كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

khooshe

مدیر بازنشسته
تشكيل ستاد ويژه جام باشگاه‌هاي آسيا

تشكيل ستاد ويژه جام باشگاه‌هاي آسيا

تشكيل ستاد ويژه جام باشگاه‌هاي آسيا آزادي ورزشگاه خانگي استقلال با توجه به حضور استقلال در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا ستاد ليگ قهرمانان آسيا در باشگاه استقلال تشكيل مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي باشگاه استقلال، در اولين نشست كميته راهبردي اين ستاد كه صبح امروز برگزار شد اميررضاواعظي‌آشتياني،مديرعامل باشگاه، هادي مباشري، مدير اداري و پشتيباني، غلامحسين مظلومي، مدير تيم استقلال، علي‌اصغرمانوسي‌فر، مشاوربين‌الملل مديرعامل و محمدحيراني مدير روابط عمومي حضور داشتند.
در اين نشست ضرورت‌هاي اوليه حضور شايسته استقلال در ليگ قهرمانان با استفاده از تجربيات فصل گذشته رقابت‌ها و همچنين فراهم ساختن زمينه ميزباني شايسته استقلال مورد بررسي قرار گرفت.
اولين مصوبه ستاد ليگ قهرمانان آسيا تأييد پيشنهاد فدراسيون فوتبال براي برگزاري بازي‌هاي استقلال در ورزشگاه آزادي تهران بود كه مدارك معرفي اين ورزشگاه به AFC توسط مديرعامل استقلال امضاء شد.

khooshe

مدیر بازنشسته
چند عکس قشنگ از بازی استقلال و شاهین...

چند عکس قشنگ از بازی استقلال و شاهین...

چند عکس قشنگ از بازی استقلال و شاهین...گل و بقیه....

آخرین ویرایش:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییته

آبیییییییییییییته

نه دادا
فقط تو میدونی:biggrin:توضیح بده ملتفت شیم
بدّو بابا بدّو پی بازیت:w02:
ا فکر می کردم با این همه دبدبه کب کبه دیگه چیز به این واضحی رو می دونی....ولی خوب شایدم ندونی الان می گم:huh:....
ببین فرافکنی به زبان عامیانه اش (روانشناسانشو باید از سوگل خانوم بپرسی من نمی دونم...)یعنی اون کاری که خودت انجام می دی رو به دیگران نسبت بدی....مثلا شما به هیچ کس توی عصبانیت نمی گی قاتل(اگه می گی خوب بگو ما دیگه اینجا نیایم بابام منو دوست داره ها:whistle:.... )حالا بر می گردیم سر صحبت شما....
احتمالا خودتون روزا می رین پی بازیتون که این تیکه کلامو اخر تمام پستاتون می زنین:thumbsup2:....
ما که آخر پستامون می نویسیم :
آبییییییته...:lol:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا فکر می کردم با این همه دبدبه کب کبه دیگه چیز به این واضحی رو می دونی....ولی خوب شایدم ندونی الان می گم:huh:....
ببین فرافکنی به زبان عامیانه اش (روانشناسانشو باید از سوگل خانوم بپرسی من نمی دونم...)یعنی اون کاری که خودت انجام می دی رو به دیگران نسبت بدی....مثلا شما به هیچ کس توی عصبانیت نمی گی قاتل(اگه می گی خوب بگو ما دیگه اینجا نیایم بابام منو دوست داره ها:whistle:.... )حالا بر می گردیم سر صحبت شما....
احتمالا خودتون روزا می رین پی بازیتون که این تیکه کلامو اخر تمام پستاتون می زنین:thumbsup2:....
ما که آخر پستامون می نویسیم :
آبییییییته...:lol:
من ادعایی ندارم دادا
ممنون منو از گمراهی نجات دادی:biggrin:
اینم که آخر پستام مینوسم واسه اینه که این تاپیک کل کله!!!
بوس که نمیخوای عمو؟

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

من ادعایی ندارم دادا
ممنون منو از گمراهی نجات دادی:biggrin:
اینم که آخر پستام مینوسم واسه اینه که این تاپیک کل کله!!!
بوس که نمیخوای عمو؟
نه داداش بوس نمی خوام شما همون کل کل تو بکنی واسمون کافیه....آخه کل کلم نمی کنی که بیشتر همون فرافکنی می کنی:lol:.....
آبییییییته....

