو ببین:w00:
مسائل م دیریتی ربطی به تماشاگر نداره
الان به لطف سیاسی شدن فوتبال مدیریت همه ی باشگاها افتضاحه
نمیخوای بگی از واعظ خوشتون میاد که؟؟؟؟؟؟:w01:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

من جای دیگه فعالم!
وقت نمیکنم بیام اینجا:w05:
وگرنه که پرسپولیسیا بیشمارن:w11::love:
هی
شمام نیا
مثل همه ی استقلالیایی که بیشمارن ولی نمی آن
مثل همون کسایی که پشت در ورزشگاه مونده بودن......
آبییییییته

khooshe

مدیر بازنشسته
شكوري: ناكامي‌ها را در نيم‌فصل دوم جبران مي‌كنيم

هادي شكوري كه تعطيلات نيم‌فصل را در تهران سپري مي‌كند در گفتگويي با سايت رسمي باشگاه استقلال از نيم‌فصل و ديدگاه‌هايش در مورد رقابت‌هاي آتي ليگ برتر سخن گفت.
مدافع گلزن استقلال در مورد ديدار استقلال و راه‌آهن گفت: دراين بازي انگيزه‌هاي زيادي داشتم و مي‌خواستم يك سري مسائل را ثابت كنم و ديديد كه گلزني هم كردم اما متاسفانه تيم ما نتوانست به خوبي از موقعيت‌هاي خود استفاده كند و بازي را واگذاريم كرديم.
دليل باخت استقلال چه بود؟
امسال اين دومين بازي بود كه تمركز نداشتيم. اين ايراد را به خودم هم مي‌گيرم. اين انگيزه زياد باعث شد تمركزمان را از دست بدهيم. در طول بازي همه ما به فكر همديگر بوديم و خود من چهار فرصت گلزني داشتم اما فكر مي‌كنم غفلت كرديم و مغرور شديم.
در تعطيلات نيم‌فصل چه برنامه‌اي براي تغيير اين رويه داري؟
طبيعي است كه به آينده نگاه مي‌كنم سعي خواهم كرد در اين تمرينات چند روزه از لحاظ روحي و جسمي ريكاوري كنم و با انگيزه مضاعف در اردو حضور خواهم يافت تا ناكامي‌هاي نيم فصل اول را در نيم فصل دوم جبران كنيم.
چه زماني به صدر برمي‌گرديم؟
من فكر مي‌كنم بازي با سپاهان كه اولين بازي دور برگشت هم محسوب مي‌شود روزي است كه ما جايگاه خودمان را دوباره در صدر جدول پس خواهيم گرفت.
و چقدر به قهرماني فكر مي‌كنيد؟
نيم فصل دوم براي ما سخت خواهد بود، ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي هم آغاز مي‌شود و رقابت‌ها خيلي فشرده خواهد شد. اميدوارم مسئولان در برنامه‌ريزي‌ها دقت نظر را به اين موضوع هم داشته باشند. مطمئنا بازيكني كه در هر سه جام مي‌جنگد نياز به فرصتي براي بازيابي توان از دست رفته‌اش دارد و اگر بازي‌ها فشرده باشد همينطور كه در هفته‌هاي آخر نيم‌فصل اول ديديم مصدوميت‌هاي پي‌درپي گريبانگير تيم‌ها خواهد شد. به هر روي اميدوارم نتايج لازم را بگيريم و از عنوان قهرماني‌مان دفاع كنيم.
آيا به حضور در تيم ملي فكر مي‌كني؟
اميدوارم كادرفني تيم ملي تنها به يك يا دو بازي براي انتخاب‌هايشان اكتفاء نكنند. بايد كل عملكرد بازيكن را در يك تورنمنت هفده هفته‌اي در نظر گرفت. گاهي اوقات يك بازيكن شش يا هفت بازي مي‌كند اما يك بازيكن ديگر در تمام هفده مسابقه حضور داشته و تحت فشار است. طبيعي است كه در دو سه بازي هم توان صددرصد را نداشته باشد اما اگر افق ديد مربيان تيم ملي وسيع باشد تمام بازي‌ها را زير نظر مي‌گيرند. وظيفه من اين است كه تلاشم را بيشتر كنم و مردم اين را مي‌فهمند و اميدوارم مربيان تيم ملي هم با دقت بيشتري بازيكنان را انتخاب كنند

khooshe

مدیر بازنشسته
گفتگو با دروازه‌باني كه دوان،‌دوان مي‌آيد «ايمان صادقي»