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش بوس نمی خوام شما همون کل کل تو بکنی واسمون کافیه....آخه کل کلم نمی کنی که بیشتر همون فرافکنی می کنی:lol:.....
آبییییییته....
یادم باشه تعریف اینو یادداشت کنم با خودم ببرم اینور اونور واسه دوستام بگم که بدونن من بلدم;)
فرا فکنیم حالی میده واسه خودش!!!

khooshe

مدیر بازنشسته
اندرحكايت اشك‌هاي سياوش

اندرحكايت اشك‌هاي سياوش

اندرحكايت اشك‌هاي سياوش
اين اشك‌ها، لبخند هم دارد
استقلال و عبدالصمدمرفاوي سرانجام پس از چهارهفته ناكامي رنگ پيروزي را ديدند. شاگردان باوقار عبدالصمدمرفاوي هرچند در طول مسابقات فوتبال ليگ برتر هنوز هم كه هنوز است قدرت واقعي، يعني همان كوبندگي استقلال را به نمايش نگذاشته‌اند ولي ما و استقلالي‌هاي متعصب را همين بس كه با گذشت پانزده هفته با تمامكارشكني‌ها، مصدوميت‌ها،‌بيماري‌ها استقلال و پسران آبي‌دل موفق شده‌اند در پايان هفته پانزدهم ليگ سايه به سايه صدرنشين مسابقات حركت كنند.
از مشكلات استقلال چيزي نمي‌نويسم به واقع قصد آن را ندارم كه هواداران ميليوني استقلال را نگران كنم ولي قصه‌هاي شيرين از استقلال دارم كه قصد آن دارم گاهي در جهت خشنودي شما خوبان استقلالي از يادها و خاطره‌ها برايتان تعريف كنم.
صحبت از اشك‌هاي سياوش اكبرپور اين كاكوي متعصب و استقلالي باوفا و شيرازي است كه در طول بازي دو تيم استقلال-شاهين بوشهر به چشم آمد و از چشمان اكبرپور در مقابل ديدگان تماشاگران سرازير گشت.
اين اشك‌ها فقط از روي احساسات نيست، باور كنيد اين اشك‌ها از تعصب،‌از مردانگي،‌از احترام به تماشاگر، هوادار و پيراهن باارزش مكتب استقلال سرچشمه مي‌گيرد.
به واقع اشك‌هاي اكبرپور لبخند را هم به دنبال دارد كه در پايان ديدار استقلال مقابل شاهين همگان شاهدش بوديم.
و اما قصه اشك‌هاي استقلالي‌ها ريشه در مكتب استقلال دارد. روزي كه مرحوم محمدرنجبر كه به او «رئيس» مي‌گفتند در رختكن امجديه در وسط نيمه بازي وقتي اشك‌هاي حسن حبيبي،‌مدافع آن سال‌هاي استقلال را ديد از بغل دستي خود سوال كرد كه چرا حسن حبيبي گريه مي‌كند؟ پاسخ شنيد كه تيم عقب است بايد در نيمه دوم جانفشاني كنيم. رنجبر جوان ساده‌دل كرمانشاهي كه تازه به تهران آمده بود پاسخ ديگري هم شنيد، آقا پسر نوبت گريه‌هاي تو هم مي‌رسد ولي سعي و تلاش كن. اشك‌ها و گريه‌هاي تو هم مثل اشك‌هاي حسن حبيبي باشد و اكنون آخرين اشك‌هاي تعصب از چشمان سياوش‌اكبرپور سرازير شد كه اين اشك‌ها هم لبخند دارد و هم خريدار.
حقيرنگارنده هرچند از اين اشك‌ها و لبخندها درمكتب استقلال فراوان ديده‌ام ولي كم‌‌كم دارد باورم مي‌شود كه استقلال به استقلال واقعي خود نزديك شده و مي‌رسد به شرطي كه برخي‌ها باور كنند اينجا استقلال است و مكتب استقلال چه تاريخ پرافتخاري را در دل خود ثبت كرده است.
الهي به اميد تو تا حقيقتي ديگر.

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

یادم باشه تعریف اینو یادداشت کنم با خودم ببرم اینور اونور واسه دوستام بگم که بدونن من بلدم;)
فرا فکنیم حالی میده واسه خودش!!!
داداش دوستای شمام عین خودتونن دیگه همچین شگفت زده می شن...پس حتما این کارو بکن:lol:

miladmh

عضو جدید
پیروزی بهترین تیم ایرانی

پیروزی بهترین تیم ایرانی

فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال، رده‌بندي برترين تيم‌هاي باشگاهي دنيا را اعلام كرد.
در حالي كه در رده‌بندي ماه سپتامبر فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال، تيم پيروزي در مكان ‌277 قرار داشت، با ‌27 پله صعود به رده ‌250 رسيد.
براساس اعلام اين فدراسيون، پيروزي بهترين تيم ايراني است.
تيم سپاهان اصفهان نيز با ‌35 پله صعود به رده ‌302 رسيد تا بعد از پيروزي دومين تيم کشورمان باشد.
تيم استقلال تهران با نزول ‌24 پله‌اي از جايگاه ‌309 به رده ‌333 سقوط كرد.
شایان ذکر است منچستر یونایتد بهترین تیم جهان معرفی شد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بازگشت خودم رو به ميادين اعلام مي كنم و به خودم تبريك ميگم راستش يه كم اوضاعم ناميزون بود ببخشيد ديگه حال و حوصله نداشتم خب تيم حريف آدم ضعيف باشه حال و حوصله نداري ديگه:D:D:D

فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال، رده‌بندي برترين تيم‌هاي باشگاهي دنيا را اعلام كرد.
در حالي كه در رده‌بندي ماه سپتامبر فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال، تيم پيروزي در مكان ‌277 قرار داشت، با ‌27 پله صعود به رده ‌250 رسيد.
تيم سپاهان اصفهان نيز با ‌35 پله صعود به رده ‌302 رسيد تا بعد از پيروزي دومين تيم کشورمان باشد.

عزيز دلم اين رده بندي ماهانه و چه مي دونم ساليانه هستش مهم رده بندي كلي و قرنه كه استقلال جزو بهترين هاي آسيا و بهترين تو ايرانه اينا دو روز ديگه تغيير مي كنن دلتو خوش نكن بهش

راستي بچه ها شاهينم برديم و تركونديما

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

سلام بازگشت خودم رو به ميادين اعلام مي كنم و به خودم تبريك ميگم راستش يه كم اوضاعم ناميزون بود ببخشيد ديگه حال و حوصله نداشتم خب تيم حريف آدم ضعيف باشه حال و حوصله نداري ديگه:D:D:D

راستي بچه ها شاهينم برديم و تركونديما
سسسسسلام داداش افشین چطوری داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cap:
دل هممون برات تنگیده بود اصلا نبودی انگار تاپیک یه چیزی کم داشت .....:w05:
داداش علی هم که دیگه نمی آد بقول خودش زده شده .....آبجی سحرم که اصلا نیست ابجی سوگلم دیگه این ورا نمی آد.....من داداشامو با آبجیام می خوام.....:w04:
آبجی artmissام دیگه نمی آد.....
به خدا خسته شدم داداش...البته بعضیا می آن ولییییییییییییییییییییییییی:w04:

پس چی داداش همیشه می ترکونیم این اس اسه نه قرمز.....:w16:
آبییییییته...

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

ببخشید دوست عزیز یه توضیح مختصری به من بدین که به چه دلیل خاصی استقلال سقوط کرده اونم 24 پله,دقیقا بدلیل 2ام بودنش یا پرسپولیس بدلیل 7ام بودنش صعود کرده؟
می دونم الان می گین من که نگفتم فدراسیون جهانی گفته ولی منم اون موقع می گم حتما شما به این آمار معتقد بودین که اینجا گذاشتین وگرنه نمی ذاشتین حالا با یه توضیح مختصر منو ملتفت می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آبییییییته...

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

سلام به همه ابیا من اومدم خاک زیر پا همه ابیام. بابت غیبت طولانیم معذرت.
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم این بود که خوب موقعی اومدی:lol:
بیا که آبجی تو کشتن....
هی کار خدا رو ببین همینجوری آبی میاد و می ره....
آبییییییته...