مطمئن باشيد كه استقلال قهرمان ليگ و آسيا خواهد شد.
مكتب استقلال در طول 65 سال حيات خود دروازه‌بانان بزرگي را به فوتبال ايران معرفي كرده است كه نام بردن از ناصرحجازي، منصوررشيدي، مهدي كشاورز، حميدبابازاده و... مثنوي هفتاد من كاغذ مي‌شود و آخرين برگ برنده اين مكتب وحيدطالب لو دروازه‌بان شايسته استقلال وتيم ملي بزرگسالان فوتبال كشورمان است.
اما در پي درخشش تيم ملي زير 17 سال كشورمان در مسابقات جام‌جهاني يك بار ديگر مكتب استقلال جواني به نام ايمان صادقي دروازه‌بان شايسته تيم ملي فوتبال كشورمان را به جهانيان معرفي كرد.
در پي بازگشت كاروان تيم ملي زير 17 سال فوتبال ايران به كشور بر آن شديم پاي صحبت‌هاي ايمان صادقي اين رعناي دروازه‌هاي استقلال و تيم ملي زير 17 سال كشورمان بنشينيم و هم اينك ماحصل گفت و شنود همكار ما با ايمان صادقي از نظر شما گراميان مي‌گذرد.
براي شناخت بيشتر هواداران استقلال و اصولاً اهالي فوتبال بيوگرافي كامل خودتان را بيان كنيد؟
ايمان صادقي هستم، متولد 19 دي 1370 تهران در محله خاني‌آبادنو متولد شده‌ام و تك فرزند.
فوتبال را از كجا شروع كردي؟ عضو كدام باشگاه بودي و مربيانت چه كساني بودند؟
فوتبال را از منطقه 19 خاني‌آبادنو شروع كردم. عضو تيم استقلال جنوب بودم و در سن 13-14 و 15 سالگي عضو تيم نوجوانان پاس بوده‌ام و در راه پيشرفت من آقايان عباس صادقي و شهاب صفامنش متحمل زحمات بسياري شده‌اند كه بي‌نهايت از اين مربيان تشكر مي‌كنم.
چطور شد كه براي ادامه فوتبالت استقلال را انتخاب كردي؟
بعد از بازي‌هاي آسيايي بود كه استقلالي‌ها به من پيشنهاد دادند و چون خودم هم استقلالي‌ بودم و احساس كردم كه مي‌توانم در استقلال پيشرفت كنم با كمال ميل به اين پيشنهاد پاسخ مثبت دادم و شدم استقلالي متعصب.
فكر مي‌كني بتواني از دروازه استقلال در مسابقات ليگ برتر با شايستگي حراست كني؟
هم اكنون در آمادگي كامل به سر مي‌برم و از نظر روحي رواني و بدني هيچ مشكلي ندارم ولي با تمام اين حرف‌ها بازي كردن من در استقلال بستگي به نظر كادرفني دارد. آقايان مرفاوي و غلامپور اگر به من اعتماد كنند مطمئن باشيد كه مي‌توانم به خوبي از دروازه استقلال حراست كنم.
مشوق اصلي شما در فوتبال چه كساني بود‌ه‌اند؟
پدرم و مادرم كه در اينجا لازم مي‌دانم نهايت تقدير و تشكر خودم را تقديم خاك پاي اين بزرگواران بكنم.
از مسئولان ورزش و متوليان فوتبال چه انتظاري داري؟
به جوانان بيشتر بها دهند امكانات را بيشتر فراهم كنند و مطمئن باشند سرمايه‌گذاري روي جوانان به طور حتم جواب مي‌دهد.
بازي‌هاي استقلال را دنبال مي‌كردي؟
بله، در نيجريه بيشتر به فكر سربلندي تيم ملي و استقلال بودم. اين اواخر با دو شكست استقلال دل من هم شكست ولي مطمئن هستم كه استقلال با اين مهره‌ها و كادرفني قهرمان ليگ برتر خواهد شد.
آينده استقلال را چطور مي‌بيني؟
گفتم كه آينده استقلال روشن است. استقلال امسال خوب يارگيري كرده است و مهره‌هاي ارزنده‌اي دارد و از كادرفني خوب و با درايتي برخوردار است. مطمئن هستم كه استقلال قهرمان ليگ مي‌شود و در مسابقات آسيايي هم سربلند خواهد بود.
سقف آرزوهاي ايمان صادقي در فوتبال تا كجاست؟
رسيدن به ليگ‌هاي برتر اروپايي.
بازي‌هاي تيم ملي زير 17 سال را در جام‌جهاني چگونه ارزيابي مي‌كني؟
با برنامه‌ريزي كه فيفا انجام داده بود همه تيم‌ها با آمادگي كامل قدم به اين مسابقات گذاشته بودند و همه تيم‌ها مي‌خواستند جز چهار تيم نهايي باشند. ما هم در سه بازي اول بدون گل خورده كارمان را ادامه مي‌داديم اما در نهايت مغلوب قدرت بدني حريف شديم.
مربيگري علي دوستي را در تيم ملي چگونه ارزيابي مي‌كني؟
اول اجازه بدهيد از زحمات و تلاش‌هاي آقايان علي دوستي،‌مهدي غفاري،‌نادر عزت‌الهي، مهدي حيدري و جزيي تشكر كنم و در خصوص مربيگري آقاي دوستي بايد بگويم ايشان به غير از فوتبال و تاكتيك‌هاي فوتبال از نظر معنوي هم يك مربي كامل مي‌باشند كه همين قضيه سرلوحه كار ما بچه‌هاي تيم ملي زير 17 سال فوتبال ايران خواهد بود.
هواداران استقلال از درخشش ايمان صادقي در تيم ملي خيلي خوشحال شدند براي آنان چه پيامي داري؟
هواداران استقلال و اهالي فوتبال به ما لطف دارند و من هم اميدوارم روزي فرا برسد كه بتوانم با بازي‌هاي خوب شادي را براي خانواده‌هاي استقلالي‌ها به ارمغان آورم. و انشاا... كه هواداران استقلال هميشه در كنار استقلال باشد و مثل هميشه از تيم محبوب خود حمايت كنند.
و حرف ناگفته‌اي ؟
خدا را شاكر هستم كه اين شانس و اقبال را به من عطا فرمود تا بتوانم در خدمت تيم ملي و استقلال باشم و انشاا... كه روزي فرا برسد با پيراهن تيم ملي بزرگسالان افتخارات بسياري را براي مردم خوب ايران به ارمغان آورم. از شما هم بي‌نهايت سپاسگذار هستم كه اين فرصت را در اختيار من قرار داديد تا بتوانم در وهله اول با مردم ايران به ويژه هواداران استقلال درد دل كنم و براي تمام زحمتكشان باشگاه استقلال آرزوي توفيق و موفقيت دارم.