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببخشين جناب بالايي
شما مثل آدميزاد نميتونين حرف بزنين؟؟؟ :mad:
هر چند ازتون انتظار بيشتري هم نميره:razz:

چی شد چی شد؟ خوشه رو تنها گیر اوردین...
فیتیله رو بکش پایین داش
ادم نمیبینیم این دورو برا، همینم از سرتون زیاده

من از طرف ایشون معذرت می خوام!!
آخه از كسی كه اسم یوزرش wc هست و این عكس رو گذاشته آواتارش چه انتظاری داری؟:w01::smile:

تازه اینجا رو هم ببین گفته بیرون از خونه بازی می كنه...در حال كه باید بگه داخل خونه:w15:

لنگی دیگه چی بگم
ببین کی داره به اوتاره کی گیر میده
اخه بیرونو خونه داخل خونه نداره، در هر دو حالتشون باخت میدین دیگه چه فرقی میکنه،
چه حالیم میکنه.

ICE-B

عضو جدید
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم این بود که خوب موقعی اومدی:lol:
بیا که آبجی تو کشتن....
هی کار خدا رو ببین همینجوری آبی میاد و می ره....
آبییییییته...

جونم ابجی گلم کی اومده اذیتت کرده تا حالشو بگیرم
مگه من مردم
اسم بده جنازه تحویل بگیر

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیتیله رو بکش پایین داش

لنگی دیگه چی بگم
ببین کی داره به اوتاره کی گیر میده
اخه بیرونو خونه داخل خونه نداره، در هر دو حالتشون باخت میدین دیگه چه فرقی میکنه،
چه حالیم میکنه.
تو واقعا فکر می کنی من پرسپولیسیم؟:w15:
بابا تند نرو کی با خوشه بود...اون آقا با کسی بود که بالای خودش پیام داده بود(hwc ) حتی خوشه هم باهاش تند شده بود که این طرز صحبت کردن نیست...حالا پیام wc رو پاک کردن از شانس بد خوشه افتاده بود اون بالا...;)

ariana2008

عضو جدید
من بعد از مدت ها برگشتم...امیدوارم امروز پرسپولیس ببازه
هر چند بردن این تیم با این شرایط کار سختی نیست

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

فیتیله رو بکش پایین داش
مرسی داداش....:lol:
پس چی هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟
الان منم دارم شاخ و شونه می کشما....زیاد بدل نگیرین.....:lol:
آبیته ......بترکه چشم حسود
آبییییییته...

جونم ابجی گلم کی اومده اذیتت کرده تا حالشو بگیرم
مگه من مردم
اسم بده جنازه تحویل بگیر
مرسی داداش.....:lol:
نه قربانت داداش خودم جنازه تحویل دادم که دیگه نمی آن....
دلم بحالشون می سوزه باور کن....آخی امروز اگه ببرن هم می آن 4رم اونم موقتا ....
خب بالاخره 4رمم آرزوییه برای تیم 7ام....

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

بابا تند نرو کی با خوشه بود...اون آقا با کسی بود که بالای خودش پیام داده بود(hwc ) حتی خوشه هم باهاش تند شده بود که این طرز صحبت کردن نیست...حالا پیام wc رو پاک کردن از شانس بد خوشه افتاده بود اون بالا...;)
آره داداش فرشید راست می گه.....
شما ها اون پستو ندیدین ....
اصلا حواسم نبود بالا اینو بنویسم....
مرسی دوست ابی که این قضیه رو گفتی.....

khooshe

مدیر بازنشسته
مرفاوی......

مرفاوی......

مرفاوی: با تیم ملی در تعامل هستیم عبدالصمد مرفاوی گفت: استقلال بازیکنان دیگری هم دارد که شایسته حضور در تیم ملی هستند.
سرمربی استقلال پس از پایان تمرین امروز به سوالات سایت استقلال پاسخ داد.
* فهرست تیم ملی دیروز رسما اعلام شد، نظرتان در مورد دعوت از 6 استقلالی چیست؟
- بله از دعوت این بازیکنان خوشحالم، چون این بازیکنان مزد تلاششان در رقابت های فصل را گرفتند. به اعتقاد من اگر نگاه دقیق تری به بازیهای لیگ شود، بازیکنان شایسته ای هستند که می توانند در اردو باشند.
* شما با آقای قطبی تبادل افکار دارید، فکر می کنید حضور کدام بازیکنان می تواند به قطبی کمک کند؟
- آقای قطبی با شخصیت و نگاه فنی خوبی که دارد می تواند موفق باشد، معتقدم نفرات دیگری در استقلال هستند که می توانند در اردوی تیم ملی باشند. مثل حسین کاظمی ، پژمان منتطری و ... که امیدوارم سرمربی تیم ملی با دید مثبت خود شایسته ها را ببیند و در روزهای آینده این نفرات هم به جمع ملی پوشان اضافه شوند.
* چقدر با تیم ملی تعامل دارید؟
- آرزوی من موفقیت تیم ملی است؛ این روزها تیم ملی نوجوانان ایران در جام جهانی نوجوانان می درخشد و یک بازیکن از استقلال درون دروازه این تیم است، ایمان صادقی فرصت خوبی بدست آورده که تجربه خوبی در جام جهانی کسب کند و بعدها می تواند برای تیم استقلال مفید باشد. ما این بازیکن را در اختیار تیم ملی نوجوانان قرار دادیم تا در اردوها باشد و نتیجه آن را خواهیم گرفت. ما همیشه با تیمهای ملی تعامل داشته ایم و برای این تیم نوجوانان و تیم ملی بزرگسالان آرزوی موفقیت دارم. به هر حال ما همواره آماده هر نوع همکاری با آقای قطبی و همکارانش هستیم.
* برنامه نیم فصل استقلال چیست؟
- بعد از بازی با راه آهن 3 روز استراحت می دهیم و از چهارشنبه دوباره کار را شروع خواهیم کرد. مربیان آلمانی آخر هفته به تیم ملحق می شوند و با توجه به دوری برزیل و اینکه فابیو باید حدود 4 روز در مسیر رفت و برگشت باشد، به او دو روز هم مرخصی بیشتر دادیم و این بازیکن هم بعد از بازی با راه آهن به مرخصی خواهد رفت.
* مجری برنامه نود گفت :"جانوآریو به عمد کارت زرد گرفت که در بازی بعدی مقابل راه آهن غایب باشد" به نظر شما این طور بود؟
- نه اصلا؛ از دید من اینطور نبود. در فوتبال این اتفاقات می افتد و بازیکن کارت می گیرد. اما در حالی که بازیکن خودش می داند مرخصی رفتنش دست باشگاه است و دست خودش نیست، چرا باید این کار را انجام دهد؟
* در برخی روزنامه ها امروز نوشتند رینالدو و مدیربرنامه هایش در مورد پیشنهاد جدید این بازیکن و جدایی اش از استقلال با شما صحبت کرده است!
- نه اصلا بحث جدایی او مطرح نیست. رینالدو آمده بود مشورت کند که می تواند در این مدت به مرخصی برود یا نه ؛ من هم به او گفتم تازه در ترکیب استقلال جا افتاده و حیف است این فرصت را از دست بدهد، صلاح در این است که در ایران بماند و به نفع اوست که از این موقعیت مهیا شده استفاده کند اما اگر اصرار دارد به پرو برود، مشکلی نیست، اما خود او هم پذیرفت که همراه ما باشد و تمریناتش را رها نکند. همین!
* اردوی نیم فصل را چه زمانی برگزار می کنید؟
- از 24 آبان ماه اردو را برپا خواهیم کرد و همه نفرات بجز ملی پوشان (که همراه تیم ملی اند) باید در اردو حاضر باشند. سعی می کنیم در آنجا یک بازی تدارکاتی هم داشته باشیم اما اگر این طور نشد، در تهران یک مسابقه تدارک خواهیم دید.
* و در مورد بازی این هفته برابر وراه آهن؟
- این بازی هم شرایط خاص خود را خواهد داشت. بازی سختی است و شرایط جدول و نزدیک بودن امتیازات در صدر جدول آن را مشکل می کند.راه آهن هم تیم خوبی است و خیلی خوب فوتبال بازی می کند. امیدوارم روبروی این تیم خوب بازی کنیم و برنده مسابقه باشیم.