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا قبول ندارین تیمتون 3تا باخته؟؟خوب دیگه پیش میاد.
یادت رفته کی تیمشو با بارسلون مقایسه میکرد؟؟؟فراموشی داری

مطمئن باش امسال هر تیمی که قهرمان بشه ولی اون تیم استقلال نیست تازه حاشیه هاتون شروع شده...........................................

همه مردم ایران هم میدونن هوادارای پرسولیس از استقلال بیشتره دیگه کم لطفی نکن.خوب دیگه پرسپولیس خیلی محبوب تره از استقلال.

قرمزته.

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

حالا چرا قبول ندارین تیمتون 3تا باخته؟؟خوب دیگه پیش میاد.
یادت رفته کی تیمشو با بارسلون مقایسه میکرد؟؟؟فراموشی داری

مطمئن باش امسال هر تیمی که قهرمان بشه ولی اون تیم استقلال نیست تازه حاشیه هاتون شروع شده...........................................

همه مردم ایران هم میدونن هوادارای پرسولیس از استقلال بیشتره دیگه کم لطفی نکن.خوب دیگه پرسپولیس خیلی محبوب تره از استقلال.

قرمزته.
کی گفته قبول نداریم همه قبول دارن.....این شمایین که قبول ندارین از ما پایینترین....:lol:
داداش من پارسال از نظر گلزنی بود که با بارسلون مقایسه میکردیم.... هیچکی هم حرفی روش نداشت حالا اومدی موضوع به این قدیمی رو باز کردی که مثلا بگی من هر سال می ام تو تاپیک کل کل .....
داداش پارسال هم همین حرفو زدین....تازه پارسال حاشیه رو ترکوندیم دیگه...امسال که اصلا حاشیه نداشتیم صد در صد قهرمانیم....
تازه تیم های پرمهره تری مثل سپاهان حرف دارن واسه گفتن نه پرسپولیس که با وجود کریم و شانسش زنده اس....
چه جالب از کجا می دونی که همه ی مردم می دونن که پرسپولیس محبوب تره از استادیوم خالیه اس اسی جا نداره....یا رفتی نظر سنجی در خونه ی مردم پرسیدی ببخشید چند تا استقلالی و پرسپولیسی در این مکان موجود می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:lol:
آبییییییته ....

ariana2008

عضو جدید
ما باختیم قبول هم داریم.شما چرا جلوی ابومسلمبحران زده تو شهر خودتون باختین؟؟؟؟؟؟؟؟

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما باختیم قبول هم داریم.شما چرا جلوی ابومسلم بحران زده تو شهر خودتون باختین؟؟؟؟؟؟؟؟

ما کلا هدفمون تولیگ اینه که به تیمای دیگه روحیه و امید بدیم:w01:
دیگه قهرمانی وجام و این چیزا خز شده!!!:w16:
ما برا انگیزه دادن به جوونا بازی میکنیم:w01::lol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی دلم می سوزه حرفی واسه گفتن ندارین با این همه باخت استقلال هنوز سنگرتونو حفظ کردین 5ام موندین.....:thumbsup2:ایشالله شمام بزرگ می شید یادتون می ره...:d
فقط اس اس....
سلام دوست عزیز . از قدیم گفتند بخشش از بزرگترهاست . ما در حقتون بزرگی کردیم :D

سلام دوست عزیز. ایول خوب گفتی ;)

mostafa_beh

عضو جدید

از قديم گفتن عروس بلد نيست برقصه ميگه زمين چال و چوله داره. حالا شده حكايت شماها....

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

من نمی دونم چرا با این هدف اصلا می برین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب همش ببازین تا به بقیه تیما انگیزه بدین....:lol:
فکر کنم قهرمانی براتون از همون زمانی خز شد که دیگه نتونستین قهرمان شین.....
داداش به جوونای خودتون انگیزه بدین به جوونای تیمای دیگه پیش کش....
آبییییییته...

بالا