ariana2008

عضو جدید
عملكرد تيم فوتبال استقلال از سال 1376 تا 1382
سال

عنوان مسابقات

مقام

مربيان

1376

قهرماني باشگاه‌هاي ايران

قهرمان

ناصر حجازي

1376

قهرماني چهارجانبه امارات

دوم

ناصر حجازي

1376

جام بين‌المللي خزر رشت

قهرمان

منصور پورحيدري

1376

جام بين‌المللي 4 جانبه مشهد

سوم

ناصر حجازي

1376

جام پرچم تركمنستان

قهرمان

ناصر حجازي

1376

جام چهارجانبه كيش

قهرمان

ناصر حجازي

1377

قهرماني‌ باشگاه‌هاي كشور

دوم

حجازي زرينچه- حاجيلو

1377

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

دوم

ناصر حجازي

1377

جام حذفي باشگاه‌هاي كشور

-

حجازي ملك احمدي

1378

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

سوكوموروخف پورحيدري

1378

جام در جام باشگاه‌هاي آسيا

حذف

سوكوموروخف

1378

جام چهارجانبه كيش

سوم

رضا نعلچگر سوكوموروخف

1378

جام حذفي باشگاه‌هاي كشور

دوم

سوكوموروخف

1379

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

قهرمان

منصور پورحيدري

78-79

جام حذفي باشگاهي كشور

قهرمان

سوكوموروخف پورحيدري

1379

جام در جام باشگاه‌هاي

چهارم

منصور پورحيدري

1380

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

منصور پورحيدري

1380

جام اتحاديه باشگاه‌هاي كشور

حذف

منصور پورحيدري

1380

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

سوم

منصور پورحيدري

1380

جام حذفي قهرماني كشور

قهرمان

امير قلعه‌نوعي

1380

جام چهارجانبه مشهد

سوم

منصور پورحيدري

1380

جام نقش هان اصفهان

دوم

منصور پورحيدري

1380

جام چهارجانبه كيش

قهرمان

منصور پورحيدري

1380

جام حذفي باشگاه‌هاي ايران

حذف

پورحيدري و رضا احدي

1381

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

نهم

رولند كخ زرينچه

1381

قهرماني باشگاه‌هاي آسيا

حذف

رولند كخ

1381

جام حذفي قهرماني كشور

حذف

رولند كخ پورحيدري

1381

جام اتحاديه باشگاه‌هاي كشور

قهرمان

رولند كخ

1381

جام صلح و دوستي عربستان

-

رولند كخ

1382

قهرماني باشگاه‌هاي كشور

دوم

امير قلعه‌نوعي

1382

قهرماني جام اتحاديه

سوم

امير قلعه‌نوعي

ICE-B

عضو جدید
مرسی داداش....:lol:
پس چی هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟
الان منم دارم شاخ و شونه می کشما....زیاد بدل نگیرین.....:lol:

آبییییییته...

مرسی داداش.....:lol:
نه قربانت داداش خودم جنازه تحویل دادم که دیگه نمی آن....
دلم بحالشون می سوزه باور کن....آخی امروز اگه ببرن هم می آن 4رم اونم موقتا ....
خب بالاخره 4رمم آرزوییه برای تیم 7ام....
من مخلص ابجی خودمم هستم
نه بابا خیالت راحت اونا از این بخارا ندارن
نگران نباش

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

به... من گفتم بهت نمیادا. اقا عجب اواتاری داری :D خیلی قشنگه یه وقت عوضش نکنیا

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییته....

آبییییییته....

ای بابا.... خدایا جانه من یه پرسپولیسی از اون بالا بندا پایین، قحطی پرسپولیسی شده؟ تازه قدر حاج علی همرائیانو میدونم...
داش علی دوست داریم
آخ گفتی داداش..........
خیلی نا امیدن .... اصلا امیدی به تیمشون ندارن اذیتشون نکن داداش.....:lol:
ولی خدا وکیلی این پرسپولیس بغیر از کریم هیچی بازیکن نداره ها الان اصلا خوب بازی نمی کنن با اینکه جلو ان.....
ولی کلا داش علی داداش خودمه هیچ پرسپولیسی مثل اون نمی شه.....گله ماهه به خدا....
داش علی دوست داریم....

بالا